>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [5-6 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nie uważacie, że over3,5 ZK po 1.68(fortuna) to całkiem dobra propozycja? Rewanż gonienie wyniku, doping kibiców i 0 odpuszczania 4 kartoniki powinny paść
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Borussia DORTMUND -:- Tottenham HOTSPUR

typ:1
kurs: 2.05
STS
Mecz w którym większość próbuje na siłe wmówić reszcie że Tottki łatwo to wygrają , bo w pierwszym meczu było 0:3, pierwszy mecz to historia która aż taką tragedia w wykonaniu BVB nie była, a teraz jest rewanż i wszystko da się jeszcze wyciągnąć było kilka takich meczy w historii LM, przypomnę pierwszy lepszy PSG-BARCELONA z 2017 r. Osobiście jakoś nie postawię na awans aż takim fanatykiem BVB nie jestem, ale na czystą 1 już napewno kurs zacny własny pełny stadion z fanatycznymi kibicami,,wraca Reus ostatni mecz ligowy na pół gwizdka więc dzisiaj jak to mawiał ŚP Janusz Wójcik &quot;Bagiety do góry i golimy frajerów&quot;

 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
ako: 3.22
Real + Dortmund

h2h dla Realu, jakoś nie trafiają do mnie argumenty typu: przegrali 2x z Barcą, nic nie strzelili, etc. Nacho wg mnie godnie zastąpi Ramosa, mimo, że ostatnio dawał ciała. Jednak zawsze było mówione, że jak gra to nie zawodzi. W końcu zawiódł 2-3 razy i od razu krytyka. Normalne. Każdemu się może zdarzyć. Liczę że młody Vini w końcu coś ustrzeli bo ileż można być chwalonym za robienie szumu na skrzydle, asyst. A gole gdzie? nadejdą być może dziś ????
Totki bez szału na wyjazdach w LM, wg mnie BVB ich dociśnie bo groźne u siebie, czy wygra nie wiem, ale ja to gram. Zaliczka 3-0, na pewno mają to w głowach a myślenie, że to spora zaliczka może zaboleć już dziś.
P.S. Typ na 3 strzały Viniciusa w bah po @1.85 to dobra opcja, koledzy wydaje mi się dobrze to wykminili powyżej.
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Witam Państwa.
Dzisiaj wysyłam taki kuponik z trzema pozycjami:
Ajax over 3,5 rożnego.
Real over 1,5 zółtej kartki
BVB over 1,5 zółtej kartki
AKO 3,75 z fortuny.
Nie wydaje mi się abyśmy dzisiaj byli świadkami jakiś niespodzianek. Mam nadzieję, że Ajax ruszy do ataku i w ciągu 90 minut uda im się nabić 4 rogale (Real średnio u siebie w lidze daje sobie nabijać 3,7 rożnego na mecz, średniej Ajaxu nie ma co przytaczać). Jeżeli Ajax będzie atakował to również karki dla Realu są możliwe. Co do BVB to wydaje mi się, że Totki będą spokojnie czekać na szybkie kontry, wiadomo, że BVB nie może stracić bramki jeżeli na cokolwiek liczą i będą stopowali kontry w środku pola. Dodatkowo z każdą minutą presja będzie się zwiększać, wiec wg mnie te 2 kartki również możliwe. W ten sposób wytłumaczyłem sobie moje typy a wiadomo, że wszystko się może zdarzyć. Fart będzie potrzebny, pozdrawiam i wysokich wygranych.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Real - Ajax sędziuje Niemiec Felix Brych który lubi dawać kartoniki i patrząc na jego mecze w bundeslidze jest jednym z najbardziej kartkujących sędziów, a jeśli chodzi o jego ostatnie mecze Pucharowe sędziował tak:

Patrząc na to że Ajax musi gonić wynik to myślę że Viniego sfaulują na kartkę, jednak wielka szkoda że Ramos specjalnie się wykartkował do rewanżu bo tera by pewnie też wyłapał kartona ::zoltakartka:
post informacyjny :highhive:
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Mecz; Real - Ajax typ: Ajax więcej rzutów różnych kurs:3
Real po ciężkich bojach z Barceloną wymeczony i poobijany psychika i morale podupadly. Kolejny problem to Ramos i a bardziej jego brak w tym spotakniu co może wprowadzić lekką nerwowość z tyłu . Real słabiutko w obronie a zawzięcie Holendrów porostu z nich kipi i będą nacierac i bombardowac bramke Madrytu . Ajax nic do stracenia jest co odrabiać i dziś wszystko w ataku się skupi tu nie ma co kalkulowac
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Witam. Osobiście nie jestem typem, który gra co popadnie byle zagrać coś każdego dnia i jak widzę takie osoby grające szesnaście dyscyplin i osiem klas rozgrywkowych to ręcę opadają, ale w końcu bukamcher też na kimś musi zarobić. Jeśli widzę coś godnego uwago to inwestuje w to większą sumę, gdy mam sporo wątpliwości po prostu odpuszczam. To tak parę słów tylko jako, że jestem tutaj nowy. Na dziś (moim zdaniem) bardzo mocny dubelek i bardzo parwdopodobny.

Over 4.5 celnych strzałów Ajaxu
Over 6.5 celnych strzałów Borussi
@ 3.06 fortuna ✅

Nie mam w zwyczaju rozpisywania się na dany temat tema, ponieważ najwyczajniej w świecie mi się nie chce, taki ze mnie leń. Porozmawiać co innego, ale co z tego że ktoś spisze się na pół strony jak typ koniec z końców jest na minus, nie o to w tym chodzi.
Wiemy doskonale jak wygląda sytuacja obu ekip. Dortmund musi ruszyć od początku bo do stracenia nie mają nic a coś w stylu 0:0 do przerpy odiberze jakiekolwiek szanse. Na pewno zobaczymy Borussię proawdzącą grę, ale nie na zasadzie żmudnych bezsensownych podań na 30 metrze. Wraca Reus, na pewno będzie chciał to pociągnąć z przodu sporo prób z okolicy 20tego zobaczymy. W Angli, gdzie zbytnio nie mieli nic do powiedzenia oddali sześć celnych. Nie zdziwie się jeśli dziś pokryją tą linie do przerwy.
Jeśli chodzi o Ajax to widzę podobnie. Nie mają zbytnio nic do stracenia, dwie bramki na Bernabeu to wydaje się dużo, nawet mimo nie zbyt dobrej dyspozycji królewskich.
Każdy kto oglądał pierwsze sptoaknie nie zaprzeczy temu, że Real nie zasługiwał na zwycięstwo a nawet jeśli na te dwie bramki to Ajax na pięć. W Holandi na pewno wierzą w awans po tym co zobaczyli w Amsterdamie i szybka bramka może nam z tego spotkania jak wielu mmówi, które jest formalnością, zrobić piękne widowisko. Będą próbować na wszelkie sposoby a zaledwie pięć celnych strzałów to jest nic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam. Osobiście nie jestem typem, który gra co popadnie byle zagrać coś każdego dnia i jak widzę takie osoby grające szesnaście dyscyplin i osiem klas rozgrywkowych to ręcę opadają, ale w końcu bukamcher też na kimś musi zarobić. Jeśli widzę coś godnego uwago to inwestuje w to większą sumę, gdy mam sporo wątpliwości po prostu odpuszczam. To tak parę słów tylko jako, że jestem tutaj nowy. Na dziś (moim zdaniem) bardzo mocny dubelek i bardzo parwdopodobny.

Over 4.5 celnych strzałów Ajaxu
Over 6.5 celnych strzałów Borussi
@ 3.06 fortuna

Nie mam w zwyczaju rozpisywania się na dany temat tema, ponieważ najwyczajniej w świecie mi się nie chce, taki ze mnie leń. Porozmawiać co innego, ale co z tego że ktoś spisze się na pół strony jak typ koniec z końców jest na minus, nie o to w tym chodzi.
Wiemy doskonale jak wygląda sytuacja obu ekip. Dortmund musi ruszyć od początku bo do stracenia nie mają nic a coś w stylu 0:0 do przerpy odiberze jakiekolwiek szanse. Na pewno zobaczymy Borussię proawdzącą grę, ale nie na zasadzie żmudnych bezsensownych podań na 30 metrze. Wraca Reus, na pewno będzie chciał to pociągnąć z przodu sporo prób z okolicy 20tego zobaczymy. W Angli, gdzie zbytnio nie mieli nic do powiedzenia oddali sześć celnych. Nie zdziwie się jeśli dziś pokryją tą linie do przerwy.
Jeśli chodzi o Ajax to widzę podobnie. Nie mają zbytnio nic do stracenia, dwie bramki na Bernabeu to wydaje się dużo, nawet mimo nie zbyt dobrej dyspozycji królewskich.
Każdy kto oglądał pierwsze sptoaknie nie zaprzeczy temu, że Real nie zasługiwał na zwycięstwo a nawet jeśli na te dwie bramki to Ajax na pięć. W Holandi na pewno wierzą w awans po tym co zobaczyli w Amsterdamie i szybka bramka może nam z tego spotkania jak wielu mmówi, które jest formalnością, zrobić piękne widowisko. Będą próbować na wszelkie sposoby a zaledwie pięć celnych strzałów to jest nic.
Dobry typ. Zagrałem... Dodam jeszcze, że w poprzednich meczach to wyglądało tak: Dortmund miał 5, Ajax miał 5 . Więc Ajax już wtedy pokrył, a Borussia o 2 mniej... Dzisiaj wiadomo oba zespoły będą gonić wynik... Od 17 do 18 w Fortunie gra bez podatku, trzeba tylko mieć jakiekolwiek AKO na 3 bety. Ja dołożyłem jeszcze over 0,5 goli jutro w Paryżu...
Pytanie techniczne: Fortuna podaje strzały w światło bramki, czy np. słupek lub poprzeczka też się do tego zaliczają ? Rozumiem, że to innymi słowy mówiąc strzały celne...
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Dobry typ. Zagrałem... Dodam jeszcze, że w poprzednich meczach to wyglądało tak: Dortmund miał 5, Ajax miał 5 . Więc Ajax już wtedy pokrył, a Borussia o 2 mniej... Dzisiaj wiadomo oba zespoły będą gonić wynik... Od 17 do 18 w Fortunie gra bez podatku, trzeba tylko mieć jakiekolwiek AKO na 3 bety. Ja dołożyłem jeszcze over 0,5 goli jutro w Paryżu...
Pytanie techniczne: Fortuna podaje strzały w światło bramki, czy np. słupek lub poprzeczka też się do tego zaliczają ? Rozumiem, że to innymi słowy mówiąc strzały celne...
Strzały w słupek i poprzeczkę to strzały niecelne
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 182

nafal

Użytkownik
Strzał w poprzeczkę/słupek/spojenie jest strzałem niecelnym.
Ej ej nie rozumiem czegoś. Na Totalbecie suma celnych strzałów Ajaxu linia +4,5 po kursie @1,90 a Borussi linia +6,5 celnego strzału kurs @3,20.
O co chodzi tutaj że aż takie rozbieżności są ? W obu przypadkach chodzi o celne strzały a kursy takie różne ?
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Madryt-Amsterdam
Bts w 1 pol.⛔
Kurs 3.35 @Uni
DW 1 pol. : 1-1⛔
Kurs 7 @ 365
Ziyeh gol kurs 4 @ sts✅

Witam,
Kazdy cos od siebie,wiec ja zaproponuje ,ze 2 ofensywnie grajace zeapoly ,ktore zyja z kontr beda strzelac od poczatku spotkania.Trudno wrozyc kto wygra jednak licze,ze ataki Ajaxu nie beda tak samo bezpolodne jak w 1 spotkaniu oraz ,ze Real na nie odpowie rowniez z sukcesem.
Fajnie jakbysmy obekrzeli mecz pelen goli na co obie druzyny na pewno stac,w h2h padalo sporo goli.
Dokładny wynik 1:1 bardzo zyczeniowo po fajnym kursie 7 w calorocznym.
Dodalem jeszcze szanse na gola dla Marokańca ,ma juz 14 trafien w tym sezonie.Uwazam ,ze potrafi znakomicie uderzac zza pola karnego oraz grac kombinacyjnie.Za drobne.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Strzał w poprzeczkę/słupek/spojenie jest strzałem niecelnym.
Ej ej nie rozumiem czegoś. Na Totalbecie suma celnych strzałów Ajaxu linia +4,5 po kursie @1,90 a Borussi linia +6,5 celnego strzału kurs @3,20.
O co chodzi tutaj że aż takie rozbieżności są ? W obu przypadkach chodzi o celne strzały a kursy takie różne ?
rzeczywiście dziwne, na unibecie taki sam typ jest po @1.95
tak sobie myślę że 7 strzałów celnych to wcale nie jest tak mało
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Ponad 0.5 (Benzema, Karim)
Liczba fauli na zawodniku – W tym doliczony czas
@1,5 Unibet
Znalazłem tym na co najmniej 1 faul popełniony na Karimie. Często cofa się po piłkę i próbuje rozgrywać- wydaje się dość łatwym typem.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Sporo zostało już napisane o tych meczach, dlatego ja po krótce napiszę trebel jaki pograłem na dziś i jutro.
BVB - Tott / Ov 2,5
Real - Ajax / Ajax ov 3,5 RR
Porto - Roma / Porto dow. połowę
@3,62 Uni

Miałem grać ov 1,5 gola BVB po @1,75 ale w sumie over meczowy jest chyba bezpieczniejszy, bo przy 2-0 to już pójdą na pewno za ciosem i się otworzą więc albo wbiją na 3, albo stracą (prawdopodobnie rzecz jasna). Wcale też BVB nie musi prowadzić, może to Koguty wyjdą na prowadzenie, jednakże w ostatnich 20 spotkaniach u siebie w 17 z nich Borussia strzelała przynajmniej po 2 bramki. Jeden z tych trzech to towarzyski, a drugi puchar. Takie 2-1 a chciałbym 3-0 byłoby super.
Co do Ajaxu - sprawa jest otwarta, fajnie zagrali w pierwszym spotkaniu, ofensywnie, mieli aż 19 sytuacji bramkowych. Tylko 3 rożne, ale może teraz przy tragicznej dyspozycji Realu lepiej to wyjdzie. Na pewno wyjdą mega zmotywowani a Real? Po meczu z Ajaxem przewalił 3 z 4-ech meczów, wygrał zaledwie z Levante a w ciągu około 70 godzin, zdążył dwukrotnie polec na własnym stadionie z Barceloną, nie grając przy tym futbolu z wyższej półki.
Porto u siebie jest mega mocne, o czym świadczy fakt, że na własnym obiekcie w lidze przegrali zaledwie 2x z Guimares i Benficą (z Vitorią wygrali 1 połowę). Roma dużo traci na wyjazdach i często potrafi psuć ważne mecze, zwłaszcza iż nie zagra Under i wiadomo co z Manolasem i Zaniolo, więc ważne ogniwa by się wykruszyły. Porto przywiozło dobry wynik 2-1 z Rzymu, więc wystarczy im 1-0 bądź wyższe zwycięstwo aby awansować do 1/4 LM a to już są fajne pieniążki, co też powinno zmotywować zespół, no i przede wszystkim prestiż. Warunki są na zwycięstwo - wydaje się mi się, że jakąkolwiek połowę powinni być w stanie wygrać.
Powodzenia! ????
 
M 6

mateuszkolo

Użytkownik
BVB - Tott / BVB over 1,5 bramki - 1,83
Real - Ajax / Ilość celnych strzałów over 10,5 - 1,60

AKO 2,93

totolotek (bez podatku)
BVB musi ruszyć do przodu i podejrzewam, że w ciągu 90 minut dwie bramki powinni strzelić. Nie znam składów, ale widzę, że kurs na to zdarzenie poszedł do góry.
Linia celnych strzałów w drugim meczu wygląda na taką, która bez problemu powinna wpaść. W pierwszym ich spotkaniu zdecydowanie przekroczona, a ten drugi mecz powinien być bardziej otwarty. Ogólnie pograłem za stówkę, więc do wygrania 293,00 co wydaje się spoko zyskiem przy stosunkowo niskim ryzyku.
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Casemiro i de Light otrzymają po ż.kartce @ 8,0 W.H
Casemiro przy braku Ramosa jest dla mnie nr1 do kartki w Realu. De Light ma dużą szanse na spotkanie 1-1 z Viniciusem i przy różnicy szybkości będzie musiał ratować się faulem
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
BVB - Totki @ 1X ⛔
Real - Ajax @ Real WIN ⛔
AKO 2,30 fb

Ja nie wierzę w żadne cudowne mocne Ajaxu. Dostaną w dupę drugi raz i tyle z tego będzie. To, że oni mieli dobrą 1 połowę w pierwszym meczu i cisnęli to oczywiście fakt, ale dziś będzie inaczej. Grają w Madrycie, stan goli nie jest już 0:0 tylko 1:2 , a przede wszystkim jest totalnie podkurwiony Real co dostał dwa razy w pipę od Barcy tracąc 4 gole i nie strzelając na swoim boisku żadnego. No dla mnie to jest jasne, Real dziś wychodzi naładowany jak królik Energizer i gniecie Holendrów cały mecz. Za nic w świecie mi tu nie wychodzi dziś inny wynik niż zwycięstwo Królewskich.
BVB 1X dorzucam bo Totki mając te 3:0 nie sądzę, aby w jakiś szczególny sposób zabiegali dziś o zwycięstwo. To Borussia będzie naparzać, aby trochę twarzy zachować na niemieckiej ziemi i myślę, że ten 1X to bardzo sensowna opcja na dziś.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Strzał w poprzeczkę/słupek/spojenie jest strzałem niecelnym.
Ej ej nie rozumiem czegoś. Na Totalbecie suma celnych strzałów Ajaxu linia +4,5 po kursie @1,90 a Borussi linia +6,5 celnego strzału kurs @3,20.
O co chodzi tutaj że aż takie rozbieżności są ? W obu przypadkach chodzi o celne strzały a kursy takie różne ?
1.8 na fortunie na Dortmund a 3.2 na Totalbecie niezła rozbierzność a taki kurs w singlu zacny.
 
C 66

c11

Użytkownik
Roma dużo traci na wyjazdach i często potrafi psuć ważne mecze, zwłaszcza iż nie zagra Under i wiadomo co z Manolasem i Zaniolo
Brak Undera może i jest bolesny. Jednak ten zawodnik już od kilku dobrych tygodni nie gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom