>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Indian Wells - 07.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Zgadzam się w 100%, nie mozna grac przeciwko Kukushkinowi, prezentuje naprawdę dobrą formę, co było widać w ostatnich turniejach,a jego przeciwnik wcale jakąś wymagającą postacią nie jest.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Chodza mi dzis po głowie dwa typy. Dokładnie na Evansa i Younga. Odpowiednio przeciwko Wawrince i Hurkaczowi.
Wawrinka ciągle wraca do topu ale wg mnie raczej już na ten poziom nie wskoczy. Wiadomo backhand dalej robi swoje ale wystarczy gorsza dyspozycja serwisowa i właśnie na backhandzie i Wawrinka gotuję się i płynie. Evans też wirtuozem tenisa nie jest. Chociaż ostatnie tygodnie miał niezle. Zresztą Wawrinka też niczego sobie.
Widzę mimo wszystko dużo szansę dziś na wygraną Evansa przy odrobinie szczęścia oczywiście.
Hurkacz natomiast podjarany zwycięstwem ze słabym w tym roku Nishikorim no cóż serwis fajnie funkcjonuje ale czy to straczy na gospodarza Younga śmiem twierdzić że będzie ciężki mecz i zdecyduje kilka piłek. Więc warto spróbować na Younga który też w tym roku na hardzie fajnie pogrywa oczywiście najniższych turniejach z powodu odbudowy rankingu.
Poza tym coś czuję że dziś Berdych poleci też do domu. Ale to już bezpieczniej trzeba grac
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Daniel Evans - Stanislas Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbujemy dalej 1 rundy spotkań tenisowych w Indian Wells. Każdy chyba wie, że Wawrinka swoje najlepsze lata gry w tenisa ma już raczej za sobą i już nie zbliży się do swoich najlepszych wyników ale tutaj z Evansem stawiam na jego zwycięstwo. Brytyjczyk wprawdzie jest ostatnio w bardzo dobrej formie, bo na turnieju Challengerowym tutaj w Indian Wells w tamtym tygodniu doszedł do półfinału, w którym przegrał z Rosjaninem Roblewem. Po drodze do tej fazy turnieju pokonał Amerykanina Cressy, Uzbeka Istomina, Kolumbijczyka Giraldo i zawodnika z Tajwanu Junga. Ogólnie Daniel w ostatnim czasie sobie bardzo fajnie poczynia, bo w turnieju wcześniej z cyklu ATP w Delray Beach doszedł do samego finału, gdzie przegrał z Albotem. Tak więc forma jest i to od początku tego roku. Jednak Wawrinka tutaj na tym turnieju pojawia się prawie co roku, dochodził tutaj do ćwierćfinałów, półfinału i nawet samego finału, tak więc grać tutaj potrafi. To nie będzie łatwy mecz dla Szwajcara, bo jak wspomniałem jego rywal jest w bardzo dobrej formie od początku roku ale Stan ma na tyle duży wachlarz zagrań i umiejętności, że jednak powinien sobie poradzić z Evansem i zameldować w kolejnej rundzie.
✅ 1-2 (7-6 , 3-6 , 3-6)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 02:00
Spotkanie: Roberto Carballes Baena - Ryan Harrison
Typ: handicap setowy 1 (+1.5)
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj idę z kolei w handicap setowy i myślę, że Hiszpan Carballes Baena urwie chociaż tego jednego seta zawodnikowi gospodarzy. Nie chce mi się wierzyć aby Harrison wygrał na tak wolnym korcie twardym łatwo, gładko i przyjemnie w dwóch setach z wybieganym Roberto. Początkowo nawet korciło mnie pograć na zwycięstwo Hiszpana ale ostatecznie idę w zakład, że przynajmniej wygra jednego seta i typ wejdzie. Obaj panowie w ostatnim czasie nic szczególnego nie grają, w kratkę i tutaj takie faworyzowanie Ryana jest dla mnie nie zrozumiałe. Dla mnie osobiście Hiszpan jest zawodnikiem lepszym technicznie, wybiegany i nie widzę tutaj dominacji Harrisona. Raczej wyrównany mecz i trzy setówka. Zobaczymy.
✅ 2-0 (6-3 , 7-5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Munar @1,944 1xbet
⛔????????????
Munar to kopia Ferrera jednak z ostrzejszym uderzeniem. Główne atuty Hiszpana to doskonale poruszanie się po korcie. Swoje akcje buduje poprzez kilka odbić. Na kortach twardych w turze ATP jeszcze bez większych wyników ale uważam że właśnie ta nawierzchnia powinna mu odpowiadać. Popyrin dobrze pokazał się w Melbourne. Jednak po opuszczeniu kontynentu wiedzie mu się średnio. Przeważnie po przebrnieciu eliminacji szybko odpada. Tu wygrał w kwalach z Kowalikiem ktory jest daleko od formy i z Rosolem który jest już u zmierzchu kariery. Popyrin dysponuje mocnym podaniem i silnym zagraniem z głębi kortu. Jednak na tym wolnym hardzie może mieć problem z takim graczem jak Munar. Hiszpan miał czas aby się dobrze przygotować do tego turnieju po turniejach w Ameryce południowej.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jarry - Tiafoe typy forBET
+1.5 seta Jarry 1.65 ✅
Powyżej 20.5 gema 1.42 ✅
TB w meczu 1.93 ⛔ bliskoooo
Już kilka razy pisałem moją opinię na temat Jarrego. Dla mnie on jest przeceniany na clayu, a niedoceniany na hardzie nawet biorąc pod uwagę fakt iż na IW mamy bardzo wolną nawierzchnię. Jest underdogiem i w takich sytuacjach uważam że zawsze warto grać coś w jego stronę lub w stronę ilości gemów. Przemawia za tym przede wszystkim fakt, że pomimo bardzo słabej formy Chilijczyka w tym sezonie, na 8 rozegranych meczów grał aż 10 tie breaków. O podanie Nicolasa jestem spokojny z drugiej jednak strony Tiafoe? Który gra bardzo nierówno i ostatnio też nie błyszczy formą. Kursy moim zdaniem wystawione nieprawidłowo i widzę value spore w graniu coś w stronę Jarrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Querrey - Raonic 2 1.50 forBET✅
Querrey - Raonic(-1.5 gema) 2 1.55 ✅Totolotek
Querrey - Raonic(-2.5 gema) 2 2.10 forBET✅
Querrey - Raonic 0:2 2.35 forBET✅
Dla mnie bet of the day, do którego przymierzam się już od dłuższego czasu. Liczyłem, że kursy na Milosa będą nieco wyższe no ale będę musiał poszukać czegoś innego jeszcze do dubelka - czekam na propozycję! Przejdźmy do meczu: wiek obu Panów podobny, wzrost też, specyfika gry też, bilans tegoroczny też. W czym w takim razie widzę przewagę Raonica? Po pierwsze h2h 3:2 dla Kanadyjczyka z tym, że ostatnie 3 mecze padły właśnie jego łupem, a Sam ostatnio wygrał w 2012 r. Druga sprawa i decydująca to sam turniej IW, który zdecydowanie leży Milosowi. W zeszłym roku zaszedł tu do półfinału po drodze odprawiając właśnie Querreya w QF. W 2017 r. nie zagrał, ale w 2016 r. przegrał w finale z Djokovicem, w 2015 r. w półfinale z Federerem. Widać że ten klimat i nawierzchnia mu służy. No i na koniec wygrana w Tie Break Tens w Indian Wells w towarzyskim turnieju gdzie w finale pokonał Wawrinkę. Sam w IW max QF przed rokiem, a tak to max 3 runda. Polecam!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam serdecznie, mam pytanie do szanownych użytkowników nt. jednego spotkania Chechinatto-Albert Ramos, Włoch jest na najwyższej obecnie pozycji w karierze bo 16, ,natomiast Albert prawie 100, mam w związku z tym pytanie czy może jakas słabsza dyspozycja lub uraz że buki wystawiają taki duzy kurs bo 1.77?wiemy że obydwaj sa ziemniakami ale czemu taki duzy skoro taka przepaść ich dzieli?może ktoś się podzieli bede wdzieczny
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Cecchinato: rozegrane mecze w turnieju glownym w Indian Wells w calej karierze: 0
Ramos Vinolas: bilans: 8-6
Cecchinato w Indian Wells byl tylko raz w zyciu kilka seoznow temu i przegral w kwalifikacjach
Ramos Vinolas gra parktycznei co sezon, ma dodatny bilans, wiec generalnei wygrywa wiecej meczow tam niz przegrywa.
To ze Cecchinato jest tak wysoko w rankingu zawdziecza przelomowi, ktory nastpal u niego w ubieglym sezonie (Budapeszt. Umag) i oczywiscie zwyciestwo w tegorocznym turnieju w Bienos Aires, gdzie wygral kilka tytulwo na cegle i oczywiscie polfianlowi ubieglorocznemu French Open. Ramos zagral tu w Indian Wells i Miami dosc duzo meczow z niezlymi wynikami takze on wie jak sie tutaj gra.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Króciutko z mojej strony bo dzisiaj brak czasu...

Cecchinato pokazuje swoją grę na ziemi, gdzie pokazał ostatnio choćby w Buenos, że formę ma na wolnych nawierzchniach z zeszłego roku.
Nawierzchnia na IW jest wolna i to jest klucz do tego typu. Bo co ogranicza Marco? Bekhend który musi grać defensywnie na nawierzchniach szybkich tj. Gra go typowo slajsem defensywnym. Tutaj będzie miał więcej czasu i jego jednoreczny bekhend będzie już mógł być ofensywny.
A że tenis jest gra detali to ten detal moim zdaniem zadecyduje bo forehend ma na wysokim poziomie Marco, ale ten bekhend był jego zmorą. Tutaj będzie miał więcej czasu na swoją grę i to będzie jego przewaga. A Ramos jak mnie nie przekonuje, tak zostało od jakiegoś czasu. Gracz który ma czasami wyskoki formy, ale z jego stylem gry i wiekiem to raczej coraz ciężej będzie mu szło granie na najwyższym poziomie.
Cecchinato, Marco @1.95 unibet
sorry za ten typ kolejny... nie idzie... włoch zagrał poniżej jakiegokolwiek poziomu...dno
 
T 126

tenisowo

Użytkownik
Cecchinato - Ramos Vinolas liczba setów w meczu - 3 @ 2.25 fortuna ⛔
Włoch w żadnym gemie nie postawił Vinolasa pod ścianą. Biegał po korcie jak spłoszony królik. Nie mogło być innego wyniku. Chyba oddał ten turniej. Hiszpan poprawnie,pewnie w odbiorze nie popełniałał niewymuszonych błędów co wystarczyło na Włocha

To ja spróbuję pogodzić poprzedników i pokuszę się wytypować powyżej 2 setów w meczu. Ogólnie gra Włocha w ostatnim czasie naprawdę może sie podobać. Solidny tenis bez odpuszczania. Natomiast gra Hiszpana to sinusoida i nigdy niewiadomo jak go obstawiać. Generalnie oberwuję że jeżeli na początku meczu mu nie idzie odpuszcza seta i nastawia się na walkę w drugim. Dlatego mecz może mieć przebieg taki że Włoch wygra pierwszego seta potem Ramos się zepnie i jeżeli da radę wygra drugiego. W trzecim stawiałbym na Włocha ....ale mój typ 3 sety
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Thompson +1.5s @1.80 sts⛔
Gram bardziej przeciw Thiemowi niż za Thompsonem. Wielokrotnie taka strategia się opłaca, zwłaszcza że IW często ma w drabince wiele dziwnych rozstrzygnięć. O Australijczyku w zasadzie nic nie mam do powiedzenia - typowa tamtejsza szkoła tenisa - przyzwoite serwowanie i nieźle opanowane wszystkie elementy gry, ale tak bez fajerwerków. Poprawny przebijaka, ale wg mnie urwać seta Thiemowi, nawet jak ten beton to prawie jak mąka to nie problem. Austriak jest idealnym przykładem na gracza niby utalentowanego, ale bez głowy do wielkich zwycięstw. Nawet przy obecnym wyrzucie tych młodych talentów uznalbym go za przeciętnego. Dużo głupich błędów w kluczowych momentach, serwis bez wielkiego rażenia i 1reczny bh z kategorii tych bardziej zalamujacych się niż wyrzucajacych w aury.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wczoraj aż w 7 meczach wygrywał dog, czy dziś może być podobnie. Myślę ze to całkiem możliwe. Korty Indian Wells są specyficzne.
Ja dziś postawie kilku dogow a napewno przeciwko Cilicowi Fedexowi Nadalowi i Nishikori emu. Uwazam też ze warto dziś pograć Huberta który powinien sobie poradzi z Francuzem. Kraijnovic Popyrina czy McDonald też z szansami.
Nie ma co grać na faworytów bo to nie turniej faworytów.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Gojowczyk +5.5 gema @ 1,85 totolotek ⛔

Gram dziś zdecydowanie przeciwko Rogerowi i to nie ze względu, iż piszecie bzdury że Roger może odpuścić co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem i nie wiem skąd wy niektóre bajki bierzecie. Szwajcar wygrywał tutaj nie raz nie dwa nie trzy...itd W ubiegłym sezonie przegrał w finale z Del Potro, jeszcze wcześniej wygrał cały, na pewno nonszalancko nie podejdzie, na pewno! Wiadomo nie od dziś, iż Federer gra do jednego przełamania, to nie jest mentalność Rafy, który grzeje ile fabryka dała i kończy sety do 1,2. Roger przełamie i zdecydowanie skupia się na tym by utrzymać własne podanie, chyba że przeciwnik pozwala na więcej oczywiście. Piotruś za dużo w tym roku nie pograł, tutaj ograł Seppiego po dość zwariowanym spotkaniu, wcześniej ciężko doszukać się jakiś plusów jeśli chodzi o ten sezon, więc w końcu pora dać o sobie znać i zagrać na prawdę dobre spotkanie, tym bardziej, że przetarcie tutaj na tym wolnym hardzie było. Pierwsze spotkanie tutaj i Szwajcar na pewno jeśli nie będzie trzeba to na 200% grał nie będzie i jeśli Niemiec nie zagra na prawdę poniżej jakiegokolwiek poziomu to spokojnie powinien ten handicap pokryć.
Popyrin +3.5 gema @ 1,70 totolotek ⛔

Tutaj sprawa jest banalnie prosta. Utrzymać swoje podanie do tb z Isnerem to wcale nie jest jakieś arcy trudne zadanie, tym bardziej dla młodego, u którego motywacja sięga tutaj oczywiście szczytu, dochodzi do tego bardzo dobry serwis i forhend, co zdecydowanie wystarczy by nie stracić podania z Johnem, choć 3.5 jest małym zabezpieczeniem, gdyby jakimś 6:4 7:6 się skończyło, dla mnie bardzo mocna propozycja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Pouille@ 1.83 etoto ⛔
Hurkacz jeszcze wczoraj był faworytem i kurs na niego był okolo 1.7. Dziś już odwrotnie. Wczoraj Francuz z Wawrinką odprawili mocny debel Dodig- Roger-Vasselin 7/6 7/6. Myślę, że wypoczęty po AO Luka wskoczy na wysoki poziom i nie da szans naszej nadzieji. Oni dobrze się znają bo trenowali razem, rok czy dwa lata temu w Dubaju przed sezonem. Francuz świetny na returnie, więc najmocniejsza broń Huberta nie będzie mu straszna.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 00:30
Spotkanie: Alex Bolt - Guido Pella
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zaczynamy spotkania 2 rundy w Indian Wells. Australijczyk Bolt do turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje, w których najpierw wygrał z Włochem Quinzi 2-0 (6-4 , 7-5) a następnie z Amerykaninem Eubanksem 2-0 (7-6 , 7-6). W 1 rundzie natomiast Alex pokonał Łotysza Gulbisa 2-1 (6-3 , 5-7 , 6-2). Argentyńczyk Pella z kolei zmagania w tym turnieju zaczyna od tego spotkania. Za Boltem przemawia tutaj chyba tylko to, że jest już zaznajomiony z tą nawierzchnią, rozegrał tutaj już 3 spotkania i wie mniej więcej jak się tutaj poruszać i jak odbija się piłka. Jednak czy to wystarczy na Pellę to powątpiewam, bo według mnie na tego typu rodzaju nawierzchni czyli dość wolnym hardzie Guido ma dużo większy wachlarz zagrań i lepsze umiejętności. Argentyńczyk pojawia się tutaj w ostatnich latach regularnie w Indian Wells i przeważnie te mecze, które jest w stanie wygrać to wygrywa a z tymi topowymi graczami z którymi jest skazany na porażkę to przegrywa. W tamtym sezonie Pella tutaj przegrał zaraz w 1 rundzie z Hiszpanem Verdasco 1-2 (2-6 , 6-1 , 2-6), w 2017 roku pokonał w 1 rundzie Hiszpana Garcię Lopeza 2-1 (4-6 , 7-5 , 6-2) a w 2 rundzie przegrał z Hiszpanem Nadalem 0-2 (3-6 , 2-6). W 2016 roku pokonał w 1 rundzie Brytyjczyka Edmunda 2-1 (6-7 , 6-4 , 7-5), w drugiej rundzie wygrał z Urugwajczykiem Cuevasem 2-1 (6-1 , 4-6 , 6-4) a w 3 rundzie przegrał z Belgiem Goffinem 1-2 (6-4 , 3-6 ,2-6). Dla mnie Guido jest zawodnikiem o lepszych umiejętnościach na tę nawierzchnię i myślę, że wygra spotkanie z Boltem.
✅ 1-2 (6-7 , 6-2 , 3-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Fucsovics-Wawrinka 2 ✅

Tutaj akurat mozna juz cos powiedziec o grze Wawrinki, bo mialem okazje zobaczyc decydujacego seta Wawrinki przeciwko Evansowi. Wczoraj mnie pograzyla Suarez, ale sam sobie jestem winien, ze w ciemno nie poczekalem na pierwsze mecze zawodniczki, ktore mialy wolny los. Akurat troche po d... dostalem tym typem, ale to jak sie robi blad z kategorii &quot;poczatkujacy typer&quot;, to pretensje mozna miec tylko siebie.
Wracajac do meczu, wydaje mi sie, ze Stan gra niezle, byla duza mobilizacja i bardzo zalezalo mu na wygranej chociaz rodzila sie ona w bolach i zanim Wawrinka przelamal w decydujacym secie Evansa na 5-3, to we wczesniejszych dwoch gemach to Evans mial okazje by przelamac Wawrinke.
Wawrinka oczywiscie tez mial ogromna szanse wygrac 1-ego seta. Niemniej jednak trzeba oddac, ze Dan Evans w ostatnich tygodniach gral naprawde kawal swietnego tenisa.
Fucsovics po dosc udanych turniejach halowych nie zagral nigdzie i forma niekoniecznie jest najwyzsza, a Wegier tez nie zagral wielu meczow w Indian Wells i brakuje mu tu dobrych wynikow poki co.
Poza tym sadze, ze Wawrinka bedzie chciec zagrac w kolejnej rundzie z Federerem, bo najzwyczajnie brakuje mu meczow z taka otoczka i cisnieniem. Wawrinka gra niezle w tym sezonie, ale wciaz jest jeszcze zapas. Stan z pewnoscia chcialby wrocic do rywalizacji z ze scisle najlepszymi i raczje widac, ze brakuje mu tego i na pewno kolejny mecz z takim tenisista jak Federem pozwoliby mu sie z tym oswoic. Wawrinka wydaje mi sie gra na tyle dobrze, ze powinien jednak Fucsovica pokonac. Brakuje dzis troche takich pewnych meczow z kursem, wiec pod kombinacje sprobuje jednak wziac Szwajcara, tym bardziej ze musial wlozyc sporo serca w wygranie meczu otwarcia, a zawodnicy z reguly bardzo szanuja ten wysilek pod katem spotkan z kolejnymi rywalami.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Shapovalov @1.80 sts✅
Kanadyjczyk przede wszystkim gra agresywnie i jeżeli ustawi celownik na końcowe linie to jest niesamowicie groźnym graczem. Steve Johnsona mogę opisać tak, że nawet nie wiem czy określenie przebijacz do niego pasuje - gość przez ostatni rok jedyne co robi to slajsuje i o ile na niektórych to starcza to Shapovalov będzie, co najmniej zadowolony z takiego obrotu rzeczy, a jak jeszcze dodam te wszystkie razy gdzie Johnson mi padał z jakimiś bobami to jakoś znikają wszelkie braki Denisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Shapovalov Denis - Johnson Steve @ 2.20 Forbet ⛔
Shapovalov wydaje się być faworytem i odzwierciedla się to w kursach ale ja pobieram ten wyższy jednak i liczę bardzo na Steve&#39;a. Panowie się nie spotkali do tej pory i trudno cokolwiek powiedzieć opierając się na HH. Johnson potrafi przegrać z kolesiem w rankingu powyżej 500set ale gdy gra z kimś lepszym, bardziej utalentowanym, często daje z siebie maks i nie raz wygrywa. Dzisiaj większe szanse dają bukmacherzy Denisowi lecz ja na przekór i jednak ze świadomością, że to wcale nie musi być taki łatwy mecz dla Denisa a wręcz bardzo prawdopodobne, że przegrany stawiam na Johnsona.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Auger A.-Nishioka 2 ✅

Nishioka, jak juz wspominalem, przy analizie z Kudla to zawodnik rezydujacy i trenujacy w USA. W drugiej czesci ubieglego sezonu wrocil na bardzo dobry poziom i wygral nawet tytul. Przede wszystkim on bardzo lubi grac tutaj w India Wells i Miami. Osobiscie uwazam, ze najlepszy turniej poki co zagral wlasnei kilkq sezonow tu w Indian Wells, gdzie dotarl do 4 rundy, a przegral wtedy w decyduajcym tie-breaku w 3 secie z pozniejszym finasita.
Nishioce na pewno odpowiada ten klimat i wolne korty, bo niewysoki Japonczyk stawia praktycznie tylko na grania wymian. Na razi zaliczyl zwyciestwa nad Bautista (i tu szczerze and tym typem zastanawialem) i Kudla (tu z kolei ten mecz mnie odstraszyl by postawic na Nishioke z Bautista, ale to chyba Amerykanin gral tak dobrze sie okazuje).
Dzis wiec typuje w strone zamerykanizowanego Japonczyla. Auger Alliasime jest ostatnio w gazie, po mocnym uderzeniu na truniejach ceglanych w Ameryce Poludniowej. Na pewno posiada duzo lepszy serwis, ale on troche sie nagral i tutaj mzoe byc najtrudniejsza przeszkoda. Nie widzialem mecz Augera z Tsitsipasem, ale wynik sugeruje ze Grek gral slabo i pewnie skupi sie na wystepie w Miami tak jak na przyklad Kyrgios.
Sadze, ze im dluzej bedzie trwac ten mecz tym wiecej moze byc frustracji po stronie mlodego Augera i mam nadzieje, ze skonczy sie to wygrana Nishioki, bo on jesli zagra na miare mozliwosci jakie juz tu w przeszlosci prezentowal to jest w stanie pokonac i lepszych zawodnikow. @2.25 wydaje sie niezla opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Auger A.-Nishioka 2 @2.25

Nishioka, jak juz wspominalem, przy analizie z Kudla to zaowdnik rezydujacy i trenujacy w USA. W drugiej czesci ubieglego seoznu wrocil na bardzo dobry poziom i wygral nawet tytul. Przede wszytskim on bardzo lubi grac tutaj w India Wells i Miami. Osobiscie uwazam, ze najlpeszy turniej poki co zagral wlasnei kilak seoznow tu w Indian Wells, gdzie dotarl do 4 rundy, a przegral wtedy w decyduajcym tie-breaku w 3 secie z pozniejszym finasita.
Nishioce na pewno odpwowiada ten klimat i wolne korty, bo niewysoki Japonczyk stawia praktycznjei tylko na grani wymian. Na razi zaliczyl zwyciestwa nad Bautista (i tu szczerze and tym typem zastanawialem) i Kudla (tu z kolei ten mecz mnei odstraszyl by postawic na Nishioke z Bautista, ale to chyba Amerykanin gral tak dobrze sie okazuje).
Dzis wiec typuje w strone zamerykanizowanego Japonczyla. Auger Alliasime jest ostatnio w gazie, po mocnym uderzeniu na truniejach ceglanych w Ameryce Poludniowej. Na pewno posiada duzo lepszy serwis, ale on troche sie nagral i tutaj mzoe byc najtrudnijesza przeszkoda. Nie widzialem mecz Augera z Tsitsipasem, ale wynik sugeruje ze Grek gral slabo i pewnei skupi sie na wystepie w Miami tak jak na przyklad Kyrgios.
Sadze, ze im dluzej bedzie trwac ten mecz tym wiecej mzoe byc frustracji po stronie mlodego Augera i mama nadzieje, ze skonczy sie to wygrana Nishioki, bo on jesli zagra na miare mozliwosci jakie juz tu w przeszlosci prezentowal to jest w stanei pokonac i lepszych zawodnikow.
Dla mnie faworytem jest zdecydowanie Kanadyjczyk .Widziałem jego mecze w Rio i ostatni z Grekiem. Chłopak zrobił duże postępy i gra niesamowicie. Japończyk uporał się z Hiszpanem, który zlapał kontuzję w Europie w hali i nie może dojść do siebie. Oni grali prawie 3 lata temu jak Felix miał 15 lat i już wtedy były 3 sety oczywiście wygrane przez Japończyka, który miał 20... ⛔ Hitchcock by nie nakręcił takiego horroru
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom