>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jest to funkcja, która przelicza za ile możesz zawrzeć dany zakład nie mając pieniędzy w 1xbet, ale mając nierozliczone zakłady. Tj. stan konta 0.00, zakłady w grze np za 1000pln i do wygrania na kuponie 2000pln, zakład idzie po Twojej myśli i po prostu jakbyś zamknął ten zakład, który jest w grze w danej chwili to byś skasował stawkę + jakiś tam zysk. I mniej więcej advancebet na tej podstawie Ci pozwala bez zamykania zakładu postawić nowy. Tylko są takie ALE: po rozliczeniu głównego zakładu od raza zabierają Ci stawkę wartości Advancebetu oraz jeśli ten główny zakład Ci nie wejdzie to advancebetu jakby nie było bez względu czy jest wygrany czy przegrany zakład advancebet
https://forum.bukmacherskie.com/threads/postaw-nie-majac-srodkow-na-koncie-tylko-w-1xbet.135821/
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
siemano załoga !

Wypłacał ostatnio ktoś od nich poprzez Bank Transfer SEPA ? zleciłem w poniedziałek dostałem wiadomość że podjecie środków się udało i do dziś kasa nie doszła...
1300 drogą nie chodzi i zaczynam się martwić że przepadło
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
Właśnie też czekam do jutro i kazała się odezwać na czacie babka zobaczymy co to będzie... Nigdy takich kłopotów nie było przez to SEPA
 
S 0

shivaki101

Użytkownik
Czy jest ktoś, kto ma konto z dwoma walutami na rusku? Założyłem kiedyś konto w PLN, jednak jak się ma Ecopayz, to lepiej grać w EUR. Ucieszyłem się, że można dodać konto w EUR i ustawić jako aktywne. Jednak, za każdym razem, gdy chcę postawić na stronie mobilnej, waluta automatycznie przestawia mi się na PLN. Ich pomoc mogłaby nie istnieć właściwie. Nie mogą mi usunąć waluty PLN ani ustawić EUR jako main.
Jakieś pomysły?
 
M 546

mathix

Użytkownik
Czy jest ktoś, kto ma konto z dwoma walutami na rusku? Założyłem kiedyś konto w PLN, jednak jak się ma Ecopayz, to lepiej grać w EUR. Ucieszyłem się, że można dodać konto w EUR i ustawić jako aktywne. Jednak, za każdym razem, gdy chcę postawić na stronie mobilnej, waluta automatycznie przestawia mi się na PLN. Ich pomoc mogłaby nie istnieć właściwie. Nie mogą mi usunąć waluty PLN ani ustawić EUR jako main.
Chodzi ci o stronę internetową w wersji mobilnej czy aplikację na telefonie? Mam konta PLN i EUR i bez problemu wszystko działa na aplikacji.
 
F 0

fanatykr

Użytkownik
Ja się zastanawiam kiedy mnie zlimitują po tym co tutaj czytam. Ostatnio oskubałem ich na jakieś 10 tysięcy. Podzielone na parę kuponów, największa wypłata 3900pln. Wszystko praktycznie instant na Ecopayz. Bez żadnej weryfikacji. Czytam tutaj dużo opinii i staram się być ostrożny, ale póki co aż dziwne, że nawet limitów nie mam. Może dlatego że wcześniej sporo wtopiłem. A moim zdaniem pod względem ilości zakładów i kursów to najlepszy bukmacher obecnie. Z tej ostrożności przeniosłem się na betssona ???? . Są tu jacyś gracze co grają stawkami ciut większymi na zakład, na przykład liczonymi w tysiącach i nie mieli z nimi problemów? Tylko bez żartów
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ja się zastanawiam kiedy mnie zlimitują po tym co tutaj czytam. Ostatnio oskubałem ich na jakieś 10 tysięcy. Podzielone na parę kuponów, największa wypłata 3900pln. Wszystko praktycznie instant na Ecopayz. Bez żadnej weryfikacji. Czytam tutaj dużo opinii i staram się być ostrożny, ale póki co aż dziwne, że nawet limitów nie mam. Może dlatego że wcześniej sporo wtopiłem. A moim zdaniem pod względem ilości zakładów i kursów to najlepszy bukmacher obecnie. Z tej ostrożności przeniosłem się na betssona ???? . Są tu jacyś gracze co grają stawkami ciut większymi na zakład, na przykład liczonymi w tysiącach i nie mieli z nimi problemów? Tylko bez żartów
Nie masz sie o co martwić grajac takimi kwotami. Ja dostalem dopiero limity grajac niszowe typy z recznej i skubiac ich w tydzien na 25k. Wcześniej zadnych problemów
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam. Posiada ktos instalke do apki 1xbet bo te co sa w necie nie dzialaja. Place reputka????
I jaki jest aktualny adres strony bo na kazda ktora wchodze jest info ze trwaja prace na licencja na Polske.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Vpn (może być nawet bezpłatny byle jaki) - wchodzisz na stronę, ściągasz apke, wywalasz vpn, masz apke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom