>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zadkłady finansowe - Totolotek

M 21

marada82

Użytkownik
Witam.
Próbował ktoś obstawiać zakłady finansowe dostępne na stronie Totolotka. Może ktoś ma jakieś doświadczenie i sposób jak to ugryźć. Chodzi o zakłady, dotyczące 4 cyfry po przecinku w średnim kursie EUR, USD, CHF.
Pozdrawiam
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
myślałem, że coś ciekawego dali... to co kiedyś na bet365, zakłady na totolotku z 4 miejscem po przecinku to kpina ;)
 
killua 63

killua

Użytkownik
Jak przeczytałem temat to aż sprawdzić musiałem bo początkowo myślałem, że sobie jaja robicie ????
Przecież ruletka przy tym to jest pewniak...
 
M 21

marada82

Użytkownik
Witam
Też na początku myślałem że jest to wielka loteria. Jednak zacząłem się interesować tematem średniej wartości kursu EUR wyznaczanego przez NBP i ...... dało się ugrać w sumie chyba z 10tysi :) Zakłady proponowane przez totolotek były zamykane o 11:00 a średni kurs EUR NBP był wyznaczany właśnie na tą godzinę. Doszedłem do takiej wprawy że ( wierzcie bądź nie ), stawiałem na kilka sekund przed 11:00 i trafiałem w 90% :) Oczywiście najpierw przez kilka miesięcy kombinowałem i testowałem swój sposób. Totolotek chyba jednak zczaił się co i jak i zmienił godziny zakładów na 10:00 i było po zawodach. Teraz, gdy zmienili swoją stronę, nie ma nawet owych zakładów w ofercie. Tak się skończyła przygoda, ale dało się trochę ich oskubać :)
 
Do góry Bottom