>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
dreef , nie przeginaj. Napisał, że przewidział, że mogą być dziwne wyniki. Widać, że ma wiedzę jeśli chodzi o PLK i ja takich osób będę bronił. To nie typ osoby, która przepisuje ostatnie wyniki z livesports w swojej &quot;analizie&quot;. Typy nie weszły i tyle, kropka. samin1983 nie przejmuj się i pisz dalej. Jesteś nowy na forum, a ja nie chcę żeby hejterzy zbutowali na starcie osobę, która jak widać ma wiedzę. Czekamy na kolejne typy, tym razem na zielono!
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
gucci-mane , ja nowy nie jestem ???? nie pamiętałem hasła do swojego starego konta. Samin1. Od lat byłem na forum i tylko basketem się interesowałem. Teraz mam więcej czasu bo &quot;zrobiłem&quot; porządek z kolanem (rekonstrukcja ACL i ALL). Koszykowka jak każdy sport to zdrowie . Takie osoby jak ta wyżej drażnią ale nic nie zrobimy. Wiele lat udzielalem się na zamkniętym forum ale nie miałem z tego radości.
 
J 573

jarekone

Użytkownik
05.03.2019
Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek: HC +6,5/-6,5 2 kurs 2,05 forbet
Wilki w ostatnim meczu z Krosnem grały falami. Takie przestoje z Anwilem mogą ich kosztować o wiele więcej niż w meczu ze słabym Krosnem. Nowy rozgrywający nic nie pokazał, być może zagra jeszcze drugi Amerykanin Watts. Pamiętam go ze Słupska i tam w wesołej koszykówce Łukomskiego świetnie się odnajdywał, jednak czasem walił takie babole, że aż oczy bolały. Jest to gracz o półkę niżej niż Amerykanie we Włocławku. Potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie gości. Anwil z kolei długo męczył się ze Spójnią, by w 4 kw wrzucić wyższy bieg i spokojnie wygrać 16 pkt. Uważam, że Anwil podejdzie do tego spotkania bardziej skoncentrowany niż do meczu w weekend i od początku odskoczą Wilkom, by później kontrolować mecz. Wg mnie dodatkowym atutem jest to, że Anwil po meczu w Stargardzie udał się od razu do Szczecina, więc odpada podróż i będzie więcej czasu na zapoznanie się z halą i obręczami.
✅✅97-110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Kolega zagrał mecz który warto obejrzeć. Przybliżę to co widzę po dwóch kwartach, może komuś się przyda pod live. Oba zespoły grają na bardzo dobrej skuteczności. Watts bardzo miło zaskoczył po chwili dwoma trójkami i zrobił różnicę w Kingu. Nie podoba mi się jednak jak broni bo Almeida trzy &quot;trójeczki&quot; rzucił w 1Q pod jego kryciem. Anwil znów zaczyna układać się pod Almeidę, niemniej nie można im zarzucić jednostronnego grania. Mają bardzo długą ławkę i to może zaprocentować w dalszej części meczu.
Anwil nie wykorzystuje przewag na rozegraniu i myślę ze tutaj Milicić coś wymyśli. Schenk mimo tego że go lubię to gra bardzo chimerycznie, a gdy wchodzi Williams to jego brak wzrostu teraz już Anwil wykorzysta.
Mecz to typowy NO BET, jeżeli jednak miałbym cokolwiek wróżyć to zagrałbym Anwil -2,5pts za 2.10 na live.
Edit : mecz Anwil wygral dzięki &quot;Brusardowi&quot; i jego niesamowitej serii trojek w pierwszej połowie 4Q.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
No i mamy wielki mecz przed nami
Arka Gdynia - Stelmet Zielona Góra --&gt; atak vs obrona, szybka koszykówka vs ustawione długie akcje. Kursy ustawione wzorowo i jeszcze tydzień temu grałbym Arkę z zamkniętymi oczami, a dziś już taki pewny nie jestem.
Co zmieniło mój pogląd ? a mianowicie dwa ostatnie transfery. Humprey i Justice. Z krótkiej ławki rezerwowych jest teraz pełny zespół. Potrzebują zgrania co jest oczywiste, niemniej przeciwnicy też nie do końca wiedzą co mogą się po nich spodziewać. Może zdarzyć się tak że któryś z nich wypali w takim meczu i zrobi różnicę. (popatrzcie na Watts-a wczoraj).
Lećmy po kolei :
1. rozegranie moim zdaniem na remis. Florence to każdy wie że szaleniec który bardzo dobrze penetruje ale do obrony jego mamy zarówno Gabe, Starksa. Ponitka = Koszarek.
2. Rzucający : delikatna przewaga Arki : Bostic i Dylkus mogą tutaj zrobić różnice jeżeli będą dobrze ustawione celowniki.
3. Centrzy - tutaj zapewne wszyscy myślą że Arka ma przewagę a ja jednak uważam że tą przewagę ma Stelmet po ostatnim transferze.
Doszedłem do wniosku że nie ma sensu się rozpisywać. Na każdej pozycji oba zespoły mają super zawodników. mecz to typowy NO BET.
Warto obejrzeć, nie grać !!
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Ponitka = Koszarek?:facepalm:
Poza tym w miarę się zgadzam, pominąłes w analizie mega ważnego dla Stelmetu QH, jeszcze nie w swojej optymalnej formie ale właśnie w takich meczach robi różnice.
Dla mnie win Stelmetu, można spróbować z -hp po wyższym kursie np w unibecie za mniejsza stawkę.
 
D 6

dreef

Użytkownik
Na pewno nie bedzie to mecz „atak vs obrona”. Twierdzenie ze Stelmet mocno broni jest bledne. Arka bazuje rownie na ofensywie. Niby ktora druzyna gra „dlugo ustawiane akcje”? Absurd! Nie trzeba ogladac wielu spotkan ww druzyn a spojrzec na statystyki. Stelmet traci srednio w PLK 77pkt na mecz przy 90 zdobytych. Arka 80pkt/ mecz przy 88 zdobytych. Obydwie druzyny graja szybki basket, oddaja duzo rzutow za 3, nie graja mocnej defensywy. Arka czesto konczy akcje w 10sek. Zastal podobnie, ost spotkanie to 113:93 dla Ziel Gory. Co do Gabe DeVoe nawet nie wiadomo czy zagra gdyz Stelmet aktualnie z 7 obcokrajowcami a w skldzie meczowym miesci sie 6. O wyniku spotkania ewidentenie zadecydyje dyspozycja rzutowa dnia. Moze sie skonczyc 20pktowa przewaga kazdej z druzyn. Arka bardzo chce wskoczyc na fotel lidera jednak mecze o duza stawka czesto kiepsko im wychodza, w dodadatku graja chyba lepiej na wyjazdach niz w domu. Stelemet chce sie zrehabilitowac po ost wpadce w VTB, jednak w druzynie jest zmeczenie a dojscie dwoch nowych amerykanow wprowadzilo teoche chaosu. Licze na mocno otwrarte, ofensywne spotkanie. Moj typ:
HT [email protected]
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
A Bostic zagra na pewno? Miał kontuzje. A grał już w poprzednim meczu ; ) koledzy wyżej ładnie wszystko opisali. Na pierwszy rzut oka, to over. Obie drużyny lubią grać szybko, jeśli dojdzie skuteczność wynik będzie wysoki. Florence na pewno będzie chciał sie pokazać, i to może być zgubne. W Asseco wydaje mi się, że za dużo zależy od Florenca. A chłopcy z Zielonej gory znają go doskonale. Na moje jedyna przewaga to Dylkys i Bostic. Ja chyba sobie zagram zwycięstwo Stelmetu. W VTB jakoś Ci nowi amerykanie nie byli zagubieni. Najciekawiej będzie pod koszem, dwa duze drewniane kloce. Upshaw i Planicic. Stelmet 83,5 do grania, i nawet hc -2,5/2,4. Kursy z forBET. Jeszcze pomyśle, może ogólny over. Powodzenia!
Mój Boże —————
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
No w końcu jakaś dyskusja ????
Przy znaku równa się (może nieszczęśliwie) chodziło mi o to iż oni są na pseudo rozegraniu. Ponitka pod formą, czasem potrafi odpalić. Koszarek to już doświadczenie i picki ale za to zero obrony.
Nie pominąłem QH po prostu przestałem pisać odnośnie Sokołowskiego itp. tj dalszych pozycji. Dla mnie Sakić może też zrobić różnice.
Dreff nie mówiłem że to mecz obrona atak tylko że to zespoły. Jeżeli uważasz że Stelmet nie broni to jesteś w błędzie. Oni tą obroną będą jeszcze wygrywać. Na pewno z Arką nie można pójść na wymianę ciosów. Trzeba to zatrzymać i spokojnie budować akcje. Z zespołem który ma na rozegraniu i obwodzie strzelby trzeba będzie piłkę pchać pod izolacje i szukanie przewag.
Widziałeś statystyki ... ? to ja powiem tak ... zagraj z dojazdami przez większość sezonu co 3 dni o zobaczysz czy tak to jest naprawdę czy to zakrzywiona rzeczywistość. Nie patrzę na staty, tylko na to jak to jest układane. Mając wysokiego Planica nie gra się szybko to że po przerwie zagrali tak nie oznacza że tak to będzie wyglądało.
Przytaczasz spotkanie które było jak każdy był w innym etapie budowania drużyny. To nie jest miarodajne i nie warto się tym sugerować. Drużyny Stelmetu już miała czas wypocząć i VTB traktuje jak wszyscy w klubie mówią jak kukułcze jajo. Ten mecz i potem kolejny z CSKA to na ten moment dwa najważniejsze mecze. Z Arką o lidera a z CSKA o prestiż.
Edit: do przerwy koszykarskie szachy. Szkuteczność zawodzi i mamy wynik jaki mamy. Bostic 21pts na 32 zespolu. Mówi to wiele o grze. Bardzo dobra obrona z obu stron przez to straty. Mecz nie do obstawienia podczas HT. Justice dobry mecz rozgrywa.
Po meczu mogę powiedzieć tylko tyle że w play offach nie gram nic w stronę Arki co będzie niższe niż 1.60. Florence 17pts w 4min...można? ???? można... Arka wygrał dzięki obu Amerykanom. Stelmet będzie się jeszcze liczył z najlepszymi, zabrakło koncentracji, zastanawiające czemu Humprey nie zagrał.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
No to jedziemy z kolejną kolejką. Mam jedne mecz który mnie korci ???? Typy jak to moje typy ;) nie patrzcie na nie .... hahaha
Toruń - Warszawa --&gt; kursy na 1x2 wystawione tak że odechciewa się patrzeć. Przewaga na każdej pozycji po stronie Torunia. Można próbować under 164,5 jednakże wiadome jak to jest z over/under punktowym ;). Mecz powinien być bez historii.
TYP : Toruń -3,5 1Q --&gt; 1,75 STS
Edit: Toruń zostaje przeze mnie zbanowany. Na 1min przed końcem było 24-17. Brak słów dla patałachów.

Lublin - Starogard --&gt;
to moja perełka. Właśnie rozmawiałem ze znajomym byłym koszykarzem w Starcie i on mi mówi że wygramy bo to ostatnia szansa na zrobienie &quot;8&quot;. Wszyscy w klubie mówią że trzeba to wygrać, a jaka jest rzeczywistość ? Dla Starogardu to tak samo ważny mecz. Jakby kursy były tutaj równe to bym nic nie zagrał a tak idę w stronę gości (jestem lubelaninem z krwi i kości), także gram przeciwko swojemu będąc na trybunach. Serce mówi jedno, rozum drugie. Do rzeczy : mecz rozstrzygnie się w pomalowanym. Prahl i Kemp przeciwko Upson i Szymański. Tutaj mimo wszystko widzę przewagę gości. Do tego boję się o faule wysokich Lublina. Łapią je w głupich okolicznościach. Ogólnie matchup amerykanów jest super bo mamy Washingtona vs Bibbins i Joe vs Bussey. Polski skład też jest porównywalny. Zadecyduje dyspozycja dnia co za tym idzie kursy powinny być równe.
TYP : Starogard 1x2 --&gt; 3.00 Totolotek
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/02/2019 15:00 CET
Spojnia Stargard - AZS Koszalin over 158.5
1.80 (Fortuna) ⛔ 76:73=149
5/10
09/02/2019 17:00 CET
Trefl Sopot (-5.5) - Rosa Radom
1.84 (Fortuna) ⛔ 97:93
5/10
09/02/2019 19:00 CET
Stal Ostrow (-8.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.80 (Totolotek) ⛔ 76:82
5/10
OK, odpocząłem sobie trochę od typowania po słabej serii w środku stycznia i początku lutego. Czas coś powygrywać :movember:
09/03/2019 14:30 CET
Trefl Sopot - Miasto Szkla Krosno (+7.5)
1.75 (iForbet) ✅ 79:86
5/10
W Treflu zabraknie Zagoraca, Flowersa oraz starszego Kolendy. Dochodzi zmiana trenera na niedoświadczonego Stefańskiego, który jeszcze w tamtym sezonie grał w Treflu. Wygląda to wszystko na bardzo nerwowe ruchy i może się zakończyć tragicznie dla Trefla.
To Krosno ma najlepszego zawodnika w tym meczu - Jabarie Hinds gra świetnie i przy powrocie Sekulovica powinni bardzo mocno się postawić Treflowi i będą walczyć o wygraną i utrzymanie. Dla mnie linia za wysoka, bo nie zdziwi mnie wygrana Krosna przy krótkiej rotacji Trefla + trenera bez doświadczenia.
09/03/2019 17:00 CET
Stal Ostrow - GTK Gliwice over 168.5
1.80 (iForbet) ⛔ 89:61=150.
5/10
Pierwszy mecz zakończył się 76:114 dla Stali. GTK to Mack, LaChance i Washinghton. Chłopaki zapewne pójdą w wesołe rzucanie, a Stal będzie miała jedną z nielicznych szans w sezonie na wiele punktów i przebicie 170 punktów. Po spotkaniach w Alpe Adria Cup widać, że GTK może powtórzyć wyczyny stamtąd i zrobić 200 punktowy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Jedno mnie ciekawi, osoba trenera Trefla. Wiadomo Roszyk uznany fachowiec i spoko człowiek...i biorą ma pierwszego Stefana?albo jutro Trefl zagra swoje, to czego nie grał żeby zwolnic Fina, albo faktycznie ten zespół jest już nie do odratowania.
Na pewno odradzam grania WIN Trefla po słabym kursiwie, jak już któryś kolega wyzej pisał - Polpharma WIN, dla mnie bet weekendu.
Stal-GTK ..może być gwałt ze strony Stali, jak i równie dobrzemecz mega na styku. Szalone Gliwice oparte ma 2-3 strzelbach - cała nasza liga, to może starczyć na TOP 4, a może nie wystrzelić i porażka ze Spojnia.
Skupilbym się na STGq
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Podrzuciłby ktoś kto wie gdzie na necie obejrzę mecz Lublina z Stargardem? Jak będzie działać dam reputke ????
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Nie wiem skąd wy wzięliście ten typ na Polpharmę, mecz się nie skończył ale jak oni nie dostaną minimum 15punktami to będę zdziwiony, 13 strat bodajże w dwóch kartach, skuteczność mają na poziomie drugiej ligi, bez komentarza
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Kryminał w wykonaniu Polfy przez prawie 2Q. 3Q to już normalny poziom i mega skuteczność startu trzymała ich przy życiu. Grontek wyszedł na 4Q 2 piątka i to był mega błąd... 7.44 do końca start wyszedł na 11pts. Skuteczność niesamowita.
Doszli na - 1pts, te kto oglądał mecz wie z jaką skutecznością wchodziły &quot;trójki&quot; startowi.
START WYGRAŁ
 
neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Kolejny raz mam dowód, żeby się nie słuchał innych , ale nie, posłuchałem się pseudo typerow i się kończy granie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom