>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.03-11.03.2019)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Remis @ 3,90 Pzbuk

Dzisiejsze spotkanie to najlepszy kandydat do remisu w tej kolejce. Zmierzą się e nim dosyć podobne poziomem ekipy. Pogoń w Szczecinie wygrała ostatnie osiem meczów. Z racji samej długości tej serii rodzi się pytanie kiedy w końcu straci punkty? Uwazam, że będzie to mieć miejsce właśnie dziś. Zagłębie potrafi przycisnąć rywala i bez wątpienia stać je na urwanie punktu w tym meczu. Portowcom zdarzają się momenty nieuwagi, co sprawia, że tracą te bramki i Miedziowi mogą te momenty wykorzystać.
Zagłębie zagrało ostatnio dwa słabe spotkania, mimo wygranej z Lechią, nie pokazali nic szczególnego. Pogoń jest w gazie, bardzo dobry mecz w Krakowie mimo straconych dwóch bramek pod koniec spotkania, przed własną publicznością grają mega ofensywnie, chcą dobić rywala od samego początku. Dziś ma być w Szczecinie komplet kibiców, ostatni mecz na &quot;Paprikanie&quot; po którym nastąpi przebudowa stadionu. Ja idę w stronę bramek, gospodarze dużo strzelają, zapominając często o obronie, myślę, że Zagłębie też coś ustrzeli, niemniej jednak większe szanse na wygraną daje Pogoni, nikt nogi nie odstawi, może być również spora ilość kartek.
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin Over 2.5 @1.80
Over 2.5 i BTS @2.12
Pogoń win/over 2.5 @2.65
Over 5.5 kartek @2.66
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Kolejna kolejka ekstraklasy i znów bez remisu do tej pory. Na wiosnę 3/37!
Dziś (ew.jutro) więc u mnie granie na X. Mała progresja. Tymbardziej, że remis w żadnym ze spotkań mnie absolutnie nie zdziwi.
Pogoń u siebie jak wiadomo mocna, czas na przerwanie tej domowej serii zwycięstw. Szczecinianie &quot;lubią&quot; tracić gole, Miedziowi potrafią je strzelać.
Zgadzam się jeśli chodzi o under w Legnicy. Szczególnie jeśli over padnie w Szczecinie. Lech mało kreuje szans i strzela goli. U Nawałki widowiskowo nie jest i pewnie nie będzie.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Powyżej 2,5 gola @ 1,80 Totolotek✅✅✅
BTS @ 1,79 Unibet⛔⛔⛔

Spodziewam się tutaj dość ofensywnego spotkania granego na dość dużej intensywności. Obie drużyny dobrze przygotowane fizycznie do rundy rewanżowej, obie drużyny bardzo dobrze wyglądają w formacjach ofensywnych, dzięki czemu możemy spodziewać się bardzo dobrego spotkania dla neutralnego kibica. Choć rzadko kiedy biorę pod uwagę jakiekolwiek statystyki przy analizie,w tym miejscu warto przytoczyć kilka faktów. Pogoń w 3 na 4 mecze w rundzie wiosennej pokrywała over 2,5, strzelając 8 goli, przy czym tracąc 5, co daje średnią 3,25 gola na mecz i równo 2 gole na mecz strzelone. W każdym meczu również spełniany był warunek BTSu. Miedziowii również w 3 na 4 przypadkach pokrywali nasz over, strzelili 7 goli i rywale czterokrotnie znajdywali drogę do ich bramki, co daje nam 2,75 gola na mecz...
Miedź Legnica - Lech Poznań
Lech @ 2,35 LVBET⛔⛔⛔
Lech ha -1.0 @ 3,70 Unibet⛔⛔⛔

Gdzie sa ludzie, którzy zwalniali tutaj Adama Nawałkę jeszcze dwa tygodnie temu... Lech wygląda z meczu na mecz co raz lepiej, co najważniejsze zaczął zdobywać punkty. Ociężale wyglądający na początku rundyzawodnicy jak Vujadinovic, Kostevich, Gajos czy Jevtic zaczynają łapać odpowiednią formę i co raz lepiej wyglądają fizycznie. Miedź natomiast co pisałem przed tygodniem, wygląda bardzo mizernie na wiosnę i bez wątpienia będzie musiała walczyć o utrzymanie ligowego bytu. Po przerwie zimowej tylko punkty zdobyte w jednym spotkaniu - z równie słabo grającą na wiosnę Wisłą Płock. Dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Kolejorza i kolejny krok, który przybliży ich do europejskich pucharów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Zagłębie 0:3
powyżej 2,5 gola @1,79 LVBET ✅
podwójna szansa 2-2 @3,2 fortuna ✅

W tym meczu idę głównie w stronę bramek, obie ekipy na wiosnę pokryły proponowany over w 3 z 4 meczy, które rozegrali. Obie drużyny dobrze wyglądają na wiosnę. Pogoń zdobyła 7 pkt (2z 1r 1p), natomiast Zagłębie 9 pkt (3 z 0r 1p). Pogoń notuje niesamowitą serię jak na nasze warunki 8 kolejnych domowych zwycięstw, liczę, że dzisiaj ta seria zostanie zatrzymana, Zagłębie dobrze sobie radzi w delegacji, gdzie zdobyło tylko punkt mniej niż w meczach domowych, poza tym lepiej grają z drużynami z czołówki niż typowymi outsiderami oraz wtedy, gdy nie są stawiani w roli faworytów, dzisiaj oba te warunki są spełnione i liczę na sprawienie &quot;niespodzianki&quot;, chociaż to za duże słowo, bo w naszej lidze każdego stać na zwycięstwo z każdym. Jednak spróbuję zagrać bezpieczniejszą opcję, czyli, że Zagłębie będzie prowadziło do przerwy lub wygra mecz.
Miedź - Lech 3:2
Lech @2,35 LVBET ⛔

Tu bez zbędnego kombinowania, Nawałka wyciągnął wnioski po 2 wiosennych porażkach i teraz głównie taktyka opiera się na zdobyciu gola i zagraniu na zero z tyłu, ciężko się ogląda ich mecze, ale dla trenera najważniejszy nie jest styl, a skuteczność i punkty, które Kolejorz dopisuje do swojego konta. Miedź widziałem na żywo w Lubinie i nie widzę argumentów, żeby mogli się przeciw wstawić Lechowi, uważam, że minimalizm Lecha i żelazna dyscyplina w defensywie pozwolą im zainkasować 3 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Miedź Legnica - Lech Poznań
Lech @ 2,35 lvbet
Lech ha -1.0 @ 3,70 Unibet

Gdzie sa ludzie, którzy zwalniali tutaj Adama Nawałkę jeszcze dwa tygodnie temu... Lech wygląda z meczu na mecz co raz lepiej, co najważniejsze zaczął zdobywać punkty. Ociężale wyglądający na początku rundyzawodnicy jak Vujadinovic, Kostevich, Gajos czy Jevtic zaczynają łapać odpowiednią formę i co raz lepiej wyglądają fizycznie. Miedź natomiast co pisałem przed tygodniem, wygląda bardzo mizernie na wiosnę i bez wątpienia będzie musiała walczyć o utrzymanie ligowego bytu. Po przerwie zimowej tylko punkty zdobyte w jednym spotkaniu - z równie słabo grającą na wiosnę Wisłą Płock. Dzisiaj stawiam na zdecydowane zwycięstwo Kolejorza i kolejny krok, który przybliży ich do europejskich pucharów.
Lech nie zagrał ani jednego dobrego spotkania po przerwie zimowej, w porównaniu do końca poprzedniej rundy, gra wręcz tragicznie. Nawet wygrana z Legią przyszła w słabym stylu i kolejna wymęczona wygrana z najgorszą drużyną na wiosnę, Arką, oraz sromotna porażka na wyjeździe z Piastem, pokazuje w jakiej obecnie formie znajduje się zespół z Poznania. Grali do tej pory 4 spotkania, i 3 przed własną publicznością, u siebie to jeden z lepiej grających zespołów, za to na wyjazdach grają wręcz fatalnie. Za żadne skarby nie postawie na ten zespół grający w delegacji złamanej złotówki, bo oni nie potrafią grać w ataku pozycyjnym, a zapewne dziś Miedź wyjdzie nieco defensywnie i nastawi się na ataki. Powodzenia z typem, ale ja tu widzę maks 1-2 bramki, nie wykluczam, że wygra Lech, bo mogą wcisnąć tą decydującą bramkę, ale Miedź tanio skóry nie sprzeda.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lech nie zagrał ani jednego dobrego spotkania po przerwie zimowej, w porównaniu do końca poprzedniej rundy, gra wręcz tragicznie. Nawet wygrana z Legią przyszła w słabym stylu i kolejna wymęczona wygrana z najgorszą drużyną na wiosnę, Arką, oraz sromotna porażka na wyjeździe z Piastem, pokazuje w jakiej obecnie formie znajduje się zespół z Poznania. Grali do tej pory 4 spotkania, i 3 przed własną publicznością, u siebie to jeden z lepiej grających zespołów, za to na wyjazdach grają wręcz fatalnie. Za żadne skarby nie postawie na ten zespół grający w delegacji złamanej złotówki, bo oni nie potrafią grać w ataku pozycyjnym, a zapewne dziś Miedź wyjdzie nieco defensywnie i nastawi się na ataki. Powodzenia z typem, ale ja tu widzę maks 1-2 bramki, nie wykluczam, że wygra Lech, bo mogą wcisnąć tą decydującą bramkę, ale Miedź tanio skóry nie sprzeda.
Ja też nie powiedziałem, że Lech gra dobrze, tylko że wygląda co raz lepiej pod względem fizycznym. Porównaj grę i choćby suche statystyki biegowe z meczu z Piastem a w meczu z Legią czy Arką. Już nie pamiętam dokładnie co do metra jak to było a teraz nie sprawdzę, bo piszę z telefonu, ale w meczu z Arką piłkarze Lecha przebiegli około 4,5 km więcej niż w meczu z Piastem i zrobili ponad 1 km więcej sprintów. Pokazuje to, że obóz przygotowawczy był bardzo trudny i intensywny i ten pick formy musi przyjść, a potrzeba na to czasu, żeby zejść z takich dużych obciążeń. A moim zdaniem nawet taka gra jak z Legią czy Arką w zupełności wystarczy na Miedź, która gra dużo dużo gorzej od poprzednich przeciwników Lecha. A i nie zgadzam się że Miedź się cofnie głęboko i będzie grać kontratak. To Miedź &quot;próbuje&quot; grać piłką, długo rozgrywa, fakt faktem nic z tego nie wychodzi, ale oni nawet zagrali otwarte spotkanie z Jagiellonią i Legią, więc wątpię że nagle zmienią taktykę i cofną się przed Lechem
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
powyżej 9,5 celnych strzałów @ 1,8 ⛔
Pogoń powyżej 5,5 celnych strzałów @ 1,85 ⛔
Totolotek
W tym spotkaniu spróbuję typów na celne strzały. Większość stawia tutaj na bardzo ofensywne spotkanie i do tego obfitujące w bramki więc do spełnienia tego potrzeba kilku celnych uderzeń.
Jak wspomniał powyżej WTAKing
Dziś ma być w Szczecinie komplet kibiców, ostatni mecz na &quot;Paprikanie&quot; po którym nastąpi przebudowa stadionu.
szczególny dzień w Szczecinie i gospodarze zrobią wszystko aby to spotkanie wygrać i zapewne od pierwszych minut mocno zaatakują bramkę przyjezdnych aby jak najszybciej zdobyć pierwszą bramkę. W tym sezonie Pogoń legitymuje się największą średnią oddanych strzałów na spotkanie wynoszącą ponad 15. Co prawda z celnością różnie bywa ale ogólnie nie jest najgorzej bo celnie uderzają 4,75 na mecz co jest 3 wynikiem w Ekstraklasie. Po stronie gości też niezła średnia celnych uderzeń na bramkę bo 4,71.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia 1:1 Wisła
Na zakończenie kolejki zmierzą się zespoły będące po przeciwnych stronach w tabeli. Raczej nikogo nie zaskoczę, że faworytem jest Lechia. W tym spotkaniu raczej nie powinniśmy być świadkami niespodzianki. Gospodarze w tym sezonie przegrali tylko trzy spotkania. Wprawdzie Wisła w ostatniej kolejce zatrzymała passę zwycięstw Cracovii, ale według mnie na tym to się skończy. Tym bardziej, że wcześniejsze wiosenne mecze to porażki. Różnica w poziomie obu ekip jest spora. Wprawdzie to Ekstraklasa więc różnie to może jutro wyglądać na boisku, ale mimo to nie spodziewam się, aby podopieczni Stokowca mieli jutro nie dopisać sobie kolejnych trzech punktów.
Moja propozycja:
Lechia kurs: 1.59 buk: betsson ⛔
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Typ: over 2,5
Kurs: 1,86
etoto
Dzisiaj ostatni mecz 25 kolejki Ekstraklasy pomiędzy liderem z Gdańska a słabo spisująca się w tym sezonie Wisła Płock. Gospodarze w rundzie jesiennej grają rożnie, potrafili wygrać z Pogonią szczecin 2-1 czy z Wisła Kraków 1-0 ale przytrafiła się im tez porażka z Zagłębiem Lubin 1-2 i remis z Koroną Kielce 0-0.Jak już wspomniałem Gdańszczanie zajmują na chwile obecna pozycje lidera z dorobkiem czterdziestu dziewięciu punktów i maja jedno oczko przewagi nad druga Legią Warszawa. Na swoim obiekcie dotychczas jako jedyny zespół w lidze nie zaznał porażki, bilans to 9-3-0 i bramki 25-9. Najlepszym strzelcem obecnie jest Flavio Paixao z trzynastoma bramkami na koncie. Rywal z Płocka plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli z zaledwie dwudziestoma trzema punktami. Na wiosnę udało się im wygrać tylko jedno spotkanie w ostatniej kolejce z Cracovią Kraków 3-2, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Furman. Pozostałe wiosenne potyczki to same porażki: Legia Warszawa 0-1, Jagiellonia Białystok 0-1, Miedź Legnica 1-2. Na wyjeździe podopieczni Jose Antonio Vicuny wygrali w lidze zaledwie dwa spotkania z Legią Warszawa 4-1 w sierpniu i ze Śląskiem Wrocław 3-0. Najlepszym strzelcem Płocczan jest Brazylijczyk Ricardingo, uzyskał jak dotąd dziesięć trafień, choć ostatnie miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku z Zagłębiem Sosnowiec. Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie, gospodarze gdy wygrają, utrzymają czteropunktową przewagę nad Legią zaś gościom trzy punkty pozwolą uciec ze strefy spadkowej. W spotkaniu tym w kadrze zabraknie pauzujących za kartki Adama Dźwigały i Cezarego Stefańczyka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Lechia Gdańsk -:- Wisła Płock
Lechia @ 1.60
Gospodarze powyżej 1.5 gola @ 1.68
Unibet

Po wczorajszych spotkaniach tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać w dalszej fazie tych rozgrywek. Wisła Płock w ostatnim tygodniu sprawiła miłą niespodziankę, gdzie po szalonym meczu pokonali u siebie Cracovię 3:2. Dziś zapewne będą chcieli pójść za ciosem i sprawić kolejną sensację. Jednak chce dodać, że goście dziś do Gdańska przyjeżdżają mocno osłabieni, bowiem nie zagrają Cezary Stefańczyk (dyskwalifikacja za atak na sędziego), Adam Dźwigała (dyskwalifikacja za czerwoną kartkę), Ariel Borysiuk (zapis w umowie wypożyczenia) i prawdopodobnie też Mateusz Szwoch (wciąż potrzebuje czasu). Nie wiadomo co z narzekającymi na urazy Ricardinho i Merebaszwilim, których nie było nawet ostatnio w kadrze.
Lechia w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe 2:1 w Lubinie. Pytanie czy jest to jednorazowa wpadka czy jednak słabszy okres dopadł również Gdańszczan. Dzisiejsze spotkanie da na pewno odpowiedź na to pytanie. Być może od pierwszej minuty zobaczymy już Haraslina, który ostatnio rozegrał pełne 45 minut. Kursy nie powalają, ale jestem zdania, że Lechia pokaże dzisiaj znowu swoją najlepszą wersję. Na pewno nie zobaczymy Wolskiego i Wojtkowiaka, ale Lechia i bez tych dwóch panów potrafi odnieść pewne i przekonujące zwycięstwo. Gospodarze na dodatek czują na plecach oddech Legii, a więc motywacji i zaangażowania na pewno nie zabraknie po stronie gospodarzy, oby również nie zabrakło skuteczności jak w poprzednim ligowym meczu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock typ: X po 3,75 w STS.✅
Runda wiosenna w Ekstraklasie, czas cudów i wielkich powrotów. Mamy dziś mecz lidera ekstraklasy z przedostatnią drużyną w tabeli. Kursy wskazują jednego faworyta. To samo osłabienia w drużynie gości oraz forma którą Wiła prezentuje w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Ja jednak wierzę w tę drużynę oraz w to, że zacznie zbierać punkty gwarantujące utrzymanie. Pierwszy krok już za nimi, zwycięstwo z Cracovią. Wisła słabo spisuje się u siebie, i gdyby to Lechia grała dziś w Płocku stawiałbym czysty WIN Gdańszczan. Mecz jednak odbywa się w Gdańsku, a to dla mnie działa na plus dla Wisły. Do tego trzeba dodać, że frekwencja w Gdańsku zazwyczaj jest niska, więc publiczność raczej nie będzie 12 zawodnikiem zespołu.
Czuję tu dziś remis i to bezbramkowy. Wisła osłabiona będzie miała jedno zadanie, nie stracić bramki. A gdy nadarzy się okazja na kontrę, może być ona zabójcza.
Moje argumenty za ocaleniem punktu przez Wisłę to: wyjazd, taktyka murowania, mobilizacja na mecz z liderem, ekstraklasa (tu każdy może wygrać z każdym więc kurs 1,60 na wins Lechii omijam z daleka).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ja sądzę, że kursy na Lechie w okolicach 1.60 są niskie. Owszem. Lechia gra bardzo skutecznie na swoim stadionie. Ale nadal do dyspozycji nie są brani Nunes i Lipski. Nawet Lewandowski dopiero dochodzi do siebie. Lechia nie ma za bardzo kogo postawić na ofensywnym pomocniku, a na bokach obrony nie mają praktycznie żadnych alternatyw.
W Wiśle Płock wraca Ricardinho i Merebashvili. Wypadli dwaj obrońcy, ale czy strata Dźwigały to jest duża strata, to powątpiewam. Naprawde kadry obu zespołów jakością nie różnią się wiele, przy tych problemach Lechii 1.60 raczej nie do gry, ale życzę Wam powodzenia.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ten win Lechii po 1.6 to chyba niewarty grania. Lechia musi, by utrzymać przewagę. Zwykle takie &quot;musi&quot; zle sie kończą. To moze byc klasyczny mecz na minę.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Wisła Plock
Typ: Wygrana Płocka DNB
Kurs: 3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to że tak brzydko powiem jedziemy cyk z niespodzianką :p . Lechia Gdańsk na chwilę obecną jest liderem polskiej ekstraklasy piłkarskiej , ma zaledwie jeden punkt przewagi nad zespołem stołecznej Legii i w tym starciu jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Wisła Płock natomiast jest w strefie spadkowej i musi już szukać punktów w kazdym możliwym spotkaniu tak domowym jak i wyjazdowym , teraz niestety przyjdzie im grać na niezwykle cięzkim terenie , ale przeciez nikt nie powiedział że Lechia nie poniesie porażki na swoim stadionie pierwszy raz w obecnym sezonie, bowiem ma na razie w 12 meczach 9 wygranych oraz 3 podziały punktów, Płock nie gra źle ,ale niestety nie jest zespołem skutecznym i tutaj niestety wychodzi problem w którym cięzko zdobywac ligowe punkty jak nie strzelą się bramek lub traci się ich bardzo dużo, wygrana w poprzedniej kolejce z bardzo mocną Cracovią gdzie Płoccy zawodnicy kończyli spotkanie w 9 może ich tylko pokrzepić więc liczę iż dziś też nie odpuszczą i zdołają wygrać na tym trudnym terenie pomimo tego że wszystko przemawia na zwycięstwem Gdańszczan, ale Polska ekstraklasa już nie raz pokazywała że miejsce w tabeli nie gra i kazdy jest w stanie wygrać z każdym. Mój typ to wynik 1:2.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
powyżej 32,5 fauli @ 1,85 / Totolotek ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,86 / etoto ✅
Na zakończenie 25 kolejki zawitamy w Gdańsku gdzie miejscowa Lechia zmierzy się z Wisłą Płock. Gospodarze nadal liderują ale ich 7pkt przewaga nad Legią stopniała zaledwie do 1pkt, goście obecnie w strefie spadkowej ale straty do innych drużyn na razie są niewielkie. Lechia u siebie jako jedyny zespół Ekstraklasy nadal bez porażki i dzisiaj raczej goście z Płocka nie wywiozą z Gdańska 3pkt, do tego gospodarze w spotkaniach domowych tracą mało bramek. Kurs na wygraną Lechii chyba nie zachęca do grania, jak gra pierwsza ekipa z ostatnią czy przedostatnia to zawsze zdarza się jakiś dziwny wynik i może takim np. &quot;niespodziewanym&quot; remisem ✅ spotkanie się zakończy. Postawię dzisiaj na przewinienia, goście osłabieni brakiem paru zawodników zapewne postawią zasieki obronne na swojej połowie i będą czyhali na kontry stąd z ich strony może pojawić się sporo przewinień. Lechii jak nie będzie szło to zaczną nerwowo grać i głupie faule popełniać. Kartki powinny być następstwem przewinień. Gospodarze obecnie liderują również w klasyfikacji kartek mając na koncie 66 żółtek (2,75), goście trochę mniej bo 53 (2,21).
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Ja sądzę, że kursy na Lechie w okolicach 1.60 są niskie. Owszem. Lechia gra bardzo skutecznie na swoim stadionie. Ale nadal do dyspozycji nie są brani Nunes i Lipski. Nawet Lewandowski dopiero dochodzi do siebie. Lechia nie ma za bardzo kogo postawić na ofensywnym pomocniku, a na bokach obrony nie mają praktycznie żadnych alternatyw.
W Wiśle Płock wraca Ricardinho i Merebashvili. Wypadli dwaj obrońcy, ale czy strata Dźwigały to jest duża strata, to powątpiewam. Naprawde kadry obu zespołów jakością nie różnią się wiele, przy tych problemach Lechii 1.60 raczej nie do gry, ale życzę Wam powodzenia.
Co mają niskie kursy do realnych szans? Śmieszy mnie to powtarzanie objawionych prawd o kursach w okolicach 1,60. Drugi raz tutaj powtarzam, że od początku sezonu poza dwukrotnie Legią (to szczególny przypadek), żaden zespół nie skrewił przy takim kursie, więc powoływanie się się na to nie ma żadnych podstaw.
 
M 0

makaroniarz

Użytkownik
Co mają niskie kursy do realnych szans? Śmieszy mnie to powtarzanie objawionych prawd o kursach w okolicach 1,60. Drugi raz tutaj powtarzam, że od początku sezonu poza dwukrotnie Legią (to szczególny przypadek), żaden zespół nie skrewił przy takim kursie, więc powoływanie się się na to nie ma żadnych podstaw.
Nie ma żadnej sztywnej zależności ... w jednym meczu 5,0 na gospodarza będzie za mało, w drugim 1,05 na gości będzie dobrym kursem wartym grania ... wyobraźmy sobie sytuacje, gdzie obecna reprezentacja Francji gra mecz towarzyski z drużyną z pobliskiego orlika i jakiś buk oferuje to do grania. 1.01 w takiej sytuacji byłoby super kursem. A realnie patrząc, to 1,70 na lidera grającego u siebie z drużyną z ogona tabeli to dobry kurs. Pozdrawiam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom