>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
T 115

tomi5454

Użytkownik
Ten cały VAR to jedno wielkie xDDDDDDDDD, przecież między linią a piłką to by jeszcze autobus się zmieścił
Ty jesteś &quot;XD&quot;. piłka mu wyjść CALYM OBWODEM. Gdyby zmienić kąt widzenia równo z linia to zobaczył byś że zabrakło z 2 cm żeby wyszła.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Szczerze? Przepisy przepisami i w ogole aut byl, ale jesli Real by jeszcze odrobil i przeszedl...bo aut. To juz wystarczy Panowie;) Real Madryt nie zasluguje dzisiaj na druga bramke. Ajax latwo wyleci pozniej, widac, ze po prostu dzisiaj mecz zycia, a i gospodarz nie dojechal.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Bez urazy, ale po co posty w stylu &#39;Real gooool&#39; &#39;Dawaj Ajax&#39; itp?
Na jutro over 2.5 w obu meczach LM.
spoko juz nie bede dzisiaj ????
ale bramki ladne wpadly
Real vs Ajax o2,5
San Jose vs Flamengo o1,5
Wilstermann vs Boca o1,5
Club America vs Necaxa o1,5
Sydney vs Ulsan o1,5
Jeonbuk vs Beijing o1,5
SIPG vs Kawaski o1,5
@6.47
to trzeba sprobowac ;)

LM,AFC,Copa Libertadores i jeden mecz z meksyku niezła mieszanka oby na +
w grze ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kartek też nie będzie w Madrycie. Wszystkie typy tam leża, ale mecz koszmarny dla typowania ????
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ty jesteś &quot;XD&quot;. piłka mu wyjść CALYM OBWODEM. Gdyby zmienić kąt widzenia równo z linia to zobaczył byś że zabrakło z 2 cm żeby wyszła.
Wszyscy normalni widzą, że aut, ale nieee, tomi wie lepiej. Poza tym, jeszcze typ dostał w rękę. Wiem, że takiego czegoś się nie gwiżdże, ale bez jaj. Akcja później elegancka i zasłużony awans Ajaxu, ale tego gola nie powinno być i tyle.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Wszyscy normalni widzą, że aut, ale nieee, tomi wie lepiej. Poza tym, jeszcze typ dostał w rękę. Wiem, że takiego czegoś się nie gwiżdże, ale bez jaj. Akcja później elegancka i zasłużony awans Ajaxu, ale tego gola nie powinno być i tyle.
Nie moja wina ze nie uczyli was widzenia przestrzennego i skoro z kąta 45 stopni widać że wyszła to zapewniam Cię że z kąta 0 było by widać że nie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Wszyscy normalni widzą, że aut, ale nieee, tomi wie lepiej. Poza tym, jeszcze typ dostał w rękę. Wiem, że takiego czegoś się nie gwiżdże, ale bez jaj. Akcja później elegancka i zasłużony awans Ajaxu, ale tego gola nie powinno być i tyle.
Pamiętaj, ze oni widzą to co my. Na jednej powtórce widać ze wyszła na drugiej widać ze nie wyszła. W takiej sytuacji zostaje call który był
 
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No fakt, na jednej widać aut, na drugiej nie ma autu, bo gość utrzymuje piłkę ręką. ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GAP - ANGERS 1 2
GAP - ANGERS zw meczu 1 1.70
5-2 ✅
Na live przy stanie 0-2 kurs był 7 i pięknie weszło ale i cały mecz przy 2 to jest też dobrze ,a myślałem z enie wyciagną a oni 3 tercja 3-0
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Casemiro ŻK@2,75 x2
⛔
Do jutra brygada.
Dziś kiepsko,szczerze mówiąc 2/2 nie potrzebnie w tą Austrię się pchałem początkowo miało iść DNB @1,61,ale zmieniłem w ostatnim momencie.
A jak wiadomo 1-sze wybory z reguły zawsze są najlepsze i trafne.
Udanych nocnych łowów!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom