>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League of Legends: LEC 2019

T 4,5K

tofik015

Użytkownik
tofik015 Kurs na G2 jest spowodowany brakiem podstawowego supporta. W 9 tygodniu grać będzie promisq co jest dużym osłabieniem.Osobiście bym szedł w tym spotkaniu w kierunku Fnatic. Jeśli Caps nie zachwyci swoją świetną grą przeciwko byłej drużynie powinni to wygrać.
https://esportnow.pl/inne/promisq-zastapi-mikyx-ostatnim-tygodniu-lec/
Dzięki za info bo nie widziałem tej informacji, lecz takim dużym osłabieniem bym tego nie nazwał. Wcześniej Vitality bez Jiizuke poradziło sobie zaskakująco dobrze a był on jednym z najważniejszych osób w drużynie a mikyx to na pewno nie jest jedną ze znaczących osób i wpływ na grę G2 miał najmniejszy . Na pewno trochę zgranie będzie mniejsze nowej osoby ale do zwycięstwa głównie tutaj prowadzi caps ale i wunder czy miewający też świetne gry Jankos lub Perkz. Ostatnio w meczu na Vitality mimo nie udanego początku i dużej straty, to pokazali jednak, że są najlepszym zespołem i z każdej sytuacji potrafią wyjść. Dla mnie kurs nadal jest dobry, jeśli to byłby chociaż Perkz czy Jankos albo wunder to mógłbym się z Tobą zgodzić, że to duże osłabienie ale tak to bez presji i w takim składzie spokojnie mogą pokonać Fnatic
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ja w dzisiejszych meczach stawiam na zwycięstwo Splyce✅, jeśli ktoś ma wypaść z playoffow to według mnie padnie na Misfits, nie wydaje mi się by byli w stanie wygrać z taką słabą formą. Ciekawy jestem meczu Origen i Schalke to jest mecz 50/50 mimo kursów które faworyzuja Origen, Schalke będzie walczyć na całego. No i mecz dnia Fnatic - G2, ja stawiam na Fnatic✅✅ po bardzo fajnym kursie 1.85 - oni muszą to wygrać bo jeśli przegraja to mocno skomplikuja sobie sytuację, G2 ma już zapewnione playoffy i nawet pierwsze miejsce nie jest zagrożone. Mogą sobie pozwolić na luz co nie znaczy że za darmo oddadzą Pkt,. Z swojego doświadczenia i śledzenia rozgrywek lola czuje ze Fnatic sięgnie po zwycięstwo. Sorry ze tak krótko i chaotycznie, piszę z komórki i nie miałem czasu żeby to ładnie opisać :p
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ładnie teraz trollowali w meczu SK-Rogue o_O. Ja jeszcze dodaje jeden typ za drobne, mianowicie exceL win po kursie 4.50 na Unibet✅✅✅, według mnie trochę przesadzili z kursami, tak jakby to miał być spacerek dla Vitality. Ja się z tym nie zgadzam i biorąc pod uwagę, jakie cyrki się dzieją pod koniec rozgrywek we wszystkich ligach, próbuję dla zabawy zagrać ten typ. Wydaje mi się, że ExceL zagra bez kompleksów i łatwo tego meczu nie odda, a jeśli jednak przegrają to na pewno z honorem.

No i tak jak myślałem kurs był zbyt wysoki na exceL, szybko i bez stresu wygrali, takie piątki to ja rozumiem :hp:
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Co za gra , niezłe emocje FNC WHAT WAS THAT !! 1,90 na FNC złapane ????
Niezły fart i gratki trafienia ???? , a mecz szalony, że nawet nie wiem co powiedzieć. Jakby caps na początku nie strollował gierki to G2 by wygrało a tak to za duże straty poniesione i w końcówce trochę bolał nieszczęśliwie stracony inhibitor, który zadecydował jednak o wygraniu FNC. Ogólnie jeden z lepszych meczów jakie można zobaczyć więc polecam ;)
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ja muszę jeszcze kilka razy ogarnąć końcówkę meczu bo to było świetne. G2 od początku trollowało oprócz Wundera, później jednak coś ich tknęło i zaczęli grać na serio, mnie denerwował ten strach Fnatic i brak decyzji w kluczowych momentach. Widać było, że bali się przegrać i podjąć ryzyko, mimo dużej przewagi w early nie potrafili skończyć tego meczu, jednak w końcówce wreszcie ugrali to genialnym backdoorem :eek:
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Przed nami ostatnie mecze w EU i po kolei moje luźne przewidywania, będzie się dziś działo bo mogą być różne scenariusze:
G2 vsMSF - O dziwo teoretycznie MSF ma jeszcze niską szansę na playoffy, tyle że S04 i SK musieliby przegrać swoje mecze wtedy doszłoby do dogrywek, ale szansa na takie rozwiązanie jest bardzo niska, dodatkowo z taką słabą formą nie widzę wygranej z G2 - oni musieliby już totalnie olać ten mecz albo doznać kontuzji palców w całej drużynie ???? . Kursy też nie są zachęcające, by to grać.
S04 vsRGE - Tu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo S04, będę w szoku jak przegrają.
SK vsVIT - SK wczoraj się męczyło z Rogue ale wygrali. Dziś idę w stronę zwycięstwa SK, Vitality po zapewnionym awansie w playoffach odpuściło, co było widać wczoraj, gdzie przegrali z exceLem. SK ma w sobie to coś, myślę że jak się zepną i zagrają na 100% to są w stanie wygrać z każdym w EU i liczę na to że dzisiaj to pokażą. Jeśli tak będzie to może dojść do dodatkowego meczu z Schalke, jeśli oni też wygrają swój mecz.
SK Gaming win kurs @2.70 Unibet.✅
XL vsOG - ORigen wczoraj pokazało, że nie olewają sprawy i zależy im na drugim miejscu, mecz nie będzie dla nich łatwy bo XL fajnie gra ale myślę, że ostatecznie OG będzie triumfować i ostatecznie zajmą drugie miejsce.
SPY vs FNC - No i mamy finałowy mecz, tutaj się będzie dużo działo tak jak wczoraj w meczu dnia. Jeśli Splyce i Origen wygrają, to może dojść do dodatkowej walki o drugie miejsce, ale na przeszkodzie stoi im w świetnej formie Fnatic. Dla mnie zagadką będzie jak do tego meczu podejdzie Fnatic bo awans mają już zapewniony i nie wiem czy będą walczyć o trzecie miejsce, może dość zmęczenie po tych wszystkich ich ostatnich meczach. Do tego wszystkiego może dojść jeszcze opadnięcie z tych wszystkich emocji i zejście tej całej presji po wczorajszym dniu. Splyce indywidualnie, jak i drużynowo nie jest na straconej pozycji i mają szansę na wygraną. Jeśli Splyce przetrwa wczesną fazę gry i wytrzyma do końcowej fazy to myślę, że mogą sięgnąć po zwycięstwo. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia to trochę szaleństwo grać na zwycięstwo Splyce ale idę za swoim przeczuciem i gram
Splyce win kurs @3.0 Unibet.⛔
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Splyce - SK Gaming
1.36 - 2.84
Fnatic - Team Vitality
1.33 - 2.98
Ciekawe mecze się zapowiadają o ćwierćfinał. Na &quot;faworytów&quot; kursy wydają się trochę za niskie i bardziej bym pokusił się obstawiać w drugą stronę. SK w ostatnich ważnych meczach pokazało, że może zaskoczyć w wyborach postaci i dobrym ich wykonaniem. Myślę, że jeszcze coś przygotują a presja na nich na pewno będzie mniejsza bo swój cel już osiągnęli awansując do playoff. W następnym meczu Vitality ostatnio się posypali i stracili bardzo ważne 2 miejsce. Grac potrafią a do meczu z Fnatic przygotują się solidnie i przede wszystkim myślę, że odbudują się psychicznie po dwu tygodniowej przerwie. Fnatic ostatnio mocne, lecz jeśli zobaczymy Vitality w swoim najlepszym wydaniu to mają duże szanse wyjść zwycięsko
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
SK Gaming +1.5 @2.05 Unibet⛔, wchodzę w ten handicap. SK jak chce to potrafi odpalić i zagrać perfekcyjnie. Tak jak napisał już tofik015, grają bez presji i im to wychodzi. Mecz będzie na pewno wyrównany i może skończyć się 3-2 lub 2-3. Co do Fnatic i Team Vitality to tego nie obstawiam, nie ufam Vitality, od początku nie leży mi ta drużyna i jej styl, czuję, że może się skończyć 3-0 dla Fnatic.
Szkoda, SK było blisko wygrania drugiej mapy ale zbyt ryzykowna gra zakończyła się porażką dla nich. Wygrało tu doświadczenie Splyce i widzę duży potencjał w SK w kolejnych rozgrywkach.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik


G2 Esports - Origen





Origen win @2.80 Unibet



Szykuje się nam fajne widowisko o 18. Krótko i na temat, Origen w obecnej sytuacji jest zdolne do pokonania G2, pokazali to w wcześniejszych meczach. To są playoffy i na takim etapie każdy wynik jest możliwy, a że kurs na Origen jest bardzo fajny to idę to w ciemno. Mecz będzie na pewno bardzo zacięty i zobaczymy kawał dobrej gry.



Cloud9 - Team SoloMid



Cloud9 win @1.95 Unibet



Zgodnie z tradycją stawiam na Cloud9. Oni w jakiej by nie byli formie zawsze znajdują patent na pokonanie TSM. Szkoda, że mecz dopiero o 23 ale myśle, że jak będzie zacięty i widowiskowy to warto będzie zarwać noc. 

 



Jeszcze bonusowo jeden typ z Korei:



SK Telecom T1 - Kingzone DragonX



Kingzone DragonX win @2.80 Unibet



Ryzykowny typ znając renome i sławę T1, ale dużo oglądałem meczy Kingzone i oni są w stanie dużo osiągnąć, taktycznie i drużynowo świetnie grają, z wszystkich topowych koreańskich drużyn to ich grę uwielbiałem oglądać. Jeśli wygrają to mogą stać się drużyną która będzie mogła być faworytem na przyszłych mistrzostwach.



Wszystko na minus, chyba dam sobie spokój z playoffami i nie będę na siłe szukał niespodzianek ????
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Origen - Fnatic - Origen wygra, kurs 2,67 (fortuna)✅



 



Zapowiada się bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Na pewno jedna i druga drużyna będzie chciała dostać się do finału i szanse tutaj bym oceniał po równo a tak na prawdę może się w nim zdarzyc wszystko a każdy wynik na jedną ze stron jest bardzo możliwy, dlatego idę w stronę wyższego kursu.  Fnatic ze Splyce miało problemy a przy 1 i 3 mapach dość wyrównananych, wygrana mogła pójść na każdą ze stroną. Jedynie 4 mapa która przesądziła ostatecznie o wygranej Fnatic była dla nich pod zdecydowną kontrolą. Natomiast Origen w dwóch pierwszych mapach zdecydowanie postawiło się G2. Ostatecznie przegrali ale oprócz ostatniej mapy, mecz był wyrównany i kto wie jakby się potoczył dalej mecz jakby udało się im jedną z tych wyrównanych map wygrać. Jeśli się nie posypią mentalnie a zmobilizują po G2 to wydaje się, że mają spore szanse wygrać z FNC, zwłaszcza, że przeciwnik wydaje się łatwiejszy 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Trochę nie w tym temacie, ale z ligi chińskiej LPL rzuciło mi się w oczy spotkanie finałowe pomiędzy:



JD Gaming - Invictus Gaming - JDG wygra, kurs 4,34 (fortuna), na STS 3,96



 



Za wiele nie oglądałem meczy czy skrótów z ligi chińskiej więc pełnego poglądu na ten mecz nie mam, ale taki kurs wydaje się przesadą. IG obecny mistrz świata będzie na pewno faworytem, ale kursy na nich w okolicach 1,2 to zbyt wielkie faworyzowanie. JDG w fazie zasadniczej spisali się słabiej ale w play off po 3:2 odprawili jednych z głównych faworytów i obrońców tytułu RNG a także FPX którzy wygrali fazę zasadniczą. W obu spotkaniach przegrywali po 1:2 a mimo wszystko odwracali losy meczów. Można powiedzieć, że już osiągnęli sukces i na pewno będą chcieli wykorzystać szanse i wygrać całe rozgrywki a po tak budujących zwycięstwach nad mocnymi przeciwnikami jeszcze może ich tylko podbudować i podnieść pewność siebie. IG natomiast wygrało swoje ostanie spotkanie z TOP 3:1 a dziś w meczu o 3 miejsce FPX wygrało z TOP również 3:1. IG faworyt ale JDG bez szans nie jest a po takim kursie za grosze, myślę, że można spróbować 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Splyce - Rogue - Splyce, kurs 1,57 (fortuna)

Z zespołów na obecnie 3 miejscu to Rogue wydaje się najsłabsze. Ogólnie jakoś ich gra mnie nie przekonuje, chociaż udało im się kilka ciekawych akcji zrobić to grają czasami bardzo niepewnie, bojaźliwie oprócz Larssena który spisuje się bardzo dobrze.  Co do Splyce to jest to lepszy zespół pod względem umiejętności i także zgrania od Rogue które dokonało zmian od początku tego splitu. Obecnie Splyce nie zaliczyło jakiś bardzo dobrych meczy ale na Rogue powinno wystarczyć jeśli obejdzie się bez większych błędów. Wybór postaci będzie pewnie bardziej do późnych etapów przez Splyce a Rogue raczej mocno nie naciśnie więc tu kolejny plus się wydaje

Natomiast co do innych meczów to ciężko coś dobrego znaleźć względem wystawionych kursów.  Lekko przesadzone wydają się kursy na Schalke z Origen (2,68) i Misfits (2,15) ale też niestety bardzo nie stabilnie ich gry wyglądają więc różnie to może się potoczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Rogue - FC Schalke 04 - Schalke wygra, kurs 1,5 (fortuna)  

Po przerwie spowodowanej rift rivals, wracamy do kontynuacji ligi w Europie. Na jutro proponuję typ na Schalke, które po prostu jest lepsze pod względem umiejętności jak i również ostatniej formy przed przerwą. Rogue to jedna z najsłabszych ekip i obecnie wygrali mecze z drużynami które prezentowały się najgorzej od początku czyli excel i Vitality. Schalke natomiast przed przerwą potrafiło ograć Splyce i Misfits, czyli potencjalnie lepsze drużyny. Ich ambicją w tym splicie na pewno jest co najmniej top6 i takie mecze po prostu muszą wygrywać aby osiągnąć cel
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
FC Schalke 04 - SK Gaming - Schalke, kurs 1,52

Ostatnie mecze dla SK są bardzo nieudane. Potencjał mają co pokazali w wiosennym splicie, lecz obecnie notują większośc porażek a w tym niedawno z excel którzy mają tylko jedno zwycięstwo z SK właśnie. Schalke w zdecydowanie innych nastrojach, obecnie top4 i całkiem niezła gra. Ostatnio wygrane z głównymi kandydatami do top6 i kolejnym jest właśnie SK. Dla obu ekip na pewno bardzo ważny mecz, split już jest po półmetku i zbliża się do końca a ewentualne porażki mogą trochę skomplikowac sytuacje, jednakże w zdecydowanie lepszej sytuacji jest Schalke, które posiada więcej plusów po swojej stronie i dla mnie jest tutaj faworytem Team Vitality - Rogue - Vitality, kurs 1,84

Kursy równe a ja tutaj widzę więcej atutów po stronie Vitality. Forma ostatnio podobna z małym wskazaniem na Vitality ( nie biorę tutaj za bardzo pod uwagę meczu Rogue z FNC gdzie FNC kompletnie zlekceważyło rywali i popełniali mnóstwo błędów). Vitality ostatnio wyszli z dołka i lepiej wygląda ich gra niż początkowo a w porównaniu z Rogue górują doświadczeniem jak i umiejętnościami, chociaż często grają zbyt odważnie co może skończyc się w ich wypadku źle, lecz myślę, że ostatnio poprawili trochę ten "element" co przynosi zwycięstwa. Rogue nie wygląda na bardzo wymagającego rywala pomimo niezłych wyników jak na nich i wydaje mi się, że Vitality sobie z nimi poradzi a przy takim kursie, myślę, że warto spróbowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
pessos 5

pessos

Użytkownik


Po tym co zobaczyłem wczoraj jak najbardziej skłaniam się również na Vitality.
Rogue zaprezentowało się mega słabo, gdyby nie Larssen na midzie to przegraliby 1 do 16, pushując tylko 1 wieżę i to z takim zespołem jak XL. Polacy bez formy na bocie.
Co do Vitality to strolowali wczoraj sytuacje po baronie, poczuli się chwilowo za pewnie i Splyce to wykorzystało, z resztą takie mecze po 40min to już trochę loteria, dzisiaj myślę, że już tego nie powtórzą. 

Kurs dalej się utrzymuje więc biorę z pocałowaniem w rękę. 

Vitality - Rogue
Vitality @1,88 STS       
 
pessos 5

pessos

Użytkownik
cytat z dnia 27 lipca 2019 18:51 przez elan96Live na fortunie można było już łapać coś koło 7 na vitality :)
Pewnie po tym jak Vander ukradł im tego barona, wtedy naprawdę zrobiło się so close, ale Vitality to przetrwało i po prostu udowodniło że jest lepsze.

Ja pogram jeszcze dzisiaj Fnatic. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby podczas jednego weekendu FNC przegrało 2 gry. Origen na 5 ostatnich meczy 2 wygrane z XL i SK, które zamykają tabele.Wczoraj nie zaprezentowali nic szczególnego, G2 kontrolowało cały mecz. Rekkles dzisiaj też im nie odpuści.

Początek w okolicach 21.

Origen - Fnatic
Fnatic @1,54 Fortuna       
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 27 lipca 2019 18:51 przez elan96Live na fortunie można było już łapać coś koło 7 na vitality :)
W sumie to się nie dziwię, że te kursy tak wystrzeliły po tym baronie vandera :) ale ostatecznie Rogue się pogubiło a Vitality rozegrało później po tym baronie świetną walkę i wszystko się odwróciło. Ogólnie dziwny mecz z nagłymi zwrotami akcji :)
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Rogue - SK Gaming - SK wygra, kurs 1,72(fortuna)

Dla SK letni split jest rozczarowujący w porównaniu z wiosną. Bilans 3-9 i szanse na play offy mają już niewielkie. Jednak mimo wszystko na pewno jeszcze powalczą a przeciwnik do lepszych nie należy. Rogue ma obecnie jedno zwycięstwo więcej, ale to głównie dlatego, że natrafili na początku przeciwników w dołku (XL, Vitality), jak i również eksperymentującymi, popełniającymi dużo błędów FNC. Dla Rogue split na pewno lepszy od poprzedniego, ale ich gra zostawia dużo do życzenia, nawet przy przewadze w złocie grają bojaźliwie i jedynie Larssen spisuje się bardzo dobrze a reszta jest bardzo niestabilna. SK również nie zachwyca, ale potencjał na pewno mają większy co pokazali w poprzednim splicie. W porównaniu z Rogue, gorzej wyglądają na środku a na innych pozycjach lekką przewagę powinno mieć SK i wydaje mi się, że to powinno wystarczyć na wygranie meczu, jeśli dużych błędów nie popełnią

Origen - FC Schalke 04  - Schalke, kurs 1,98 (fortuna)  Kursy powinny być ze wskazaniem na Schalke. Bilans OG 5-7 jakoś szczególnie nie zachwyca jak i również ich gra ostatnio nie jest tak dobra w porównaniu z końcówką wiosny. Natomiast Schalke zrobiło postępy, całkiem niezły bilans 7-5 i obecnie top4. W ich grze dobrą zmianę zrobił dżungler trick, który spisuje się bardzo dobrze i ma duże znaczenie przy wygranych grach. Ogólnie spodziewam się dość wyrównanego meczu, jeśli ktoś znaczących błędów nie popełni. OG ma potencjał, umiejętności na dobre gry ale w obecnym splicie rzadziej to prezentują niż w poprzednim i dlatego uważam tutaj solidniejsze w tym splicie Schalke za faworyta a do postawienia na nich również zachęcił mnie również wyższy kurs
 
Do góry Bottom