>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam! Wczoraj o prócz jednego trafienia moje poczynania bukmacherskie skwituję R.I.P ???? No ale dzisiaj spróbuję się &quot;odkuć&quot; jak to bywa w świecie i przestrzeni wielu bukmacherów ???? Wczoraj Juve zawiodło z rogami, chociaż chyba powinienem raczej tu mieć pretensje do Atelti bo zagrali totalną kaszanę i dali sobie wbić 3 gole bez większych problemów.
Ale dziś wieczorem znowu mamy hit, tym razem w Monachium. Z racji tego, że sędziuje Pan Orsato szukam kartek. Wiadomo: Stawka meczu, dwie Wielkie ekipy, prestiż no i wynik pierwszego meczu, który stawia obie drużyny na równi przez pierwszym gwizdkiem. Chciałem grać Kimmicha, ale dał zarobić w pierwszym meczu, lecz tym samym wyeliminował się z dzisiejszej potyczki. No to kto? A no dalej uderzam w bocznych obrońców Bayernu. Z duża dozą prawdopodobieństwa na bokach obrony Bayernu zagrają Rafininha i Alaba (jeśli kontuzja go nie wykluczy). Wiadomo jaki wiatr z przodu ma Liverpool. Mane, Firmino i Salah, który szuka formy, ale zawsze jest niesamowicie groźny i nie wiadomo kiedy może odpalić. Jak wspomniałem arbitrem będzie Orsato, który jak ostatnio by ł rozjemcą w LM to wpierniczył 9 kartek w meczu Utd z PSG.
Rafinha otrzyma ż.kartkę --&gt; TAK 3,2 Totolotek
Alaba otrzyma ż.kartkę --&gt; TAK 4,3 Totolotek
 
gats 8,4K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: BAY - LIV
Typ: Manuel Neuer (otrzyma żółtą kartkę) TAK ::zoltakartka:
⛔

Kurs: 16.50
Bukmacher:
ETOTO
Analiza:

Ja wiem. Zakład jest absurdalny ale czy ostatnie mecze LM są normalne ?
Neuer lubi grać szeroko i często gra poza polem karnym czy bramkowym co
skutkuje głupim faulem a jak wiemy dzisiaj sędziuje Daniele Orsato który rozdaje kartki
jak WOŚP serducha. Stawka meczu jest wysoka, nerwy puszczą i kłopoty gotowe.

Typ tylko dla szalonych :drunk:.


 
X 0

xymox-de-air

Użytkownik
Ten typ nie jest pozba
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: BAY - LIV

Typ: Manuel Neuer (otrzyma żółtą kartkę) TAK ::zoltakartka:
Kurs: 16.50
Bukmacher:
ETOTO
Analiza:

Ja wiem. Zakład jest absurdalny ale czy ostatnie mecze LM są normalne ?
Neuer lubi grać szeroko i często gra poza polem karnym czy bramkowym co
skutkuje głupim faulem a jak wiemy dzisiaj sędziuje Daniele Orsato który rozdaje kartki
jak WOŚP serducha. Stawka meczu jest wysoka, nerwy puszczą i kłopoty gotowe.

Typ tylko dla szalonych :drunk:.
Ten typ nie jest pozbawiony sensu. I nie chodzi wcale o jakiś faul po stracie piłki. Załóżmy, że Bayern ma wynik dający awans. Wiadomo jak wtedy grają bramkarze. Przeciągają niemiłosiernie wybicie piłki od bramki. I tu raczej szukałbym &quot;okazji&quot; na to aby Neuer załapał żółtą kartkę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona vs Lyon (poniżej 3,5 goli w meczu) kurs: 2,00 (bez podatku) buk: Totolotek ⛔⛔⛔ (no granie na terenie Barcy underów tak się właśnie kończy)
Lyon to nie musi być dla Barcy bardzo łatwa przeprawa... Francuska ekipa gra bardzo dobrze z tyłu, umie zachować wysoki poziom dyscypliny taktycznej... Z przodu to tam faktycznie nikogo nie ma chociaż dzisiaj wraca Fekir, ale i on po kontuzji... Każdy kto widział pierwszy mecz widział jak ciężko było im coś strzelić... Z 2 strony Barcelona nie przypuszczam żeby np. przy wyniku 2:0 szaleńczo rzuciła się na bicie rekordów. Kurs poniżej 3,5 bramek - 2,00 jak dla mnie naprawdę fajny... Oczywiście, że jak Messi będzie chciał dać koncert to go nikt nie powstrzyma... ???? , ale myślę, że Lyon na za wiele nie pozwoli... Przewiduję dwa scenariusze, albo Barca wymęczy 1:0, albo będzie miała mecz pod kontrolą i dowiezie 2:0 lub 3:0. Możliwa też jakaś kontra Lyonu i 2:1, ale pow. 3,5 goli myślę, że nie będzie..
 
gats 8,4K

gats

Użytkownik
Ten typ nie jest pozbawiony sensu. I nie chodzi wcale o jakiś faul po stracie piłki. Załóżmy, że Bayern ma wynik dający awans. Wiadomo jak wtedy grają bramkarze. Przeciągają niemiłosiernie wybicie piłki od bramki. I tu raczej szukałbym &quot;okazji&quot; na to aby Neuer załapał żółtą kartkę.
Racja. O tym nie pomyślałem a jest to częsta sytuacja. Tymbardziej polecam :bandit:.
 
blau 106

blau

Użytkownik
Bayern vs Liverpool awans 1.85✅✅
Może i Bawarczycy co najgorsze mają już za sobą (słabsze wyniki, problemy w szatni) i nadeszły lepsze czasy, jednak mimo to, wydaje mi się że to ciągle za mało by wyeliminować ubiegłorocznego finalistę. W lidze może i odrobili ogromną stratę do BVB i aktualnie są na pozycji lidera, a Liverpool zupełnie w drugą stronę - roztrwonił podobną przewagę którą miał nad City, co nie zmienia faktu, że według mnie to jednak Liverpool na papierze wygląda lepiej. O takim spotkaniu zapewne zadecydują detale, a te są po stronie przyjezdnych. Klopp jest bardziej doświadczonym trenerem, ubytki w składzie też nieco mniejsze niż w Bayernie no i nie zapominajmy, że gdy Liverpool strzeli bramkę to Bayern musi strzelić dwie, co jest dodatkowym atutem dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lewandowski nie strzeli
1.62
Fortuna
Co za promocja,przecież on nie ma szans w starciu z obrońcami The Reds. Jedyna opcja żeby strzelił gola to jakiś karny z dupy bo nie wiem co musiałoby by się wydarzyć żeby pokonał Allisona. Obstawiam to bo zdałem sobie sprawę pisząc wcześniej ze Liverpool wygra że Bayern polega nietylko na nim,skrzydłowi odwalają tam wiele dobrej roboty i Bayern nie jest od niego uzależniony. W ostatnich meczach to nie on otwierał wynik meczu i przeważnie strzelał w końcówce albo z karnych. Z Liverpoolem nie będzie miał tylu okazji więc śmiało gram że po raz kolejny nam pokażę jak bezwartościowy jest w ważnych meczach
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
D 510

dsnq123

Użytkownik
massimo sporo ryzykujesz , rzut karny lub jeden stały fragment i możesz mieć po kuponie . Bayern wraca na właściwe tory i w tym meczu mogą pokazać doświadczenie w pucharach.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Monachium-Liverpool⛔????nogi powiazane jajami
1 druzyna 1 polowa ilosc rzutów rożnych +2.5
Kurs 1.54 @ Fortuna

Bayern ilość rzutow roznych w 1 polowie +4⛔????nogi powiazane jajami!
Kurs 2.4 @ Forbet

Witam,
Bayern nabija sporo rożnych , to wie każdy.
Musza przycisnac od początku spotkania, bo jak trafi Liverpool to zrobi się już kaszanka i gonienie wyniku.Przypominam ,ze w zeszłym meczu padl remis.
Ostatnie spotkania i liczby roznych Bayernu w 1 polowach u siebie:
3 z Wolfsburg
4 z herta
7 z Schalke
4 z Stuttgart
4 z Leipzig
7 z Nürnberg
2 z Benfica
Linie do ogarniecia
Pozdrawiam
 
N 329,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Sadio Mane strzeli gola @3,70 Unibet ✅

Po pierwsze nie spodziewam się tutaj kolejnego meczy na 0 po obu stronach. Oba zespoły musza strzelić by awansować. Jeżeli pierwszy strzeli Bayern to Liverpool będzie musiał ruszyć ostro do ataku a jest kim straszyć, jeżeli pierwsi strzelą goście to będą mieć okazje do kontr, a wiadomo że Mane jest bardzo szybki. W drużynie Liverpool wg bukmacherów największe szanse na gola ma Salah, ale to myślę że ze względu na to że jest liderem drużyny i wykonuje rzuty karne. Mane jest w gazie, w ostatnich 10 meczach Liverpoolu strzelił 8 goli, jeżeli odjąć 3 bezbramkowe remisy wśród tych 10 spotkań, statystyka jest jeszcze lepsza - 8 goli na 7 spotkań. Owe 8 goli jego autorstwa było przy 19 golach całej drużyny. Więc ok 40% goli Liverpoolu jest jego autorstwa. Przy takim kursie warto to pograć.
Alternatywnie do dubla:
Sadio Mane - strzały celne over 0,5 @1,50 Unibet ✅

Jak ma strzelić gola to musi uderzać na bramkę i to celnie.
EDIT: Sadio to dość szybko pokrył... ???? Gratuluje tym którzy zagrali to ze mną i dzięki za reputacje... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: BAY - LIV

statystyki przemawiają za awansem Bayernu – 21 z 31 klubów, które remisowały pierwszy mecz wyjazdowy 0:0 awansowały dalej (68%). Jednak już bezpośrednie starcia pomiędzy tymi klubami w europejskich pucharach wskazują na Liverpool. Bayern wygrał tylko 1 z ośmiu meczów przeciwko The Reds, przy 5 remisach i 2 porażkach. Te dwa wielkie kluby raz tylko rywalizowały ze sobą w Pucharze Mistrzów, w sezonie 1980/81, na Anfield też padł wynik 0:0, w Monachium ponownie był remis 1:1 – i Liverpool awansował dzięki bramce na wyjeździe. Myślę, że obie ekipy rozpoczną mecz bardzo ostrożnie. Ewentualna bramka zdobyta przez gości, mocno skomplikowałaby sprawę Bawarczykom. Z biegiem czasu jednak Bayern Monachium spróbuje jednak zagrać odważniej, a gra z kontry to specjalność The Reds. Spodziewam się tutaj futbolowych szachów i niewielu czystych sytuacji strzeleckich. Mój typ to 1/+2.5 kurs 3,25
 
P 991

parodia

Użytkownik
Bayern - Liverpool @2.15 Bwin
Trzeba być szaleńcem żeby stawiać na Liverpool. Po pierwsze Allianz Arena to prawdziwa twierdza, którą przez ostatnie siedem lat w fazie PO Ligii Mistrzów potrafił złamać tylko Real Madryt, który jak wiadomo wygrywał te rozgrywki 3 razy w przeciągu 4 ostatnich edycji. Po drugie Bayern w ostatnich latach jest dużo bardziej ograną drużyną w LM, już nie wspominając o fazie PO. Po trzecie Bayern w ostatnich 4 meczach stracił jedną bramkę, co znaczy, że poprawili to co było ich największą bolączką od początku sezonu czyli gra w defensywie. Ja wchodzę w to bardzo mocno - takie 9/10.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: BAY - LIV

Typ: Manuel Neuer (otrzyma żółtą kartkę) TAK ::zoltakartka:
Kurs: 16.50
Bukmacher:
ETOTO
Analiza:

Ja wiem. Zakład jest absurdalny ale czy ostatnie mecze LM są normalne ?
Neuer lubi grać szeroko i często gra poza polem karnym czy bramkowym co
skutkuje głupim faulem a jak wiemy dzisiaj sędziuje Daniele Orsato który rozdaje kartki
jak WOŚP serducha. Stawka meczu jest wysoka, nerwy puszczą i kłopoty gotowe.

Typ tylko dla szalonych :drunk:.
Można sobie for fun zagrać też Alissona kurs 13, jeśli ten sędzia jest takim wariatem do pokazywania kartek,to jeżeli nie będzie 0-0 to napewno, któraś z drużyn będzie grała na czas końcówkę trzymając korzystny wynik i tu pojawia się okazja ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21.00
Spotkanie: BAY - LIV

Typ: Manuel Neuer (otrzyma żółtą kartkę) TAK ::zoltakartka:
Kurs: 16.50
Bukmacher:
ETOTO
Analiza:

Ja wiem. Zakład jest absurdalny ale czy ostatnie mecze LM są normalne ?
Neuer lubi grać szeroko i często gra poza polem karnym czy bramkowym co
skutkuje głupim faulem a jak wiemy dzisiaj sędziuje Daniele Orsato który rozdaje kartki
jak WOŚP serducha. Stawka meczu jest wysoka, nerwy puszczą i kłopoty gotowe.

Typ tylko dla szalonych :drunk:.
Dla mnie to jest naprawdę świetny typ biorąc pod uwagę kurs. Przecież to nie jest rzadka sytuacja, że bramkarz dostaje żółtą kartkę za przedłużanie jak jego drużyna prowadzi i jak dobrze zauważyłeś Neuer lubi czasami się &quot;zabawić&quot;.
 
I 619

ichimaru

Użytkownik
Bayern - Liverpool
Typ: Ov4.5 kartek @ 1.66 ✅✅✅
Bukmacher: bet365

Obie drużyny zremisowały w poprzednim spotkaniu. Każda z nich to topowy klub w swojej lidze i bardzo będą chciały wygrać dzisiejsze spotkanie. Spodziewam się sporo fauli w dzisiejszym spotkaniu. Sędzia jest przychylny do wystawiania kartek, więc wydaje mi się to bezpieczniejszy typ niż na poszczególnych zawodników. Over 2.5 goli też wydaje się ciekawą opcją, jednak poprzedni mecz zakończył się wynikiem 0:0 więc jest również szansa, że tych bramek dużo nie padnie ;)

5 karteczek ;)::zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Bayern - Liverpool
Czy będzie czerwona kartka ?
Typ: TAK ⛔
Kurs: 3.60 (STS)
Czy będzie rzut karny?
Typ: TAK ⛔ (było blisko...)
Kurs: 2.70 (STS)

W takim spotkaniu jak dzisiaj, kiedy już naprawdę nie ma miejsca na chłodną kalkulację czy &quot;piłkarskie szachy&quot; spodziewam się, że w przypadku braku szybkiego i konkretnego rozstrzygnięcia meczu, wraz z upływającym czasem (oraz zmęczeniem) niektórym zawodnikom mogą zwyczajnie zacząć puszczać nerwy. Nie od dziś wiadomo, że w meczu o tzw. &quot;stawkę&quot; nawet najbardziej doświadczonym graczom (a zwłaszcza obrońcom) zdarzają się pomyłki...bolesne dla napastników a jeżeli zmęczenie+stres będą zbyt duże może dość też do przepychanek, wymiany bolesnych &quot;uprzejmości&quot;, oraz wysublimowanych &quot;łacińskich&quot; sentencji nie tylko między graczami przeciwnych drużyn. Sędzia - też człowiek jednak zamiast kopnąć w piłkę w stronę bramki przeciwników lub zwyczajnie odpowiedzieć, sięgnie sobie spokojnie po swoje &quot;kartoniki&quot; i odpowie kolorami. W takim meczu jak dziś...myślę, że za niewielką stawkę można spróbować złapać po ciekawym kursie pojawienie się &quot;czerwieni&quot; bądź rzutu karnego.
Edit: Mała inwestycja - mała strata. Odnośnie samego meczu - Klopp &quot;odrobił lekcje&quot; natomiast Kovac pokazał po raz kolejny, że Bayern Monachium go przerasta i swoim pseudo &quot;pomysłem&quot; na grę przypomina raczej w zachowaniu WF-istę niż trenera. Asekuranctwo i defensywa w takim meczu? Poza Kovacem, muszą &quot;pożegnać&quot; co najmniej 1/3 obecnego składu i nie sprowadzać &quot;ogórasów&quot; czy &quot;promocji&quot; w stylu Gnabry czy &quot;wiecznych talentów&quot; w stylu Sanches, że o Goretzkach czy innych Daviesach nie wspomnę. Bayern to jest nadal wielki klub tylko niszczony jest on skąpstwem transferowym zarządu, wf-istą na ławce trenerskiej oraz składem któremu daleko do bycia prawdziwą drużyną.
 
teamdox 37

teamdox

Użytkownik
Bayern Monachium - Liverpool FC
Typ: Bayern Monachium
Kurs: 2.22
Typ 2: Awans Bayern
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna

Bardzo szanuję Kloppa. Uwielbiam go jako trenera, śmiało mogę powiedzieć, że jest to chyba mój ulubiony trener. To, jak prowadził BVB, jego podejście do meczy, sposób w jaki mecze przeżywa... Dzisiaj jednak idę w stronę gospodarzy, uważam, że Liverpool nie jest w stanie ograć Bayernu, zwłaszcza na wyjeździe. Nie wykorzystali tego, że w pierwszym meczu Bayern przyjechał bardzo osłabiony, nie wykorzystali atutu własnego boiska i stadionu, nie potrafili wykorzystać wielu na prawdę dogodnych sytuacji. Bardzo dużo ludzi typuje, że w tym meczu może skończyć się nawet dogrywką i karnymi. Ja uważam, że mecz rozstrzygnie się w pierwszych 90 minutach, nie twierdzę, że Liverpool nie stać na gola, wręcz przeciwnie, atak mają rewelacyjny, jednak Milner i Henderson ostatnio gdzieś zbladli, poza tym dla oby dwóch drużyn walka o mistrzostwo kraju będzie toczyła się prawdopodobnie do ostatnich kolejek. Bayern u siebie nie pozwoli sobie na dominację gości, Allianz Arena to twierdza bardzo ciężka do zdobycia, chociaż nie jestem zwolennikiem ich polityki transferowej i uważam, że już dawno powinni przewietrzyć szatnie i ściągnąć do drużyny kilku pomocników i kogoś do wsparcia Lewandowskiego, który jednak w ataku nie jest Ronaldo i nie uciągnie drużyny tak jak zrobił to wczoraj CR7. W pierwszym meczu Bayern zagrał bardzo wyrachowanie, czekali cierpliwie, mieli kilka niezłych okazji ale widać było, że nie grają tam na 100 %. Mają wiekowych graczy ale wystarczy zobaczyć, ile dało wejście Ribery&#39;ego, jak od razu ta lewa strona wyglądała inaczej. Według dziennikarzy to właśnie francuz dzisiaj rozpocznie spotkanie od pierwszej minuty. Dzisiaj idę w stronę Bayernu, mimo że większą sympatią pałam do Anglików, w każdym innym meczu bym im kibicował tak dzisiaj uważam, że Bayern ich zdominuje i czeka nas bardzo ciekawy wieczór i dobry mecz. Nie zapominajmy, że jedna bramka i każdy remis premiuje gości do awansu. Tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Bayern nie będzie czekał i od pierwszych minut będą starali się nacisnąć na gości, mając też z tyłu głowy, że mocne ataki w późniejszej fazie meczu mogą skończyć się źle bo The Reds z kontry grać potrafią.
 
M 0

miskoala

Użytkownik
ja mam dubelek na dziś:
Bayern awans ⛔
Barca-Lyon użyty VAR ✅
ako: 3,90 ⛔⛔⛔
krótko: w Bayern wierze, mają atut własnego stadionu, liczę że Lewy odpali tak jak wczoraj Krystyna; w Barcelonie na pewno będzie użyty VAR, powinno być dużo sytuacji podbramkowych z obu stron

 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Over 4.5 roznego Liverpoolu @2.30
Buk:fortuna ✅✅✅

W takim meczu, takich ekip taki zakład to ja biorę bez zastanowienia. W pierwszym meczu mieli 5, myślę że spokojnie do pokrycia i dziś. W scenariuszu kiedy Bayern pierwszy strzela gola to mogą to nabić nawet do 60-70 minuty. Nie będę podawal statystyk bo w takim spotkaniu mogą one nie mieć większego sensu. Uwazam że jest value w tym kursie i napewno zaryzykuje. Powodzenia i wysokich wygranych życzę wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona-Lyon
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Barcelony oraz Lyonu, gospodarze oczywiście przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta do zwycięstwa jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Gospodarze już w pierwszym spotkaniu pokazali iż są zespołem zdecydowanie mocniejszym , pomimo gry na wyjeździe stworzyli sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych z których niestety nie byli wstanie strzelić chociażby jednej bramki, teraz zagrają u siebie na stadionie gdzie moim zdaniem worek z bramkami się rozsypie dosyć szybko bowiem goście limit szczęscia wykorzystali w pierwszym spotkaniu które zostało rozegrane we Francji. Lyon ma często problemy z grą na wyjazdach a wiadomo iż na tym stadionie nie będzie prowadził gry tylko ograniczyć się musi do kontrowania znacznie silniejszego zespołu. W barcelonie nie zobaczymy Rafinii oraz Vermaalena natomiast w Lyonie Gouiriego i niepewny jest występ Marcelo. Dlatego tez większych osłabień nie ma a skoro tak to tutaj liczyłbym na wysoką wygraną Barcelony, Stawiam na wynik 4:0 po 90 minutach oraz na pewny awans do następnej rundy piłkarskiej Ligi Mistrzów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom