>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 10: Zhuhai, Santiago

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Zhuhai, Chiny
Data rozgrywania: 04.03.2019-10.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018: Alex Bolt
Zwycięzcy debla 2018: Denys Molchanov/Igor Zelenay

Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 04.03.2019-10.03.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.clubmanquehue.cl/
Zwycięzca singla 2018: Marco Cecchinato
Zwycięzcy debla 2018: Romain Arneodo/Jonathan Eysseric

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Santiago
GOMEZ @2,20 bet365 ⛔
Moroni faworytem, no cóż spróbuję skorzystać.
Wloch bardzo źle wszedł w ten rok, 1W/6L, co prawda na clayu jeden mecz ale różniez przegrany, forma bardzo słaba, a po drugiej stronie siatki Emilio Gomez, ekwadorczyk gra w tym roku dużo, ale również i dobrze, 15W/7L ale uwagę trzeba zwrócić na ziemię gdzie rozegrał 6 spotkań i 5 z nich wygrał.
Moreni gra źle już od sierpnia zeszłego roku, od tego czasu wygrał raptem.. 2 mecze.
Na pewno nie jest to powód, żeby tak faworyzowac Włocha, dla którego jest to pierwszy mecz na tych kortach, Gomez w poprzedniej rundzie wygrał z Tobiasem Simonem 6/4 6/4.
Idę w kierunku starszego Gomeza po fajnym kursie.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Santiago
ESCOBAR @2,10 Unibet ⛔

Krótko bo się spieszę.
Kolejny kurs którego nie rozumiem, Gimeno Traver w tym roku 0W/7L, powoli schodzi ze sceny, bukamacherzy faworyzuja go Escobarem który już tu grał rozegrał mecz i wygrał w trzech setach z gospadarzem Barriosem.
Ekwadorczyk jest jest po finale na nawierzchni twardej w Meksyku, jest w grze, 6W/4L w tym roku.
Zdecydowanie przeciwko GT dzisiaj.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Gonzalo Lama - Kimmer Coppejans
Typ: 1
Kurs: 2.96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 2 rundy Challangera w Santiago. W 1 spotkaniu występujący na tym turnieju z dziką kartą Chilijczyk Lama pokonał argentyńskiego kwalifikanta Cerundolo 2-1 (3-6 , 6-4 , 6-3), natomiast Belg Coppejans dzięki rozstawieniu przygodę z tym turniejem rozpoczyna od tego spotkania. Ja w tym spotkaniu zaryzykuję i pójdę w stronę zawodnika stąd. Lama urodził się i mieszka właśnie tutaj w Santiago. Trenuje na tych kortach i zna je doskonale. Pojawia się na tym turnieju nie przerwanie od 2012 roku. Wprawdzie przeważnie odpadał zaraz na początku turnieju ale w 2016 roku doszedł tutaj do półfinału, co jet tutaj jego najlepszym wynikiem. Lama zapowiadał się na lepszego tenisistę, niż najwyższe miejsce które osiągnął w rankingu ATP ale przydarzyła mu się kontuzja, która pokrzyżowała mu nieco karierę. Teraz zajmuje odległe 520 miejsce w rankingu ATP i próbuje ten ranking odbudować i piąć się wyżej. Słusznie to Coppejans jest faworytem tego spotkania, bo jest wyżej w rankingu ATP ale jest jak najbardziej w zasięgu Chillijczyka. Dla Kimmera będzie to bodajże pierwszy występ na tym turnieju w Santiago w turnieju głównym a zatem ten kort lepiej powinien &quot;czuć&quot; i &quot;czytać&quot; Lama, który po prostu zna go jak własną kieszeń. Być może forma Gonzalo jest daleka od tej optymalnej ale wierzę, że powalczy w tym spotkaniu przed własną publiką i, że stać go w tym spotkaniu na zwycięstwo.
⛔ 0-2 (4-6 , 2-6)
Edit: Lama jednak słabiutko
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tung Lin Wu - Hugo Dellien
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Finał Challengera w Santiago. Zagra tutaj sensacyjny finalista zawodnik z Tajwanu Lin Wu z Boliwijczykiem Dellienem, który jest bardzo solidnym graczem na tym poziomie, który wygrał w tamtym sezonie kilka challengerów. Zawodnik z Tajwanu to prawdziwe objawienie tego turnieju. Nikt tutaj za specjalnie na niego nie liczył a tymczasem on zrobił wszystkim psikusa i doszedł do samego finału eliminując po drodze kilku bardzo wymagających graczy na tym poziomie. W 1 rundzie wygrał z Kolumbijczykiem Alejandro Gonzalezem 2-1 (6-2 , 6-4), w 2 rundzie pokonał Włocha Donati 2-0 (6-3 , 6-3), w 3 rundzie pokonał Argentyńczyka Bagnisa, który wygrywał turniej w Santiago 3 razy 2-1 (2-6 , 6-1 , 6-3), w ćwierćfinale pokonał Brazylijczyka Monteiro 2-1 (5-7 , 6-4 , 7-5) i w półfinale wygrał z Hiszpanem Andujarem 2-0 (6-2 ,6-3). Trzeba przyznać, że całkiem wymagających ceglaków ma na swoim rozkładzie i chyba nie trzeba dodawać, że w żadnym z tych spotkań Tung nie był faworytem. Jeżeli, ktoś stawiał ciągle od początku turnieju na jego wygrane to całkiem fajnie na tym zarobił ;) Dellien z kolei gra tutaj również bardzo pewnie ale po nim można było się spodziewać, że dojdzie tutaj do finału. On dzięki rozstawieniu zmagania z turniejem rozpoczął od 2 rundy, w której pokonał Brazylijczyka Menezesa 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-4), w 3 rundzie był lepszy od Włocha Moroni wygrywając 2-0 (7-6 , 6-2), w ćwierćfinale pokonał Belga Coppejansa 2-0 (6-4 , 6-2) i w półfinale wygrał z Brazylijczykiem Beluccim 2-0 (6-4 , 6-0). W tym finale oczywiście faworytem jest Hugo i ja myślę, że ostatecznie wygra cały ten turniej ale myślę, że nie będzie to łatwe zwycięstwo 2-0 w setach. Lin Wu gra pierwszy raz na tym poziomie turniej w Ameryce Południowej i od razu doszedł do finału, z pewnością trema może być ale skoro umiał sobie z nią poradzić w starciach z Bagnisem, Monteiro i Andujarem to myślę, że w finale też w miarę sobie z nią poradzi. Za Dellienem przemawia napewno to, że ma na tym turnieju mniej minut spędzonych na korcie w nogach. Nie dość, że zmagania zaczynał rundę później to jeszcze mecze kończył szybciej więc jakieś znaczenie może to w tym spotkaniu mieć ale Lin Wu jest w tym turnieju na tyle nieprzewidywalny, że pokuszę się o zagranie tutaj zakładu na niego z handicapem setowym +1.5 licząc, że tego jednego seta urwie Boliwijczykowi. Oglądałem przelotnie kilka gemów na tym turnieju Lin Wu i muszę przyznać, że zawodnik ten nie wyglądał w tych spotkaniach na wystraszonego przeciwnikami. Raczej dość pewnie się prezentował bez bojaźni przed rywalem i po prostu robił swoje. Błędy popełnia owszem ale każdy je popełnia a on się nimi nie przejmował tylko po prostu dalej grał swoje. Muszę przyznać, że zaimponował mi ten gracz, do tej pory dla mnie osobiście całkowicie anonimowy. Na ostateczne zwycięstwo z Dellienem nie postawię ale myślę, że jak zagra w finale tak jak w całym turnieju to seta jest w stanie ugrać.
Co o tym myślisz mg_08 ?
✅ 1-2 (7-5 , 6-7 , 1-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
wielki_gracz
Powiedzieć, że to sensacyjny finał to tak jakby nie powiedzieć nic. Kto by przypuszczał, za burtą takie nazwiska jak Andujar, Belucci czy Coppejans a finale no name jak dla mnie Lin Wu i Hugo Dellian który co by nie powiedzieć to na cegiełce grać potrafi, CV dużo bogatsze, nazwiska na rozkładzie również.
Lin Wu wyskoczył trochę jak Filip z konopi, chłopak wygrał w lutym turniej w Egipcie na twardej nawierzchni, żeby przenieść się na piach i tutaj osiągnąć życiówke w postaci finału chellka, na pewnie presją większą po stronie Hugo bo jest tutaj faworytem i każdy oczekuje od niego wygranej.
Lubię typować niespodzianki w tego typu turniejach, nie widząc niestety w akcji Lin Wu, stawiam, że turniej wygra Dellien, choć wcale nie musi mu to przyjść łatwo. Na pewno kursy poniżej 1,50 nie do ruszenia.
Poobserwuje ten mecz z boku, trzymając kciuki by Lin Wu ugral Ci seta. Może Dellien DW: 2:1? 4,33 - ten kurs już bardziej zachęca ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom