>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NBA 2018/2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
brygader 9

brygader

Użytkownik
Jeśli chodzi o Info w ciekawej oprawie, to polecam wszystkim najlepszy polskojęzyczny kanał o tematyce NBA na Youtube @keepthebeat Jestem z nim od początku i nie narzekam ;)

 
brygader 9

brygader

Użytkownik
To jest ncaa chyba, więc trudno . Amatorska liga, wiec daj sobie spokój. Na drugi raz wklekaj miniaturke powiększoną !
Z NBA jest &quot;pewa&quot;
Utah Jazz -6.5 @ 1.90 (okolo tego kursu sie kręci)
Tak samo Oklahoma City Thunder -4.50 @ 2.70
Później dam analizy do dzialu
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Louisville prowadziło 23 na 9 minut przed końcem i przegrali. Ale to Duke, a w nim trzy przyszłe prawdopodobnie gwiazdy NBA.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Czy któryś buk oferuje zakład na awans cyrku Lebrona do PO?
To juz bys musial szukac na amerykanskich bukach. Raczej oni takie zaklady maja, ale tez bez pewnosci bo tu sytuacja sie zmienia dynamicznie i kursy by musialy byc aktualizowane co noc. Czy to unibet czy 1xbet czy ktokolwiek z polskich bukow takiego czegos w ofercie nie maja. Przed sezonem widzialem linie over/under 48,5 wins Lakers, wtedy trzeba bylo atakowac (tylko kto wtedy wiedzial o kontuzji Jamesa czy o tym ze nie przyjdzie Davis), bo to juz pewne ze nie zrobia tyle, a do PO zawsze sie moga cudem z Jamesem doczlapac.
Ale jesli chcesz grac ze Lakers wejda to radze odpuscic... Beznadziejnie graja + bardzo ciezki terminarz do konca sezonu. Niby Clippers nie bardzo chca wchodzic do PO bo pick draftowy, ale jak wygraja dzis z Suns, ktorzy przegrali 14 kolejnych spotkan, czyli raczej na pewno wygraja to Lakers maja 4 winy straty do nich ( i 2 mecze mniej rozegrane czyli mozna powiedziec 3 w).
Z kolei Sacramento juz chce wejsc do PO, nie maja kontuzji, pozyskali Barnesa z Mavs i w zaleznosci od dzisiejszego meczu sa 2-3 winy przed Lakers i forme maja duzo lepsza. To jest sporo na zachodzie, gdzie rok temu 2 winy decydowaly o byciu 3 lub 9 na koniec sezonu... Ani James nie gra jak MVP a reszta poza Rondo i moze Kuzmą, tez ponizej oczekiwan. Tu bedzie walka miedzy 3 druzynami z Kaliforni o PO i mysle ze wejda LAC czy SAC.
Nastepne 10 meczy Lakers to: Rockets, NOP x2, Grizz, Bucks, Suns, Clipps, Nuggets, Celtics, Bulls to tak na oko zrobia 5-5... Mimo ze maja jeszcze 2 spotkania z Clipps i 1 z Kings to nawet jak wygraja te 3 mecze to bedzie ciezko.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
To juz bys musial szukac na amerykanskich bukach. Raczej oni takie zaklady maja, ale tez bez pewnosci bo tu sytuacja sie zmienia dynamicznie i kursy by musialy byc aktualizowane co noc. Czy to unibet czy 1xbet czy ktokolwiek z polskich bukow takiego czegos w ofercie nie maja. Przed sezonem widzialem linie over/under 48,5 wins Lakers, wtedy trzeba bylo atakowac (tylko kto wtedy wiedzial o kontuzji Jamesa czy o tym ze nie przyjdzie Davis), bo to juz pewne ze nie zrobia tyle, a do PO zawsze sie moga cudem z Jamesem doczlapac.
Ale jesli chcesz grac ze Lakers wejda to radze odpuscic... Beznadziejnie graja + bardzo ciezki terminarz do konca sezonu. Niby Clippers nie bardzo chca wchodzic do PO bo pick draftowy, ale jak wygraja dzis z Suns, ktorzy przegrali 14 kolejnych spotkan, czyli raczej na pewno wygraja to Lakers maja 4 winy straty do nich ( i 2 mecze mniej rozegrane czyli mozna powiedziec 3 w).
Z kolei Sacramento juz chce wejsc do PO, nie maja kontuzji, pozyskali Barnesa z Mavs i w zaleznosci od dzisiejszego meczu sa 2-3 winy przed Lakers i forme maja duzo lepsza. To jest sporo na zachodzie, gdzie rok temu 2 winy decydowaly o byciu 3 lub 9 na koniec sezonu... Ani James nie gra jak MVP a reszta poza Rondo i moze Kuzmą, tez ponizej oczekiwan. Tu bedzie walka miedzy 3 druzynami z Kaliforni o PO i mysle ze wejda LAC czy SAC.
Nastepne 10 meczy Lakers to: Rockets, NOP x2, Grizz, Bucks, Suns, Clipps, Nuggets, Celtics, Bulls to tak na oko zrobia 5-5... Mimo ze maja jeszcze 2 spotkania z Clipps i 1 z Kings to nawet jak wygraja te 3 mecze to bedzie ciezko.
Wiem że będzie ciężko ale jakby był kurs ponad 4 to można by zaryzykować. Troche tych spotkań jeszcze zostało.
Coś na weekend gwiazd proponujesz? Powiedzmy under 290,5 w meczu usa-World?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Wiem że będzie ciężko ale jakby był kurs ponad 4 to można by zaryzykować. Troche tych spotkań jeszcze zostało.
Coś na weekend gwiazd proponujesz? Powiedzmy under 290,5 w meczu usa-World?
no ja bym patrzał może pod kątem kwart, ale to na live ...
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Wiem że będzie ciężko ale jakby był kurs ponad 4 to można by zaryzykować. Troche tych spotkań jeszcze zostało.
Coś na weekend gwiazd proponujesz? Powiedzmy under 290,5 w meczu usa-World?
troche loteria, jak nie beda bronic nic to bedzie over, ostatnio padlo malo punktow to dzis moze byc duzo, bo 2/3 razy pokyrwali ta linie.
Ja bym poszedl ostroznie w Team World. Wygrali juz 2/3 tych spotkan, a widze ze i kursy na nich powyzej 2,3.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Obstawianie meczu gwiazd to jak loteria, polecam cos puścić jeśli sie.bedzie oglądało &quot;dla emocji&quot;, ale jeśli sie idzie spać to nie ma to sensu xd
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
NBA jest zaskakująca, Rockets +16 w III kwarcie i stają w miejscu, mimo powrotu Capeli. Trochę mnie to zatkalo,!
+19 nawet Jeszcze w 4 kwarcie kiedy Lakers wyszli na 2 pkt prowadzenia CP3 i Harden zakozwłowali się solidarnie. Tak samo z OKC. Do przerwy ponad 20 pkt przewagi i druga połowa 4 kwarty paraliż. Brak ławki zweryfikuje ich szybko w PO
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda LeBrona, w tym roku zapewne bez playoffów. Ja tam przed sezonem żadnego potencjału w Lakersach nie widziałem, ale jednak spodziewałem się, że przyjście takiego asa spowoduje, że wejdą do playoffs z 6-8 miejsca, a tu klops. W Cleveland miałby zapewne kolejny finał NBA, a tak on sam bez playoffów, a Cavaliers od samego początku spisali ten sezon na straty.
O pierścieniu w Lakers może pomarzyć, przynajmniej przez najbliższe lata. Warriors jeszcze dłuższy czas będą poza zasięgiem innych ekip, a przecież jeszcze są groźne Rakiety plus kilka innych solidnych ekip lepszych od Lakers. Niby mają tam być wzmocnienia w przyszłym sezonie, ale oni by musieli się naprawdę BARDZO wzmocnić, by mieć szanse na mistrzostwo. Do tego LeBron jest coraz starszy i regres jest nieunikniony.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Szkoda LeBrona, w tym roku zapewne bez playoffów. Ja tam przed sezonem żadnego potencjału w Lakersach nie widziałem, ale jednak spodziewałem się, że przyjście takiego asa spowoduje, że wejdą do playoffs z 6-8 miejsca, a tu klops. W Cleveland miałby zapewne kolejny finał NBA.
Nie byłbym tego taki pewny. Kilku zawodników z Zachodu przeszło na Wschód i to moim zdaniem dodało siły tej konferencji. Bucks, Raptors, Boston czy 76ers także z takimi hipotezami spokojnie, choć i tak to tylko zostanie w kwestii hipotetycznej.
 
B 95

beerek

Użytkownik
K. A. Towns ostatnio w gazie chociaż gra dzień po dniu i u buków spore rozbieżności.
Unibet over 26,5 - 1,87
złodziejski sts po kursie 1,85 oferuje over 27,5
natomiast fortuna 2,11 za over 26,5, ta sama linia w etoto kurs 2
o_O
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No Lebron zrobił dziwny ruch w swojej karierze. Najlepsza paka to było Miami Heat i jego lata tam. Dwa razy wygrał Puchar, a potem zrobił też wielki wyczyn i wygrał z Cleveland w 2016 roku. Lakers to jednak nie jest ta jakość. Lebron też nie ma w tym roku jakiegoś kosmicznego sezonu. Zgadzam się, że przedmówcą, że Lakers pierscienia nie zgarnie szybko. Dla mnie Lebron pasuje do takiej ekipy jak Rakiety. Wtedy GSW już by majstra nie wygrali ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom