>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Awans Juventusu ✅✅✅ + Barcelona✅✅✅ kurs: 5,00 (bez podatku) buk: Totolotek ✅✅✅✅
Awans Juventusu ✅✅✅ + Barcelona (AH: -1,5) ✅✅✅ + awans LIV✅✅✅ kurs: 12,54 (bez podatku) buk: Totolotek ✅✅✅✅ (najwyższy kurs w mojej historii - zdobyty ! :dance::dance::dance ????
(edit po meczu w Turynie: jak mi wejdzie jutro ten kurs 12,54 to piję... ???? To by był najwyższy kurs jaki bym trafił... ever... ????
Wierzę w Juventus...✅✅✅ Wierzę w Ronaldo...✅✅✅ (edit po: haha hartrick) Wierzę w Italię...✅✅✅ Tak można zacząć tą analizę. Oczywiście jednak nie gram tylko dzięki pobożnym życzeniom... W zeszłym sezonie bez Ronaldo w reg. czasie gry Juventus wygrał z Realem 3:0 i odrobił stratę. Dzisiaj grają u siebie, mają do odrobienia 2 bramki różnicy... Każdy pisze o Atletico, jaką mają super obronę itd. To wszystko racja, natomiast przeciwko nim staje zespół równie wyrachowany w obronie i jednocześnie dysponujący dużą siłą ataku... Najbardziej się boję Moraty, który będzie chciał się pokazać i będzie gryzł trawę aby upokorzyć swój były klub. Natomiast równie wiele do pokazania będzie miał Ronaldo bo śmiem twierdzić, że to właśnie dzisiaj jest przed nim najważniejszy mecz w całej jego krótkiej historii w Juventusie... Nie po to został sprowadzony i sam chciał grać, aby wygrywać ligę czy puchary... Niepewny występ Godina też skłania mnie do zaryzykowania... Kurs 4 jest naprawdę fajny... Juventus już podczas ostatnich minut wcześniejszego meczu po 2:0 pokazał co będzie dzisiaj czekało Atletico... Z uwagi na fakt, że muszą co najmniej paść te dwa gole - jak ktoś ma sporo kasy to &quot;lokatą&quot; może być over 1,5 goli po 1,45...✅ Osobiście gram też over 2,5 goli ✅bo owszem drużyny underowe, ale sytuacja nie underowa... Gram też tu over 6,5 rożnych⛔ Juventusu (koledzy wcześniej pisali dlaczego)
Co do Barcelony to nie wierzę w 0:0, a każdy inny wynik premiuje Lyon więc zamiast brać śmieciowy kurs na awans dołożyłem do dubla po 1,25. AKO po 12,54 na wariata, ale... nie całkiem niemożliwe... LIV mi się bardziej podobał i przypominam, że każdy bramkowy remis będzie premiował Anglików, a potencjał mają..
A i dodam jeszcze, że bez względu na przegraną czy wygraną szykuje się w Turynie świetne widowisko sportowe... ????
edit po meczu// nigdy, nigdy więcej kartek, rożnych i strzałów na bramkę... Kiedy się wreszcie Adamo nauczysz żeby tego nie grać...? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 0

winchester

Użytkownik
Według mnie lepszą opcją niż awans Juve jest DW 2:0 z kursem w okolicach 7. Chyba nikt nie wierzy w 4 gole Juventusu przeciwko świetnej obronie Atletico. Wynik 2:0 jest bardziej prawdopodobny niż 3:0, więc szanse powodzenia tego typu oceniam na równi z awansem Juve, za to kurs jest sporo wyższy. Nie trzeba też się martwić o wynik dogrywki czy karnych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Według mnie lepszą opcją niż awans Juve jest DW 2:0 z kursem w okolicach 7. Chyba nikt nie wierzy w 4 gole Juventusu przeciwko świetnej obronie Atletico. Wynik 2:0 jest bardziej prawdopodobny niż 3:0, więc szanse powodzenia tego typu oceniam na równi z awansem Juve, za to kurs jest sporo wyższy. Nie trzeba też się martwić o wynik dogrywki czy karnych.
Hmm niby tak, ale ludzie co postawili w meczu Barca vs PSG CS: 4:0 to potem sobie pluli w brodę, że im przeleciał koło nosa kurs 10... ???? A zarówno wynik 3:0 lub 4:1 też są możliwe, jak wszystko w sporcie...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
granie dokładnych wyników to głupota, za duża losowość
@
ja chyba dziś spróbuję overy strzałów Juve i City, linie dość wysoko ustawione, bo na over 19.5, ale patrząc jak to wygląda w meczach tych zespołów to wydaje mi się to dość prawdopodobne, City u grając u siebie nie widzę innej opcji niż ogromne posiadanie i siedzenie na połowie rywala od początku do końca, grając z &quot;średniakami&quot; premier league robią tą linię bardzo często, tutaj mamy Schalke, które w bundeslidze straciło ostatnio 11 goli w 3 meczach i jest zwyczajnie kiepskie
a Juventus musi się rzucić od początku, myślałem o jakichś celnych strzałach np. Ronaldo, ale po pierwsze mam uraz do celnych strzałów po ostatnim meczu Borussi, a po drugie Atletico mimo że oddaje inicjatywę i się broni to dopuszcza do strzałów, ale to są strzały często nie z wypracowanej pozycji stąd widzę tutaj dużo strzałów zablokowanych, niecelnych
w lidze Juventus rzadko tą linie robi, ale też jest inna presja, tam zespoły się Juve boją i po prostu czekają aż w końcu strzeli im bramkę, stąd Juventus nie musi forsować tempa, tutaj sytuacja jest zgoła inna i od początku do końca muszą grać na 100% bo dobrym wynikiem dla nich nie jest ani 2:0, ani 3:0, bo 1 bramka Atletico robi im awans
w AKO wychodzi @3.98, jak dla mnie nie głupie typy
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Zeby Juve awansował to Atl musiałoby mieć słabszy dzień. To nie jest typ psg czy Real. Inna mentalność zawodników.
Atl jest dobrze poukładane i spodziewam sie tutaj jakiegoś 0:0 do przerwy. Atl nie będzie cisnąć a ataki juve powinny rozbijać sie o mądrze grająca obronę. Bez brAmek do przerwy kurs 2.25. Druga połowa wiecej goli kurs 2.05. Oba według mnie warte grania.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Juventus - Atletico 3:0 (5-0 RR)

Juventus powyżej 7,5 RR @2,00 (bez podatku) Totolotek ⛔
Juventus awans @4,00 (bez podatku) Totolotek ✅

Juventus - Atletico + Man City - Schalke

Juventus powyżej 1,5 gola @1,90 ✅3
City strzeli w obu połowach @1,65✅3+4
AKO: 3,13 (bez podatku)
Totolotek

O meczu Juventus - Atletico zostało już napisane chyba wszystko, wiadomo, ze Stara Dama zawaliła pierwszy mecz i dzisiaj musi się wznieść na wyżyny, żeby rozmontować świetną defensywę Atletico, według mnie najpewniejszym betem na to spotkanie są rzuty rożne gospodarzy, Juve jeśli myśli o awansie to musi zaatakować od początku, liczę na całkiem inne spotkanie niż 3 tygodnie temu w Hiszpanii, pełną kontrolę i atak za atakiem ekipy gospodarzy, a co za tym idzie sporą liczbę cornerów, nie mogłem też przejść obojętnie obok takiego kursu na ich awans, te 2 gole myślę, że są w stanie strzelić, gorzej jak Atletico szybko strzeli i &quot;zabije&quot; mecz, bo już o 4 gole będzie na prawdę ciężko. Dodatkowo zagrałem jeszcze taki dubelek Juve powyżej 1,5 gola, tyle potrzebują do dogrywki, więc liczę, że nawet jeśli nie awansują to jednak do końca będę grać o korzystny wynik, na drugie spotkanie nie miałem za bardzo pomysłu, City wygrywając w Niemczech zapewniło sobie i tak już pewny awans, szkoda z bukmacherskiego i kibicowskiego, że udało im się wygrać w delegacji, bo dzisiaj kursy na nich mizerne, ale tego można się było spodziewać, wiadomo, że ekipa Guardioli u siebie jest piekielnie mocna i jeśli tylko podejdą poważnie to zdeklasują Schalke i skończy się mocnym overem, na to jednak bym nie liczył, jednak, że strzelą bramkę w obu połowach to jak dla mnie całkiem realne, uważam, że w pierwszej połowie już coś ustrzelą, a w drugiej Hiszpan da pograć zmiennikom, a ci będą chcieli się pokazać i minimum tą bramkę w drugiej odsłonie też zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
granie dokładnych wyników to głupota, za duża losowość
@
ja chyba dziś spróbuję overy strzałów Juve i City, linie dość wysoko ustawione, bo na over 19.5, ale patrząc jak to wygląda w meczach tych zespołów to wydaje mi się to dość prawdopodobne, City u grając u siebie nie widzę innej opcji niż ogromne posiadanie i siedzenie na połowie rywala od początku do końca, grając z &quot;średniakami&quot; premier league robią tą linię bardzo często, tutaj mamy Schalke, które w bundeslidze straciło ostatnio 11 goli w 3 meczach i jest zwyczajnie kiepskie
a Juventus musi się rzucić od początku, myślałem o jakichś celnych strzałach np. Ronaldo, ale po pierwsze mam uraz do celnych strzałów po ostatnim meczu Borussi, a po drugie Atletico mimo że oddaje inicjatywę i się broni to dopuszcza do strzałów, ale to są strzały często nie z wypracowanej pozycji stąd widzę tutaj dużo strzałów zablokowanych, niecelnych
w lidze Juventus rzadko tą linie robi, ale też jest inna presja, tam zespoły się Juve boją i po prostu czekają aż w końcu strzeli im bramkę, stąd Juventus nie musi forsować tempa, tutaj sytuacja jest zgoła inna i od początku do końca muszą grać na 100% bo dobrym wynikiem dla nich nie jest ani 2:0, ani 3:0, bo 1 bramka Atletico robi im awans
w AKO wychodzi @3.98, jak dla mnie nie głupie typy
Gdzie to grasz?
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trochę późno ale trudno, dopiero teraz mogłem dotrzeć do kompa.
Juventus - Atl. Madryt
liczba żółtych kartek w meczu: Poniżej 5.5 @ 1.848 ✅ 4
która drużyna otrzyma więcej zółtych kartek: Juventus @ 3.256 ⛔ 1-3
STS (kursy już po odjęciu podatku)
Mecz zapowiada się na nerwowy, stawka ogromna, zwłaszcza dla Juve, teoretycznie wszystko składa się na sporo kartek, zwłaszcza ze strony Atletico. Ale moim zdaniem linia na kartki przesadzona. Po pierwsze, sędzia Kuipers nie jest zbytnio skory do ich dawania, w tym sezonie w pucharach 3-4, czasem 5 https://pl.soccerway.com/referees/bjorn-kuipers/44867/. Po drugie, zabraknie dzisiaj kilku graczy których w ciemno można by obstawiać do żółtka, jak choćby Diego Costa, Filipe Luis i Lucas Hernandez (Atletico), czy Barzagli, Khedira czy Alex Sandro z Juve. No i wreszcie pierwszego meczu taki, że gospodarze będą mieć co robić, a nie zaostrzać grę. Ale jeśli już ktoś miałby, to chyba więcej widzę scenariuszy takich gdzie to gospodarzom, w razie braku preferującego ich wyniku będą bardziej puszczały nerwy, niż tradycyjnym badboyom futbolu od Simeone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Zeby Juve awansował to Atl musiałoby mieć słabszy dzień. To nie jest typ psg czy Real. Inna mentalność zawodników.
A jednak. Ten mecz wygrał Bernardeschi. Bravo Juve. ATL to bida z nędzą i nie da sie ich oglądać.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Liverpool
Typ: obie drużyny strzelą po dwa lub więcej goli
Kurs: 4,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwszy mecz był bardzo underowy, gdyż zakończył się wynikiem 0:0. Przebieg meczu jednak nie był typowy dla wyniku 0:0, gdyż wiele się działo. Liverpool miał mnóstwo szans, a Bayern też kilka groźnych kontrataków przeprowadził. W Monachium powinno być naprawdę ciekawie. Kluczem będzie szybko strzelona pierwsza bramka(najlepiej dla Liverpoolu). Wtedy drużyna przegrywająca będzie musiała zacząć mocniej atakować. Zwłaszcza jak Bayern straci gola, to wtedy będą musieli strzelić dwa. Bayern ostatnio jest w świetnej formie, w Bundeslidze demolują rywali jak za czasów Guardioli. Wyniki 6:0 u siebie z Wolfsburgiem czy 5:1 na wyjeździe z Gladbach robią wrażenie. Z Liverpoolem oczywiście tak łatwo nie będzie, ale uważam, że dwie bramki uda im się strzelić. Jeśli chodzi o Liverpool, to same ich nazwiska w ataku budzą grozę: Mane, Firmino, Salah. Ich kontrataki mogą być zabójcze. Myślę, że jest szansa na to, że obie drużyny strzelą po dwa lub więcej goli, ale tak jak wspomniałem wyżej ważne kiedy padnie pierwsza bramka w tym spotkaniu.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachiun - Liverpool
Typ: Bayern over 1.5 kartki
Kurs: 1.50 ✅
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Niska linia gram bezpiecznie. Wczoraj wtopa na Kuipersie ale od poczatku wiedzialem, ze to ulomek a i tak znowu sie dalem nabrac.. Dzisiaj sedziuje niezly ananas niejaki Daniele Orsato. Ogladal ktos filmik na yt &quot;Ojciec Rydzyk szybkie raczki do kopert&quot;? ???? No to Orsato tez mozna dac ksywke &quot;Daniele Szybkie Raczki Orsato&quot;. Kto ogladal pierwszy mecz PSG - Manu ten wie o co chodzi. Tam jeszcze dobrze zawodnik nie upadl po faulu a juz nasza Szybka Raczka leciala z kartka w dloni. Generalnie zauwazylem taka zasade w overowych sedziach, ze oni tej zoltej kartki nie chowaja do kieszonki w koszulce na wysokich serca tylko w spodenkach. Przy czestym wyciaganiu kartki jest to po prostu meczace zeby ciagle szukac tej wlasciwej dlatego lepiej ja miec pod reka luzem w spodenkach ???? Dzisiaj mecz decydujacy o awansie. Niska linia dla gospodarzy sklania mnie do takiego betu.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Bayern - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 3.5
Bet365
Osobiście ucieszyłoby mnie odpadnięcie The Reds ale wątpię żeby tak się stało więc idę za rozumem. Lewandowski to zawodnik na mecze z Wolfsburgiem czy Augsburgiem,nie na ligę mistrzów. Wiem że strzelił 8 goli w fazie grupowej ale w fazie pucharowej zawsze zawodził. Liverpool ma większą siłę rażenia i lepszych graczy generalnie. Bezbramkowy remis na wyjeździe jest niebezpiecznym wynikiem dlatego będą musieli szczelnie bronić,w co wątpię żeby się udało. Mnie w ogóle nie ruszają ostatnie wyniki Bayernu,Schalke i Borussia dobitnie pokazały poziom niemieckiej ligi. Szczególnie Borussia ktora z Reusem już w rewanżu powinna zniszczyć Tottenham a nie mogła strzelić przez cuda jakie wyprawiali obrońcy Tottenhamu. Klopp mimo że jego Liverpool gra ostatnio słabiej to i tak ma większe doświadczenie od swojego rywala,lepszych zawodników jak już wspominałem,no i ten słaby Lewandowski. Bayern nie jest w stanie przejść Liverpoolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Barca-Lyon 2-0ht@5,5 fortuna
Bedzie wynik 2-0 podczas meczu?TAK@1,76 fortuna
Barca strzeli w obu połowach@1,63 fortuna
Barcelona musi tutaj ruszyc od poczatku i ustawic sobie to spotkanie. Nie moze tutaj byc kalkulacji i gry na chodzonego jak z Romą rok temu. Osobiscie nie wierze w Valverde, dla mnie najslabszy trener ze wszystkich na tym etapie ale jakos ta Barca to przeczłapie. To jednak jeszcze nie ten moment. Karalonczycy ostatni raz odpadli na tym etapie 12lat temu z Liverpoolem. 0-0 to mega niebezpieczna sprawa i musi byc tutaj napór.
Kazdy z tych betow gram z kolejno Trefl-Zenit -1,5, Trefl-Zenit dw 0-3 oraz Shapovalov.
Awans Liverpool@1,95 fortuna
Sercem i rozumem za the redds. Wyniki Bayernu w lidze jak kolega wyzej pisał moxna wsadzic miedzy bajki. Bundesliga to dno i poziom ligue 1. Wystarczyła chwilka i Bayern przescignał BVB. Robercik niech sobie tam ładuje co mecz po dwa gole. Nigdy jednak nie wskoczy na top i nie bedzie jednym z najwiekszych. Jest swietnym pilkarzem ale bicie rekordow w klubie, ktory jest rok swietlny nad drugim a 3lata mad resztą? Niechaj Onet pl sie tym cieszy. Bayern to dla mnie takie składowisko złomu+kontuzje oraz brak charakteru. Boateng i Hummels. Kiedys para twarda jak skała a nie zostało z tego wiele. Alcantara? Slusznie, ze Barca sprzedała to COŚ. Gosc bez charakteru, wiecej na l4 niz w grze. Oczywiscie swietna technika uzytkowa ale to za mało. Liverpool ma TRENERA, zawodnikow głodnych skucesow i dzisiaj moze zagrac to co najlepiej potrafi. Trzeba tylko troche przetrzymac napór Bawarczykow a pozniej droga do bramki bedzie sie poszerzac. Chyba kazdy normalny kibic woli dalej ogladac LFC niz te Bawarską mizerie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kurczę rancho przecież ty sam przestrzegałeś przed graniem na te kartki wczoraj... ????
Dokladnie ale mimo wszystko myslalem, ze tak niska linie jak over 1.5 Juve jednak pokryje. Moj blad i posypuje w tym miejscu glowe popiolem :slap: Najpierw chcialem grac over 3.5 rogu Juve w pierwszej polowie po 2.20 a pozniej stwierdzilem, ze zagram nizsza linie over 2.5 plus te kartki. Pierwsza mysl bylaby sluszna i bet na plus a tak niestety.. Ostatni raz przysiegam dalem sie nabrac na tego goscia. Aha i jeszcze jedno. Co Ty masz z tym przekrecaniem mojego nicka? Non stop piszesz z bledem :cwl:
 
kaliff123 148

kaliff123

Użytkownik
Barca-Lyon 2-0ht@5,5 fortuna
Bedzie wynik 2-0 podczas meczu?TAK@1,76 fortuna
Barca strzeli w obu połowach@1,63 fortuna
Barcelona musi tutaj ruszyc od poczatku i ustawic sobie to spotkanie. Nie moze tutaj byc kalkulacji i gry na chodzonego jak z Romą rok temu. Osobiscie nie wierze w Valverde, dla mnie najslabszy trener ze wszystkich na tym etapie ale jakos ta Barca to przeczłapie. To jednak jeszcze nie ten moment. Karalonczycy ostatni raz odpadli na tym etapie 12lat temu z Liverpoolem. 0-0 to mega niebezpieczna sprawa i musi byc tutaj napór.
Kazdy z tych betow gram z kolejno Trefl-Zenit -1,5, Trefl-Zenit dw 0-3 oraz Shapovalov.
Awans Liverpool@1,95 fortuna
Sercem i rozumem za the redds. Wyniki Bayernu w lidze jak kolega wyzej pisał moxna wsadzic miedzy bajki. Bundesliga to dno i poziom ligue 1. Wystarczyła chwilka i Bayern przescignał BVB. Robercik niech sobie tam ładuje co mecz po dwa gole. Nigdy jednak nie wskoczy na top i nie bedzie jednym z najwiekszych. Jest swietnym pilkarzem ale bicie rekordow w klubie, ktory jest rok swietlny nad drugim a 3lata mad resztą? Niechaj Onet pl sie tym cieszy. Bayern to dla mnie takie składowisko złomu+kontuzje oraz brak charakteru. Boateng i Hummels. Kiedys para twarda jak skała a nie zostało z tego wiele. Alcantara? Slusznie, ze Barca sprzedała to COŚ. Gosc bez charakteru, wiecej na l4 niz w grze. Oczywiscie swietna technika uzytkowa ale to za mało. Liverpool ma TRENERA, zawodnikow głodnych skucesow i dzisiaj moze zagrac to co najlepiej potrafi. Trzeba tylko troche przetrzymac napór Bawarczykow a pozniej droga do bramki bedzie sie poszerzac. Chyba kazdy normalny kibic woli dalej ogladac LFC niz te Bawarską mizerie.
Hehe, żebyś się nie zdziwił jak dziś Robercik włoży gola liverpoolowi ???? Jak Sane z Firmino nie będą mieli dnia to dostaną po dupie od Bayernu, Salah od paru meczy gra piach więc na pewno łatwo nie będą mięć.
Lewandowski strzeli gola @1.8 STS
Mane strzeli gola @3.50 STS
Obie drużyny strzelą TAK @1.65 STS
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - Liverpool 1:3 (2-7 RR)

powyżej 11,5 RR, @2,45, (bez podatku) Totolotek ⛔
powyżej 12,5 RR, @3,25, Unibet ⛔
powyżej 13,5 RR, @4,60, Unibet ⛔
Bayern powyżej 6,5 RR, @2,06 Unibet ⛔
Liverpool powyżej 4,5 RR, @2,20 Unibet ✅

Od wczoraj mi siedzi w głowie jak się ugryźć ten mecz, wynik pierwszego spotkania gwarantuje to, że na każdą bramkę Bayernu Liverpool musi odpowiedzieć golem, a na każde trafienie Anglików Niemcy muszą strzelić ich minimum dwa. Mam nadzieję, że nie będzie tu przysłowiowych szachów i że padnie szybko pierwsza bramka, wtedy już nie będzie żadnych kalkulacji i jedni czy drudzy będą musieli się otworzyć. Obie ekipy nabijają dość sporo cornerów i jeżeli tylko spotkanie ułoży się tak jak napisałem to liczę na multum sytuacji pod obiema bramkami i sporo rożnych.
Barcelona - Lyon 5:1 (2:0) (Messi 2)

HT/FT Barcelona/Barcelona, @1,62 Unibet ✅
Messi strzeli powyżej 1,5 gola, @3,50 Unibet ✅

W tym spotkaniu idę w stronę Barcelony, nie liczę, że tu może być jakaś niespodzianka. Barcelona ruszy od początku, nie może sobie pozwolić na stratę gola, bo na każdą bramkę Francuzów będzie musiała odpowiedzieć dwoma, nie liczę również, że jak już wyjdzie na prowadzenie to się cofnie i będzie pilnowała 1:0, bo wszystkie remisy bramkowe promują do dalszej fazy Lyon. Kurs na gospodarzy co zrozumiałe skromniutki, więc próbuję, że Barca będzie prowadziła po pierwszej połowie i wygra mecz, drugi typ to dublet Messiego, wiadomo, że ciągle jest korespondencyjny wyścig między nim , a Ronaldo, wczoraj Portugalczyk zaliczył hattricka i wprowadził Juventus do kolejnej rundy, Argentyńczyk nie będzie chiał być gorszy i też spróbuję coś ukłuć, na jego jedną bramkę kurs mizerny, dlatego próbuję dublet po całkiem przyjemnym kursie.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Sercem i rozumem za the redds. Wyniki Bayernu w lidze jak kolega wyzej pisał moxna wsadzic miedzy bajki. Bundesliga to dno i poziom ligue 1. Wystarczyła chwilka i Bayern przescignał BVB. Robercik niech sobie tam ładuje co mecz po dwa gole [...]
No to żebyś się dzisiaj nie zdziwił. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom