>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betrally

P 0

prorokxxx

Użytkownik
Cześć! Mam pytanie. Czy ostatnio ktoś z Was zakładał konto w Betrally? Próbuję już drugi dzień, zmieniam przeglądarki, czyszczę cache, oczywiście nie jestem połączony przez VPN i na kroku trzecim za każdym razem po naciśnięciu przycisku &quot;create new account&quot; wyskakuje komunikat że konto jest tworzone, trwa to nawet 30 minut i nic się nie dzieje oprócz ciągle kręcącego się wskaźnika. Ma to miejsce w wersji stacjonarnej i mobilnej, przez różne urządzenia. Support twierdzi, że problem nie leży po ich stronie. Ktoś coś?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cześć! Mam pytanie. Czy ostatnio ktoś z Was zakładał konto w Betrally? Próbuję już drugi dzień, zmieniam przeglądarki, czyszczę cache, oczywiście nie jestem połączony przez VPN i na kroku trzecim za każdym razem po naciśnięciu przycisku &quot;create new account&quot; wyskakuje komunikat że konto jest tworzone, trwa to nawet 30 minut i nic się nie dzieje oprócz ciągle kręcącego się wskaźnika. Ma to miejsce w wersji stacjonarnej i mobilnej, przez różne urządzenia. Support twierdzi, że problem nie leży po ich stronie. Ktoś coś?
Zakladalem konto u nich kilka dni temu i zadnych problemow nie mialem. Wszystko przebieglo szybko, gladko i przyjemnie :]
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cześć! Mam pytanie. Czy ostatnio ktoś z Was zakładał konto w Betrally? Próbuję już drugi dzień, zmieniam przeglądarki, czyszczę cache, oczywiście nie jestem połączony przez VPN i na kroku trzecim za każdym razem po naciśnięciu przycisku &quot;create new account&quot; wyskakuje komunikat że konto jest tworzone, trwa to nawet 30 minut i nic się nie dzieje oprócz ciągle kręcącego się wskaźnika. Ma to miejsce w wersji stacjonarnej i mobilnej, przez różne urządzenia. Support twierdzi, że problem nie leży po ich stronie. Ktoś coś?
Ja z kolei w tej chwili założyłem konto i również bez żadnego problemu, więc faktycznie problem musi leżeć po Twojej stronie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Takiego maila dzisiaj dostalem. Milo z ich strony, ze informuja o takich rzeczach ;)
&quot;Hi
IMPORTANT UPDATE!
Betrally has a new web address for our customers from Poland. From now on, you can access the site from here:
www.betrallypol.com
Make sure you save the link!
All the best,
Betrally Team&quot;
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
A to nie jest czasem fake wiadomość? Od razu to skasowałem. Po najechaniu na link z pewnością nie kierowało bezpośrednio na stronę betrally...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A to nie jest czasem fake wiadomość? Od razu to skasowałem. Po najechaniu na link z pewnością nie kierowało bezpośrednio na stronę betrally...
Na pewno nie tym bardziej ze faktycznie zmienili na taki adres jak w mailu podaja. Mail z ktorego dostalem wiadomosc tez raczej nie jest fakiem [email protected]
 
joj 12

joj

Użytkownik
czy ktos wyplacał od nich na kartę? nie to, że się czeka na akcpetacje dlugo to jeszcze po 3 dniach rejected, tez ktos tak mial?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gra ktoś tam? Limituja szybko? Jak wygląda wpłata i wypłata? Mozna Eco?
Aha i czy ktoś się orientuje jak jest z krexzem w tenisie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gra ktoś tam? Limituja szybko? Jak wygląda wpłata i wypłata? Mozna Eco?
Aha i czy ktoś się orientuje jak jest z krexzem w tenisie?
Nie ma eco. Tylko skrill i netek oraz karta kredytowa. Limity w miare ok ale gram tam raczej spokojnie.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Zerknąłem jakie mają kursy.
Porównanie dla dzisiejszego meczu LM Real - Ajax (1X2):
betrally - 6,58% marży
fortuna - 2,01%
sts - 5,27%
W sumie aż dziwne, że coś tak słabego ma rację bytu wśród netowych buków. Jedyne co może niektórych przyciągnąć to ten skrill. Dopóki będzie...
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Zerknąłem jakie mają kursy.
Porównanie dla dzisiejszego meczu LM Real - Ajax (1X2):
betrally - 6,58% marży
fortuna - 2,01%
sts - 5,27%
W sumie aż dziwne, że coś tak słabego ma rację bytu wśród netowych buków. Jedyne co może niektórych przyciągnąć to ten skrill. Dopóki będzie...
Wow, wnioski na podstawie jednego rynku.
 
Do góry Bottom