>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
zworek 174

zworek

Użytkownik
Jedna z ciekawszych edycji Ligi Mistrzow, wreszcie! Ktokolwiek nie wygra to bede zadowolony. Byle nie barca. Ale pilka nozna jest piekna!!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ale zobaczcie, że oni grali cały mecz jakoś strasznie wolno, Mbappe się potykał co chwile o własne nogi...coś tam kompletnie nie grało. Myślałem, że w przerwe Tuchel ich obudzi i ogarnie, ale kompletnie nic się nie zmieniło.
MU jest tak słaby, że i tak poleci w kolejnej rundzie pewnie. Jednak w takich meczach trzeba mieć w składzie Neymara i Cavanniego.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Kurs, że wszystkie zespoły dzisiaj strzelą jest zacny - 3.50, więc widzę value, ale pewnie jak postawie to ManU nie strzeli xD.
Chodzi mi też cały czas po głowie Porto - Roma, DW: 2:1 po 7.90. Wydaje mi się, że dogrywka bardzo możliwa, chyba wejdę na spokojnie za 150.
✅✅✅✅✅
Ja pierdyle, w końcu wygrałem coś więcej niż 500 złotych, ponad klocek do przodu, auuuuu ???? !
2:1 i mamy dogrywkę, będzie gruby weekend ???? .
✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
deepred 648,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
PSG to w ogóle powinno usunąć swój klubik, bo rok w rok kompromitacja w Europie? Ileż można... Tyle kwitu wywalili na transfery i ani razu nie grali w 1/2 hahaha
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
✅✅✅✅✅
Ja pierdyle, w końcu wygrałem coś więcej niż 500 złotych, ponad klocek do przodu, auuuuu ???? !
2:1 i mamy dogrywkę, będzie gruby weekend ???? .
✅✅✅✅✅
gratulacje, ale do likendu jeszcze zostalo, nie przepe*dol tego ????
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Tuchel w kurtce za 50 zł z Lidla pikowanej oblesnej został ukarany hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Stadion PSG jest ze 300 metrów od kortów RG ???? Fajna lokalizacja sportowa, a dzieli ich jeszcze jeden jakiś stadion ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom