>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [5-6 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
W 72

walus07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia- Tottenham
Typ: Borussia powyzej 1.5 bramki
Kurs: 1,75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiaj pod lupe biore spotkanie miedzy Dortmundem a Tottenhamem
Dzisiejszy mecz bedzie pod dyktando gospodarzy ale awans byłby wielka niespodzianka
poniewaz Totki w poprzednim meczu postawili wysoka poprzeczke wygrywajac 3:0.
Dortmund nie ma nic do stracenia w tym meczu i wyjda ofensywnie bo maja co odrabiac . Mysle ze dzisiaj
mecz bedzie toczył sie pod bramka gosci , ale wiadomo to jest piłka nozna starczy ze Totki strzela
gola wtedy gospodarze beda musieli strzelic az 5 bramek co wydaje sie nierealne . Moim zdaniem
najpewniejszym typem w tym meczu beda bramki .
Borussia ma u siebie dodatni bilans meczow przeciwko angielskim druzynom:
-6 wygranych
-4 remisy
-2 przegrane

Dortmund ostanich 5 meczy domowych biorac pod uwage podstawowy czas gry:
-4 mecze w ktorych strzelili minimum 2 bramki
-14 goli strzelonych (2,8 na mecz)
-3 wygrane
-2 remisy
Totki w ostatnich 5 meczach wyjazdowych biorac pod uwage podstawowy czas gry:
-4 przegrane
-1 wygrana
-4 mecze w ktorych stracili minimum 2 bramki
-9 straconych ( 1,8 na mecz)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real + Borrusia vs Totenham (pow. 2,5 goli w meczu) kurs AKO: 2,80 (bez podatku) buk: Totolotek⛔
Real1x + Borrusia vs Totenham (pow. 2,5 goli w meczu) kurs AKO: 2,02 (bez podatku) buk: Totolotek⛔
2:1 w poprzednim meczu to nie jest jakiś super komfort dlatego nie sądzą aby Real grał na remis. To jest LM, to jest ważny mecz, a nic nie jest do końca przesądzone. Do tego podrażnienie po przegranej z Barcą... Jeśli chodzi o mecz w Niemczech to wiadomo było 3:0 więc co najmniej 3 bramki musi strzelić Dortmund aby marzyć o awansie. A Totki to też nie są mistrzowie defensywy. Skład jest mega ofensywny zarówno u jednych jak i u drugich. Do końca nie jestem przekonany żeby grać tu 1x2 bo Totki mogą powtórzyć to co było wcześniej, ale myślę, że ilość goli wejdzie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Hmm, ale w statystykach jest podane, że było 6, a nie 7 strzałów na bramkę. Fortuna to ci już rozliczyła ? U mnie jest jeszcze nie rozliczone...
ja puściłem na totalbecie, swoją drogą kurs tam na over 6.5 celnych strzałów borussi był po @3.2 i już rozliczyli na +, na oficjalnej stronie UEFA jest 7 celnych, także ciężko oszukać, miałem over 5.5 celnych Ajaxu @3 do tego, także dzień zdecydowanie na +
dzieki ludzie z forum za sugestie co do celnych strzałow, bo sam bym tego nie dał, a fajny typ
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Porto - Roma
Bukmacher: fortuna
TYP: Porto wygra którąkolwiek połowę
KURS: 1.52

-Porto wywiozło z pierwszego meczu całkiem korzystny rezultat, mimo porażki (1-2), do awansu wystarcza im 1-0, co przy ich dobrej grze u siebie stawia ich dzisiaj w roli faworyta. W ostatnim meczu co prawda przegrali z Benficą ,jednak mieli sporo pecha, bo w drugiej połowie dosłownie miażdżyli Benficę pod każdym względem, ale zabrakło szczęścia.
-Roma w meczach wyjazdowych gra straszną mizerię - porażka z Udinese, remis z Cagliari czy ostatnie 0-3 z Lazio na pewno nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny. Od cennej wygranej z CSKA w Moskwie (2-1) wygrali tylko 3 z 10 spotkań, w dodatku z rywalami dużo słabszymi od Porto (Chievo,Parma czy Frosinone).
Porto według mnie stać na awans, ale sugeruje bezpieczniejszą opcję, czyli wygranie którejkolwiek z połów.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Manchester United over 4.5 rzutu rożnego @ 2,37 fotuna⛔ no prawie ;;)
Witam, moim zdaniem równie bardzo prawdopodobny bet jak wczorajsze strzały i myślę, że spokojnie do wejścia, krótko mówiąc, widzę spore value. Doskonale wiemy jaką kadrą Manchester poleciał do Paryża i to że awans graniczy z cudem również, oczywiście takie jest moje zdanie, iż nie daję zbytnio większych szans na wygranie w Paryżu a co dopiero awans, była by to dla mnie nie, niespodzianka a sensacja. Osobiście myślę, że Paryżanie strzelą pierwszą bramkę i zdecydowanie poluzują. United wyjdzie pewnie 4-2-3-1. Rashford będzie spokojnie na lewej stronie objeżdżał Kehrera i zdecydowaną większość piłek dogrywał w okolice piątego szukając Lukaku, podobnie jak i Dalot a to się równa na pewno z nabijaniem korków. Jeśli PSG nie strzeli szybko bramki to raczej jestem o ten bet spokojny, Manchester na pewno broni nie składa i będzie próbował a nawet gdyby Paryżanie zabili ten dwumecz już na początku to w 11stce Anglików jest sporo zawodników, którzy mają coś do udowodnienia, więc próbować mimo wszystko będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
sympatyczny kurs na:
Ilość celnych strzałów Lukaku - over 0.5 @ 1.75 totalbet (musi wyjść w pierwszym)
dobrze wygląda jego gra ostatnio, wróciła skuteczność i pazerność na bramki, po 2 trafienia w obu ostatnich spotkaniach..
MU w trudnej sytuacji z niewielkimi szansami, ale jeżeli to oni otworzą dziś wynik spotkania to szanse znacznie wzrosną.. to głownie na barkach belga powinna spoczywać odpowiedzialność za strzelanie bramek
fajna propozycja do dubla myślę.. nie wiem czy strzeli bramkę, ale liczę że będzie próbował ???? jeden celny strzał za 1.75 :bomb:
biorę : )
✅ 2 MIN :gool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
PSG wygra do 0 @2.71
United over 2,5ZK @1.89
Czuję, że może być tak jak z Dortmundem który miał odrabiać straty a skończyło się tym, że nie strzelili nic w dwumeczu. PSG w swojej lidze na swoim podwórku jest dominatorem jasne, że LM a Ligue to coś całkiem innego ale 14/14 zwycięstw i bilans 50/5 robi wrażenie. Uważam, że skupią się na defensywie będą szanować piłkę i nie pozwolą na dzikie kontrataki. Jak każdy wie dochodzi też fakt &quot;szpitalu&quot; w United i brak lidera Pogby co będzie mega osłabieniem. Typuje że skończy się wygraną gospodarzy w swojej twierdzy bez straty bramki a frustracja diabłów da im przynajmniej 3 kartoniki. U siebie wyłapali 6 to przynajmniej połowę mogą złapać u rywali ???? . Powodzenia.
Dodam, że na OldTrafford diabły oddał tylko 1 celny strzał.
 
teamdox 37

teamdox

Użytkownik
Spotkanie: PSG - Manchester United
Bukmacher: fortuna
TYP: X2
KURS: 2,74
Spotkanie: Porto - AS Roma
Bukmacher: fortuna
TYP: Awans Porto
Kurs: 2,28
AKO: 6,25 oraz pograne osobno single, że Porto Awansuje

W drużynie czerwonych diabłów totalny szpital. Nie zagra Pogba (kartki), Sanchez (akurat jego brak wydaje mi się że nie jest jakoś bardzo odczuwalny, zwyczajnie do drużyny United mi nie pasuje i uważam, że jest to jeden z gorszych transferów diabłów od dawna. Nie zagra Mata i Martial i tych zawodników mi szkoda. Oglądałem pierwsze spotkanie i muszę przyznać, że drużyna Paryżan zagrała bardzo wyrachowanie, konsekwentnie i mądrze. Wygrali zasłużenie, o ile pierwsza połowa była jeszcze nawet niezła, tak w drugiej dla mnie piłkarze United nie istnieli. Brak Neymara i Cavaniego sprawił, że drużynę PSG oglądało mi się przyjemnie i jakoś tak lepiej niż zazwyczaj. Liczne braki w kadrze gości sprawiają, że na pewno zobaczymy dzisiaj wielu młodych i większości nieznanych piłkarzy. Najważniejsze to moim zdaniem, żeby wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu. Proste, niepotrzebne błędy sprawiły, że Paryżanie, a głównie Mbappe robił co chciał. United wydaje mi się, że jest w stanie strzelić bramkę i nawet wygrać spotkanie, ale czy awansują ? Tutaj mam wątpliwości, dlatego postanowiłem zagrać podpórkę z remisem. Muszą dzisiaj rzucić wszystkie siły na PSG, żeby uzyskać dobry wynik, przeczucie mówi mi, że dzisiaj United pokaże dobry futbol i będą grali do końca. Lukaku może pociągnąć drużynę do konsekwentniejszej gry, tak samo Rashford, który na prawdę ma talent i chęci. Dużo będzie zależeć od ustawienia, mam nadzieję, że Young dzisiaj zagra na PP a nie PO, a na miejsce obrońcy wskoczy Dolot. Zobaczymy jak to Solskjaer ustawi. Myślę, że zapowiada się fajny mecz, ciekaw jestem jak podejdą do niego Paryżanie i czy zagrają tak jak wczoraj Totenham, który praktycznie nic nie grał a się bronił i jedną akcją załatwił mecz.Tutaj też wielki szacunek dla Kogutów, bo pokazali doświadczenie, nie podpalili się no i mieli dobrego bramkarza. Postawa Davida de Gea&#39;i też będzie dzisiaj kluczowa dla United.
Co do meczu Porto i Romy - w tamtym sezonie Roma kapitalnie zagrała przeciw Barcelonie i wyeliminowała ich po świetnym meczu w Rzymie. Porto u siebie to klasowa drużyna, LucaXX95 słusznie zauważył, że Roma u siebie a na wyjazdach to dwie różne ekipy. Do Awansu nie brakuje wiele Portugalczykom, wystarczy jedna bramka i myślę, że w kontekście dwumeczu ta bramka w Rzymie znaczy dużo. Teren jest tam gorący, atmosfera myślę, że może spokojnie ponieść gospodarzy do zwycięstwa. Awans Porto pograny na osobnym kuponie grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
deepred 634,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Będzie januszowo, bo piłkę nożną zazwyczaj oglądam tylko dla przyjemności, więc nie zabijcie mnie.

PSG - Man. United
Under 2,5 @2,43 unibet ⛔
PSG samo oddało dwa gole Manchesterowi. Nie pozdrawiam.
Tak sobie myślę, że możemy mieć nudne spotkanie. United praktycznie bez szans na awans, mocno przetrzebione kontuzjami i pauzami za kartki. Mega szpital, na ławce gości małolaty z drugiej drużyny.
PSG też nie musi się wysilać, mogą sobie spokojnie pykać w środku i czekać na końcowy gwizdek, nie sądzę, żeby się rzucili na United, bo po prostu nie mają powodu, żeby to zrobić. Pierwszy mecz nie był zbyt ciekawy i drugi też raczej nie będzie. Lukaku niby odzyskany dla United, ale nie widzę ekipy Solskjaera dominującej w Paryżu, bo w środku pola nie będzie w tym meczu dużo jakości. Osobiście mam zamiar oglądać mecz Porto-Roma, bo tam może się wydarzyć o wiele więcej niż w tym spotkaniu.
Trochę krótko i nie wiem, czy wystarczająco merytorycznie, natomiast mam takie przeczucia i prędzej obejrzymy nudny mecz i niż niezapomniane widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom