>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Budżet na początek

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dni bez podatku to promocja dla naiwnych, polskie buki byly by i tak nie opłacalne bez tego podatku, spojrz na oferte, a jak tego nie dostrzegasz to szkoda czasu na Ciebie.
Akurat to, że wg Ciebie &quot;szkoda czasu na mnie&quot; lata mi i powiewa, bo jakiś forumowy nick nie jest w stanie mnie obrazić, nigdy. Ja Ci podaję prostą zależność: jeśli znajduję w dniu bez podatku value po kursie 1,85, które w zacnej firmie globalnej wisi po 1,7 albo takiego zakładu wcale nie ma, i mogę to zagrać singlem - to gram to. Tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 0

adriannoo

Użytkownik
Akurat to, że wg Ciebie &quot;szkoda czasu na mnie&quot; lata mi i powiewa, bo jakiś forumowy nick nie jest w stanie mnie obrazić, nigdy. Ja Ci podaję prostą zależność: jeśli znajduję w dniu bez podatku value po kursie 1,85, które w zacnej firmie globalnej wisi po 1,7 albo takiego zakładu wcale nie ma, i mogę to zagrać singlem - to gram to. Tyle.
Na drugi raz to zrob, a nie gdybaj jakby to było... zaklady bukmacherskie to nie fantazjowanie, bo na grę ma wpływ wiele innych czynników. Graj te swoje @ 1.85 w swoich urojeniach ;)
Pograj 30 dni i tu wróć, a najlepiej raportuj na bieżąco, jak chcesz pomóc itp. A swoje urojenia zostaw w domu!
 
D 25

docencik

Użytkownik
Akurat to, że wg Ciebie &quot;szkoda czasu na mnie&quot; lata mi i powiewa, bo jakiś forumowy nick nie jest w stanie mnie obrazić, nigdy. Ja Ci podaję prostą zależność: jeśli znajduję w dniu bez podatku value po kursie 1,85, które w zacnej firmie globalnej wisi po 1,7 albo takiego zakładu wcale nie ma, i mogę to zagrać singlem - to gram to. Tyle.
Tylko zwróć uwagę na to, że jeśli jest promocja na grę bez podatku to trzeba obstawić bodajże 3 spotkania. Nie ma szans na grę singla bez podatku.
 
A 0

adriannoo

Użytkownik
Tylko zwróć uwagę na to, że jeśli jest promocja na grę bez podatku to trzeba obstawić bodajże 3 spotkania. Nie ma szans na grę singla bez podatku.
Po co w ogóle ciagniesz ten temat? Nawet bez podatku w polskich bukach gra nie ma sensu, a singla mozesz grać w totku w piątki. Tylko za nim napiszesz jaką tam kasę można robić, to ją pierw zrób
 
killua 63

killua

Użytkownik
Niestety zgadzam się z kolegą Adrianem.
Nie wiem jak chcecie robić ten stały, miesięczny profit mając te -12% i w większości przypadków niższe kursy niż u europejskiej konkurencji.
Temat jest totalnie bezsensu...a co do pytania autora to lepiej wydaj te 20k na inną inwestycję albo coś przyjemnego dla Ciebie, bo skoro zakładasz taki temat i o zgrozo, masz zamiar się czymś tutaj sugerować to mówiąc kolokwialnie, spalisz ten hajs.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jest szansa zmienić tą sytuację. Jeśli nie w tym roku to już chyba nigdy.
Jak to mówią: &quot;Jest szansa wyru....ć szympansa.&quot;
Nikt nie będzie zmieniać ustawy, kiedy leszczy dających się kroić, nie brakuje.
Gołym okiem widać, że &quot;legalni&quot; mają się coraz lepiej (czytaj: kroją mnożącą się trzodę).
Widać reklamy, pokazują też, że sponsorują kluby, reprezentacje i różne imprezy.
Z tego co wiem, to nie dostają od PIS-u 500+ czy jakieś zapomogi.
Nie ma po co zmieniać i nikt tego robić nie będzie.
Rządzący mogą sobie odhaczyć sukces, bo pomroczność jasna coraz mocniej ogarnia tubylczą populację.
 
A 0

adriannoo

Użytkownik
Święte slowa, czym dalej w las (rok 2019) to ludność coraz bardziej głupia i sklonna na manipulacje. Wystarczy TV, Internet i dalej ciemnogród lyka te gów... Ludzie byli bardziej oczytani, jak nie potrafili czytać chciałoby sie powiedzieć ... jakieś 200-300 lat temu nikt tak sie nie dawał robić w bambuko jak teraz.
Stanisław Lem powiedział:
&quot;Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.&quot;
Mam to samo, gdy czytam to forum, tematy związane z grą w polskich bukach, algorytmach, progresjach i o reszcie syfu!
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Jak to mówią: &quot;Jest szansa wyru....ć szympansa.&quot;
Nikt nie będzie zmieniać ustawy, kiedy leszczy dających się kroić, nie brakuje.
Gołym okiem widać, że &quot;legalni&quot; mają się coraz lepiej (czytaj: kroją mnożącą się trzodę).
Widać reklamy, pokazują też, że sponsorują kluby, reprezentacje i różne imprezy.
Z tego co wiem, to nie dostają od PIS-u 500+ czy jakieś zapomogi.
Nie ma po co zmieniać i nikt tego robić nie będzie.
Rządzący mogą sobie odhaczyć sukces, bo pomroczność jasna coraz mocniej ogarnia tubylczą populację.
Wypadałoby zacytować cały mój wpis a nie tylko pierwsze zdanie....
Jest szansa zmienić tą sytuację. Jeśli nie w tym roku to już chyba nigdy. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi że ustawę hazardową (szczególnie ten 12% podatek) zmieni ktoś z bandy pispoterazrazemczy potem (chyba że na 15%).... Szczególnie na forach bukmacherskich czy pokerowych trudno mi sobie wyobrazić żeby ktokolwiek na nich głosował....
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Czyli trzeba wywiesić białą flagę i być niewolnikiem do końca swoich dni? Dobre podejście!!!
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
A co robisz wierząc w cos co nie istnieje? Ty nawet nie zasługujesz na statut niewolnika...
A ty co? Jesteś i uważasz że nic nie da się zrobić. Składasz broń? To po co zaglądasz na to forum skoro uważasz że tacy głupcy jak my jeszcze grają . Wyluzuj , zasiądź przed telewizorem , obejrzyj jakąś fajną komedię , wyskocz z panienką do opery ( nie żart , polecam) . Ewentualnie kup worek bokserski i odreaguj.
 
Do góry Bottom