>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Premier League 2019

lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
✅✅Ja dzisiaj próbuje na Wade&#39;a. Kurs ponad 2 calkiem fajny. Forma Barneya to loteria jednak nie sadze zeby byl wstanie pograc +95 avg. Wade jest caly czas solidny i to powinno wystarczyć. Po takim kursie mysle ze mozna sprobowac.
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Dawno nie odwiedzałem ale postanowiłem zawitać ponownie.
Dla spokoju podam kursy z sts bo nie wiem jak teraz z podawaniem jest jeśli chodzi o resztę bukmacherów oprócz legalnych :p
Wade v van Barneveld 20.15
Typ 1 2,05 STS
2j

Zgadzam się z opinią przedmówcy.. Barneveld miał z góry zapewnione miejsce w PL po tym jak ogłosił przejście na emeryturę. Niestety kończy się pewna epoka. Tamten sezon bez szału w wykonaniu Holendra co ukoronowało szybkie wypadnięcie z MŚ. Oczywiście nie wolno go lekceważyć jednak szału ostatnimi czasy nie pokazywał.. Przeciwnik natomiast końcówkę tamtego sezonu miał bardzo dobrą - Mistrzostwa może nie do końca po jego myśli ale wcześniejsze turnieje jak najbardziej. Ten sezon rozpoczął od finału w Mastersach... Patrząc na solidność nasuwa się Wade, który jeśli ma swoje podwójne (d20 i d10) powinien to spotkanie brać na swoje konto.
W poprzednim roku PL 2x na korzyść Barnevelda ale ostatnie spotkanie 11:2 w trakcie World Series na koncie Jamesa. Delikatnie można próbować.

Dobey v Suljovic 21:30
Suljovic -2,5 2,15 sts
1j
Świetny początek spotkania Dobeya i ciut przespany przez Austriaka ;)
Delikatnie próbuję w stronę Austriaka. Dobey nie wiem w jakim momencie przygotowań - dopiero niedawno wyniknęła informacja, że to on będzie tego wieczoru zastępował Gary&#39;ego Andersona podczas PL. Mistrzostwa Świata niezłe w wykonaniu Anglika ale typ ryzykuję przeciwko niemu, że ugra max 4 legi.
Austriak mimo porażki z MvG w Mastersach pokazał się z niezłej strony - średnia blisko 97.. a w 1 rundzie pogrom Whitlocka na średniej 106. Jeśli już Austriak tu gra to myślę, że będzie chciał coś pokazać i po dziwnym meczu na Mistrzostwach Świata powalczy o zwycięstwo na otwarcie PL. Jednak tak jak zaznaczam - delikatnie.

Wright v Cross 22:50
Cross więcej niż 3,5 x 180 2,10 sts
1j
Średnia wysoka ale 180 raptem 2 ...
Również delikatna próba - Cross zazwyczaj rzuca kilka maxów w swoich spotkaniach. Tutaj nie spodziewam się jakiegoś pogromu. Myślę, że 11 legów będzie minimum ale to takie moje przeczucie.. Wright w tamtym sezonie nie szalał - w tym zaskoczył wejściem do półfinału Mastersa ale to zasługa wykorzystywania słabszych chwil u przeciwników.. Jednak nie spodziewam się aby tutaj rozgromił Crossa..
Ten natomiast szybka eliminacja z Cullenem - mimo średniej 97,7. Ważne podwójne jednak trafiał przeciwnik. 5 maxów rzucony na przekroju 16 legów, ostatnie spotkania zazwyczaj kręciły się w pobliżu tej ilości 180. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego spotkania między Panami i liczę, że minimum te 4x180 będzie ze strony byłego Mistrza Świata. Rzucać je potrafi co już udowadniał.
Próba przy pierwszej kolejce - stawki spokojne.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
M 124

mr.x

Użytkownik
Cisza w temacie więc na spokojnie ;) 2 wieczór PL przed Nami...
Wright v Smith - nie ruszam bo wszystko się może przytrafić. Wright powrócił do solidniejszej gry, a Smith też potrafi odpalić... Pokaz tego co Panowie potrafią był w bezpośrednim pojedynku na Players Championship gdzie obaj zagrali średnią 110+ i wynik 6:5. Może takich fajerwerków nie będzie jutro ale nie obstawiam dominacji w tym meczu z żadnej stron - ov 10,5 lega raptem 1,40 w sts więc... jedynie do parowania. np z podobnym typem w następnym meczu..
20:50 Cross v Wade
Typ over 11,5 rozgrywek 1,95 STS 2/10 świetna seria Crossa zadecydowała z 1:3 na 6:3.. o jedno przełamanie za dużo ;) ogólnie 50 % na podwójnych u obu i dzięki temu Wade nie miał prawa zrobić różnicy swoim &#39;konikiem&#39; - dobry mecz obaj śr 100+
Cross ma coraz więcej spotkań, które przypominają że jest Mistrzem Świata z poprzedniego roku. Powinien tutaj spokojnie powalczyć o kolejne punkty. Podczas pierwszej kolejki ugrane 6:6 z Wrightem na średniej +103. Wade wygrał tamtego wieczora z Barneveldem na średniej 99 oczywiście dzięki wysokiej skuteczności na podwójnych. W tym upatruje szans Jamesa, bo ze swoimi odpalonymi kończeniami jest w stanie w każdym spotkaniu walczyć.
Weekendowe zmagania w PC obaj przeplatali meczami na średnich 90+ po to żeby następne spotkanie grać na okolicach 100. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania. Stawka jednak spokojna bo Cross czasem lubi męczyć na podwójnych ;)
21:30 van Barneveld v Price
Typ Price 2,05 Sts 2/10
Price ov 3,5 x 180 2,35 sts 2/10
szok.... max tylko 1 - więcej skakał po tarczy i sporo 140 ale jak Gervyn wypuścił ten mecz z rąk... odcięło podwójne i koniec... miał 6:2 grał bardzo dobrze, mecz pod kontrolą i ... nie wiem co się stało... Oby było lepiej następnym razem.
Ryzykuję w stronę Walijczyka.. o ile Holender tak jak tydzień temu jest mocną niewiadomą i patrząc po weekendowych dokonaniach upewnił mnie w tym przekonaniu.. Życzę mu jak najlepiej ale może być ciężko żeby jakoś znacząco przekroczył średnią 95+.
Inna sytuacja u Price&#39;a - mega pozytywne zaskoczenie w tamtym tygodniu Premier League... średnia 104 - 6x180, podwójne prawie 44%. Naprawdę dobry występ, a nie wiadomo było jak na zawieszenie ten zawodnik zareaguje... Weekendowe turnieje bez szału bo dwukrotnie odpadał w 2 rundzie - jednak spodziewam się, że jutro zakręci się spokojnie ponad 95+. Jeśli chodzi o 180 - nawet w krótszych spotkaniach jeśli chodzi o format PC kręcił się w okolicach 3 maxów spokojnie. Co ciekawe kilka legów zanotował takich gdzie rzucał 2x180, często otwierający. Spodziewam się, że Walijczyk nie pozwoli sobie na stratę punktów w tym spotkaniu.

2 ostatnie spotkania - Gurney v Durrant - ciężko ocenić co pokaże Anglik w tym zestawieniu - MŚ Bdo grać potrafi i niejednokrotnie to udowadniał - w weekend był blisko pierwszego triumfu w PDC... Jednak Gurney jest zawodnikiem młodym, który jeśli mu wyjdzie to idzie jak należy.. W tamtym tygodniu zagrał solidnie ze średnią prawie 99 jednak trafił na Price&#39;a. Ciekaw jestem opinii bo może się tu wszystko zdarzyć.
Suljovic v van Gerwen... no cóż Kosmita raczej zrobi swoje ;) Można spróbować coś z maxami u MvG bo w kursy zwycięstwa nie ma się co bawić. Oczywiście delikatna próba bo Holender czasem lubi uciekać ostatnimi lotkami na inne potrojne..W sobotnim PC najsłabszy mecz to średnia 97,9 - oczywiście wygrana całość . W niedzielę trochę gorzej bo miał dwa mecze poniżej średniej 95 :eek: Przegrał w ćwierćfinale na średniej 104+. Jeśli Austriak prześpi początek meczu tak jak tydzień temu to może mu być ciężko cokolwiek wyszarpać.
Jednak to tylko dart - i tu wszystko ma prawo zaskoczyć ;)
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Wright - Lennon 1
@1,5 4/10
Lennon średnio oscyluje na średnich 92-95 jednak tutaj debiut w Premier League, wiadomo nic do stracenia chłopak nie ma ale lekki stresik jednak powinien się pojawić przed własną publicznością. Peter jeszcze nie jest w 100% formie ale jest tego bardzo blisko, wrócił do starych prostych lotek i od razu lepiej to wygląda, przypuszczam że zagra pod średnią 100 i biorąc pod uwagę 2 poprzednie remisy z Crossem i Smithem wypada tu wygrać.

MVG - Cross,
Cross @5,5 0,5/10
Cross +2,5 @2,1 2/10
180s over 6,5 @1,8 2,5/10
Rob szalał na ostatnich Players Championship, na 9 meczów tylko 2 razy zagrał poniżej średniej 100!!! w sobotę doszedł do 3 rundy i przegrał na średniej 105 z Hendersonem a w niedziele w połfinale na tej samej z Van der Berghiem, tak więc można mówić o sporym pechu. Cross jest w świetniej formie po za tym stwierdził to ostatnio w wywiadzie mówiąc że odzyskał pewność siebie i już nie odczuwa takiej presji związanej z debiutanckim zwycięstwem w MŚ. MVG to potwór wiadomo, jednak jeśli Rob nie pęknie to tu powinno być w miarę równo a nawet jest w stanie przychylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Maxów też kilka zobaczymy jestem o tym przekonany.
Smith - Gurney
Smith więcej 180 @1,8 3/10
Daryl się zaciął na maxach, już od czasu MŚ nie wygląda to tak dobrze, w przeciwieństwie do Smitha ten jest gwarancją jeśli chodzi o 180. Mógłbym przytaczać staty ale mi się już nie chce.
luźna propozycja
Price - Wade X @4.15 0.5/10
Nie mam zbytnio koncepcji na ten mecz, niby over legowy się kroi ale jednocześnie nie zdziwiłbym się gdyby to poszło w jedną stronę, z maxami też ciężko oboje powinni jakoś na równi skończyć, a ile rzucą to sam nie wiem bo jakoś specjalistami od tego nie są. Gram lekko remis
kursy z unibet
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Gerwyn Price @1,72 3/10 ⛔
Walijczyk genialny weekend w Players Championship i wygrane oba turnieje gdzie na 14 meczów tylko 4 zagrał na średniej poniżej 100. Luke po świetnym występie na MŚ początek sezonu ma średni by nie powiedzieć słaby, na 9 meczów w Pro Tour wygrane zaledwie 3. Gerwynowi po 2 remisach z rzędu w lidze wypada wygrać a okazja do tego przeciwko debiutantowi w PL wydaje się znakomita i z taką formą wydaje się to dość pewne
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Cross @1.45 5/10 -2.5 @1.8 2/10
Unibet
Nie ma się tutaj specjalnie nad czym rozprawiać. Barney dalej dno, dostaje oklep od przeciętnych graczy i umówmy się występ w premier league traktuje jako dodatek do emerytury. Cross bardzo dobra dyspozycja, będzie skoncentrowany to powinno być ok.
✅
 
Do góry Bottom