>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Slavia vs Sevilla o1,5
Inter vs Frankfurt o1,5
Penarol vs San Jose o1,5
@1.80 petardka

brawo Valencia
trochę się oszczędzali dzisiaj widać jak ważny mecz mają z Getafe w niedziele
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Oglądał ktoś końcówkę Krasnodar - Valencia? Jestem pewny, że w tej ostatniej minucie za taktyczny faul sędzia pokazał piątą żółtą kartkę. Już po golu na 1:1, za ten faul był ostatni rzut wolny dla ruskich. Tylko kurczę, realizator TV nie pokazał info o tej kartce i na flashscore także jej nie ma...
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Oglądał ktoś końcówkę Krasnodar - Valencia? Jestem pewny, że w tej ostatniej minucie za taktyczny faul sędzia pokazał piątą żółtą kartkę. Już po golu na 1:1, za ten faul był ostatni rzut wolny dla ruskich. Tylko kurczę, realizator TV nie pokazał info o tej kartce i na flashscore także jej nie ma...
czekaj na protokól pomeczowy na stronie uefa
edit: https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/matches/round=2000992/match=2026913/index.html?iv=true
Jest 5 kartek w podsumowaniu, ale nie ma 5. ikonki przy nazwisku gracza, także może ktoś z ławki dostał kartkę
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Oglądał ktoś końcówkę Krasnodar - Valencia? Jestem pewny, że w tej ostatniej minucie za taktyczny faul sędzia pokazał piątą żółtą kartkę. Już po golu na 1:1, za ten faul był ostatni rzut wolny dla ruskich. Tylko kurczę, realizator TV nie pokazał info o tej kartce i na flashscore także jej nie ma...
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/matches/round=2000992/match=2026913/index.html
tu masz, ma bieżąco edytują.
można stream do Arsenalu?
bo mi reddita zbanowali...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
czekaj na protokól pomeczowy na stronie uefa
edit: https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/matches/round=2000992/match=2026913/index.html?iv=true
Jest 5 kartek w podsumowaniu, ale nie ma 5. ikonki przy nazwisku gracza, także może ktoś z ławki dostał kartkę
W takim razie wg mnie powinno być aż 6 kartek. Ta ostatnia, szósta za niesportowe zachowanie czy jakieś pyskówki. Ta piąta na bank za faul. Oglądałem na ruskim streamie i komentator darł się, że sędzia łoś mógł tę akcję puścić pomimo faulu, a kartkę może sobie wyciągnąć później ????
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
W takim razie wg mnie powinno być aż 6 kartek. Ta ostatnia, szósta za niesportowe zachowanie czy jakieś pyskówki. Ta piąta na bank za faul. Oglądałem na ruskim streamie i komentator darł się, że sędzia łoś mógł tę akcję puścić pomimo faulu, a kartkę może sobie wyciągnąć później ????
Ruski mi rozliczył over 4,5 kartki na plus
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Perugia nie chciala byc gorsza i po pewnym wygraniu 1 seta i duzym prowadzeniu w drugim przegrali seta z 19:12 i o3,5 seta po fajnym kursie siedzi a juz zaczynalem sie obawiac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom