>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Hokej Liga - Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie:
GKS Katowice - Unia Oświęcim
Typ: GKS Katowice wygra oraz poniżej 6.5 goli w meczu
Kurs: 2.41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Stan rywalizacji 3:3 i dzisiaj decydujące starcie, które rozstrzygnie o awansie do następnej rundy play-off. Generalnie chyba nikt się nie spodziewał, że w tej rywalizacji dojdzie do maksymalnej liczby meczy.
Tym bardziej, że GKS Katowice w rundzie zasadniczej wygrał dosyć pewnie 4 na 4 rozegrane mecze z Unią Oświęcim. Wygrane kolejno: 4:1, 4:1, 4:2, 5:1 (wszystkie poniżej 6.5 gola).
Dzisiaj decydujące starcie i myślę, że w meczu o tak dużą stawkę wygra lepsza drużyna, czyli wicemistrzowie Polski.
Unia Oświęcim i tak jest już wygranym zespołem tej rywalizacji. Wygrywali z Katowicami trzy mecze, w których nikt się nie spodziewał ich zwycięstw. Kursy przedmeczowe jakie były w tych pojedynkach na Unię to 8.50, 8.20 i 4.95. Jednak w dzisiejszym meczu decydującym o awansie do półfinału nie przewiduję niespodzianki.
Typ na under 6.5 gola w meczu również wydaje mi się prawdopodobny. Bilans obu zespołów z rundy zasadniczej under/over 6.5 gola wynosi 24-18. Dzisiaj mamy mecz o dużą stawkę i nie wydaje mi się, żeby nastawienie obu zespołów było jakoś ultra ofensywne. Zainteresowanie meczem na Śląsku jest ogromne. Biletów na mecz w Satelicie od dawna już nie ma. Dla reszty pozostaje oglądać mecz w TVP Sport, początek godzina 18:30.
✅141
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energa Basket Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szczecin - Anwil Włocławek
Typ: Anwil Włocławek
Kurs: 1.61
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Włocławianie są na ten moment najlepszą drużyną w Energa Basket Lidze. Zajmują aktualnie czwartą pozycję a zmierzą się z rywalem o dwie pozycję niżej. Anwil już od jakiegoś czasu jest wymieniany jako zespół topowy. Grają naprawdę równy basket. Ostatnie mecze to wysokie zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Spójnią Stargard. Dwie porażki w Pucharze Polski oraz Champions League z Le Mans. Pewna wygrana u siebie z Treflem Sopot. Anwil już trzeba to powiedzieć czeka na play-offy w których na pewno mierzą bardzo daleko. Drużynie ze Szczecina przyszło grać ostatnio z nieco słabszymi drużynami przynajmniej patrząc na tabele z Spójnia Stargard,HydroTruck Radom, Legia i Miasto Szkła Krosno. Są to wszystkie drużyny z dołu tabeli oprócz Legii. Wygrali wszystkie wymienione przeze mnie spotkania. Według mnie kurs nieco zawyżony Szczecin ma fajną serię, ale według mnie nie jest to drużyna, która może zagrozić mimo gry na własnym parkiecie takiej drużynie jaki jest obecnie Anwil. Wiadomo to jest sport, ale patrząc obiektywnie ja dzisiaj idę w zespół z Włocławka. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax
Typ: Ajax wygra drugą połowę
Kurs: 4.25
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dobrym typem wydaje mi się być również 02 po kursie 2.35, lecz dzis zagramy wyzszy kursik ????
Według bukmacherów faworytem spotkania jest oczywiście drużyna gospodarzy, która z Ajaxem zazwyczaj radzi sobie bardzo dobrze.. Dziś przewiduje troszkę inny scenariusz, z racji, że humory w szatni Królewskich nie powinny być za dobre, z powodu przegranych ostatnich 3 meczy u siebie, w których Real chciał dać z siebie wszystko, w drużynie Ajaxu natomiast całkiem inna sytuacja... Wygrana w 3 spotkaniach, wiadomo - nie ten przeciwnik, co FC Barcelona, ale 3 wygrane w stosunku bramkowym 13-1 powinny być bardzo optymistyczne.. Dlaczego więc, że wygrają drugą połowę ? Ano dlatego, że aż 11 z 12 bramek Ajaxu w tej edycji Ligi Mistrzów padało po przerwie, ponadto 10 z 13 ostatnich bramek w lidze, również padło po przerwie, a dwie w 45+ minucie.. Jak widać drużyna przede wszystkim drugich połówek i tak też stawiam dziś ????
Równoznaczne z moim typem, jest typ, że Ajax strzeli w drugiej połowie - kurs 1.80.
Warto też dodać, że nie zagra legendarny Ramos, za co, to chyba nikomu przypominać nie trzeba :cwl:
Powinien natomiast zagrać Nacho, z którym to Królewscy bardzo często tracą brameczki ????
Remisik do przerwy i wygrana Ajaxu w drugiej połowie ? Czas na sensację ????
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk vs Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: Zaksa -2,5 seta
Kurs: 2,5
Bukmacher: Etoto
Analiza: Awansem rozgrywany mecz 17 kolejki +ligi. Zaksa która jest po drobnym kryzysie kontra Trefl nad którym w Pluslidze jest jakas klątwa. Gdańszczanie bardzo dobrze grają w Lidze Mistrzów, ale w naszej lidze są na 10 miejscu i nic nie wskazuje na to że ich pozycja się poprawi. Trefl w sobotę zagrał naprawdę słaby mecz z Onico. Nie nawiązali walki w żadnym elemencie, nie zdobyli nawet 20 punktów. Nie zagrało nic, Maciej Muzaj, Piotr Nowakowski byli tylko tłem dla Warszawian. Zaksa w niedzielę w Zawierciu zażegnala krótki kryzys i zdobyła 3 punkty na bardzo ciężkim terenie. Kapitalnie zagrał Łukasz Kaczmarek który z 25 ataków skończył 20. Zaksa pomimo kilku porażek dalej utrzymała swój poziom gry. I grając tak dalej dziś będzie poza zasięgiem zespołu z Trójmiasta.
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia- Tottenham
Typ: Borussia wygra/+2,5 gola
Kurs: 2,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie lidera ligi niemieckiej- Borussii Dortmund z drużyną z trzeciego miejsca w lidze angielskiej- Tottenhamem. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną 3-0 dla Tottenhamu, dziś liczę na podobny wynik ale ze strony Borussii. Zespół z Dortmundu na własnym stadionie radzi sobie bardzo dobrze, od 9 spotkań strzelają po dwa lub nawet więcej goli, z czego tylko raz nie wygrali. W tym sezonie w lidze są prawdziwą potęgą, wygrali nawet spotkanie z obecnym Mistrzem Niemiec- Bayernem. Z pewnością są kandydatem na nowego mistrza. A co do Ligii Mistrzów, Borussia po ostatniej przegranej z Tottenhamem ma ogromną motywację do wygranej tego meczu i na to żeby zdobyć dużo goli. Myślę, że drużyna z Niemiec poradzi sobie w dzisiejszym spotkaniu z Tottenhamem, który na meczach wyjazdowych jest nie najlepszą drużyną. Pokazują to chociażby ich cztery ostatnie mecze w delegacji, które zakończyły się porażkami nawet z dużo słabszymi od siebie zespołami. Dziś liczę na wygraną Borussii i over bramkowy.
⛔100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax
Typ: Ajax nie strzeli gola
Kurs: 3,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Real w ostatnich trzech meczach u siebie zagrał poniżej oczekiwań i wszystkie trzy przegrał. Fakt że dwa z nich rozgrywał z Barceloną, ale mimo wszystko brak strzelonego gola to duży zawód. Porażka z Gironą 1:2 to już totalna katastrofa. Bilans bramkowy ostatnich trzech meczy domowych to 1:6!!! Logicznym zatem powinno być zagranie na bramkę strzeloną przez Ajax, tym bardziej że nie zagra Ramos. Ja jednak idę w drugą stronę i wierzę w czyste konto Courtoisa w dzisiejszym meczu. W meczu w Amsterdamie Ajax miał mnóstwo okazji do strzelenia goli i wynik totalnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Dzisiaj jednak myślę że Real skupi się na obronie korzystnego wyniku i skupi się na kontratakach, aplikując dość szybko bramkę Ajaxowi, która może zabić to widowisko. Spodziewam się dość nudnego meczu z małą ilością bramek i przede wszystkim braku gola dla Ajaxu.
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax
Typ: 1/bts
Kurs: 2.51
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie bede sie rozpisywal, bo mecz analizowany kilka razy,wynik pierwszego meczu powoduje, ze Ajax bedzie musial grac otwarta pilke, mysle ze Real wyzyje sie tutaj za dwie porazki z Barcelona i wygra ten mecz, ale Ajax tez pokaze jakosc i zobaczymy kilka bramek, ja gram wygrana krolewskich i gole z obu stron.
kiepska analiza
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax Amsterdam
Typ: Real wygra i powyżej 2,5
Kurs:
1,99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie widzę innej opcji aniżeli wygrana Realu, po 2óch porażkach z rzędu z Barceloną na Santiago Bernabeu 0:3 w pucharze Króla i 0:1 w lidze kibice domagają się zwycięstwa... Mimo, że Real przywiózł zaliczkę jaką jest wygrana 2:1 to nie będą jej bronić. Ajax młody zespół bardzo ambitni na pewno nie mając nic do stracenia będą atakować i liczyć na jakiś &quot;cud&quot; w Madrycie. Liczę, że obie drużyny dziś postrzelają i te minimum 3 bramki wpadną ale koniec końców to Real wygra. Mam nadzieję, że trener Realu przejrzał już na oczy i posadzi na ławce G. Bale, który nie istnieje i nie daje nic drużynie no i oby Vinicius potrenował troszkę celność... Bo skuteczności to On wgl nie ma a drybling ma niesamowity i przyspieszenie.. jeśli poprawi skuteczność to będzie z niego niesamowity zawodnik.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów AFC
Godzina: 16 00
Spotkanie: Persepolis Pachtakor
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Krótko bo zaraz mecz. Drużyny z Iranu i Uzbekistanu, obydwie mocne w defensywie, rzadko przegrywają. Faworytem jest Persepolis ale liczę na mocny opór gości. Jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
✅50

Zgodnie z Regulaminem pierwsza kiepska analiza w miesiącu jest traktowana ulgowo i rozliczana zgodnie z wynikiem spotkania, każda następna kiepska będzie na minus za uchybienie regulaminowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
maarcin14 653,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax Amsterdam
Typ: 1 połowa - poniżej 1,5 gola
Kurs: @1.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś wtorek , 5 marca , czas na rewanżowe mecze Ligi Mistrzów . W jednym z dwóch zaplanowanych na dziś spotkań , Real Madryt podejmie na Santiago Bernabeu Ajax Amsterdam . W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami rozegranym w Holandii padł wynik 2:1 dla Królewskich . Dziś również uważam , że to właśnie oni powinni sięgnąć po wygraną , ale nie to jest moim typem . Na to spotkanie typuję under 1,5 gola w I połowie meczu . Sądzę , że obie drużyny asekuracyjnie i spokojnie wejdą w mecz . Stracona bramka w przypadku Ajaxu będzie oznacząć niemal pewne odpadnięcie , natomiast Real ma wynik korzystny z pierwszego meczu , więc nie musi się zbytnio otwierać . Moja prognoza na ten mecz , to pierwsza połowa to badanie przeciwnika , a czym bliżej końca meczu to obie drużyny zaczną grać odważniej i wtedy szukać bramek . Powodzenia !
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Prajnesh Gunneswaran - Jason Jung
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsza runda kwalifikacji do prestiżowego Indian Wells. Obaj panowie preferują ten rodzaj nawierzchni i to na hardzie czują się najlepiej. Ja tutaj stawiam jednak na reprezentanta Tajwanu Jasona Junga z bardzo prostego powodu. Mianowicie zawodnik ten urodził się, mieszka i trenuje tutaj w Stanach Zjednoczonych. On amerykański hard zna doskonale i myślę, że sobie poradzi z Hindusem, który w ostatnim czasie grał na turniejach azjatyckich i teraz zmienia kontynent i może mieć pewne problemy z aklimatyzacją. Jung z tym problemów mieć nie będzie bo ostatnie turnieje, które rozgrywał to tutaj w USA i w ostatnim tygodniu grał tutaj w Indian Wells Challengera więc przebywa tutaj od dłuższego czasu. We wspomnianym challengerze zaprezentował się całkiem przyzwoicie pokonując Amerykanina Kruegera i Serba Krajinovicia i przegrywając z Brytyjczykiem Evansem. Myślę, że będzie na te kwale lepiej przygotowany, lepiej ograny i doświadczony na amerykańskich kortach twardych i, że upora się z Gunneswaranem.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax Amsterdam
Typ: over 12 rzutów rożnych
Kurs: 2,90
Bukmacher: etoto
Analiza:
Obie drużyny lubią jak wiadomo grać ofensywnie. Real w ostatnim czasie w prawdzie trochę słabiej jeśli chodzi o kornery, ale Ajax jak najbardziej jest pod tym względem w gazie. Oczywiście można tak napisać o wielu meczach, ale wynik 2:1 z pierwszego spotkania sprawia, że powinniśmy zobaczyć Ajax grający dużo do przodu. Realowi powinno to otworzyć drogę do kontrowania, a co za tym idzie do niezliczonej ilości sytuacji podbramkowych. Jeśli nie zobaczymy tutaj piłkarskich szachów to stałych fragmentów w postaci rzutów rożnych powinno być sporo. Oczywiście odrobina szczęścia też się przyda ???? Pozdrawiam!
⛔100
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: Borussia wygra obie połowy
Kurs: 5,80
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Dużo już zostało napisane o tym meczu i wcale się nie dziwię, że większość użytkowników gra w stronę gospodarzy, ja również na nich stawiam w tym starciu. Wcale się nie zdziwię, jak walka o awans będzie trwać do ostatniego gwizdka. Kto oglądał pierwsze starcie w tym dwumeczu ten wie, że wynik nie odzwierciedlał wydarzeń na boisku, a niemiecka ekipa przegrała przez błędy indywidualne. Koguty nie czują się dobrze na wyjazdach w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Ani razu nie udało im się wygrać, nawet z outsiderem swojej grupy Club Brugge. Inaczej sytuacja wygląda na Wembley, gdzie punkty zabrała im tylko Barca. Osobiście jestem zafascynowany tym, jaką drużynę zbudował Favre w tym sezonie zaczynając praktycznie od zera i mocno odmładzając skład. Dwa tygodnie temu na Wembley młodzież drogo zapłaciła za ten brak doświadczenia, jednak są to bardzo inteligentni gracze, którzy na pewno wyciągnęli wnioski z pomocą doświadczonego szkoleniowca. Typuję dzisiaj wysoką wygraną ekipy z Signal Iduna, a kurs na wygranie obu połów wydaje mi się najatrakcyjniejszy.
⛔100
 
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: 02
Kurs: 1,86
Bukmacher: fortuna
Analiza: Przyznam się szczerze, że nie bardzo rozumiem masowe obstawianie na Dortmund w dzisiejszym spotkaniu. Na 7 ostatnich meczy rozgrywanych u siebie wygrali tylko 1. Ekipa z Dortmundu jest wg. mnie w lekkim kryzysie. Biorąc pod uwagę wynik z 1 spotkania wątpię żeby odwrócili losy spotkania dlatego spodziewam się dość zachowawczego remisowego spotkania z alternatywnym typem na podwójną szanse remisową 0-0
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Praga - Fenerbahce
Typ: Verameyenka A. (Fenerbahce) poniżej 15.5
Kurs: 1.848
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Verameyenka w EL notuje srednio 12.4PPG, co by nie mowic dosc sporo poniżej zaproponowanej wyżej linii. Zaproponowana wyżej linię &quot;Nastka&quot; przekroczyla w tym sezonie EL dwukrotnie i to jeszcze na początku rozgrywek, z Sopronem oraz Avenida, kiedy w obu przypadkach konczyla z 22 oczkami. 9 kolejnych starc w jej wykonaniu to maksymalnie 13 punktow.
Dodatkowo, pomijając te ostatnie wystepy Verameyenki w EL warto napisac, ze w rozgrywanym w miniony weekend turnieju finalowym Pucharu Turcji, ona wielkiego szalu nie zrobila.
Z Galata w pierwszym meczu &quot;Nastka&quot; zdobyla 9 oczek, z Mersin w polfinale 6 oczek, a w finale z Botas zaledwie 3 punkty.
Nie można tez zapomniec o rywalu, z ktorym nie bedzie tutaj latwo o punkty.. Ja pamiętam jak Verameyenka bodajże dwa sezony temu miala cięzko z Praga, koncząc z dorobkiem 4 punktow i na zerze. Oczywiscie wiem, ze sklady byly inne, ale warto miec to na uwadze.
Na moje biorąc pod uwage ostatnie wyniki Bialorusinki, szczegolnie ten występ w Pucharze, biorąc pod uwage rywala, tutaj nie ma opcji, zeby Verameyenka zakrecila sie w granicach 16 lub wiecej punktow, a co za tym idzie U przy takiej linii jak najbardziej warto pobrac.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pukon 946,6K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Pro B Francja
Godzina: 20.00
Spotkanie: Lille - Nantes
Typ: Nantes (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.40
Bukmacher: LVBet
Analiza:
20 kolejka francuskiej Pro B i starcie sąsiadów w tabeli, ekipy Lille z drużyną Nantes. Lille dziesiąta pozycja, Nantes miejsce wyżej, oba zespoły z identycznym bilansem 9-10. Nantes przystępuję do tego spotkania po dwóch porażkach z rzędu (Vichy, Ada Blois), w obu przypadkach ten wynik mógł spokojnie też pójść w drugą stronę, chyba ich główny problem, to że nie potrafili podtrzymać wypracowanej już przewagi - takie porażki, gdzie nie są w żadnym przypadku znacznie słabsi od rywali, potrafią czasami zmobilizować, na takiej sportowej złości udowodnić, że jednak potrafią zagrać skuteczniej i przede wszystkim z większą koncentracją przez całe spotkanie. Z kolei ekipa Lille w ostatniej kolejce przełamała dwie porażki i pokonała Evreux 94-83. Dla mnie, w tym zestawieniu za mocniejsza drużynę, pomimo tych ostatnich porażek, należy uważać Nantes - mocniejsza personalnie kadra, organizacyjnie też większy klub (znacznie większy budżet na ten sezon) i w końcu też aspirację wydają się być zdecydowanie wyższe w tym sezonie - brak Nantes w play off, po raz drugi z rzędu, byłby na pewno ogromnym rozczarowaniem, a kolejne &quot;potknięcia&quot; mogą tylko komplikować tę sytuację. Jeszcze biorąc pod uwagę, że kolejne mecze wyjazdowe będą już tylko trudniejsze - Roanne, Ada Blois czy Orleans, bardzo silne zespoły, gdzie o punkty będzie zdecydowanie trudniej. Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w Nantes wygląda na ustabilizowaną - po tym jak w połowie stycznia zmarł ich najlepszy zawodnik Jermaine Marshall, w ogóle jeden z lepszych graczy w tej lidze, teraz jest już od trzech spotkań Sterling Gibbs (już średnia 18,7pkt), który z meczu na mecz powinien odgrywać coraz większą rolę w drużynie. W Lille ostatnio kilka zmian - odszedł do Roanne Evtimov, a kontuzjowany jest Ceci-Diop, sprowadzono natomiast Bangura i Mendy - Lille zawsze zyskiwała na mocnej stabilizacji kadry (bardzo mało zmian przed sezonem), teraz jednak troszkę zachwiana ta sytuacja. Liczę na to, że Nantes podrażnieni tymi ostatnimi porażkami, tym razem powalczą skuteczniej o pełną pulę, nie odstają w żadnym przypadku od ekipy Lille, więc biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe, jak najbardziej stać ich tutaj na korzystny wynik, tak przynajmniej mi się wydaje.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt – Ajax Amsterdam
Typ: over 3.5
Kurs: 2.13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Patrząc na przebieg pierwszego meczu to Ajax na taki wynik nie zasłużył a jest on dla nich tragiczny 1:2, to jest trochę taka dziwna sprawa bo Real nie miał sytuacji a strzelił dwie bramki w ostatnio te rzeczy się odwróciły Real miał sytuacje w meczu z Barceloną a strzelał rywal. Real w tydzień stracił szansę na Ligę oraz Puchar Hiszpanii, zostaje im Liga Mistrzów, czyli tak naprawdę „ich” rozgrywki. To jest dziwne jak potrafią wychodzić z innym nastawieniem, intensywnością na te mecze. Wynik mają super a to dzięki szybkości jaką posiadają w kontrach, a przy tym rezultacie to Ajax się im otworzy a nie chce mi się wierzyć w ich ponową nieskuteczność. Moim zdaniem naprawdę mnóstwo zastrzeżeń można mieć do całej gry defensywnej Realu, w tym swoim lepszym okresie o tym się nie mówiło bo była skuteczność, ale przecież tych drużynowych jak i indywidualnych błędów jest cała masa. Kroos oraz Casemiro pod formą tracą mnóstwo piłek w środku i gubią w drugiej linii strefy krycia a widzieliśmy co działo się w Amsterdamie jak kompletnie sobie nie radzili z tym pressingiem a Ajax wyjdzie tak samo nastawiony bo cóż oni mają do stracenia. Dziś zabraknie też Ramosa, które swoje też zawinił ale to lider, motywator, dusza potrafi pociągnąć zespół. Wracając do Ajaxu wychodzą na starcie nie mając nic do stracenia, zagrają wysoko, agresywnie tak jak u siebie i znowu Real będzie się w defensywie gubił ale brakuje im moim zdaniem doświadczenia by przy takiej grze zabezpieczyć się na tyłach. Moim zdaniem tutaj szybko coś wpadnie i pójdzie to w wymianę ciosów bo Real w Lidze Mistrzów nie ważne w jakiej formie nie broni, szuka bramek, zamknięcia meczu, gra po prostu z większym zaangażowaniem przez 90 minut.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund- Tottenham
Typ: Kto pierwszy zdobędzie 7 rzutów rożnych? Borussia
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dużo już zostało napisane o tym spotkaniu, ja dodam od siebie typ na rożne Borussii. Myślę, że gospodarze będę mieli dziś dużo sytuacji bramkowych co sprzyja rożnym. Ekipa z Dortmundu z pewnością będzie walczyć o awans, który mimo wszystko nie jest tak bardzo od nich oddalony bo zdobycie 3 bramek i doprowadzenie do dogrywki z tak słabo grającym na wyjazdach Tottenhamem nie jest tak bardzo trudne. W każdym razie myślę, że na pewno nie odpuszczą tego spotkania. A Tottenham z przewagą trzech goli może podejść do tego meczu bardziej na luzie, przynajmniej na początku.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: Dortmund +1.5 gola
Kurs: 1,71
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Borussi Dortmund i Tottenhamu. Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem Tottenhamu w stosunku aż 3:0. Uważam, że w Borusii drzemie sportowa złość i będą chcieli za wszelką cenę zagrać dzisiaj dobre spotkanie i powalczyć o sporą niespodziankę jaką byłoby wywalczenie awansu. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Dortmundu, który nie ma nic do stracenia i po prostu musi sobie stwarzać sytuację raz za razem pod bramką Tottenhamu. Dzisiejsze spotkanie może być dobre dla w kontekście gospodarzy do przełamania. Tottenhamowi ostatnio ciężko zdobywa się punkty, wiec remis dla nich byłby wielkim wyczynem. Mój typ to 3:0 po regulaminowym czasie i zwycięstwo po rzutach karnych Borussi.
⛔100
 
makaveli23 121,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brechin - East Fife
Typ: Brechin
Kurs: 3.42
Bukmacher: betathome
Analiza:
Nie wiem czemu kursy na gosci spadają, byc moze sytuacja kadrowa, ale jakby nie bylo to mamy tutaj calkiem ciekawą potyczkę, w ktorej gospodarze moim zdnaiem nie stoja na straconej pozycji. W ostatnich 5 meczach goscie maja 4 porazki i 1 remis a gospodarz\e dwa razy wygrali w tym z Raith ktore stoi wyzej niz EastFife. Roznica punktowa jest duza miedzy tymi druzynami ale w straconych bramkach np niekoniecznie bo Brechin stracil tylko o 4 wiecej niz goscie. h2h tez wyglada przyzwoicie gdzie Brechin u siebie zazwyczaj wygrywa z East Fife.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom