>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betrally

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wow, wnioski na podstawie jednego rynku.
Nie jednego. Wcześniej posprawdzałem koszykówkę, w tym NBA, która mnie osobiście bardziej interesuje. Tam jest nieco większy rozrzut:
moneyline 5,3% marży (dla por. Unibet ma 4,6%)
players h2h 8,42% marży (Unibet 6,8%)
Podałem Ligę Mistrzów dlatego, żeby ktoś nie zarzucił, że pastwię się nad jakimiś niszowymi rynkami, a liczy się głównie najbardziej grywalna piłka nożna. Jeśli znasz jakiś rynek, gdzie mają atrakcyjne kursy, to podaj. Skorzystamy wszyscy.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Nie jednego. Wcześniej posprawdzałem koszykówkę, w tym NBA, która mnie osobiście bardziej interesuje. Tam jest nieco większy rozrzut:
moneyline 5,3% marży (dla por. Unibet ma 4,6%)
players h2h 8,42% marży (Unibet 6,8%)
Podałem Ligę Mistrzów dlatego, żeby ktoś nie zarzucił, że pastwię się nad jakimiś niszowymi rynkami, a liczy się głównie najbardziej grywalna piłka nożna. Jeśli znasz jakiś rynek, gdzie mają atrakcyjne kursy, to podaj. Skorzystamy wszyscy.
No i teraz ma to większy sens. Tak samo podawanie marży polskich buków bez uwzględnienia podatku mija się z celem. Jak widać kursy mają gorsze niż Unibet, ale do rozszerzenia portfolio powinni się nadać.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
No i teraz ma to większy sens. Tak samo podawanie marży polskich buków bez uwzględnienia podatku mija się z celem. Jak widać kursy mają gorsze niż Unibet, ale do rozszerzenia portfolio powinni się nadać.
Tzn. akurat na Ligę Mistrzów obecnie można skorzystać z promocji w kilku naziemnych i zagrać to bez podatku.
Zgadza się, rozszerzenie portfolio i ten skrill - to plusy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gra ktoś tam? Limituja szybko? Jak wygląda wpłata i wypłata? Mozna Eco?
Aha i czy ktoś się orientuje jak jest z krexzem w tenisie?
ja mam limit na wszystkie spotkania 0 albo 1 euro. przed zmiana wizerunu strony mialem limity do50 euro, ale byla akceptacja jak sie powyzej tego gralo tzn oczekiwanie na akceptacje i przewaznie akceptowali. pozniej po zmianie stronki moglem grac po 700euro maksalbo w tych okolicach kilka tygodni grania i limit 0-1 euro na wszystkie spotkania ????
a nie, przepraszam mam limit na wygrana na wszystkie spotkania z kursem ponad 2 mam limit 0 euro, czyli maks wygrana z zakladu to 1 euro w moim przypadku. tlumaczenie jest takie, ze na rozne ligi sa rozne limity chociaz zanim sie czlowiek zaloguje to moze zobaczyc maksymalna stawke.
edit
Upon checking the matter, we can see, that some of your bets are subject for approval, meaning some bet attempts might be accepted but some will be replaced with an alternate stake or odds offer.
As per our betting rules/terms, this is a business decision which we occasionally take, at our sole discretion. This decision is of course reversible, so you are still welcome to place your bets under the current terms and it may be that this requirement will be changed in the future.
 
R 0

rubio92

Użytkownik


ciekawa firma. Czekam na wypłatę tydzień , chodzi o kilka tys. zł podzielone na kilka zleceń. Wypłata zlecona przez skrill i poprzednio dochodziła w kilka godzin. Na czacie z kolei twierdzili że wypłata jest 'under review' i że normalny czas realizacji wypłat na skrill to 3-5 dni. To zleciłem również wypłate na kartę , kwota 500 zł bo twierdzili że tutaj czas realizacji 48 - 72 h. Oczywiście dalej nic. Konto było zweryfikowane ponieważ potwierdzili na czacie że dokumenty ok , a w zakładce dokumenty na koncie użytkownika mam wpisane 'validated'.



Ogólnie wszystko byłoby ok bo owszem można trochę poczekać ale dzisiaj próbuje się zalogować i wyskakuje komunikat 'Error occurred during login process'. Wysyłam prośbę o nowe hasło i nic nie przychodzi, na maile też nie odpisują , na czat tymbardziej się nie można dostać.



Uśpili moją czujność bo jak wpłacałem i wypłacałem przez skrill kwoty po kilkaset zł to wszystko było elegancko. Dopiero jak wyszedłem na spory plus to pokazali swoje oblicze. Oczywiście limity dali od razu przy prośbie o weryfikacje 4 zł na zakład.



Ktoś ma jakieś ciekawe doświadczenia z nimi?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Betrally zamknal strone i juz nie oferuje zakladow. Jest to chyba decyzja ogolnoswiatowa a nie tylko wycofanie sie z rynku PL.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 3 lipca 2019 15:17 przez ranczo0123Betrally zamknal strone i juz nie oferuje zakladow. Jest to chyba decyzja ogolnoswiatowa a nie tylko wycofanie sie z rynku PL.
Szkoda. Fajny buk.
I tak jak @ranczo0123 pisze, to raczej nie jest kwestia problemów ze skrillem czy wycofania się dla polskich klientów, a jakaś "większa" sprawa. W decydującą fazę weszły dwa duże turnieje, na które mieli bogatą ofertę - Copa America i Gold Cup. Do tego MŚ w piłce kobiet. Tylko głupi zwijałby majdan w chwili, kiedy jest mnóstwo kasy do zarobienia.
Oby jeszcze kiedyś wrócili pod inną nazwą...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 lipca 2019 17:35 przez baron1988Mi tam zaproponowali dostep do gry na innej platformie ale to tylko dla okreslonej grupy typerow.
Powiesz cos wiecej w jaki sposob przejsc na ta nowa platforme albo jakis link?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nic to nie da ze podam link, skoro wszyscy moi znajomi nie maja do niej dostępu po wpisaniu loginu i hasła z Betrally, jak dobrze poszukacie to na wykopie macie o tym.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 lipca 2019 21:09 przez baron1988Nic to nie da ze podam link, skoro wszyscy moi znajomi nie maja do niej dostępu po wpisaniu loginu i hasła z Betrally, jak dobrze poszukacie to na wykopie macie o tym.
Ludzie ale macie problem z podaniem. Ok sam znalazlem. Stronka to vipwinz.com. Tez nie mam do niej dostepu wiec tez raczej sobie tam nie pogram.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyplacal ktos kase od nich przez support juz po zamknieciu przez nich strony? Troszke tam siana u nich mialem i chcialbym zeby ktos mnie uspokoil ????

Edit: Na czacie trzeba do nich napisac w ten sposob najszybciej mozna zalatwic wyplate. Na maila nie ma co pisac bo ich tyle podejrzewam maja ze nie nadarzaja na wszystkie odpisac. Sprawe juz zalatwilem i wyplate do mnie juz idzie.

Edit 2: Kasa juz u mnie na koncie ????
 
H 0

hany10

Użytkownik
cytat z dnia 4 lipca 2019 22:44 przez ranczo0123Wyplacal ktos kase od nich przez support juz po zamknieciu przez nich strony? Troszke tam siana u nich mialem i chcialbym zeby ktos mnie uspokoil ????

Edit: Na czacie trzeba do nich napisac w ten sposob najszybciej mozna zalatwic wyplate. Na maila nie ma co pisac bo ich tyle podejrzewam maja ze nie nadarzaja na wszystkie odpisac. Sprawe juz zalatwilem i wyplate do mnie juz idzie.

Edit 2: Kasa juz u mnie na koncie ????
Dałbyś namiar na czat z nimi, bo strona nie działa i mam tylko mail supportu. z góry dzięki
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 lipca 2019 13:14 przez hany10

Dałbyś namiar na czat z nimi, bo strona nie działa i mam tylko mail supportu. z góry dzięki
Ziomeczku z mila checia ale chyba strone wylaczyli bo mi tez sie nie odpala tak jakby jej totalnie nie bylo.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 8 lipca 2019 13:30 przez hany10Czyli zostaje tylko support mail?
Wydaje sie, ze na ten moment tak. Pewnie swoje trzeba bedzie odczekac na odp ale spokojnie sa wyplacalni. No chyba, ze przywroca z powrotem stronke do zycia..
 
H 430

hanii

Użytkownik
Z tym vipwinz wieje mi tutaj wałem, też mi gościu na czacie powiedział że ma dla mnie specjalną oferte odesłał mnie tam ale nie mogłem się zalogować, a druga osoba na czacie zaraz pozniej powiedziała że to prywatna strona.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 15:25 przez haniiZ tym vipwinz wieje mi tutaj wałem, też mi gościu na czacie powiedział że ma dla mnie specjalną oferte odesłał mnie tam ale nie mogłem się zalogować, a druga osoba na czacie zaraz pozniej powiedziała że to prywatna strona.
żaden wał, normalnie kontynuuje tam swoja gre i wyplacam srodki.
 
Do góry Bottom