>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Zopp +1,5 seta @2,5
Boulter +1,5 seta @1,6
Trungelliti +1,5 seta @1,6
Giron +1,5 seta @1,7
Ako: 10,9
Bezpieczniejsze ako do typow które wcześniej podalem.
Start za chwilę
Boulter juz Ci kładzie to ako . ja pograłem na nią handi gemowa ale cos jeej sie odechiało grac po 2 gemach
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 18:30 hokej GKS Katowice vs Unia Oświęcim typ: over 1,5 bramki w każdej tercji kurs: 4 (Melbet) liczę na sporo bramek, 7 mecz także wszystko się tutaj wyjaśni.
GKS Katowice over 4,5 bramki kurs: 1,93 (Melbet) po 2 tercji jest 3:1, ale GKS powinien zdecydowanie wyżej prowadzić. Sporo sytuacji zmarnowanych, a Unia cały czas w osłabieniu gra. Do tego teraz muszą rzucić wszystko na jedną szalę bo zostało im 20minut i odpadają, więc powinno się zrobić sporo miejsca do kontrataku. Unia na pewno jeszcze bardziej się odkryje.
I dupa ostatnia tercja na 0:0 nawet pomimo ściągnięcia bramkarza ehh ⛔ i ⛔
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Real - Ajax - Real win
⚽ Borussia - Tottenham - BTS
ako @2.65 fortuna
Real dwie porażki z Barcą u siebie, teraz kolejny mecz w domu, tutaj będą białe chusteczki jak nie wygrają, po raz trzeci nie mogą tego zrobić. W Dortmundzie gospodarze muszą gonić zaliczkę gości więc goli będzie sporo a Totki włożą jedną i pogrzebią pewnie nadzieje. Dla mnie miłe ako.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Unibet na live ma player spiecials: i widnieją tam strzały zawodników, jeden rzucił mi się w oczy, wygląda jak 100%
Tadić ponda 0.5 strzału na bramke @1.5 (porównując z innymi zawodnikami w tej zakładce, nie chodzi o celne) a gość w LM oddaje łącznie 2.2 strzały na mecz. Dziś teoretycznie powinien nawet ze 3 oddać skoro gonić musza. Nie rozumiem jak mogli coś takiego wystawić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom