>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ekstraklasa z Gliwiczaninem

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam Wszystkich!
Postanowiłem założyć temat odnośnie typów z rozpoczynającej się jutro naszej Ekstraklasy. Sporo meczy oglądam jak pewnie się domyślacie wszystkie Piasta ,ale także wiele spotkań w danej kolejce. Nie od dziś oglądam Ekstraklase. Jeśli chodzi o transfery oraz co się dzieje w poszczególnych klubach staram się być na bieżąco. Już jutro pierwsze typy zapraszam zainteresowane osoby. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
1 KUPON Bukmacher Totolotek
⚽ Miedz Legnica - Pogoń Szczecin typ 2 @2.55
Na dzisiaj wybrałem spotkanie tegorocznego beniaminka z zespołem ,który od lat jest kandydatem do 1-8. Jeśli chodzi o transfery Pogoń zakupiła dwóch zawodników ,którzy według mnie zrobią różnice w tym sezonie a są nimi Benyamina ,który grał całe życie w Niemczechm ostatnio występował w FC Hansa Rostock. W ostatnim sezonie na trzydziesci-pięć meczy strzelił jedynaście bramek. Drugi wzmocnieniem godnym uwagi jest Radosław Majewski z Lecha Poznań. Jak ktoś oglądał Lech z ubiegłego sezonu napewno ten zawodnik robił w zespole sporą różnice. Jeśli chodzi o Miedz Legnica to bardzo mało wzmocnień i sporo sprzedaży zawodników. Z Legnicy kluczowi zawodnicy zostali. Mimo to ja dzisiaj widzę pewna wygraną drużyny ze Szczecina ,która na papierze jest według mnie zespołem lepszym. Wiadomo początek sezonu ,ale oglądałem Pogoń w sparingach i spisywali się naprawdę bardzo dobrze. Ja dzisiaj po takim kursie nawet się nie zastanawiam tylko gram na Pogoń. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
2 KUPON Bukmacher Totolotek
Wisła Kraków - Arka Gdynia typ 2 @3.20
Arka Gdynia celuje w tym sezonie w pierwsza ósemke. Pozyskali Janote i Kolewa. Nowa miotła w zespole Zbigbiew Smółka. Znakomity trener pokazał że można z przeciętnego zespołu utworzyć ekipę która powalczy awans do Elstraklasy. Wisła sprzedała Carlitosa czołowego zawodnika Krakowian. Aankour nowy zawodnik wyrozniajacy się w Kielcach. Sporo zawodników odeszło z Gdynian ale takze sporo dołaczylo. Wisła w tym sezonie moim zdaniem nie awansuje do 1-8. Gdynianie powinni po wygranym Superpucharze podtrzymac dobra passe. Gdynianie pokonali aktualnego Mistrza Polski. Dla spokojnego typowania polecam na jutro pogrania Gdynian z remisem. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Postanowiłem zainwestować na Ekstraklasę budżet w postaci 1000zł. Już w piątek rozpoczyna się druga kolejka Ekstraklasy. Pozdrawiam
5 KUPON Bukmacher Fortuna

Wisła Kraków - Miedź Legnica typ 1X @1.26
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław typ 2X @1.67

Stawka: 200zł
Ewentualna Wygrana: 369.60zł
Po rozliczeniu kuponu budzet wynosi 1169.60zł.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
7 KUPON Bukmacher Fortuna

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Remis=zwrot) typ 2 @1.83
Stawka: 456.24zł
Ewentualna Wygrana: 734.73zł
Budzet: 1456.24zł
Jagiellonia Białystok pierwszy swój mecz w tym sezonie przegrała na swoim stadionie z Lechią Gdańsk. Jagiellonia dobre dwa sezony gra naprawdę bardzo dobrą piłkę i już bodajże po raz drugi zajmuje miejsce w trójce. Arka nowa miotła w zespole. Ostatnio Arkowcy mogli odnieść porażkę ponieważ rzutu karnego nie trafił Rafał Boguski. Arka pokazała ,że w piłkę grać potrafią ,kiedy to ostatnio pokonali w Superpucharze Polski Warszawską Legię ,ale jak widzimy Legioniści nie szczycą się wysoką formą na ten moment. Wyróżniającym graczami w Arce jest na pewno bardzo dobry bramkarz Steinbors oraz Janota i Zarandia. Jagiellonia utrzymała wszystkich kluczowych dla siebie zawodników. Wiem że w czwartek rozegrali w Lidze Europy mecz i to w dodatku w bardzo dobrym stylu. Po pierwszej porażce w lidze także muszą gonić czołówkę niby początek sezonu ,ale nie ma co tego odkładać na pózniejszy czas. Liga Europy na pewno dla Jagi jest na ten moment sprawą najważniejszą ,ale myślę ,że do Gdynii pojadą po trzy punkty. Można też zagrać spokojnie 2X do jakiegoś dubelka. Jaga przez ostatnie dwa sezony jest to zespół nie do poznania. Trener Mamrot zrobił żelazny skład ,który utrzymuję się co roku i dokłada do drużyny liczne wzmocnienia. Jagiellonia można powiedzieć ,że powoli dostosowuje się do gry w LE. Myślę ,że dużo osób sądzi ,że Jaga nie odstaje dużo od dwóch potęg naszej Ekstraklasy i także tak sądzę. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Powracam z tematem czas na rundę wiosenną:
Legia Warszawa - Cracovia typ Legia Warszawa kurs 1.62 fortuna
W tym meczu idę w klasykę gram na Legie, która według mnie ma wymierzony cel i chce go Sa Pinto realizować konsekwentnie. Cracovia w lidze ma kapitalną serie i na pewno będą tą serie chcieli utrzymać, ale według mnie zostanie ona na Łazienkowskiej przełamana. Oglądałem ostatni mecz Cracovii z Piastem Gliwice. Poprzednie mecze Cracovii głównie sparingowe to dw aremisy z Vejle oraz Stalą Mielec oraz zwycięstwo z Partizanem. Nie powiem w tym meczu należało im się to zwycięstwo i zasłużenie wygrali chodź wiadomo Piast strzelił pierwszą bramkę jeśli udało by się strzelić drugą mecz mógłby nabrać całkiem innego rytmu. Oglądałem także spotkanie Warszawskiej Legii z Wisłą Płock skromna jednobramkowa wygrana Legii, ale ten mecz był pod dyktando drużyny ze stolicy. Ten mecz mógł się zakończyć wyższym wynikiem bo praktycznie Wisła Płock nie zagroziła przyjezdnym. Lechia teraz jedzie na ciężki mecz do Kielc i to jest ogromna okazja na przybliżenie się do aktualnego lidera dla Legii. Według mnie nie ma co tutaj na siłę szukać jakieś niespodzianki mimo dobrej gry Cracovii w ostatnim czasie ja idę po nie wielkim kursie w gospodarzy. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 690.97zł
Wygrana: 985.05zł

Budżet: 2190.97zł (przed kuponem)
Budżet: 1500zł (po zagraniu kuponu)
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice typ Piast Gliwice kurs 2.70 fortuna
Mecze Piasta oglądam od najmłodszych lat i oglądając ostatnio Piast chcę taką grę oglądać coraz częściej. W meczu z Lechem po prostu wszystko wychodziło, Lechici byli w tym meczu zupełnie bezradni. Arka w tym sezonie może liczyć tylko i wyłącznie moim zdaniem na spokojne utrzymanie, natomiast Piast ma na prawdę sporę nadzieje w tym sezonie na udział w Europejskich Pucharach chodź zadanie do łatwych nie należy. Arka Gdynia gra ostatnie mecze bardzo przeciętnie. Ostatni mecz powinien Arce na dług utkwić w pamięci gdzie prowadzili w spotkaniu przegrali praktycznie wygrany mecz z aktualnie mimo wygranej ostatnim zespołem Zagłębiem Sosnowiec. Piast bardzo dobre wyniki odnosi na swoim obiekcie na wyjazdach wygląda to już nieco gorzej. Arka na swoim obiekcie nie pochwali się niczym nadzwyczajnym, ponieważ zajmują dopiero jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie jedynastą pozycję. Patrząc na historie spotkań po między tymi zespołami widać,że Piastowi z Arką się bardzo dobrze gra wygrana u siebie jedną bramką na wyjeździe wygrana czterema bramkami. Za pewne wsparcia dostarczą także kibice, którzy powrócili do młyna i pewnie pojadą na mecz wyjazdowy do Gdynii wspierać swój zespół. Piast po meczu z Lechem pokazał się z bardzo dobrej strony i to właśnie gram w piątek na Piasta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 500 zł
Wygrana: 1188 zł

Budżet: 1500zł (przed kuponem)
Budżet: 1000zł (po zagraniu kuponu)
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Arka Gdynia - Piast Gliwice typ Piast Gliwice kurs 2.70 fortuna
Mecze Piasta oglądam od najmłodszych lat i oglądając ostatnio Piast chcę taką grę oglądać coraz częściej. W meczu z Lechem po prostu wszystko wychodziło, Lechici byli w tym meczu zupełnie bezradni. Arka w tym sezonie może liczyć tylko i wyłącznie moim zdaniem na spokojne utrzymanie, natomiast Piast ma na prawdę sporę nadzieje w tym sezonie na udział w Europejskich Pucharach chodź zadanie do łatwych nie należy. Arka Gdynia gra ostatnie mecze bardzo przeciętnie. Ostatni mecz powinien Arce na dług utkwić w pamięci gdzie prowadzili w spotkaniu przegrali praktycznie wygrany mecz z aktualnie mimo wygranej ostatnim zespołem Zagłębiem Sosnowiec. Piast bardzo dobre wyniki odnosi na swoim obiekcie na wyjazdach wygląda to już nieco gorzej. Arka na swoim obiekcie nie pochwali się niczym nadzwyczajnym, ponieważ zajmują dopiero jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie jedynastą pozycję. Patrząc na historie spotkań po między tymi zespołami widać,że Piastowi z Arką się bardzo dobrze gra wygrana u siebie jedną bramką na wyjeździe wygrana czterema bramkami. Za pewne wsparcia dostarczą także kibice, którzy powrócili do młyna i pewnie pojadą na mecz wyjazdowy do Gdynii wspierać swój zespół. Piast po meczu z Lechem pokazał się z bardzo dobrej strony i to właśnie gram w piątek na Piasta. Pozdrawiam trzymajcie się.
Stawka: 500 zł
Wygrana: 1188 zł

Budżet: 1500zł (przed kuponem)
Budżet: 1000zł (po zagraniu kuponu)

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
typ Jagiellonia Białystok kurs 2.86 fortuna
Zacznę od tego chodź nie chcę żeby Jagiellonia tego meczu wygrała to tutaj według mnie jest faworytem. Kursy na to nie wskazują, ale ostatnia gra Śląska Wrocław spewnością. Oglądałem ich ostatnich mecz z Piastem Gliwice i Śląsk zagrał bardzo słabe spotkanie. Mimo iż statystyki były porównywalne do gospodarzy, a według mnie tylko tak się stało ponieważ Piast po strzelonej pierwszej bramce nie szedł konsekwentnie po drugą bramkę, a grał bardziej stanowczo i stąd lepsze statystki dla Śląska trzeba powiedzieć, że Piast strzelił bramkę w czwartej minucie meczu i to Śląsk musiał odrabiać stratę jednobramkową, ale jak widać mimo to nie stworzyli sobie za wielu sytuacji do strzelania bramki czy to na wyrównanie czy nawet bramki kontaktowej. Mimo, iż Śląsk w ostatnim czasie u siebie nie przegrywa to nie da się zapomnieć tej serii w tym roku od szóstego padziernika do czwartego grudnia wszystkie mecze na swoim obiekcie przegrali. Jakby nie dwa ostatnie wygrane mecze to zajmowali by jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie ostatnią pozycję, a tak to plasują się na czternastej pozycji. Jagiellonia tak jak i Piast,Lech czy Pogoń chcą zagrać w Europejskich Pucharach więc każda strata punktów będzie bardzo kosztowna. Według mnie chodź bardziej cieszył bym się ze zwycięstwa Śląska to patrząć obiektywnie na ostatnią grę Wrocławian to nie widzę tutaj, żeby zagrozili Jagiellonii. Pozdrawiam trzymajcie się.
STAWKA: 688zł
WYGRANA: 1731.56zł
BUDŻET: 2188zł (przed zagraniem kuponu)
BUDŻET: 1500zł (po zagraniu kuponu)
 
Do góry Bottom