>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
teamdox 37

teamdox

Użytkownik
Ja też miałem wczoraj pograny typ na ilość strzałów i pierw fortuna uznała kupon a dzisiaj środki zniknęły z konta. Odpowiedź konsultanta następująca:
Witam,
Kupony rozliczane są przez bukmacherów – pana kupon wcześniej był niesłusznie rozliczony jako wygrany, następnie bukmacherzy dokonali korekty kuponu.
Regulamin
§ 5.
Korzystanie z iKonta, wpłaty i wypłaty.


10. W przypadku, gdy na iKoncie nieprawidłowo zostanie przypisana kwota pieniężna,
(np. omyłka banku, instytucji płatniczej, pracownika Fortuny, wprowadzenie nieprawidłowego wyniku, zmianę wyniku, nieprawidłowy przelew itp.) Fortuna ma prawo tak nieprawidłowo przypisaną kwotę odliczyć z iKonta Klienta bez uzyskania jego zgody. Jeżeli Klient przed dokonaniem odliczenia przez Fortunę nieprawidłowo przypisanej kwoty, dokona jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane zakłady, Klient jest zobowiązany do uiszczenia na rachunek Fortuny brakującą kwotę w terminie dziesięciu dni kalendarzowych licząc od dnia wezwania.
Pozdrawiam,
Krzysztof
Call Center
A szkoda, bo wygrana była ładna...
 
N 182

nafal

Użytkownik
jak byk bylo 7 celnych strzaow, tylko jak to udowodnic tym dziadkom z fify i innym wynalazkom ?
Nie udowodnisz niestety. Ja osobiście oglądałem mecz Ajaxu ale ktoś pisał wcześniej że jeden teoretycznie celny strzał zakwalifokowany jako taki pierwotnie ostatecznie w protokole został zapisany jako zablokowany, bo piłka gdzieś tam się od kogoś odbiła i niby nie ważne że leciała w światło bramki. Zostało to potraktowane jako strzał zablokowany. Też ciekawe jak by to wyglądało gdyby po strzale piłka otarła się i zawodnika drużyny przeciwnej i padłby gol zakwalifokowany jako samobójczy.
Ogólnie to jest największa lipa zakładów statystycznych - nie wiesz jak pewne zdarzenia zostaną zweryfikowane i kaputt. I tylko nerwów szkoda i pieniędzy...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
PSG - Man. United
Typ-0
Kurs-4.7

Nie ma co tu pisać,Man nie odrobi na wyjezdzie 2 bramek,ale może pożegnać się z honorem i nie przegrać,Psg też specjalnie nie musi się wysilać żeby awansować,widzi tu mi się jakieś 0-0 lub 1-1.
Po takim kursie singielek poszedł,oby z fartem.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
1,3 na awans PSG- niektórzy tu domy zastawiali, ciekawe czy jeszcze żyją... trzesienie dupskiem do samego końca ???? swoją droga taki kurs to chyba najwieksza pomyłka buka w historii zakładów
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Tak się kończy kalkulacja i minimalizm, ale oni to mają we krwi.Myślałem że Real był takim ostrzeżeniem, nic z tego.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z chwila gdy ktos uzasadnia swoj typ uzywajac slowa &quot;lokata&quot; kompletnie traci swoja wiarygodnosc :] Znam tylko jedno slowo gorsze od tego w kwestii bukmacherki. To slowo to &quot;pewniak/pewniaczek&quot;. Przyklad? Prosze bardzo. W tamtym sezonie LM tez mielismy lokate na Barcelone z Roma po wygranym meczu u siebie 4:1. To byla taka lokata, ze wiekszosc bukow nie oferowalo po pierwszym meczu kursow na awans Katalonczykow bo byl on zbyt pewny. Za to na Rome i owszem kurs wynosil 50 na awans. Jak ta &quot;lokata&quot; i &quot;pewniaczek&quot; sie zakonczyl wszyscy wiemy. Przypominam to jest LM. Granie po 1.20 awansu PSG i to jeszcze z Manchester United to jest jakas kompletna parodia. Za 2 miechy to Manchester moze juz troche lepiej grac a PSG moze zlapac ostra znizke formy. Przypominam, ze w tej badziewnej Ligue 1 graja same ogory i tam Neymarki i spolka moga sobie ich klepac po 10:0 w kazdym meczu. Tam nie ma ani jednego godnego rywala dla nich dlatego tez nie sa przygotowani do grania z rownymi sobie ekipami. Tam nie ma nawet na kim przetestowac jakiejs taktyki bo kazdy rywal nie bedzie sie rownal takiemu United. Na wyjezdzie z Juventusem tez Czerwonym Diablom nikt szans nie dawal a wygrali 1:2 i to bedac ciagle w beznadziejnej formie z Mourinho na lawce. Niech taki Neymar albo Mbappe zlapia kontuzje albo obaj na raz co tez juz sie zdarzalo i co dalej bedziecie grzali kursy 1.20 na PSG? Do tego Neymarek lubi sobie strzelic focha i narobic dymu bez jakiegos wiekszego powodu co tez moze wplynac w okresie rozgrywania meczow LM na atmosfere w szatni a w konsekwencji na ich postawe na boisku. Jest duzo zmiennych i duzo niewiadomych, ktore moga sie zdarzyc w okresie tych dwoch miesiecy. Mrozic sobie hajs po takich kursach to grzech. Apeluje o zdrowy rozsadek :bandit:
Ja tylko przypomne moj post z 18 grudnia 2018r. :] To co sie tam wydarzylo w ostatniej minucie nie mialo prawa sie zdarzyc.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to wchodzę za dobry samochód w takie ako, wszystko to oczywiście awanse do 1/4
Barcelona
PSG
City
@ 1,48
/ 48% LOKATA /
Teoria znów żywa- słowo lokata od razu powinno zapalać lampkę , beka wieksza niz wczoraj z Realem hahahaha
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie jestem na bieżąco z PSG, powiedzcie mi dlaczego Cavani nie grał od początku? Był oszczędzany czy jakaś spina z trenerem?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma co się śmiać z cudzego nieszczęścia, chociaż się czegoś nauczy.
Nie jestem na bieżąco z PSG, powiedzcie mi dlaczego Cavani nie grał od początku? Był oszczędzany czy jakaś spina z trenerem?
też nie siedzę ale miał chyba kontuzję od jakiegoś czasu, z tego powodu nie grał w Manchesterze
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Co prawda ten karny z dupy. W ogóle odkąd wprowadzili var, karnych za dziwne ręki jest masakrycznie dużo. Niemniej cieszę się jak dziki, mimo wtopionej dzisiaj kasy. Przyznam szczerze, że absolutnie nie wierzyłem że oni tym składem mogą coś ugrać.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie ma nic piękniejszego w piłce niż kara za minimalizm. W pełni zasłużony awans United, pomimo tego, że nie zagrali jakiegoś wielkiego meczu.
Jak dla mnie antybohaterem meczu Mbappe, w 2 połowie skompromitował się w dwóch bardzo dobrych sytuacjach, zachowanie i poziom techniki rodem z naszej B klasy. Taki gracz musi wziąć na siebie odpowiedzialność, a w drugiej części nie oddał nawet strzału. Niby asysta, ale jak dla mnie to wyglądało jak nieudany strzał. Po raz kolejny PSG odpada w swoim stylu na początku wiosny i bardzo dobrze, bo petrodolary w piłce to rak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom