>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PEWNE PEWNIAKI

Status
Zamknięty.
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
Typ na dziś już był, mecz skonczony o 3 nad ranem

.holandiaheheh odpowiem ci dokladnie akurat widzisz dzisiaj mam więcej czasu wiecej od ciebie nie podniecam sie tym ze ktoś nie podał typów , siedze sobie w salonie i przegladam rozne zeczy w miedzy czasie odpowiem tobie tak.holandiaheheheh przeciez nie bede ci opisywal gdzie lokuje wszystkie pieniadze bo naprawde czasu by mi nie starczylo na wszystkie rozmowy i o wszystkim z kazdym.Bukmacherka to jedno zrodlo z wielu jakie stosuje do mnozenia pieniedzy,zwykle konta oszczednosciowe ,ktore choc marnie oprocentowane daja jakas tam wyplate co pol roku ,rocznie,dalej naprzyklad prowadze biznes i jeszcze pare o ktorych nie musze pisac.Jeszcze jest gielda ale jak narazie nie czuje sie na tyle kozak by osro tam powalczyc.Wiec widzisz bukmacherka ,znalezienie okazji =czas,uczenie sie o gieldzie= czas ,,interes=czas wiec naprawde samo to ze jeszcze znajduje czas by podac tu swoje filozofiie i przemyslenia uwazam za cód
.Sama bukmacherka to za malo by sie cieszyc wolnoscia to tylko jeden zaklad na ktorym da sie pomnozyc grosz.Wlasciwie zadaje sobie takie pytanie kogo mozna nazwac prawdziwym inwestorem?Mysle ze ja nim jeszcze nie jestem ,mozna to nazwac tak jak z tej ksiazki zawodowy inwestor.Czyli moim zawodem jest inwestowanie.Gdzie tego ucza?Ktos zapyta powiem ci ze najlepiej tego ucza twoje pieniadze ktore straciles pod warunkiem jesli wyciagasz wnioski z bledow i ich nie powtarzasz.A prawdziwi inwestorzy?To jest elita ale napewno kazdy z nich zaczynal od najnizszego szczebla wiec drga otwarta dla kazdego.Kwestia decyzji.Ja nikomu nie proponuje zucac pracy na etacie tylko praca na etacie to najmniej ryzykowna forma dostawania pieniedzy i dlatego jest nisko oplacana.Nawet jesli ktos zarabia wiecej to jest ze tak powiem bez czasu wyglada to tak=pobudka,praca,cos tam,sen,pobudka,praca,cos tam.Pozniej przychodzi weekend wszyscy zadowoleni maja 3 dni wolnosci Brawo.
Mi sie to niepodobalo jak skonczylem 21 lat powiedzialem k**** co to za dziadostwo w co ja sie pakuje przyzeklem sobie osiagac zyski nie pracujac na etacie.Jakos nie zebram ani zle mi sie nie powodzi ,od kilku ladnych lat.Lepszy juz jakis lombardzik czy komis na poczatek niz harowka dla kogos kto myslal podobnie jak ja i kreci twoim miejscem pracy.Owszem mowie kazdemu pracuj jesli masz taka ochote badz jesli kochasz to co robisz,jesli zas nie zrob wszystko co mozliwe by to zmienic.
Obejzyjcie sobie program zycie w las vegas ilu tam jest zawodowych roznosci .Ze w polsce normalni ludzie by powiedzieli zawodowy kto?hazardzista np,gracz,.Np ja mogl bym pracowac za pieniadze tylko jako krupier w kasynie i to przy ruletce nawet za pol darmo,fascynuje mnie poczynania ludzi przy takich stolach.Zachowania po przegranej itd
Podam wam przykład : czy ktos z was robil taki schemat ja to sprawdzilem za granica odwiedzilem dokladnie 25 kasyn jednego dnia po co by zrobic cos co polecil mi zawodowy gracz.Powiedzial tak chcesz dzisiaj zarobic 200 dolarow ?, mowie chce a wiedzialem ze bedzie to jakas lekcja.Gosc powiedzial wez tylko ze soba 50 dolarow i zagraj w kazdym kasynie po razie w kazda znajdujaca sie tam ruletke tak by wygrac tylko 2 dolary.Odwiedzilem w sumie 25 kasyn zagralem tylko 25 razy robiac po 4 dolary .Wynik gry byl oczywisty 100 dolarow dodatkowo w kieszeni ale tu chodzilo o cos wiecej te ruletki to byly wlasnie zrodla zarobku im wiecej tych zrodel tym wiecej kasy.I tyle.
Narazie mam wrażenie że się przechwalasz. No ale zobaczymy. Te błędy ortograficzne to specjalnie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolega majestica coś tam wie, natomiast z jego słów przeplata się zdrowe podejście z bzdurami... Ja widzę tu jedną sprzeczność - skoro masz plany tygodniowe, skoro uczyłeś się,żeby iść do 25 kasyn i zarobić po 4 dolary to skąd u diabła wzięło ci się leczenie od hazardu i jacyś lekarze itd ??? Wydaje mi się, że doskonale wiesz o co chodzi w bukmacherce, ale twoim problemem jest nie trzymanie się zasad (o alko nawet nie wspominam bo sobie nie wyobrażam jak można pod wpływem cokolwiek grać), a forum ci ma służyć do tego, żebyś od tych zasad nie odchodził... Jeśli taki masz cel to niestety, ale to jeszcze bardziej cię skłoni do oddalania się od zasad niż gra dla siebie... Dlaczego ? Bo świadomie lub podświadomie oprócz chęci udowodnienia sobie, że nie mogę przegrać (tzw słynna, rujnująca chęć odegrania) będziesz chciał to udowodnić innym... Do tego wszechogarniający hejt na tym forum (szczególnie jak ci będzie szło) będzie dodatkowo mącił spokój umysłu...
Generalnie bardzo mi się podoba w tobie otwartość na dyskusję i chęć rozmowy i nie piszesz jak większość tutaj, że wpisy w moim temacie nie będą tolerowane. Np taki robin tylko za to, że napisałem jedno zdanie o jego grze zgłosił mój post do admina, który błyskawicznie go usunął i dał mi ostrzeżenie... W rezultacie w jego temacie nikt się nie udziela, a on pisze sam do siebie... Jaki to sens na forum, które już od łac nazwy zakłady DZIELENIE się opiniami, to ja nie wiem...W każdym razie za to duży plus...
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
no to zaczynamy typy kontrolowane ryzyko
dubelek
Lipsk - Augsburg
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżejkurs 1,6
Salzburg - Sturm Graz
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,5
kurs łaczny 2,4 za 5000 jednostek
 
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik
Takiego błazna jak ty jeszcze nie widziałem , aż szkoda czytac takich pierduł jak ty tu piszesz , człowieku zrozum że buki są poto by brac nie dawac za darmo i nigdy z nimi nie wygrasz, jedynie sie możesz pograżyć, zrozum to ,pozdrawiam
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Takiego błazna jak ty jeszcze nie widziałem , aż szkoda czytac takich pierduł jak ty tu piszesz , człowieku zrozum że buki są poto by brac nie dawac za darmo i nigdy z nimi nie wygrasz, jedynie sie możesz pograżyć, zrozum to ,pozdrawiam
witam cie holandiahehehhe
oto wpisy z twojego tematu z typami -cytuję :
&quot;wczesniejsze mecze(przegrane) juz usuniete hahaha czyli w temacie podajesz tylko wyhrane typy???? &quot;
widać zr w swoim temacie kazdy kupon zagrany za 2 zł przegrywasz , a potem usuwasz te typy i zostawiasz tylko trafione - z pewnoscią zamarzyła ci sie płatna strona bo gdzies o tym przeczytałeś ze mozna niezły hajs zgarnąć z podawania typów ludziom
bo przecież twoje rozumowanie jest takie cytuję :
człowieku zrozum że buki są poto by brac nie dawac za darmo i nigdy z nimi nie wygrasz, jedynie sie możesz pograżyć, &quot;
czyli jestes osobnikiem którego bukmacherzy pogrązyłi w ten sposob ze by odrabiąć długi w które popadłeś musiałeś jechać do pracy do Holandii i zapierniczać u jakiegoś bambra za marne tysiąc euro na miesiąc
teraz wróciłeś i znowu będac przy kasie przywiezionej z holandii zacznasz po raz kolejny przygode z bukmacherką
ale widac ze ci nie idzie szukasz ratunku na forum , zaglądasz do innych tematów i siejesz ferment bo zazdrość cie zżera ze inni potrafią z bukmacherki wyciąga porzadne profity
taki temat który tu założyłem jest własnie miedzy innymi dla takich frustratów jak ty
ale mimo ze w tym temacie przez miesiąc bedzie wypracowany godziwy zysk, to tobie i tak to nic nie da bo brak ci konsekwencji i samokrytyki w tym co robisz
ktoś kto usuwa swoje typy z tematu oszukuje sam siebie
tak robi osoba która nie potrafi być konsekwentną

HOLANDIAHEHHEHEH prowadze bardzo ale to bardzo dokladne statystyki.Tutaj na forum podaje wszystko co gram i za ile w realu.Statystyki robie u siebie w domu.Tutaj nie mam takiej potrzeby bo i po co ,jesli ktos chce to sobie moze latwo zrobic moja statystyke zyskow i strat.Po za tym uzywam 4 komputerow stacjonarnych i laptopa do szukania i statystyk ,robie tez to dlugopisem i mam sterte zeszytow z historia gry od 25 Iat
dokladnie chce ci powiedziec holandiaheheheh o czyms co nazywam az przesrasz duzo zaczniesz myslec badz bedzie po wszystkim.Mam tu na mysli pewna sprawe chodzi mi o popelnianie tych samych bledow.Jak nasza psychika jest skaplikowana to wie kazdy kto sporo wmoczyl kasy i co sie okazuje.
Przyklad ktory mnie spotykal przez ladne pare lat.Po wiekszej przegranej ktora byla spowodowana gra za wysokie stawki mowilem sobie tak(oczywiscie jak juz psychicznie jakos sie uporzadkowalem) ok tym razem jade powoli.I zeczywiscie jakis czas to wszystko idzie ok i co robi nasz umysl a dokladnie nasze mysli.Nie chcac popelnic bledu o ktorym pamietam czyli nie grac za duza kase na jeden raz
moj piekny umysl tworzy nowa wersje tego samego i zaczynam grac w stylu ok po 3-4 razach spodziewam sie wygranej.Suma tych 3-4 gier rowna sie wielka kasa poszla do kieszeni bukis-Znowu spier... sprawe znowu psychiczna zalamkaj
jakies 4 do 14 dni nim jesli wogole sie pozbieram ok jednak dalem rade sie pozbierac choc w lustrze wygladam jak nawiedzony(a co ci sie stalo wygladasz jak bys wyszedl ze szpitala dla oblakanych ktos zapyta....a nic zle spalem heheh)..ale ok minelo troche czasu i ok tym razem napewno ani 1 raz ostro ani zadna progresja 4 poziomowa z bezsensownymi stawkami .I co dalej nasz umysl nam gotuje gdzies podswiadomie niestety ciagle sobie myslalem ok idzie niezle ale co to za wygrane co to za gowno jest.Nie mowie tego glosno ale gleboko w czaszce jest gdzies tam taka mysl.I znowu przez to chytry umysl podswiadomy pieknie zrealizowal moje pragnienie poprzez gre za umiarkowane stawki za to na wyzszy kurs co w sumie po owszem dluzszym okresie doprowadzilo do fuck up again.I ok tak to trwalo bardzo dlugo...
skonczylo sie i w koncu nie mam klopotu z rozroznieniem do czego zmierzam.Mam dokladny plan i ciagle sobie go powtarzam ,myslę
Najciekawsze ze np sytuacja natychmiastowego odegrania sie jest zakodowana w genach niestety czlowiek nienawidzi tracic czegokolwiek.Co z tego wynika ?A no jedna wazna sprawa konsekwencja w dzialaniu daje pozytywny rezultat.Zadne zmylki czy boczne drogi to wszystko pisze w bardzo wielkim skrocie.]
i teraz najwazniejsze !!!!!!!
Zadam pytanie-czy ktos jest w stanie wygrywac choc 1 pln dziennie? Jesli odpowiedz jest tak -to mozesz wygrywac kazda sume o jakiej tylko pomyslisz.Ma to glebsze znaczenie do ktorego sam doszlem i kazdy kto dojdzie do tego co sie za tym kryje jest wygranym.
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
no to zaczynamy typy kontrolowane ryzyko
dubelek
Lipsk - Augsburg
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżejkurs 1,6
Salzburg - Sturm Graz
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,5
kurs łaczny 2,4 za 5000 jednostek
LIPSK AUGSBURG 0:0 :beer::beer::beer:
czyli na razie plan w 50 % wykonany bo salzburg gra dzis
ale w związku z tym iż dostałem dużo zapytań odnośnie tego drugiego typu
odpowiadam wszystkim pytającym
w bukmacherce nie ma nic pewnego I NIE WIEM czy Salzburg nie strzeli 3 bramek do przerwy
tez nie mam 100% pewnosci ze ten typ wejdzie
moja gra to KONTROLA RYZYKA
jezeli Salzburg nie wejdzie mam plan ratunkowy i następne dwa wybrane mecze na wieczór
które zagram za proporcjonalna stawke w razie gdyby ten pierwszy kupon nie wszedł
moja gra polega na zmodyfikowanym systemie stawkowania i odpowiednim doborze zdarzeń
o czym przekonacie sie na dłuższa męte
mozecie sie zabrac w podróż ze mną ale na własną odpowiedzialność
nikogo nie namawiam do gry moich typów !!!!!

w tym w temacie chce wam uzmysłowic pewne rzeczy byście w życiu nie popełniali tych samych błędów co ja
KTO TO ZROZUMIAŁ JUŻ JEST WYGRANY VAMOSSSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
B 93

blazarekqvc

Użytkownik
konsekwencja w dzialaniu daje pozytywny rezultat.Zadne zmylki czy boczne drogi to wszystko pisze w bardzo wielkim skrocie.]
i teraz najwazniejsze !!!!!!!
Zadam pytanie-czy ktos jest w stanie wygrywac choc 1 pln dziennie? Jesli odpowiedz jest tak -to mozesz wygrywac kazda sume o jakiej tylko pomyslisz.Ma to glebsze znaczenie do ktorego sam doszlem i kazdy kto dojdzie do tego co sie za tym kryje jest wygranym.
Witaj. Rozumiem że chcesz przez to powiedzieć że nauczyłeś się analizować pewien typ zdarzeń w których jesteś bardzo dobry i wiesz ze przyniesie Ci to zysk.
Piszesz dzisiaj że na progresji kiedyś polegles bo trudno było Ci się trzymać zalozen. Ja właśnie jestem taka osoba. Niby sobie wszystko ulozylem a mimo wszystko ciężko jest mi trzymać się reguł.
Z drugiej strony w jednym z wcześniejszych wpisów pisałeś że masz pewien rodzaj przemyślanej progresji. Rozumiem że teraz już potrafisz nią grać.
Jako Twoj adeptWyczytałem narazie że masz ustalony budżet na poziomie xxx jednostek. Do tej pory nie byłeś poniżej 70% jego wartości. Umiesz dobierać stawki do zdarzeń. Umiesz analizować swój typ zakładów. Stosujesz jakiś typ progresji z powodzeniem. Nauczyłeś się cierpliwości Pisałeś coś o swoim koledze że też ma jakiś sposób na grę Też jestem go ciekaw. Czekam na dalsze wpisy
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
Przyłączam sie do kolegi wyżej.
.nie wiem czy mnie kojazycie ale jestem juz jakis czas na różnych forach .I jedno co musze powiedziec tobie afiszuja sie przewaznie ci co nie sa tak naprawde dobrzy.Mi nie potrzeba byc w jakiejs elicie po co mi to potrzebne dla wlasnej satysfakcji?Satysfakcjonuje mnie to co osiagam bez fajerwerkow.Otorz jesli chodzi o o chwalenie sie i wklejaniem statystyk czy screnow z bukmacherow mnie to nie kreci i nie robie tego.Ja moge powiedziec stajac przed lustrem i patrzac sobie w oczy, jest kozacko robisz dobra robote kozak z ciebie i pokazac blyszczace zęby. lub ich brak :eek:
Wiesz wtedy nikt tego nie widzi a mnie to daje motywacje i juz nie potrzebuje rozglosu sam sobie zaspokoilem go przed lustrem.
rzyebyscie wiedzieli jaki ja zakrecony jestem to bys naprawde wiedzial czemu tak a nie innaczej postepuje.Po co mam cos robic jak robie to po swojemu i daje to rezultaty.
Taki maly przyklad dla ciebie powiedz mi ktory czlowiek robiacy kase bez ustanku jest lepszy ten co sie z tym afiszuje czy ten ktory jest w ukryciu?
Jesli chodzi o mnie to wszystko podaje w tym temacie czarno na bialym bede to robil jeszcze jakis czas pozniej bede tu dalej ale pewnie zadziej bede sie odzywal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majestica 82

majestica

Użytkownik
no to zaczynamy typy kontrolowane ryzyko
dubelek
Lipsk - Augsburg
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżejkurs 1,6
Salzburg - Sturm Graz
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,5
kurs łaczny 2,4 za 5000 jednostek
NO I MASEŁKO
LIPSK AUGSBURG 0:0 :beer::beer::beer:
SALZBURG STURM 0:zero:beer::beer::beer:
czyli nie trzeba robic planu ratunkowego i następny dubelek pójdzie zauważcie za jaką stawkę
to jest ważne
w tym planie jest wazny system stawkowania :drunk:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majestica 82

majestica

Użytkownik
Takiego błazna jak ty jeszcze nie widziałem , aż szkoda czytac takich pierduł jak ty tu piszesz , człowieku zrozum że buki są poto by brac nie dawac za darmo i nigdy z nimi nie wygrasz, jedynie sie możesz pograżyć, zrozum to ,pozdrawiam
Ktos pytal jaka progresje stosuje odpowiedz jest prosta nazwij ja jak chcesz ale jest to zawsze progresja mojej konstrukcji.Ten kto sugeruje sie nazwami progresji musi wiedziec ze wiekszosc pochodzi wlasnie od nazwisk wynalazcow tych systemow.Wiec jeden z forumowiczów ma racje moja progresja nazywa sie kontrola ryzyka i ta nazwa niech pozostanie.
Pamietam pewna zecz ktora mnie spotkala ,pewien znajomy z sts chcial bym mu podal typ bo chcial jednego dnia pomnozyc razy dwa tysiac zł .Powiedzialem mu tak zrobimy innaczej ty mi dasz tego tysiaca na miesiac ja malo tego ze ci go rozmnoze razy trzy to jeszcze postawie ci obiad w dobrej restauracji .Ale jest jeden jeszcze warunek jak mi sie nie uda to tracisz go bo przeciez i tak nie wiesz czy wygrasz nawet jak ci powiem co postawic .
Gdy kolega ze smiechem w ustach podziekowal.Powiedzialem mu ok to teraz ja dam ci tysiac i zrobisz to samo_Oczywiscie z rozmowy z kolega nie doszlo do zadnej umowy.Wynika z tego tylko dwie sprawy pierwsza to taka ze ludzie sie spiesza i dlatego przegrywaja,druga sa chciwi i tez przegrywaja.:eek:kay::eek:kay:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Progresja z głową lub elementy progresji w taktyce nie są złe... ???? Ale progresja na pałę doprowadza do bankructwa... Sam w swojej grze kilka razy wplatałem elementy progresji...
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
no to zaczynamy typy kontrolowane ryzyko
dubelek
Lipsk - Augsburg
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżejkurs 1,6
Salzburg - Sturm Graz
1 połowa : liczba goli 1.5 - poniżej/ kurs 1,5
kurs łaczny 2,4 za 5000 jednostek
spotkania wybierałem tak starannie by były naprawdę underowe że dodatkowo dla zabawy puściłem dubelka dwa dokładne wyniki 0:0 w całym meczu a kursy na dokłądny wynik 0:0 oscylowały w granicach 20 w zależności od buka więc wyobrażcie sobie ile dodatkowo jednostek wpadło do puli a zagrałem tego dubelka tylko za 100 jednostek :beer::beer::beer:
ale to taka pula dodatkowa to taki bank na czarną godzinę która miejmy nadzieje nie nadejdzie :wasntme::holidayspirit:
obserwowałem te drużyny dokłądnie siedzialem im na ogonie miałem nawet wypowiedzi z treningów i szatni naprawde nie mogło w tych meczach paść dużo goli a co dopiero do przerwy
TO SIE NAZYWA WŁASNIE KONTROLA RYZYKA !!!!:beer::beer::beer:
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
jak to jest kolejna osoba typu wawo czy tomciomen a może nawet któryś z nich :cwl:
ma kolege co ma sposób... nazywa się wawo i obstawia mecze od cygańskich insiderów buhahaha
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
jak to jest kolejna osoba typu wawo czy tomciomen a może nawet któryś z nich :cwl:
ma kolege co ma sposób... nazywa się wawo i obstawia mecze od cygańskich insiderów buhahaha
przeciez ty nie pasujesz do tego forum to po co sie udzielasz
zalozyłes konto na forum by zadawac takie pytania &quot; cytuje :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Siemanko...
Na szybko wstęp krótki heh... ????
Lubie sobie porzucać piłeczką na orliku ale wiadomo trochę brakuje do wsadu i zacząłem szperać po necie i widziałem programy takie jak:
- Air Alert,
- Jumpsoles,
- Super Dunk
Podobno poprawiają skoczność tylko są ciężkie i trzeba się przygotować żeby nie było problemów z kolanami...
Próbował ktoś z Was któregoś z Nich ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ja próbowałem ale nie pomaga w typowaniu :sarcastic::sarcastic:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
jak to jest kolejna osoba typu wawo czy tomciomen a może nawet któryś z nich :cwl:
ma kolege co ma sposób... nazywa się wawo i obstawia mecze od cygańskich insiderów buhahaha
A co obiecalem to wszyscy wiedza,a ci co nie to niech poczytaja moje posty.Narazie jestem zajety indian w. i kilkoma innymi dziedzinami ktore niebawem rusza.To co tu pokaze bedzie ZA DARMO pierwszy raz ukaze sie tu moja wiedza ta ktora posiadam.
Będzie to jak zdradzenie chrystusa .Zawsze sobie obiecalem ze z nikim nie podziele sie w calosci swoja wiedza na temat gry.Ale zrobie to tylko z jednego powodu aby wszyscy szydercy ktorzy przez kilkanascie a moze juz i kilkadziesiat dni drwia ze mnie i piepsza glupoty zobaczyli jacy sa porąbani i nie wiedza co mowia.Oczywiscie bedzie to tylko czesc prawdy ktora tu zaprezentuje ale wierzcie mi zrobi ona wrazenie nawet na ludziach od firm bukmacherskich ktorzy czesto to stronke odwiedzaja.Nie jeden telefon juz mialem aby nie umieszczac tu swoich &quot;tych&quot; rad ktore tylko ja znam.Ale dosyc tej gadki dokladny termin podam dopiero za tydzien.I tu na forum bedziecie po tym wszystkim zadawac mi duzo pytan ale otrzymacie tylko jedna odpowiedz :&quot;radz sobie sam&quot; a jesli chcesz pomocy to jest takie powiedzenie&quot;za darmo mozesz dostac tylko w ryja&quot; wielu mi zaufalo i ja z nimi trzymam, teraz pozostaje mi tylko podac wam goryczy ktora przelkniecie z bulem,mowie to wszystko do idiotow tych ktorzy maja do mnie wiele uwag i zastrzerzen.
Prawda wyjdzie na jaw mimo iz wielu prosilo mnie&quot;nie podawaj im swoich sposobow,czlowieku moga spasc obroty..&quot; ale ja jak cos obiecuje to dotrzymuje obietnicy.Obiecalem kilku ludziom ktorych znam osobiscie wiec musze to uczynic.
Ale jednemu z szefów firmy bukmacherskiej dobrze znanej w kraju powiedzialem tak&quot;czlowieku te forum to w wiekszosci to stado baranow&quot; mozesz im podac mecz o ktorym wiesz ze jest sprzedany a i tak postawia odwrotnie, a co tu mowic,o procentach ktore ujrza i sposobach tylko jeszcze bardziej im sie w glowie pomiesza,a niedaj boze ktos zacznie grac za wieksze pieniadze to gotow sie powiesic po porazce,ktora sam spowoduje bo wszystko spierniczy mimo instrukcji obslugi.Poczekajcie juz niedlugo wasz majestic wam pokaze co wy wiecie o mnie samym.
do uslyszenia w krutce o ktorej dam znac.&quot;????????:sun::sun:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
to było baranie w dziale hyde parku jeśli wiesz wogóle jakie tam są tematy ... nie związane z bukiem...
Taa cudowne pomysły już widzę te nagłówki na necie &quot;bukmakerzy go nienawidzooom, zdradził sekret zarabiania na meczach&quot; :cwl:
no to masz znajomości jak znasz &quot;szefów firmy bukmacherskiej&quot; i jeszcze tak na luzaku piszecie, śmieeszny temat będzie hehe:champagne:
 
majestica 82

majestica

Użytkownik
no wła
to było baranie w dziale hyde parku jeśli wiesz wogóle jakie tam są tematy ... nie związane z bukiem...
Taa cudowne pomysły już widzę te nagłówki na necie &quot;bukmakerzy go nienawidzooom, zdradził sekret zarabiania na meczach&quot; :cwl:
no to masz znajomości jak znasz &quot;szefów firmy bukmacherskiej&quot; i jeszcze tak na luzaku piszecie, śmieeszny temat będzie hehe:champagne:
barany to chyba tylko na orliki chodzą ??/co nie :sun::sun:
mam nadzieje ze baran to komplement bo inaczej bedziesz miał sprawe o zniesławienie
post jest zapisany wiec go nie edytuj bo juz za pózno
juz rozmawiałem z moim prawnikiem ponizej 5 tysiecy za zniesławienie nie zejdziesz
wiec musisz troche poobstawiac by zarobic na odszkodowanie ???? ????
tylko nie bierz kredytu na grę bo zle skonczysz ......
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
no wła

barany to chyba tylko na orliki chodzą ??/co nie :sun::sun:
mam nadzieje ze baran to komplement bo inaczej bedziesz miał sprawe o zniesławienie
post jest zapisany wiec go nie edytuj bo juz za pózno
juz rozmawiałem z moim prawnikiem ponizej 5 tysiecy za zniesławienie nie zejdziesz
wiec musisz troche poobstawiac by zarobic na odszkodowanie ???? ????
tylko nie bierz kredytu na grę bo zle skonczysz ......
hahaha ok zabrałem już sianko od bociana, kupię Tobie mózg bo takich debili nie spotyka się co chwilę ...
skończ podstawówkę to pogadamy ...
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
no wła

barany to chyba tylko na orliki chodzą ??/co nie :sun::sun:
mam nadzieje ze baran to komplement bo inaczej bedziesz miał sprawe o zniesławienie
post jest zapisany wiec go nie edytuj bo juz za pózno
juz rozmawiałem z moim prawnikiem ponizej 5 tysiecy za zniesławienie nie zejdziesz
wiec musisz troche poobstawiac by zarobic na odszkodowanie ???? ????
tylko nie bierz kredytu na grę bo zle skonczysz ......
hahaha ok zabrałem już sianko od bociana, kupię Tobie mózg bo takich debili nie spotyka się co chwilę ...
skończ podstawówkę to pogadamy ...
I co wam daje to wzajemne obrażanie chcecie udowodnić który jest lepszy od którego? wymieńcie się numerami telefonu umówcie się na kolację albo na piwo jakieś dobre pogadajcie i będzie spoko . Godzina rozmowy to więcej jak 200 wpisów. A na razie zachowujecie się jak prawdziwi debile. Jeśli obraziłem to z góry przepraszam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom