>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.03.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1/4 Pucharu Polski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Odra Opole - Jagiellonia Białystok
Typ: 1/+1.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie ma co się długo rozwodzić nad tym meczem. Kurs na Odrę leci na pysk. Wiadomo jak to w polskiej lidze, każdy może wygrać z każdym i o każdej porze. Jeśli dołożymy do tego fakt, że puchary rządzą się swoimi prawami to o niespodziankę nie trudno. Chociaż moim zdaniem zwycięstwo Odry nie będzie niespodzianką. Piłkarze z Opola staną przed życiową szansą awansu do półfinału Pucharu Polski. Zaczęli oni bardzo dobrze rundę wiosenną. Zgarnęli 6 pkt w 3 meczach. Natomiast Jagiellonia? Hmmm... Czyżby zmęczenie już sezonem? Chociaż jak można być zmęczonym po przetruchtaniu 90 minut co tydzień? Przechodząc do ich ostatnich wyników, to jest to kolejna tragedia. Jagiellonia przegrała ze Śląskiem i Cracovią oraz udało im się zremisować z Górnikiem.
ODRA OPOLE!!!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Daniił Miedwiediew - Filip Krajinovic
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy na turnieju Indian Wells. Spotyka się tutaj objawienie tamtego sezonu i wielki talent Rosjanin Miedwiediew z kwalifikantem Serbem Krajinoviciem. Daniił robi furorę od tamtego sezonu i w tym roku dalej kontynuuje swoją świetną grę a przy tym stale się rozwija. Gracz ten jest od początku tego roku w bardzo dobrej formie i słusznie jest w tym spotkaniu faworytem. W 1 rundzie gracz ten dzięki rozstawieniu nie musiał grać i zmagania z turniejem rozpoczął od drugiej rundy, w której pokonał Amerykanina McDonalda 2-0 (7-5 , 6-0). Krajinovic z kolei do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, w których ograł najpierw Hindusa Ramanathana 2-0 (6-4 , 6-0) a następnie Litwina Berankisa 2-0 (6-3 , 7-5). W turnieju głównym w 1 rundzie pokonał Kazacha Kukuszkina 2-0 (6-3 , 6-4) a następnie w 2 rundzie Belga Goffina 2-0 (6-3 , 6-3). Jak widać Filip rozegrał tutaj już 4 spotkania i nie stracił jeszcze seta. Serb jest tutaj od dłuższego czasu, bo przed tym turniejem brał udział w Indian Wells w Challengerze ale nic wielkiego w nim nie osiągnął, zapewne była to rozgrzewka przed tym turniejem. Widać, że Krajinovic na tych kortach czuje się bardzo dobrze i on woli właśnie takie wolniejsze nawierzchnie. Miedwiediew z kolei lepiej czuje się na nawierzchniach szybszych ale ostatnio jest w takiej formie, że w tym momencie to mu chyba wszystko jedno na jakim podłożu gra ;) Ja jednak próbuję tutaj pograć w stronę Serba z handicapem setowym +1.5 w jego stronę. Liczę na bardzo ciekawy i zacięty pojedynek i myślę, że zakończy się w 3 setach. Daniił jest faworytem i nie twierdzę, że nie wygra tego spotkania ale myślę, że sporo się tutaj z Filipem namęczy. Krajinovic na tych wolniejszych nawierzchniach potrafi sobie radzić i liczę, że tego przynajmniej jednego seta tutaj ugra.
✅96
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Lillehammer
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pedersen - Granerud
Typ: 1
Kurs:
1,72
Bukmacher: unibet
Olbrzymie value. Pedersen od piątku jest regularnie lepszy od Graneruda praktycznie w każdej serii. Dlaczego inaczej miało być tym razem? Kursy powinny oscylowac w okolicy 1.35. Pomyłka kursowa wynika pewnie z tego, że bukmacher sugerował się tylko kwalifikacjami gdzie Pedersen był 44 a Granerud 40. Pedersen akurat miał słabszy skok. Ale jak już popatrzymy na treningi to mamy 14 vs 24 i 14 vs 21 na korzyść Pedersena. W Oslo różnica była jeszcze większa. Pedersen świetnie się spisywał będąc mocnym punktem drużyny Norweskiej, która wygrała w sobotę. W niedziele indywidualnie był 16, podczas gdy Granerud nie skakał zarówno w drużynie (słuszna decyzja trenera) jak i w indywidualnym (nie zakwalifikował się). Jedyna okazja bezpośredniego porównania obu panów była okazja w piątek na treningach i wspomnianych kwalifikacjach. Pedersen 8, 16 i 27, Granerud 11, 25 i 54. Zatem Granerud od początku Raw Air okazał się lepszy tylko we wczorajszych kwalifikacjach. Wygrał minimalnie bo tylko o 2,3 punkta, tylko dlatego, że Pedersen zepsuł skok. Dziś Pedersen powinien skoczyć równie dobrze jak w Oslo i nie mieć problemu z pokonaniem Graneruda, który najlepszą formę ma już za sobą.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: Do przerwy/mecz - 0/2
Kurs:
11,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bang! Wracam po kilkudniowej nieobecności. Jak większość zauważyła lubię od czasu do czasu zagrać coś szalonego, ale coś co nie jest pozbawione szans i tak właśnie zagram dzisiaj. Skoro jest to zabawa to bawmy się! Juventus, ahh ten Juventus ... dał zarobić w pierwszym meczu szkoda że tylko na Live. Atletico zagrało aż za dobrze jak na tamten mecz, więc czemu dziś ma zagrać gorzej? Jak widzieliśmy w zeszłym tygodniu to cuda w lidze mistrzów się zdarzają, ale dziś nie szukam cudu wręcz na odwrót. Juve mnie nie przekonuje niczym, zresztą pisałem to już raz tutaj, że dla mnie to zespół pozbawiony tej iskry. Atletico to geniusz taktyczny Simeone, maszyna do wygrywania z lepszymi, ale do męki z gorszymi od siebie. Pierwsza połowa - defensywa! Jak Juve straci gola to odpada, Atletico chce czekać i czekać, aż zmusi Juve do otwarcia się na 100%, a wtedy? Szybka kontra w końcowej fazie meczu i mamy to! Kurs 11,5 wchodzi jak w masło. Wiadomo to ogromne ryzyko, aczkolwiek czy ktoś powie, że Atletico nie potrafi się bronić? Czy ktoś powie, że kontruje słabo? Czy ktokolwiek po pierwszym meczu powie że Juve dalej jest pewniakiem? NIE. Jeżeli mamy się bawić to pobawmy się, a czasem właśnie niewinne zabawy dostarczają nam najlepszych wspomnień. Kto wie, może jutro taka zabawa dostarczy nam jakiejś drobnej sumy w naszym portfelu? Ale przekonamy się o tym po godzinie 23 ;) GL
⛔100
 
napciu 131

napciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus-Atletico
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 6.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
A może by tak dogryweczka?
Juventus zagrał bardzo słaby mecz w Madrycie. To fakt. Atletico wycisnęło z tego meczu maksa. 2-0 to naprawdę solidna zaliczka przed rewanżem...Natomiast nie lekceważmy bianconerrich. To zgraja mega doświadczonych piłkarzy którzy już nie raz wychodzili z wielkich problemów.
Liczę przede wszystkim na szczelną, konsekwentną grę obronną Juventusu. Potrafią zaryglować dostęp do bramki. To wszyscy wiemy. Stać ich na to by wyłączyć Griezmana. Jeśli spełnią ten warunek to już będzie połowa sukcesu.
Z przodu wiadomo atuty mają. Dwie brameczki jak najbardziej możliwe.
Nie od dzisiaj Juve nazywa się najbardziej cynicznym zespołem świata. Właśnie taki do bólu cyniczny mecz trzeba dzisiaj rozegrać.
Stawiam na 2-0 i dogrywkę.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: powyżej 2 bramek, powyżej 4 żółtych kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 5,50
Bukmacher: forBet

analiza
Juventus oprócz strzelenia dwóch goli musi zagrać konsekwentnie w obronie. Jeśli chodzi o mój typ, to mam nadzieję, że Atletico uda się pokonać chociaż raz Szczęsnego. Wtedy Juventus musi strzelić o trzy gole więcej od zawodników z Madrytu.
W pierwszym meczu oglądaliśmy 2 gole, 15 rożnych i 4 żółte kartki. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie, to na pewno nie zabraknie agresji i nerwówki. Uciekający czas będzie powodował w szeregach Juve złość - a co za tym idzie kartki. Jeśli zawodnicy z Turynu pokuszą się o szybkiego gola, to pójdą za ciosem i twarda drużyna z Madrytu będzie zmuszona to łamania przepisów, w celu zatrzymania szarżujących graczy Starej Damy.
Powiedzmy, że o kartki jestem spokojny.
Jeśli chodzi o bramki, to over 2,5 zależny jest w dużej mierze od tego czy podopieczni Simeone strzelą gola. Jakoś nie chce mi się wierzyć w 3-0 dla gospodarzy.
Rzuty rożne są składową częstych ataków. Tutaj liczę na 7-8 rogali Starej damy, a 2-3 dołożą przeciwnicy, którzy zapewne nie zamierzają stać na swojej połowie przez 90 minut.
Typ ryzykowny, ale za drobne dla lepszego oglądania polecam.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: Atletico - rzut karny nietrafiony
Kurs:
15,50
Bukmacher: etoto
Analiza:
Jak to zwykle podczas ligi mistrzów każdy ma inny pomysł na mecze. Jak dla mnie over kartkowy to bardzo dobry pomysł w tym spotkaniu, ale buki wywindowały trochę za bardzo linie więc pogram dla zabawy . Typ dla fanu, ale czemu nie spróbować. Gdyby Wojtek dzisiaj obronił karnego byłoby ciekawie ???? Oczywiście najpierw ten karny musi podyktować sędzia, ale czemu nie, przy tak ostrym meczu jaki się dzisiaj zapowiada... Będzie śmiesznie jak to wpadnie ???? Bardzo ciekawą opcją jest też awans Juve po rzutach karnych - kurs 31. Oba typy gram za 10 zł. Pozdrawiam!
⛔100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Szwecja Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lugi-Kungalvs
Typ: over 49,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: LV Bet

Od początku skusiła mnie ta linia. Over 49,5 nawet jak na kobiety przy takim kursie wygląda zachęcająco. Owszem trzeba wziąć pod uwagę, że kobieca piłka ręczna jest dość nieprzewidywalna jeśli chodzi o liczbę goli. Różnice między jednym a następnym meczem tego samego zespołu potrafią dochodzić do kilkunastu punktów. Nie ma tu jakiejś ogólnej zasady chyba zależy od tego którą nogą dziewczyny rano wstają z łóżka. W formie Lugi widać zalążek pewnej stabilności 6 z ostatnich 8 meczów kończyły wynikami over 49,5. Kungalvs tego overa pokrywa ostatnimi czasami w kratkę. Wszystkie overy z ich udziałem wydarzyły się w meczach wyjazdowych. Idę tutaj w myśl zasady, że szansa na wyższy wynik jest większa gdy słabszy zespół gra na wyjeździe
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szkocja Puchar
Godzina: 20 45
Spotkanie: Rangers Aberdeen
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.50
Bukmacher: forbet

Ćwierćfinał - rewanż. W pierwszym meczu remis 1:1. Buki mocno faworyzuja Rangers ale ja spodziewam się wyrownanego meczu. Aberdeen jest na 3 miejscu w lidze za Celtic i Rangersami, w ostatnim meczu ligowym zremisował na wyjeździe z Celtic. W lidze w grudniu Aberdeen wygrał na Ibrox z Rangers 1:0. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
⛔100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hurkacz - Nishikori
Typ: Hurkacz
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Ostatni pojedynek obu zawodników odbył się w Dubaju i odziwo wygrał nasz rodak Hurkacz. W poprzedniej rundzie Japonczyk męczył się z Francuzem Mannarino, który w decydującym secie serwował już nawet na mecz przy stanie 5:6 ale nie podołał wyzwaniu i przegrał w tie-breaku. Natomiast Hubert ograł półfinalistę AO czyli Francuza Pouille tak więc kursy powinny być według mnie bardziej wyrównane i widzę duże value w typie na Hurkacza więc patriotycznie spróbuję na zwycięstwo.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: KSZO : MKS Kalisz
Typ: under 178,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Wysoko postawiona linia głównie ze wzgledu na dobre ostatnio wyniki KSZO tj urwane sety przeciwko Chemikowi oraz ŁKS a takze urwany punkt w meczu z Pałacem Bydgoszcz. Dość dużo zmieniło przyjscie doświadczonej Kasprzak która jest jedną z najlepiej punktujących zawodniczek i w końcu KSZO nie musi grać w 7 osobowym składzie. Jeszcze dość niedawno KSZO przegrywało wszystko 0:3 nie będać w stanie dobić do 20 pkt w secie. Kalisz po zimowej przerwie gra bardzo dobrze wzmocnienia plus nowy trrener zrobiły swoje , pewnie wygrywają z zespołami dołu i środka tabeli a dzisiejszy mecz jest dla nich kluczowy żeby uniknąć gry o pozostanie w lidze. Stawiam tu na 3 lub 4 sety , mając również na uwadze że KSZO czasami lubi się zakręcić koło 16 - 18 pkt w secie
✅84
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Schalke
Typ: Handicap 0:1 - X
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie idę dziś za głosem ludu i nie typuję jakiegoś pogromu w kierunku The Citizens. Manchester wygrał na wyjeździe strzelając trzy gole. Nie rozumiem więc, gdzie oni się mają od pierwszego gwizdka spieszyć. Nawet gol dla Schalke nie da im awansu. Liczę tu raczej na wyrachowaną taktykę Guardioli, który zdaje sobie sprawę, że w weekend kolejny mecz o mistrzostwo Premier League. Nie sugeruję tu oczywiście, że zlekceważy rywala. City świetnie ostatnio wygląda, a na boisku przypomina bezduszną bestię. Myślę, że dziś będą długo trzymać piłkę, niekoniecznie strzelać gole. Jednobramkowe zwycięstwo im w zupełności wystarczy, a że Niemiecka drużyna raczej nie będzie w stanie im zagrozić, liczę właśnie na takie zakończenie meczu, Schalke będzie zadowolone bo wysoko nie przegra a City po prostu zrobi kolejny krok w tym ważnym dla nich sezonie.
⛔100
 
gamen0 162,5K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Juventus - Atletico Madryt
Typ: 1 i over 1,5
Kurs: 2,15
Godz: 21:00
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespołami Juventusu i Atletico. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Atletico 2:0. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy, którzy muszą zaatakować chcąc walczyć o awans do kolejnej rundy. Oby dwa zespoły zagrają dzisiaj w osłabieniu. Wśród gospodarzy zabraknie Alexa Sandro, Cuadrado , Douglasa Costy iSami Khediry. Wśród gości na pewno zabraknie Diego Costy i Tomasa Parteya.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy , którzy będą chcieli za wszelką cenę awansować. Goście z pewnością nastawią się na kontry dlatego uważam, że Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: Polska Hokej Liga - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: GKS Tychy - Podhale
Typ: GKS Tychy wygra oraz poniżej 6.5 gola w meczu
Kurs: 2.17
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mistrzowie Polski w starciu ze Stoczniowcem w ćwierćfinale PLH uciekli spod gilotyny.
Przegrywali już w rywalizacji do 4 zwycięstw 2:3. Jednak ostatecznie udało się Tyszanom wygrać całą rywalizację 4:3. Ostatnie dwa mecze GKS wygrał 3:0 oraz 2:0. To aż 6 tercji tercji pod rząd bez straty gola.
Dzisiaj Tyski GKS podejmuje na własnym lodowisku Podhale Nowy Targ. Myślę, że będzie to bardzo zacięty pojedynek i kluczowa dla losu meczu będzie gra obronna. Tyszanom ostatnio idzie bardzo dobrze w grze obronnej. Dodatkowo własne lodowisko, które dla Tyskiego GKSu w rundzie zasadniczej było jak twierdza (bilans
19-1-1-1, bramki 113:39). Również w bezpośrednich pojedynkach GKSu z Podhalem w PLH to 6 zwycięstw Tyszan pod rząd.
Spodziewam się dzisiaj wygranej Mistrzów Polski oraz umiarkowanej liczby goli w meczu.
✅117
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis - WTA: Indian Wells (USA)
Godzina: 19:05
Spotkanie: Bertens - Muguruza
Typ: Muguruza
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza: Hiszpanka zaczyna wreszcie grać tak jak powinna. Z racji na jej wzrost, nie należy bowiem do najszybszych zawodniczek które biegają jak nienormalne po całym korcie, jednak trzeba jej przyznać że jest odpowiednio przygotowana fizycznie do tego turnieju. Tenis Muguruzy przeciwko Serenie na zadowalającym poziomie. Williams opuściła kort w drugim secie z powodu kontuzji, lecz ile w tym prawdy, to już inna kwestia. Muguruza ma argumenty do tego żeby pokonać Bertens. Mimo wszystko, Holenderka nie jest w najlepszej formie. Ostatnio męczyła się z Kontą. Kilka tygodni temu turniej w Doha. Tam też wygrywała ledwo, ledwo. Pamietajmy chociażby o spotkaniu z Giorgi, w którym wygrała po dramatycznych okolicznościach. Kolejny turniej, Dubaj do zapomnienia. Muguruza natomiast idzie z formą do góry. 25-latka miała okazję grać z Bertens na zeszłorocznym turnieju w Sydney i wtedy lepsza okazała się Hiszpanka. Mam nadzieję, że dzisiaj ujrzymy taki sam rezultat w wykonaniu Muguruzy.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piła Nożna Liga Mistrzów
godzina 21.00
spotkanie : Manchester City - Schalke
typ zakwalifikuje się Schalke
kurs 36
unibet
analiza:
I co ja mam tu napisać , w poprzednim meczu prowadzili 2:1 i dostali 3:2 od citizen grających w dziesiątke.
Jeśli kurs jest 36 a u niektórych buków nawet wiecej bo w bet365 na przykład dają 51 to chyba wszyscy wiedzą jakie są szanse.Ale to liga mistrzów i ta liga nie takie rzeczy widziała.Awans Barcelony w rewanżu z PSG czy nawet ostatnio Ajax i United.W myśl to jest sport i dopuki piłka w grze itd.
Wiadomo to się nie uda ale wcale tak wiele nie trzeba by się udało 0:2 lub 1:3 i jesteśmy w domu .
Sytuację Schalke dobrze opisał jeden z kolegów wyzej i to się k....nie uda ale kto bogatemu zabroni spać w kaloszach.
Dlaczego żołnierze Rzymu byli niezwycięzeni?Bo walcząc mieli przed oczami co sobie kupią za zołd i premie za wygrane bitwy.Na miejscu włodarzy Schalke całe premie przeznaczone na premie za wygranie tego meczu postawił bym u buka po takim kursie i powiedział o tym zawodnikom.
Kolejny argument kursu 36 jeszcze nie trafiłem w konkursie typy dnia w singlu .
Najwyższy dotychczas trafiony 21.Mecz Karlovic v Djokowic w Doha kilka lat temu.Typ przegra pierwszego seta wygra mecz Karlovic .Tez się wszyscy pukali w głowę a jednak weszło.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Juventus - Atletico Madryt
Typ: Atletico
Kurs: 5.30
Godz: 21:00
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam. Po ostatniej dziwnej, ale jednak z mojej winy sytulacji w typach dnia trzeba odbić straty.
Ale jak to w LM bywa i takie sytuacje, gdzie lider, bądź faworyt żegna się z rozgrywkami są bardzo spotykane i czasami nawet cieszą serducho to i tu może zaistniec.
Atletico po nie nadzwyczajnej przewadze, ale jednak bezpiecznej, 2:0 to dwa zero. Nastawia się na szybkie ataki z contry, wystawiając tylko dwóch atakujących i cofajac pomoc blizej obrony. To wszystko moim zdaniem uda się dopiero w drogiej połowie, gdzie juve dostanie oznaki zmęczenia, to oni jednak będą musieli biegać za piłka, bo to im zależy na szybkim strzelaniu bramek. Conajmniej 3zeby bez dogrywki przejs dalej.
Atletico ma szansę na piękny sukces w tym sezonie, bliscy wygrania ligi i awans do 1/4 LM.
Ostatnie mecze pierwsza klasa, nie licząc porażki z Realem same remisy i wygrane.
Simone będzie na rękach noszony.
Chopaki w pełni zmobilizowani.
Która to ta godzina.
Patrzę na czas żeby mi się mecz nie zaczal
Poza tym Atletico maja Koke, więc podwójny speed
W Juve nie zagra az 6graczy.
Muszę kończyć dzieci płaczą.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico Madryt
Typ: będzie remis i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Atletico Madryt 2:0. Teraz Atletico jest w bardzo komfortowej sytuacji, gdyż mogą grać swoją piłkę, czyli skupić się na obronie, co doskonale potrafią. Juventus musi atakować, ale musi też być bardzo czujny w obronie, gdyż jeśli stracą gola, to o awansie raczej będą mogli tylko pomarzyć. Spodziewam się, że pierwsza połowa będzie zakończona wynikiem 0:0. W drugiej połowie Juventus będzie musiał mocniej atakować i bardzo możliwe, że strzelą gola. Z drugiej strony Atletico też będzie miało swoje szanse, skoro Juventus odważniej zaatakuje. Moim zdaniem obydwie drużyny strzelą po jednej bramce i mecz zakończy się remisem 1:1, stąd typ na to, że będzie remis i powyżej 1,5 gola w meczu, tak to widzę.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico Madryt
Typ: powyżej 29,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W zasadzie wszystko o tym spotkaniu już napisano, szczególnie user kamasutra10 ładnie opisał jakiej atmosfery i zachowań zawodników na boisku możemy się dzisiaj spodziewać. Arbitrem tego spotkania będzie Bjorn Kuiper i jakoś w jego przypadku co do kartek nie jestem za bardzo przekonany, potrafi być bardzo irytujący gdy wszyscy widzą zagranie na kartkę a on tylko upomina. Stąd wybieram typ na faule, których dzisiaj powinno być sporo chociażby na samym Ronaldo, który wiadomo jak był traktowany przez zawodników Atletico podczas derbów Madrytu. Juventus ma do odrobienia dwu bramkową stratę i od początku ruszą na rywali, którzy okopią się w środkowej strefie boiska i raz za razem będą wybijać atakujących &quot;delikatnym&quot; faulem. Dwie bramki Juventus jest w stanie zdobyć nic przy tym nie tracąc i doprowadzić do dogrywki co gwarantuje 100% trafienie typu chociaż moim zdaniem taka linia zostanie pokryta znacznie szybciej. W pierwszym spotkaniu było 28 fauli więc w rewanżu powinno ich być zdecydowanie więcej.
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: powyżej 5,5 żółtych kartek
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna


Rewanż i w mojej opinii będzie ostro. Juve musi odrobić i ruszy ostro. Atletico będzie przerywało grę licząc na utrzymanie zaliczki z pierwszego meczu. Nerwy zrobią swoje i to po obu stronach. W miarę upływu czasu frustracja jednej z ekip będzie coraz większa. Ranga spotkania wysoka więc komuś mogą puścić nerwy, ktoś się zwyczajnie zagotuje. Jak będzie wynik korzystny dla przyjezdnych to jeszcze dojdzie gra na czas. Wydaje mi się że dwie południowe ekipy muszą dziś nałapać żółtek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom