>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na zwycięstwo AGO na Sprout na pierwszej mapie? Kurs 2.15, myślę że będzie Cache albo Overpass na których Polacy mają duże szanse ugrać.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ALTERNATE aTTaX - AGO
Zawodnik liczba zabójstw: mantuu (+19.5)
@1.98 STS ✅
Cache. Obie drużyny na tej mapie grają na podobnym poziomie, mecz nie jest pewny. Niemiecki skład urywa dość dużo rund przeciwnikom, AGO w formie mieszanej. Zdarzy im się powalczyć z silniejszym przeciwnikiem (Przykładem jest mecz z Valiance 21-25 który ostatecznie przegrali) i urwać sporo rund, a zdarzało się też wygrać 16-1. Ciężko posłużyć się też ostatnimi wynikami ogólnymi, bo drużyny prezentują nieciekawe wyniki. Udało mi się jednak znaleźć coś, co wydaje się być prawdopodobne. Mianowicie mowa o zabójstwach gracza mantuu z ALT. Gracz bardzo lubi Cache&#39;a, jest najlepszym zawodnikiem w drużynie, a jego KDA na Cache&#39;u zawsze sięga powyżej 19. Grają z rywalem mniej więcej na swoim poziomie, więc nie widzę przeszkód by nie zdobywał fragów.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu na zwycięstwo AGO na Sprout na pierwszej mapie? Kurs 2.15, myślę że będzie Cache albo Overpass na których Polacy mają duże szanse ugrać.
Traina się nie spodziewałem ze strony AGO, ale weszło. ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
FURIA - TeamOne
Mapy, handicap: Furia (-1.5)
@2.25 Unibet ✅
Istnieje aktualnie możliwość zwiększenia zysku 25%, a w dodatku Unibet jest nieoprocentowany, także kurs 2.25 bez podatku wygląda solidnie​
Wyniki Furii są niesamowite. 5/5 w ostatnich spotkaniach, wyżej notowani niż TeamOne które obecnie jest bez formy. Jednak uważajmy na dobór stawki w tym meczu, bo moim zdaniem FURIA wygra, aczkolwiek obawiam się że ich map pool nie jest na tyle wystarczający żeby wygrać mapę wybraną przez rywali.
Furia nie lubi Dusta2, i w tym roku jeszcze nie zagrali tej mapy.
Sytuacja w TeamOne wygląda tak samo, tylko że z Nuke&#39;iem.
Wydaje mi się, że FURIA wybierze pod siebie Mirage&#39;a, na którym mają całkiem niezły winrate w przeciwieństwie do przeciwników.
TeamOne w trzech ostatnich trybach BO3 wybrało pod siebie pociągi (Train) niezależnie od rywala, i jest to mapa która wygląda na wyrównaną. TeamOne natomiast posiada ich więcej rozegranych na swoim koncie i odnoszą w większości sukcesy, a porażki kończyły się wysokimi wynikami z lepszymi drużynami od siebie. Na nieszczęście FURIA wygrała w ciągu 3 ostatnich miesięcy swoje 3 mecze, a rozgrywane one były pod koniec 2018 roku. Myślę że wybór Traina może namieszać i typ będzie nietrafny, ale ja zostawiam tak jak jest (Biorąc pod uwagę doświadczenie i formę zespołu).
Co ciekawe, w październiku mieliśmy okazję zobaczyć pojedynek tych dwóch drużyn na Trainie, gdzie koniec końców FURIA zdołała pokonać TeamOne po dogrywce 19-17. Jak widać ta mapa jest naprawdę wyrównana i wszystko będzie zależało od tego, na jakim poziomie rozgrywają aktualnie pociągi. Decidera nie wymieniam, bo jest dla nas nieważny przy takim typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Denial - The Quest
Dokładny wynik: 2:0 @2.25 STS ✅
Przeglądając ofertę e-sportową przed spaniem, natknąłem się na dość ciekawy mecz który wygląda zachęcająco. The Quest które zaczyna swoją przygodę w takiej drużynie zmierzy się z Denial. Niepodważalnie Denial jest faworytem tego spotkania, a The Quest posiada na swoim koncie tylko 4 mecze. Dlaczego więc tykam ten mecz? A no dlatego, że The Quest to pewnie kolejna drużyna która JAKIEŚ doświadczenie ma, aczkolwiek to taka drużyna która zniechęca świeże drużyny do gry. Udaje im się pokonać jakieś Hysterie i Jaguary, a swój pierwszy mecz przeciwko bardziej doświadczonej drużynie Zone przegrali. Myślę że nie będzie żadnych niespodzianek i Cache nie będzie zagrożeniem dla Denial. Stawiam na Denial, zobaczę na przyszłość czy takie mecze opłaca się w ogóle ruszać. Jeśli ktoś ma zamiar wlecieć grubo to stanowczo odradzam, bo nie wiemy co The Quest może zaprezentować!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Vitality - Movistar Riders
Zwycięstwo Vitality
@1.47 STS ✅
Cache. Mecz jest o tyle niepewny, że nie powinienem go ruszać. Vitality, czyli drużyna na którą liczyłem podczas meczu w Katowicach z Ninjas in Pyjamas i pokładałem ogromne nadzieje, aktualnie jest słaba. Zespół traci mapy z Nemigą, przegrywa z Valiance właśnie na Cache&#39;u i nie wygląda to najlepiej dla Francuzów. U Hiszpanów natomiast wygląda to nieco lepiej. Na turnieju zajmują aktualnie drugie miejsce z bilansem 12 zwycięstw i 4 porażki. Skupmy się może nieco bardziej na mapie. Nie ukrywam że Vitality wygląda znowu tutaj solidniej, i posiada na swoim koncie o wiele więcej rozegranych meczy niż rywale. Zaryzykowałbym stawiając ujemnego handicapa na Hiszpanów, aczkolwiek Vitality radzi sobie całkiem nieźle. Zostawiam tak jak jest, wierzę w Francuzów pomimo słabej formy.
AVANGAR - Sprout
Mapa 1, zwycięzca: AVANGAR @1.48 Unibet ✅
Pierwszą mapą po banach będzie pewnie Cache, na którym AVANGAR w przeciwieństwie do Sprout radzi sobie wyśmienicie. Nie mam obaw co do tego typu, zwłaszcza że Niemiecki zespół aktualnie posiada formę &quot;mieszaną&quot;. Warto dodać, że Sprout w drugim banie banuje Cache!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Co myślicie o postawie Winstrike na turnieju ECS, bo według mnie te wyniki ze słabym x-kom i chaos wyglądają na typowe oddanie meczów. Lepiej unikać tych rosyjskich krętaczy na przyszłość.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś system wybierania map?
AVANGAR - Sprout
Mapa 1, zwycięzca: AVANGAR
@1.48 Unibet
Niech ktoś mi wytłumaczy system pierwszego bana i picka. Tego nie da się przewidzieć, drużyny mogą oddawać sobie first ban czy jak? Kierowałem się zasadą rankingu na HLTV, a tu jednak Sprout wybiera sobie pierwszy mapę... Zdenerwowałem się lekko, bo gdyby nie doświadczenie to kładłbym kontrę
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś system wybierania map?
Niech ktoś mi wytłumaczy system pierwszego bana i picka. Tego nie da się przewidzieć, drużyny mogą oddawać sobie first ban czy jak? Kierowałem się zasadą rankingu na HLTV, a tu jednak Sprout wybiera sobie pierwszy mapę... Zdenerwowałem się lekko, bo gdyby nie doświadczenie to kładłbym kontrę
O ile się nie mylę to drużyna wybiera czy ma first pick czy wybiera stronę, ale pewny nie jestem.
Była nerwówka, ale weszło ;) Ja mam AVANGAR -1,5 więc mam nadzieję, że na drugiej mapie przynajmniej mniej stresu mi narobią ;)
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Za drobne można próbować zwycięstwo NoChance z AVANGAR na drugiej mapie @2.42. O ile wczoraj wierzyłem, że się odblokują i wygrają zdecydowanie, tak pokazali, że mają problem z zamykaniem spotkań bez straty mapy. Na ostatnie pięć spotkań wygrali cztery, się jedynie jedno udało się bez decidera. NoChance w ostatnich spotkaniach wygladalo niezle, tutaj na pierwszej mapie też nie wyglądali tragicznie. Co prawda teraz pick Kazachów, ale wczoraj też przegrali na swojej, a rywale wcale nie grają słabo na Mirage.
⛔⛔⛔ do pewnego momentu wyglądało to na prawdę dobrze, ale potem typowy choke i na tt już masakra do tego kilka niezrozumiałych decyzji, niepotrzebne force&#39;y, szkoda.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Huh, dzisiejszy dzień to patologia jeśli chodzi o obstawianie csa. Nie ma żadnych topowych drużyn, są tylko trzy mecze, z czego tylko w jednym da się cokolwiek wymyślić ????
Unicorns of Love - Heavy KnockOut
Zwycięstwo Unicorns of Love
@1.15 STS
Handicap rundowy: Unicorns of Love (-5.5) @1.72 STS​
Ciężko cokolwiek powiedzieć nt. tego meczu, bo HKO nie ma żadnych statystyk odnośnie map, ich forma jest tragiczna biorąc pod uwagę fakt, że grali oni na drużyny mniej więcej na takim samym poziomie, a i tak wyniki nie były zadowalające... tak jak i kurs na UoL. Wiem, że zawodnicy z Niemiec dostają po dupie od każdego, ale każdy rywal UoL to drużyna lepsza od nich samych. Myślę że ryzykownym, aczkolwiek dość dobrze wyglądającym typem będzie najniższy handicap -5.5 (Który stosunkowo jest wysoki, bo pozwala przeciwnikowi wygrać jeśli zdobędzie 11 rund). Mam nadzieję że wejdzie, aczkolwiek HKO łapie czasem rundy i nieraz zdarzyło doprowadzić się do dogrywki, które ostatecznie przegrywali. Jestem pewny że UoL przełamie swoją tragiczną formę. Bo jak nie teraz, to kiedy?
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Uważałbym na to spotkanie, obie drużyn są obecnie sprawdzane pod kątem ustawiania meczów (a HKO również pod zarzutem cheatowania). Różnie dziwne rzeczy tam się dzieją, a tu przykłady:
1103778476946006016
1092201255353626625
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Uważałbym na to spotkanie, obie drużyn są obecnie sprawdzane pod kątem ustawiania meczów (a HKO również pod zarzutem cheatowania). Różnie dziwne rzeczy tam się dzieją, a tu przykłady:
1103778476946006016
1092201255353626625
Kurde, szkoda. Bet już poleciał, mogę się przejechać niestety z powodu moich braków odnośnie informacji. Dzięki miri0, skąd znajdujesz takie info?
Swoją drogą naprawdę się uśmiałem z tego drugiego filmiku że Ci idioci nie umieją się nawet z tym kryć (nawet nie próbują) XD
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kurde, szkoda. Bet już poleciał, mogę się przejechać niestety z powodu moich braków odnośnie informacji. Dzięki miri0, skąd znajdujesz takie info?
Swoją drogą naprawdę się uśmiałem z tego drugiego filmiku że Ci idioci nie umieją się nawet z tym kryć (nawet nie próbują) XD
Na https://epicplayz.pl/ na pewno były wrzucane te filmy, ewentualnie czasami na esportowych swirach na fb można coś znaleźć.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Kurde, szkoda. Bet już poleciał, mogę się przejechać niestety z powodu moich braków odnośnie informacji. Dzięki miri0, skąd znajdujesz takie info?
Swoją drogą naprawdę się uśmiałem z tego drugiego filmiku że Ci idioci nie umieją się nawet z tym kryć (nawet nie próbują) XD
Przede wszystkim twittery zawodników, często też reddit.
Tutaj też inny przykład, jeszcze lepszy
1098714775087992833
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - Unicorns of Love
Suma rund: (-25.5)
@1.62 STS ✅
Krótko, zwięźle, i na temat. forZe na 21 map posiada 81% win ratio, UoL zagrało Mirage&#39;a dwukrotnie i nie zdołali zdobyć nawet 4 rund. Dlaczego nie zagram większego handicapu? Bo te mecze miały miejsce w styczniu, a nie wiadomo czy jednorożce nie poprawiły swojej gry na Mirku. ForZe jest aktualnie w znakomitej formie, UoL trolluje i przegrywa swoje mecze 14-16. Jak wspomnieli koledzy wyżej, są oni podejrzani o trollowanie, więc to jest kolejny argument który przemawia za betem w stronę Rosjan.
forZe - Akopalipsa
Handicap rundowy: forZe (-3.5)
@1.42 STS ✅
forZe &gt; Akopalipsa. Jak pisałem wcześniej, forZe w gazie. Akopalipsa walczy, aczkolwiek jak do tej pory umie wygrywać z drużynami na równym poziomie. Urywają rundy lepszym przeciwnikom, ale niewystarczająco żeby handicap mógł zagrozić wynikowi spotkania. Rosjanie posiadają spory map pool, więc mam nadzieję że niezależnie od wybranej mapy nie powinniśmy zobaczyć żadnych niespodzianek.
Epsilon - Spirit
Zwycięstwo Epsilon @1.52 STS ✅
Ciężki mecz do wytypowania. Spirit niby bez formy, ale grali oni na lepszych przeciwników. Epsilon niby pogromcy, ale grali oni na słabszych przeciwników. Mirage, czyli mapa którą obie drużyny lubią. Jednak mapa jest częściej wybierana przez Spirit i nie zawsze kończy się to dla nich pomyślnie. Epsilon niespecjalnie pcha się w Mirage&#39;a podczas wybierania map w trybie BO3. Zazwyczaj Mirage zostawał jako decider, i jest to dla mnie szok skoro idzie im tak dobrze. Liczę na wyrównany mecz i wierzę mimo wszystko w Epsilon. Chłopaki posiadają większe win ratio, są aktualnie w formie i myślę że uda im się wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 25

docencik

Użytkownik
FaZe vs VP
20:00 ECS
Typ: 2-0 Faze @1,52 Unibet
Mecz dwóch całkiem innych drużyn. Faze wróciło z IEM w Katowicach z którego odpadli dosyć szybko, natomiast VP w okropnej formie, której zresztą nie mają od kilku miesięcy. Polacy nic sobą nie prezentują, ostatnio przegrali na drużynę Izaka upokarzając się jeszcze bardziej. Nic innego niż szybki wynik 2-0 dla Faze nie przychodzi mi do głowy. ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
https://www.hltv.org/matches/2331687/ence-vs-forze-esea-mdl-season-30-europe
Ten mecz mi trochę śmierdzi. Wydaje mi się, że ENCE podejdzie tutaj na lekkiej wyjebce. Jest to tylko ESEA, gdzie obecnie mają bilans 2-2 i raczej bez spinki podchodzą do tego turnieju. Kolejna sprawa, że są świeżo po IEMie, w trakcie którego allu został przecież ojcem i zapewne nadrabia teraz ten czas z dziewczyną i dzidziusiem. No i reszta zawodników ENCE też nie błyszczy aktywnością:
  • sergej - ostatnie 2 tygodnie = przegrane 36 godzin.
  • Aleksib - ostatnie 2 tygodnie = 37 godzin.
  • Aerial - ostatni raz na steam 4 dni temu.
  • xseveN - ostatni raz w grze 6 marca, w ciągu ostatnich 2 tygodni przegrane 23 godziny.

Jak widać chłopaki zrobili sobie lekki luz i sugerując się po przerwie dwóch ostatnich, to nawet nie trenują, a dwóch pierwszy ma nabitą aktywność od grania fejsitów. Do tego zbliża się (22-23 marca) spory turniej w Sao Paulo, gdzie pula wynosi 250 tysięcy, a zwycięzca zgarnia 125 kafli i to zapewne jest ich priorytet na najbliższe dni, więc w sumie jest to idealny moment dla nich na taką lekką przerwę od gry, nabranie świeżości i zaczęcie przygotowań jakiś tydzień przed BLASTEM.
O forZe dużo napisać nie mogę, bo nie oglądałem ich ostatnich meczów, ale wyniki są na zielono, więc dobrze, o to chodzi ???? W tej samej lidze mają bilans 11-2, co łącznie daje im 33 punkty i 3 miejsce w tabeli. Nie są jeszcze taką marką jak ENCE, które w sumie może sobie wybierać między turniejami, więc jak widać Rosjanie biorą to na poważnie. Jedyne co mnie tutaj martwi to mapa - overpass, bo akurat na tej mapie forZe wyników wybitnych nie ma, za to ENCE grać tutaj potrafi. Oczywiście nie można tego wykluczać, że może być też tak, że ENCE wejdzie i pyknie rusków do jednej bramki (i wszystko co tutaj napisałem pójdzie w p**** ???? ), bo drużyną są na pewno lepszą, ale... jak wyżej wspomniałem - typ opieram na zwyżce formy u ruskich, podejściu bez spinki do tego meczu i przede wszystkim bardzo małej aktywności zawodników ENCE.
forZe WIN @2.25 b365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
▶ Vitality - ex-Fragsters
▶ Zwycięstwo Vitality
@1.30 STS​
Jeśli chodzi o doświadczenie drużyn, to zdecydowanym faworytem jest Vitality. Obie drużyny dość często rozgrywają Nuke&#39;a i posiadają podobny współczynnik zwycięstw, lecz od tego roku Vitality wzięło sprawy w swoje ręce. Mecz bardzo niepewny, bo Vitality lubi gubić mapy i rundy przeciwko takim drużynom jak Nemiga czy AGO, lecz bardzo często mecze kończą się dla nich pozytywnie. W zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć dwukrotny pojedynek tych drużyn, gdzie Vitality dwa razy pokonało Duńczyków na DreamHacku w Atlancie. Forma i doświadczenie przemawiają za mną by bet puścić w stronę Francuzów.
▶ ENCE - ex-Fragsters

▶ Handicap rundowy: ENCE (-3.5) @1.52 STS​
ENCE kocha Mirage&#39;a, posiadają o wiele więcej rozegranych map niż rywale, mają też bardzo dobry współczynnik zwycięstw, a ex-Fragsters nie ma zbytnio formy. Owszem! Duńczycy walczą z każdą drużyną i szanuję za to, bo drużyny są od nich szczerze mówiąc lepsze, a i tak udaje im się zachować liczbę rund 26.5+. Myślę że nie w tym przypadku, gdzie do gry wchodzi 4 najlepsza drużyna na świecie (Obecnie, wg. HLTV). Według mnie to wystarczające argumenty przemawiające za betem w stronę Finów.
Spirit - ALTERNATE aTTaX
Zwycięstwo ALTERNATE aTTaX
@2.00 STS ✅
Wydawać się może że faworytem tego meczu jest Spirit które posiada bardzo dobry win-rate w przeciwieństwie do rywali. Gdy spojrzałem na kilka ostatnich meczy w systemie BO3, niespodzianie Spirit odrzucało Overpassa jako jedną z pierwszych map. Obecnie nie są w formie, tak jak z resztą rywale. Kursy jednak kuszą i podświadomość każe mi wytypować zwycięzcę tego meczu... Wydaje mi się że pomimo tak dobrze rozgrywanej mapy będzie to jednak ALTERNATE aTTaX. Dlaczego? Spirit swoje mecze wygrało przeciwko słabszym drużynom, stąd win-rate. Mecz z FURIĄ był dla nich wyzwaniem, bo zdołali wygrać go jedynie poprzez dogrywkę. ALTERNATE aTTaX fakt, posiada niski win-rate, a dlaczego? Bo ich mecze rozgrywane były z lepszymi rywalami. Wyniki sięgały 13,14 rund, a posiadają więcej rozegranych map od Rosjan. Moim zdaniem to dziś ALTERNATE pokaże przełom na Overpassie i utrze nosa Spirit.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom