>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV liga - Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wczoraj pomimo wpadki rezerw Olimpii udało się trafić lekko STS.

Dziś jedno spotkanie w 4 lidze mazowieckiej.
Promna - Raszyn 1 ⛔ 0-2 Dubina wyleciał ze składu przed meczem i całą analizę c... strzelił
forbet 2.50
sts 2.2
Dobry kurs na gospodarzy! Promna ostatnio w formie. 3 zwycięstwa (z Radomiakiem II, Orłem Unin oraz Zniczem II Pruszków) + remis na terenie wicelidera z Białobrzegów tylko to potwierdzają. Tabela na 90minut.pl nieco zakłamuje obraz ekipy Pawła Potenta, bowiem nie uwzględnia 3 punktów zdobytych na boisku w 1 kolejce w Przysusze. Gdyby nie weryfikacja tego spotkania na walkower dla Oskara (nieopłacone kartki za poprzedni sezon) to dziś gospodarze byliby w tabeli przed Raszynem. A to tym bardziej potwierdza iż kursy wystawione przez bukmacherów są &quot;niedoszacowane&quot;. Do zespołu z Promnej po wyleczeniu urazu wrócił białoruski weteran Aleksiej Dubina (niegdyś Żalgiris Wilno), ponadto jeszcze w trakcie trwania sezonu udało się sprowadzić Mateusza Gromskiego (ostatnio Drogowiec Jedlińsk) i wyniki zespołu znacząco się poprawiły. Raszyn na wyjazdach bez szału, wysokie porażki z liderem z Grodziska 5-1, wspomnianą Pilicą Białobrzegi 5-0, Mszczonowianką 5-2 czy Mazurem Karczew 6-1. Ciekawe też jak dziś ze składem (niestety nie udało mi się uzyskać takich informacji).
Początek spotkania o 11:00.
 
N 50

nikt

Użytkownik
Wczoraj pomimo wpadki rezerw Olimpii udało się trafić lekko STS.
Dziś jedno spotkanie w 4 lidze mazowieckiej.
Promna - Raszyn 1
forbet 2.50
sts 2.2
Dobry kurs na gospodarzy! Promna ostatnio w formie. 3 zwycięstwa (z Radomiakiem II, Orłem Unin oraz Zniczem II Pruszków) + remis na terenie wicelidera z Białobrzegów tylko to potwierdzają. Tabela na 90minut.pl nieco zakłamuje obraz ekipy Pawła Potenta, bowiem nie uwzględnia 3 punktów zdobytych na boisku w 1 kolejce w Przysusze. Gdyby nie weryfikacja tego spotkania na walkower dla Oskara (nieopłacone kartki za poprzedni sezon) to dziś gospodarze byliby w tabeli przed Raszynem. A to tym bardziej potwierdza iż kursy wystawione przez bukmacherów są &quot;niedoszacowane&quot;. Do zespołu z Promnej po wyleczeniu urazu wrócił białoruski weteran Aleksiej Dubina (niegdyś Żalgiris Wilno), ponadto jeszcze w trakcie trwania sezonu udało się sprowadzić Mateusza Gromskiego (ostatnio Drogowiec Jedlińsk) i wyniki zespołu znacząco się poprawiły. Raszyn na wyjazdach bez szału, wysokie porażki z liderem z Grodziska 5-1, wspomnianą Pilicą Białobrzegi 5-0, Mszczonowianką 5-2 czy Mazurem Karczew 6-1. Ciekawe też jak dziś ze składem (niestety nie udało mi się uzyskać takich informacji).
Początek spotkania o 11:00.
Przyjmuje Ci zakład na 1 zdarzenie? U mnie Forbet wymaga min. 3 na kuponie :eek:
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Witam, propnuje na dzisiaj mecz 4ligi Wielkopolskiej
Unia Swarzędz
Obra Kościan
typ 1 kurs 1,9 w fortunie - dla porownania 1.5 w forbet
Druzyna gospodarzy ma bilans u siebie 9 zwyciestw i 1 remis , bramki 29-10, u siebie nie przegrywaja , trener ma dostepny caly sklad i uwazam, ze kurs 1,9 to troche przesada. Obran wyjazdy w kratke 3-3-2 . Gram to w dublu z Widzewem, powodznia
 
M 19

matt07

Użytkownik
Z 4 ligi śląskiej na dziś:
Bytom - Świętochłowice - 1
Myszkow - Ornontowice -2 (dla mniej odważnych x2)
Nie mam czasu dzisiaj na pisanie analizy
Powodzonka
 
A 0

adddi

Użytkownik
Mecz o 12
Kaszubia Koscierzyna - Arka II Gdynia 2 @ 1.55 STS
Arka w skladzie z zawodnikami z I zespolu: K. Krzepisz, T. Socha, G. Cvijanovic, R. Sulewski, K. Danielak, Marcus, D. Soldecki, Ch. Maghoma do tego na lawce R. Siemaszko.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Witam, propnuje na dzisiaj mecz 4ligi Wielkopolskiej
Unia Swarzędz
Obra Kościan
typ 1 kurs 1,9 w fortunie - dla porownania 1.5 w forbet
Druzyna gospodarzy ma bilans u siebie 9 zwyciestw i 1 remis , bramki 29-10, u siebie nie przegrywaja , trener ma dostepny caly sklad i uwazam, ze kurs 1,9 to troche przesada. Obran wyjazdy w kratke 3-3-2 . Gram to w dublu z Widzewem, powodznia
Unia Swarzędz-Obra 0-1 FT
Mecz o 12
Kaszubia Koscierzyna - Arka II Gdynia 2 @ 1.55 STS
Arka w skladzie z zawodnikami z I zespolu: K. Krzepisz, T. Socha, G. Cvijanovic, R. Sulewski, K. Danielak, Marcus, D. Soldecki, Ch. Maghoma do tego na lawce R. Siemaszko.
Kaszubia-Arka Gdynia 0-7
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie odzywałem się w miniony weekend, ale może to i lepiej bo w moim przypadku wypadł on kiepsko.
Przed nami ostatki na boiskach niższych lig polskich, więc takie 3 propozycje z mojej strony.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie
typ: Pogoń GM
kurs: 2.25

forbet
Finał Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim. Przyznam szczerze, że zaskoczyły mnie kursy wystawione przez bukmacherów. Gospodarze to niekwestionowany lider 4 ligi mazowieckiej grupy południowej z 10 punktową przewagą nad sobotnim rywalem Błonianką. Na własnym boisku Pogoń legitymuje się bilansem 8-0-0, Błonianka w delegacji 5-0-3. W bezpośrednim meczu ligowym również lepszy okazał się zespół z Grodziska Mazowieckiego wygrywając 1-0. Dla mniej odważnych polecam opcję awans (1.68).
Droga obu drużyn do finału:
IV runda: Sokół Serock (O) - Pogoń Grodzisk 1:6
1/8 finału: Ursus II Warszawa (O) - Pogoń Grodzisk 0:4
1/4 finału: Ząbkovia Ząbki (IV) - Pogoń Grodzisk 1:3
1/2 finału: Pogoń Grodzisk - MKS Piaseczno (IV) 3:1
IV runda: Okęcie Warszawa (A) - Błonianka Błonie 1:2
1/8 finału: Laura Chylice (O) - Błonianka Błonie 1:4
1/4 finału: Józefovia Józefów (O) - Błonianka Błonie 0:2
1/2 finału: Błonianka Błonie - Huragan Wołomin (IV) 6:1
Hutnik Szczecin - Pogoń Połczyn Zdrój
typ: Pogoń Połczyn Zdrój
kurs: 2.25

forbet
Również nie małe zdziwienie patrząc jednocześnie na tabelę 4 ligi zachodniopomorskiej oraz zestawienie kursów. Nie chcę w temacie tego spotkania pisać za dużo aby nie palić &quot;oddsów&quot;. Jeśli goście zagrają to co prezentują w ostatnich spotkaniach (zwycięstwa 2:1 z Sokołem Karlino, 4-2 ze Spartą Węgorzyno, 2-0 z Regą Trzebiatów, 2-0 z MKP Szczecinek, 2-1 z Kluczevią, 3-2 z Gryfem Polanów czy remisy 1-1 z Gryf Kamień Pomorski i 2-2 z Leśnikiem Manowo) to nie powinni mieć problemów ze zgarnięciem kompletu punktów z totalnym outsiderem.
Dorzucam do tego Górnik Wałbrzych (1.32).
Być może pojawi się coś jeszcze z STSu, gdy ten bukmacher wyjdzie ze swoją ofertą.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
4 liga Wielkopolska
12:00 Trzcianka - Pniewy 1 1,35 STS
4:0 ✅
Pniewy mocno osłabione przez kontuzje. Na mecz pojechali w 12-13 osób. Trzcianka to lider 4 ligi wielkopolskiej.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: Gryf Kamień Pom. Ina Goleniów
Typ: 1
Kurs: 1,70 2:0 ✅
Bukmacher: Fortuna
Ina w bardzo mocno okrojonym składzie , dzisiaj będzie brakować 6-7 zawodników w tym praktycznie całej dotychczasowej linii obrony , także obrona w eksperymentalnym ustawieniu testowanym jedynie w sparingach z zespołami z niższych klas. Ina w przerwie troche się osłabiła gdyż odszedł jeden wazny zawodnik a wzmonień brak. Mecz odbedzie się na sztucznej nawierzchni więc boisko dzisiaj nie bedzie przeszkadzało w grze. Gryf na jesieni nie zachwycał , duży wpływ na to miały również problemy kadrowe pod koniec rundy , sytuacja teraz troche się polepszyła i myśle że dziś na Ine to spokojnie wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 169

szmeru

Użytkownik
IV Liga Świętokrzyska
Pogoń Staszów - Wierna Małogoszcz 2.00 - 2 ⛔ 2:2 remis na własne życzenie
Kurs szybko spada, w Pogoni z ostatniego meczu rundy jesiennej w składzie zostało dwóch!!! zawodników, odeszli praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy z najlepszym strzelcem Patrykiem Kukiełką na czele. Drużyna długo nie trenowała dołączyło do składu dużo juniorów. Wierna natomiast utrzymała cały skład, nie ubył nikt z kluczowych zawodników, jest to solidna drużyna czołówki tabeli, jako jedyni potrafili ograć w Kielcach lidera - wzmocnione rezerwy Korony. Dodatkowym plusem jest fakt, że mecze zostanie rozegrany na sztucznym boisku, jak wiadomo gospodarzom dużo słabszym piłkarsko łatwiej byłoby się bronić na słabszej murawie.
Dodatkowo można popróbować:
ŁKS Łagów - Naprzód Jędrzejów 1.62 - 1 ✅ 1:0
W Łagowie pojawił się trener Pietrzykowski z Buska Zdroju są więc i $$$. Za nim przyszło kilku dobrych zawodników jak na ten poziom rozgrywek, ogranych w wyższych ligach jak choćby Marcin Kołodziejczyk, pozycja w tabeli po rundzie jesiennej na pewno nie odpowiada potencjałowi drużyny z tej chwili. Na wiosnę powinni być czołową drużyną ligi. Naprzód natomiast bez większych zmian, będą się bronić przed spadkiem do okręgówki.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
4 liga Wielkopolska
Pniewy - Trzemeszno X2 1.63 Forbet 1:0 ⛔ bramka w 82 minucie niestety.
Cały czas konsekwentnie przeciwko Pniewom. Sytuacja kadrowa dalej nieciekawa, a w dodatku dzisiaj bez żadnego napastnika w kadrze. Jedyny, który jest pauzuje za czerwoną kartkę. Trzemeszno też szału nie gra dlatego tutaj ze stawką proponuje spokojnie
Międzychód - Swarzędz 2 1.65 Forbet 0:3 ✅
Międzychód wygląda kiepsko jako zespół. Problemy finansowe klubu mają na pewno wpływ na poziom ich gry gdyż wycofał się główny sponsor przed rundą. Lekko jedynie obawiam się jak fizycznie będzie wyglądała Unia ponieważ w środę grali Puchar Polski z 3-ligowym Mieszko Gniezno gdzie przegrali 3:1 lecz do 80 minuty był remis 1:1
Koło - Gołuchów 1X 2.35 Forbet 2:4 ⛔
Wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Koło co prawda zamyka tabelę z 6 punktami ALE coś chyba drgnęło na wiosnę. W pierwszej kolejce ulegli minimalnie Skalmierzycom 1:2, a tydzień temu zremisowali 1:1 z liderem z Trzcianki! Gołuchów wygrał z Pniewami 2:0 ale zaprezentowali się słabo i poległ w Swarzędzu z Unią 4:2 tracąc 3 bramki w ostatnich 20 minutach meczu.
 
S 22

szpak

Użytkownik
4 liga Wielkopolska
Pniewy - Trzemeszno X2 1.63 Forbet
Cały czas konsekwentnie przeciwko Pniewom. Sytuacja kadrowa dalej nieciekawa, a w dodatku dzisiaj bez żadnego napastnika w kadrze. Jedyny, który jest pauzuje za czerwoną kartkę. Trzemeszno też szału nie gra dlatego tutaj ze stawką proponuje spokojnie
Międzychód - Swarzędz 2 1.65 Forbet
Międzychód wygląda kiepsko jako zespół. Problemy finansowe klubu mają na pewno wpływ na poziom ich gry gdyż wycofał się główny sponsor przed rundą. Lekko jedynie obawiam się jak fizycznie będzie wyglądała Unia ponieważ w środę grali Puchar Polski z 3-ligowym Mieszko Gniezno gdzie przegrali 3:1 lecz do 80 minuty był remis 1:1
Koło - Gołuchów 1X 2.35 Forbet
Wobec takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Koło co prawda zamyka tabelę z 6 punktami ALE coś chyba drgnęło na wiosnę. W pierwszej kolejce ulegli minimalnie Skalmierzycom 1:2, a tydzień temu zremisowali 1:1 z liderem z Trzcianki! Gołuchów wygrał z Pniewami 2:0 ale zaprezentowali się słabo i poległ w Swarzędzu z Unią 4:2 tracąc 3 bramki w ostatnich 20 minutach meczu.
Obserwuje twoje posty od 2 tygodni i widze ze za bardzo.nie masz pojecia ona 4 lidze wlkp.poludniowej.moja propozycja nie oszukuj.więcej ludzi jezeli nie.ogladasz meczy.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Obserwuje twoje posty od 2 tygodni i widze ze za bardzo.nie masz pojecia ona 4 lidze wlkp.poludniowej.moja propozycja nie oszukuj.więcej ludzi jezeli nie.ogladasz meczy.
Ciężko żebym obserwował mecze rozstrzelone po całej Wielkopolsce. Informacje mam od osób, które na owych meczach są i na tym się opieram. A są to przeważnie trenerzy lub zawodnicy.
A swoją drogą do jakiego spotkania masz zastrzeżenia z wyżej opisanych?
 
S 22

szpak

Użytkownik
Ciężko żebym obserwował mecze rozstrzelone po całej Wielkopolsce. Informacje mam od osób, które na owych meczach są i na tym się opieram. A są to przeważnie trenerzy lub zawodnicy.
A swoją drogą do jakiego spotkania masz zastrzeżenia z wyżej opisanych?
Do Goluchowa piszesz bzdury solidna druzyna z potencjalem na pierwsza 5. W swarzedzu porazka po bledach ssędziowskich 2 karne z kapelusza.Bramka na 4:2 w dolicOnyzonym czasiw gry gdy gonili wynik.W pniewach pelna kontrola nad meczem i nieskutecznosc spowodowala ze skonczylo sie tylko 0:2.☺ Pniewy dramatcznie slabe poziom klasy okręgowej a zdobylo juz 6 pkt.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Do Goluchowa piszesz bzdury solidna druzyna z potencjalem na pierwsza 5. W swarzedzu porazka po bledach ssędziowskich 2 karne z kapelusza.Bramka na 4:2 w dolicOnyzonym czasiw gry gdy gonili wynik.W pniewach pelna kontrola nad meczem i nieskutecznosc spowodowala ze skonczylo sie tylko 0:2.☺ Pniewy dramatcznie slabe poziom klasy okręgowej a zdobylo juz 6 pkt.
W rundzie wiosennej Pniewy zdobyły 6 punktów? W jaki sposób mi powiedz za zwycięstwo,remis i porażkę przyznaje się 6 punktów?
Informacje akurat z Pniew to mam codziennie z pierwszej ręki i wiem jaka sytuacja jest w klubie i jak wygląda kadra.
 
M 19

matt07

Użytkownik
Ruszamy z IV ligą Śląską :fistbump::victory:

Żarki - Polonia Bytom - 2 1,50 FORTUNA ✅
Drużyna z końca tabeli gra z liderem, który jest jedynym kandydatem do zajęcia 1-go miejsca. Fortuna ma zawyżony kurs na to spotkanie.
Gwarek Ornontowice - MKS Myszków - 1 1,80 STS ✅
Obie drużyny słabo zaczęły swoją rundę, ale to drużyna z Ornontowic jest dla mnie faworytem, grają lepszą piłkę i grają u siebie. Myszków jest jak zbiera punkty to u siebie na słabym boisku.
Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj - 2 / 02 3,21 / 1,80 FORTUNA ✅/✅
Dość ryzykowny typ, ale nie mówię, że nie możliwy. Śląsk Świętochłowice ma duże problemu finansowe, odeszło 6 zawodników, drużyna, która była bardzo dobrze zgrana i zasłużenie zajmowała 2 miejsce w Tabeli, teraz wpadła w kłopoty. Nie grają u siebie na boisku, finansowo źle to wygląda. Najlepsi zawodnicy z poprzedniej rundy nie grają. Poraj dobrze rozpoczął rundę, trochę odmłodzili skład, zmienił się trenerem, na razie w ostatnich dwóch tygodniach wygrali Puchar Polski, a tydzień później ograli w dobrym stylu Grodziec.
Luźne typy bez analizy:
Kosztowy - Slavia - 1 ✅
Dąbrowa Górnicza - Raków II - 1 ⛔
Sarmacja - Piaski - 1 ⛔
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Kilka moich propozycji na dorzucenie do jakiegoś kuponu ????
Lublinianka - Końskowola (IV liga lubelska) - 1X - @1.36 ✅ 3:2
Lublinianka zaliczyła świetną rundę wiosenną w tamtym roku , oraz super jesień , dobra gra w sparingach , natomiast w Końskowoli dużo zmian w drużynie w przerwie zimowej , tylko jedna wygrana w sparingach , typuję wygraną gospoadarzy lub remis .
Krasnystaw - Lubartów (IV liga lubelska) - 2 - @1.30 ⛔ 1:1 , bramka stracona w 93 minucie ...

Krasnystaw tylko z jednym niezłym wzmocnieniem , który jest zresztą moim znajomym , taka sama sytuacja z bramkarzem , który dołączył dopiero w ostatnim czasie i już zdążył wyjmować piłę z siatki aż siedmiokrotnie w ostatnim sparingu z drużyną z okręgówki , nie należy do dobrych bramkarzy , Lewart to poukładany zespół , szykują się dla nich łatwe 3 punkty .
Zamość - Łuków (IV liga lubelska) - 1 - @1.08 ✅ 5:1

Hetman pewnie zmierza ku 3 lidze , dziś zapowiada się pewne i łatwe zwycięstwo .
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Hutnik Szczecin Ina Goleniów Hutnik 1,7 5:0 ✅
Hutnik na razie na wiosne dwa mecze i dwie porażki tyle że ze dwiema drużynami które jako jedyne walczą o awans czyli Chemikiem Police i Vinetą Wolin , obie porażki raczej nieszcześliwe po wyrównanej walce. W przerwie zimowej Hutnik znacząco się wzmocnił i dziś powinien zacząć rajd w góre tabeli szczególnie że Ina osłabiona.
ponadto
Rega Trzebiatów : Błękitni II Stargard 1 kurs 2 3:1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom