>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
forZe - Uruguay
Handicap rundy: forZe (-2.5)
@1.75 Unibet ✅
Dlaczego forZe? Wybór jest prosty. O wiele bardziej doświadczona drużyna niż Uruguay, stawiana wyżej w rankingach HLTV, i do tego mamy z góry narzuconą mapę jaką jest Inferno, na której forZe czuje się jak ryba w wodzie. Zauważyłem właśnie że Uruguay lubi nawet Inferno wyrzucić jako pierwsze, także mamy kolejny argument który przemawia za betem na Rosjan. forZe posiada nawet więcej rozegranych meczy na tej mapie, a do tego ich win-rate ostatnimi czasy jest szalony. Myślę że można wlatywać śmiało, aczkolwiek żaden mecz nigdy nie jest pewny!
ALTERNATE aTTaX - Movistar Riders
Zwycięstwo Movistar Riders
@1.50 Unibet ✅
Niemcy ostatnio w gazie (XD), ale co z tego jeśli znamy mapę w której zdecydowanie lepiej układa się Hiszpanom. MRiders wyżej notowani, w tym roku pokonali niespodzianie nawet zespół ENCE, i trzeba przyznać że robi to wrażenie. ALTERNATE aTTaX lubi nawet wyrzucić Overpassa czasami, więc myślę że to kolejna rzecz która stoi po stronie MRiders. Co z tego, że Niemcy mają większy &quot;staż&quot; na Overpassie pod względem rozegranych spotkań, skoro grają na tej mapie w kratkę? Myślę że nie przełamią się bo ich wyniki ostatnimi czasy są całkiem niezłe, ale kto inny jak nie Hiszpania?
pro100 - AVANGAR
Mapa - handicap: Avangar (-1.5)
@1.57 Unibet ✅
Ten mecz będzie tylko dla dorosłych. AVANGAR wręcz zgwałci pro100, bo jak widać po wynikach odkąd wrócili zdenerwowani z IEM&#39;a, to nie ma na nich mocnych. Ich ostatni mecz to 16-1, a żeby dostać się w ogóle na majora to nie wystarczy się ładnie uśmiechnąć. AVANGAR mocno namieszało, i miesza też teraz przeciwników z błotem w niższych dywizjach i mniejszych turniejach. Odpalony Jame to niebezpieczny Jame, i kto wejdzie pod celownik to wyjdzie z niego dopiero w następnej rundzie przy odrodzeniu. To śmieszne, ale kurs bardzo spoko, a drużyny w tym roku zagrały (I pod koniec grudnia) 5 meczy H2H, z czego 5 razy pro100 nie umiało stawić oporu. Nie ma co lać wody, wg. mnie mecz dzisiaj należy do tych pewniejszych. Dla osób które lubią grać grubo i nie mieć przykrych niespodzianek, polecam zagrać zwyczajny win dla AVANGAR, lecz trzeba liczyć się z kursem który wynosi 1.16.
3DMAX - Akopalipsa
Mapa - handicap: Akopalipsa (+7.5)
@2.00 Unibet ✅
Świetnie Akopalipsa!
Huh, to mecz dla ludzi którzy mają jakiś nierówny depozyt który chcą sobie wyrównać pieniążki żeby ładnie wyglądało, choć tak duży handicap jest w sumie prawdopodobny. Nie powiem że mnie nie poniosło, bo najpewniej byłoby po prostu zagrać czysto na 3DMAX, aczkolwiek kurs oscyluje w okolicach 1.12... 9 rund które Akopalipsa urywało już nawet SJ czy HKnockOut to całkiem nieźle, patrząc na to że 3DMAX to wcale nie jacyś pogromcy. Bet bardziej na farta i szczęście, ale do odważnych świat należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Chciałbym podziękować za wszystkie nadane reputacje, polubienia i granie ze mną. Nawet nie macie pojęcia jakiego daje mi to kopa do działania i przede wszystkim frajdy, bo o to w tym wszystkim chodzi. Dzięki!
forZe - devils.one
Dokładny wynik: 2:0
@2.52 STS ⛔
No niestety, strasznie niedynamiczna i słaba gra po stronie forZe w terro. Szkoda, bo mecz był bardzo zacięty i nadal widzę szanse na wygranie meczu przez forZe.
Faworytem jest niepodważalnie forZe. d.o to na chwilę obecną drużyna która pokonuje słabsze zespoły i wydaje mi się że Panowie mają ambicję która niestety nie idzie w parze z doświadczeniem. Oczywiście mają w ekipie TaZa, niepodważalnie człowieka który pochodzi z Virtus.pro, i nie ma doświadczenia tylko cały bagaż doświadczeń. Niestety, sam TaZ meczu nie wygra, bo nawet posiada on najmniejszy rating z drużyny... Nie lejąc już wody, bo mecz zaczyna się lada chwila (Możecie zagrać jeszcze LIVE, przepraszam) to przewiduję wynik 2:0 lub 2:1, aczkolwiek w urwaną mapę przez Polaków nie chce mi się wierzyć. Rozważyłbym nawet opcję handicapu, ale jest na to niestety zbyt mało czasu bo dopiero co wróciłem do domu. Domów nie stawiajcie, bo dokładny wynik potrafi zawodzić!
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Sprout - expert
Zwycięstwo Sprout
@1.32 Unibet ✅
Sprout jest lepszą drużyną niż expert. Zdecydowałem się postawić na zwycięstwo i nie bawić się w żadne handicapy, bo -5.5 to dość dużo, a jeśli chodzi o +5.5 to jednak urwać trzeba aż 11 rund. Drużyny będą grały Traina, na której expert posiada o wiele więcej rozegranych map niż rywale, aczkolwiek ze słabym skutkiem. Dla tych drużyn jest to turniej tak naprawdę o nic, bo widzę zdecydowanie lepiej przygotowane drużyny takie jak np. forZe czy MRiders. Na rundy również nie mam zamiaru grać, bo to jednak mapa w której dzieją się często różne dziwne rzeczy, a poziom tego spotkania z pewnością będzie na słabszym poziomie. Wg. mnie Sprout powinno wygrać mecz, aczkolwiek na handicapa się nie zdecyduję, a jest on w sumie możliwy po fajnym kursie (1.95).
Tricked - Heroic
Mapy, handicap: Heroic (-1.5) @2.00 Unibet ⛔
Przeciwnicy Heroic to stale jakieś mocne drużyny, z którymi Heroic musi się zmierzyć. Mało tego, Heroic potrafi nawet urywać mapy czy nawet całe mecze, i z tego powodu gram odważnie po kursie 2.00. Epsilon dokonało pogromu na Tricked dwukrotnie wynikami 16:4, a Heroic to o wiele silniejszy rywal, który obecnie jest bez formy. Myślę, że jeśli w meczu nie będzie żadnej niespodzianki (A niespodzianką może być mapa, bo map pool Heroic jest nieco okrojony) to powinniśmy zobaczyć aimowy, zwycięski pojedynek dla Heroic.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
FURIA - Spacestation
Liczba rund: Poniżej 24.5
@1.90 Unibet ✅
Brazylijczycy są zdecydowanym faworytem. Nawet jeśli Inferno jest pełne niespodzianek to raczej nie widzę sensownych szans na wygranie meczu przez Spacestation. FURIA wyżej notowana, o wiele więcej rozegranego Inferno w porównaniu do rywali, a niskie win ratio u FURIA spowodowane jest tym, że grali oni na zespoły silniejsze od siebie. Pomimo cięższych przeciwników, każdy w tym roku mecz został zakończony overem 26.5 rund, a warto zaznaczyć że Spacestation to o wiele słabszy rywal niż HellRaisers czy Heroic
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
scottie 85

scottie

Użytkownik
Mecz: Vitality vs Vailance
Godzina: 20:00
Typ: Vitality wygra mecz
Kurs: 1.7 STS

Jeśli chodzi o ten mecz na mapie Cache to obie drużyny dobrze graja tą mape. Vitality często pickowało Cache&#39;a. Krótka myśl dlaczego myśle, że warto to zagrać. W teorii jest to mecz 50:50, ale jeśli HLTV nie kłamie to Vitality będzie grało w niestandardowym składzie. Jeśli to się nie zmieni bez snipera OttoND&#39;a i Espiranto nie pokonają drużyny ApeXa.
Mecz: Uruguay vs Winstrike
Godzina: 20:00
Typ: Uruguay +1.5
Kurs: 1.37 STS

Uruguay w końcu wyrzucili gruxa i gra tam HS wraz ze Screamem. Winstrike ostatnio forma mieszana dlatego myślę, że Uruguay w końcu w mocnym składzie ugra chociaż jedną mapę.

Niestety Vailance zagrało podstawowym składem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Epsilon - Valiance
Mecz, handicap, rundy: Valiance (-4.5)
@1.75 Unibet ⛔
Ten mecz to jakaś porażka. Valiance i niewykorzystane sytuacje to HIT...
Co tu dużo mówić. Mapa jaka rozgrywana będzie w tym spotkaniu to Train. Więcej rozgrywanych map posiada Valiance, natomiast Epsilon nie wygląda najgorzej. Wydaje mi się jednak że Valiance powinno ten mecz wygrać. Są lepsi pod względem doświadczenia na mapie i są wyżej notowani wg. rankingu HLTV. Do ilości rund nie jestem pewien, mam nadzieję że Epsilon ugra maksymalnie 11, bo swój typ kieruję w stronę handicapu na Valiance (-4.5)
NoChance - x-kom
Dokładny wynik: 2:1 @3.15 STS ✅
Mapa 2, zwycięzca: x-kom @2.80 STS ✅
NoChance jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Wyglądają solidniej, są lepsi i ich ostatnie gry wyglądają o niebo lepiej niż Polaków. Dlaczego więc kieruję swój typ w stronę 2:1, a nie 2:0? Map pool. Banem NoChance będzie zapewne Nuke, którego zawodnicy praktycznie wcale nie grają, na ostatnich 5 spotkań NoChance odrzuciło Nuke&#39;a czterokrotnie, a x-kom wykorzysta okazję żeby wziąć dla siebie wygodniejszą i lepiej wyglądającą mapę jaką jest Cache. W tym roku mecze H2H wyglądają jednostronnie, bo na 5 meczy x-kom tylko raz zdołało pokonać NoChance i to właśnie na Cache&#39;u. Myślę że jest o co walczyć, bo stawką są pieniądze które zapewne przytuliłaby jedna jak i druga drużyna. Wierzę w Polaków, i myślę że NoChance nie zbanuje mapy pod rywala, bo banując Cache&#39;a, x-kom wyglądałoby jeszcze solidniej na Nuke&#39;u.
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
mono miał problemy z dojechaniem na bootcamp, w jego miejsce jako stand in gra... smooya, po pierwszych kilku rundach widać, że gość może zrobić różnicę w tym meczu
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - Epsilon
Zwycięstwo ENCE
@1.45 STS​
Krótko, zwięźle i na temat. ENCE jest obecnie w mega formie, chłopaki pokazali klasę na turnieju w Katowicach. Epsilon również, lecz poziom pomiędzy tymi drużynami to przepaść. Znamy mapę jaką jest Overpass, i wiemy że ENCE niezbyt lubi Overpassa, ale wierzę w ENCE po tym co pokazało na majorze. Są zdeterminowani by wygrać. Problem tkwi jedynie w tym, że tylko raz w roku zagrali Overpassa online, gdzie przegrali z Movistar Riders 10-16. Myślę że był to jedynie wypadek przy pracy i takie coś się nie powtórzy. Epsilon na Overpassie gra bardzo różnie, a w tym roku zagrali tą mapę 4 razy online, z czego 2 razy udało im się wyjść zwycięsko z meczu.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Ence - Epsilon
Ja trochę inaczej podchodzę do tego meczu. Ence dopiero co grało w finale majora gdzie zarobili 150 tys. $ (zdecydowanie ich największa wygrana w życiu). Wczoraj wrócili do domów, po miesiącu nieobecności, a od niedzieli nie odpalali csa. Dodatkowo liga ESEA, gdzie zawodnicy z Finlandii mają rozegrane tylko 3 spotkania. Epsilon w gazie, mają realne szanse na top3 w lidze. Jak kolega wyżej napisał Overpass to słaba mapa finlandzkiej ekipy. Celuję tutaj w niespodziankę:
Epsilon win @2.70 1xbet
Epsilon -3,5 @4.0 1xbet

No nawet im się wejść nie chciało do gry ;p
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
A co myślicie o meczu Heroic vs Windygo. Heroic pierwszy mecz w skladzie z Neo. Kurs na wygrana 2.45, lub na 2:1 - 4.25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom