>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Indian Wells - 07.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 07.03.2019 - 17.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Masters 1000
Pula nagród: $9,314,875
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: https://bnpparibasopen.com/players/current/
Drabinka: https://bnpparibasopen.com/score-center/draws/
Plan gier: https://bnpparibasopen.com/score-center/order-of-play/
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/
Zwycięzca singla 2018: Juan Martin del Potro
Zwycięzcy debla 2018: John Isner/Jack Sock

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
witajcie.
na wstępie napiszę, że wreszcie zacznie się poważne granie, bo od australian open te turnieje to były jaja i to niemałe ????
tutaj nikt nie odpuści ani u Pań, ani u Panów.
Miami i IW to tak jakby dodatkowe szlemiki, kupa pieniędzy i punktów.
będzie się działo.
pytanie mam odnośnie tego, czy ktoś poszukał informacji o szybkości nawierzchni i piłkach przewidzianych na tegoroczne Indian Wells? Bo ja szczerze muszę przyznać, że nie mogłem nic ciekawego poszukać.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Prajnesh Gunneswaran - Jason Jung
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pierwsza runda kwalifikacji do prestiżowego Indian Wells. Obaj panowie preferują ten rodzaj nawierzchni i to na hardzie czują się najlepiej. Ja tutaj stawiam jednak na reprezentanta Tajwanu Jasona Junga z bardzo prostego powodu. Mianowicie zawodnik ten urodził się, mieszka i trenuje tutaj w Stanach Zjednoczonych. On amerykański hard zna doskonale i myślę, że sobie poradzi z Hindusem, który w ostatnim czasie grał na turniejach azjatyckich i teraz zmienia kontynent i może mieć pewne problemy z aklimatyzacją. Jung z tym problemów mieć nie będzie bo ostatnie turnieje, które rozgrywał to tutaj w USA i w ostatnim tygodniu grał tutaj w Indian Wells Challengera więc przebywa tutaj od dłuższego czasu. We wspomnianym challengerze zaprezentował się całkiem przyzwoicie pokonując Amerykanina Kruegera i Serba Krajinovicia i przegrywając z Brytyjczykiem Evansem. Myślę, że będzie na te kwale lepiej przygotowany, lepiej ograny i doświadczony na amerykańskich kortach twardych i, że upora się z Gunneswaranem.
⛔ 2-0 (7-5 , 6-4)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Luca Vanni - Miomir Kecmanovic
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wiele razy wspominałem, że Kecmanovic to dla mnie wielka nadzieja i talent na przyszłość i, że mocno mu kibicuję. Mimo, że Miomir ostatnio nie jest a najwyższej formie, na co z pewnością też zapewne ma fakt, że doznał kontuzji na turnieju w Dallas to jednak tutaj postawię na niego. Vanni ma już 33 lata na karku, w czerwcu będzie mieć 34 lata i on tutaj w Ameryce w ostatnich latach rzadko kiedy pojawiał się na tych kortach twardych. Kecmanovic urodzony w Belgradzie ale mieszka w Stanach Zjednoczonych, on te korty również zna bardzo dobrze, na nich się wychowuje i amerykański hard nie jest mu obcy. Myślę, że jak na początek kwali to dostał idealnego przeciwnika aby się rozegrać. Jest to spotkanie bardzo podobne do tego wyżej Gunneswaran - Jung. Dla Luci również zmiana kontynentu, nie wiadomo jak do końca się zaaklimatyzował, natomiast Kecmanovic tutaj jest, w ostatnim czasie rozgrywał turnieje tylko tutaj w Ameryce i pod względem ogrania na amerykańskim hardzie powinien mieć przewagę. Myślę, że da z siebie wszystko i ogra Włocha.
✅ 0-2 (3-6 , 2-6)
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 02:00
Spotkanie: Juan Ignacio Londero - Christian Harrison
Typ: 2
Kurs: 2,16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj już z kolei próbuję niespodzianki i gram na Amerykanina Harrisona. Jest to zawodnik strasznie nierówny, grający w kratkę ale mimo wszystko spóbuję tutaj na niego. Argentyńczyk Londero to typowy ceglak i on głównie występuje na kortach ziemnych od czasu do czasu robiąc wyjątek i próbując swoich sił na innej nawierzchni. Jednak tutaj będzie to dla niego pierwszy turniej na hardzie od Australian Open, gdzie odpadł w kwalifikacjach w drugim spotkaniu. Jak wspomniałem on 90% albo i więcej meczy w ciągu roku rozgrywa na cegle i ten turniej to tylko taka odskocznia dla niego. Harrison mimo, że nic wielkiego nie osiąga to jednak tych meczy na amerykańskim hardzie ma zdecydowanie więcej. Z pewnością Londero to dużo większy talent od Christiana i typ jest ryzykowany ale spróbuję tutaj tak zagrać i iść w te doświadczenie na hardzie. Przypominam, że Amerykanin to strasznie nierówny gracz i tutaj jego porażka również mnie nie zdziwi ale niespodzianki gdzieś padną i ja typuję, że tutaj jest na to spora szansa.
✅ 0-2 (3-6 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda - Półfinał
Godzina: 21:30
Spotkanie: Tomic - Rosol
Typ: Tomic ⛔
Kurs: 1.47
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda - Półfinał
Godzina: 00:30
Spotkanie: Albot - Krueger
Typ: Albot ✅
Kurs: 1.47
Bukmacher: 1xbet
Pierwsze spotkanie to mecz kwalifikacyjny do Indian Wells i pojedynek nr82 Australijczyka Tomic&#39;a oraz nr140 Czecha Rosol&#39;a. H2h 2:0 dla Tomica ale pojedynki z 2015 roku czyli trochę czasu już minęło tak więc dyspozycja będzie kluczowa, a ta przemawia za Tomic&#39;em, który sezon rozpoczął od pokonania Sock&#39;a i Kyrgios&#39;a na pokazówce Kooyong po czym przegrał w pierwszej rundzie AO z nr11 Cilic&#39;em 3:0 i ruszył do ameryki, a tam wygrana z nr133 Lacko i porażka z nr9 Isner&#39;em 7:6 6:4 w turnieju ATP New York oraz przegrana z nr47 Seppi&#39;m 6:4 7:5 w Delray Beach następnie wygrana w ATP Acapulco z nr516 Meksykańcem Gomez&#39;em i oddanie meczu Popyrin&#39;owi ale nie ze względu na kontuzje tylko sprawy osobiste. Jeśli dorzucimy do tego całkiem udaną końcówkę sezonu 2018 gdzie wygrał 2 challengery i ograł między innymi nr41 J. Sousa czy nr17 Fognini&#39;ego to jego bilans od US Open 18-7 gdzie przegrywał z o wiele wyżej notowanymi zawodnikami po walce i wychodzi na to, że Tomic odbudowuje swoją formę i powoli wraca do top 100. Natomiast Rosol w tym roku bilans 5-9 i wygrane z nr232 Belluci na AO, nr121 Berrere w Rennes, nr445 Cornut-Chauvinc i nr215 Kolar w Cherbourg oraz nr172 Watanuki 7:6 7:6 w zeszłym tygodniu w IW, tak więc ograł jednego zawodnika wyżej sklasyfikowanego, a przegrywał nawet z graczami z trzeciej setki.
Drugie spotkanie to również mecz w ramach kwalifikacji do IW i pojedynek nr53 Mołdawianina Albot&#39;a oraz nr160 Amerykanina Krueger&#39;a. Panowie spotykają się po raz pierwszy i obaj prezentują w tym roku dosyć solidną formę różni ich natomiast to z kim grali i w jakiej rangi turniejach. Amerykanin po za 3 wygranymi meczami kwalifikacyjnymi w AO i porażce w pierwszej rundzie z Djokovicem 3:0 nie rozegrał żadnego spotkania rangi ATP i stąd bilans 10-4 gdzie ograł tylko jednego zawodnika z pierwszej setki czyli nr62 McDonald&#39;a w finale challengera Dallas rewanżując mu się za porażkę sprzed 2 tygodni. Jeśli dorzucimy do tego bilansu mecze od US Open to już nie wygląda to tak fajnie gdyż robi się 12-12 tak więc jest to zawodnik dobry ale na poziom challengerów a nie ATP. Z drugiej strony Albot, który gra chyba najlepszy tenis w karierze właśnie od czasu zeszłorocznego US Open gdzie w tym sezonie ograł już chociażby nr39 Kohlschreiber&#39;a, nr33 Kyrgios&#39;a 2x nr89 Karlovic&#39;a, nr38 Johnson&#39;a czy wracającego do dobrej gry nr79 Gulbis&#39;a, a przegrał tylko 3 spotkania z nr36 Verdasco, Tsonga i nr51 Querrey tak więc dyspozycja fenomenala i powinno wystarczyć na średniaka Krueger&#39;a
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Gerasimov- Istomin 2,00 fortuna ⛔

Idę w stronę Białorusina, który zdecydowonie odpalił w tamtym roku i zrobił zdecydowany progres względem wcześniejszych lat swojej kariery, kiedy to jego jedynym atutem był serwis. Uważam, że jest on naprawdę w bardzo dobrej formie i powinien spokojnie ograć Denisa, który w mojej opinii jest daleki od formy. Uzbek ma już chyba najlepsze lata za sobą, dziwny gracz, często gra jakby od niechcenia, częste urazy, ma już też swoje lata. Myślę że istomin jeszcze nas nieraz pozytywnie zaskoczy np w okresie trawiastym, ale w tym meczu na to bym nie liczył.
Gunneswaran- caruso 1,67 fortuna ✅

Tu idę w kierunku hindusa. Jeszcze pół roku temu stawiałem na wszystkich hindusów tylko w turniejach domowych w Indiach i dało się na tym fajnie zarobić i wtedy zauważyłem że to naprawdę całkiem nieźle tenisiści na których czasami kursy są zawyzone. Gunneswaranowi nic nie brakuje, fanie gra zza linii, dobry serwis, na Włocha powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
mecz Thompson - Delbonis IW od lat jest &quot;najwolniejszą&quot; nawierzchnią hard w turniejach rangi masters czy szlemach. Delbonis + IW kojarzy mi się przede wszystkim z wyeliminowaniem 3lata temu Andego Murraya. Nie lubię przytaczania w analizach jakiś jednorazowych wyskoków z przed lat, jednakże jak na tamten okres AM dzielił i rządził a jednak na IW poległ mimo to, że korty w 2016 były lekko szybsze od tych z 2017,2018. Cóż przytoczyłem ten wynik bo to mój główny powód + szybkość kortów, z których powodu idę w kierunku Argentyńczyka stawianego tutaj w roli doga po kursie 2.80 :O chyba przez pryzmat tylko tego, że jest uważany za typowego &quot;ziemniaka&quot;? Osobiście Federico nigdy nie uważałem za typowego zmieniaka.
Delbonis 2.80⛔
Od wielu lat grają na IW piłkami Penn jeśli to ma dla kogoś znaczenie, nie inaczej w tym roku.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
J.Thompson-Delbonis 2 ⛔
Delbonis +3,5 gema
&lt;opcjonalnie&gt; ✅
Zabawne, bo chcialem taki sam typ zaproponowac. Delbonis ma w CV m.in 4 runde Indian Wells czy Miami, w tym miedzy innymi zwyciestwa nad zawodnikami pokroju Harrison czy Murray lub pojedynki z Federerem czy del Potro, ktore Argentycznyk przegrywal po bardzo wyrownanych meczach gdzie padal tie-break w kazdym z nich. Delbonis ma ogolnie dodatni bilans meczow na kortach Indian Wells i Miami, co onacza ze rugularnie wygrywa minimum 1 mecz i tak dzieje sie od 4 sezonow.
Thompson takich wynikow na kortach Indian Wells czy Miami po prostu w swoim CV niema.
Wolne korty sprzyjaja Argentynczykowi. Delbonis szybko odpadl w Sao Paulo, ale wczesniej gral calkiem dobrze i mogl przygotowywac sie do startu w IW. Popieram ten typ i sam tak bede grac, tym bardziej przy tak zestawionych kursach.
Opcjonalnie mozna by sprobowac Delbonis z handicapem 3,5 gema, co powinno zmniejszyc ryzyko w jakims stopniu.
Kudla-Nishioka 2 ✅

Wielka kariera Nishioki zaczela sie tez tych turniejow w Miami i Indian Wells. On jest swietnie zaznajomiony z amerykanskim klimatem, bo podobnie jak Nishikori trenuje w USA. Jeden znakomity turniej Nishioki juz w Indian Wells byl. Akurat po tamtym turniej doznal pamietnej kontuzji, ktora na ponad pol roku go wyeliminowala z touru. Jestem praktycznie przekonany, ze powinnismy ujrzec tutaj kilka dobrych meczow Nishioki po raz kolejny.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Giron +1.5 seta @ 1.73 unibet ✅

Czekałem aż ktoś poda coś więc stronę Amerykanina, ale jako że cisza to ja parę słówod siebie. Moim zdaniem jest to bet godny zainwestowania pieniążków i to może wcale nie małych. Giron to trochę taki Kyrgios czy Paire bym powiedział, ma swoje widzimisie i fochy na korcie i unikam raczej gry na niego jeśli chodzi o challengery, ale tutaj jest pełna powaga i gra na 110%. Chłopak ma umiejętności spokojnie na Top30 jak nie wyżej. Świetnie poruszający się po korcie, bardzo dobry technicznie, tylko niestety podanie odstaje i szczególnie boli mnie to, że często ryzykuje drugim. Kecmanovic warto zapamiętać to nazwisko bo kiedyś na pewno Topka, może nie ścisła, ale jednak. Chłopaczek już w ubiegłym sezonie ogrywał wielkie naziwska, ale potrafi grać też niesamowitą padakę. Jeszcze mało w tym jest solidności i regularności, ale w jego przypadku wszystko przyjdzie z czasem. Giron ma papiery na to by dziś nawet ograć Serba i moim zdaniem to będzie zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie niż sądzą bukamcherzy. Nie widzę tutaj zbytnio szybkich dwóch setów a jeden dla Amerykanina po takim kursie warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Prajnesh Gunneswaran - Salvatore Caruso
Typ: 2
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ostateczny mecz o to kto zagra na turnieju głównym Indian Wells. Wczoraj Hindus Gunneswaran ograł Junga, gdzie zresztą obstawiałem zwycięstwo tego drugiego i dziś znów próbuję w stronę porażki Gunneswarana. Caruso wczoraj wygrał z Lorenzim, który skreczował w pierwszym secie.Salvatore widać, że świetnie czuje się tutaj w Indian Wells. Ten klimat tutaj chyba mu sprzyja, bo grał tutaj w Challengerze w tamtym tygodniu i doszedł do ćwierćfinału pokonując po drodze Ekwadorczyka Quirozę, Słowaka Lacko i Amerykanina Redlicki a w ćwierćfinale przegrał z zawodnikiem z RPA Harrisem 0-2 (6-7 , 3-6). Wczoraj 46 minutowy trening z Lorenzim, który skreczował przy stanie 5-4 dla Caruso w 1 secie. Prajnesh wczoraj pokonał Junga ale dzisiaj wydaje się, że poprzeczka jeszcze wyżej zawieszona i znów próbuję pograć na jego porażkę. Jung wczoraj za bardzo nie wiedział jak sobie poradzić z serwisem Gunneswarana. Wprawdzie miał też swoje szanse ale ostatecznie je zmarnował i to Hindus lepiej radził sobie z jego serwisem. Dziś z serwisem Caruso już tak łatwo nie będzie i myślę, że Włoch w tym elemencie gry postawi rywalowi trudniejsze warunki. Próbuję tutaj zatem niespodzianki, bo widać tutaj w Indian Wells zwyżkę formy u Salvatore i ten klimat tu chyba mu pasuje.
⛔ 2-1 (6-2 , 3-6 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 20:00
Spotkanie: Felix Auger Aliassime - Cameron Norrie
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie tenisowe 1 rundy prestiżowego Indian Wells. W tym spotkaniu zobaczymy grającego z dziką kartą Kanadyjczyka Augera Aliassime z Brytyjczykiem Norrie. Co przemawia za Cameronem ? Napewno to, że on dobrze czuje się na kortach twardych i ostatnio w Acapulco na hardzie pokazał się z dobrej strony dochodząc do półfinału. Po drodze pokonał takich graczy jak Japończyka Nishiokę, Argentyńczyka Schwartzmana i Amerykanina McDonalda. W samym półfinale przegrał z Niemcem Alexandrem Zverevem. Do tego jego rywal w ostatnim czasie grał tylko na cegle i ostatni raz na nawierzchni twardej wystąpił w turnieju Challengerowym w Rennes w styczniu. Ogólnie to Kanadyjczyk od początku roku nie zachwyca na kortach twardych na których zagrał 4 spotkania i 1 wygrał a 3 przegrał. Nie najlepiej to wygląda ale co zatem przemawia tutaj za Augerem Aliassime ? Mianowicie to, że korty w Indian Wells mimo, że są kortami twardymi to są jedne z wolniejszych w całym tourze i tutaj typowi gracze ceglani lepiej sobie radzą, niż gdzie indziej na hardzie. Felix na cegle grać potrafi i tutaj na tym wolniejszym hardzie też myślę, że zaprezentuje się lepiej niż w tych poprzednich turniejach z tego roku na twardej nawierzchni. Norrie z kolei na wolniejszych kortach nie radzi już sobie tak dobrze jak na tych szybszych i tutaj nadarza się szansa na wygraną dla Kanadyjczyka. Meczu spodziewam się w miarę wyrównanego, w którym o końcowym wyniku zaważy akurat dyspozycja dnia i umiejętność gry na wolniejszej nawierzchni. Pod tym względem dla mnie tutaj faworytem jest Felix. Jak wspomniałem on na wolniejszych kortach gra dużo lepiej niż na szybszej nawierzchni. Norrie z kolei całkowicie odmiennie. Obaj panowie pojawili się tutaj w tamtym roku i obaj do turnieju głównego musieli przedzierać się przez kwalifikacje. Norrie w pierwszym spotkaniu wygrał z Amerykaninem Christianem Harrisonem 2-0 (6-2 , 6-3) a w decydującym spotkaniu o turniej główny wygrał z Ukraińcem Stachowskim 2-0 (6-4 , 6-2). Kanadyjczyk z kolei w 1 rundzie kwalifikacyjnej ograł Amerykanina Fratangelo 2-0 (6-4 , 6-4) a w kolejnym spotkaniu wygrał ze Słowakiem Gombosem 2-1 (2-6 , 7-6 , 6-3). W turnieju głównym Norrie zakończył przygodę z turniejem na 1 rundzie, w której przegrał z Brazylijczykiem Danielem 1-2 (3-6 , 6-1 , 1-6). Aliassime z kolei w 1 rundzie pokonał swego rodaka Pospisila (6-2 , 7-6) a w drugiej rundzie przegrał z innym swoim rodakiem Raoniciem 0-2 (4-6 , 4-6) i pożegnał się z turniejem. Raonic doszedł wtedy do samego finału. Na początek turnieju głównego próbuję zatem niespodzianki ale mocno w nią wierzę. Felix na tego typu nawierzchniach potrafi zaskakiwać.
✅ 2-0 (6-3 , 6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ebden @1,82 1xbet
⛔????
Korty na Indian Wells jak to już było wspominane są bardzo wolne. Potężnym serwisem za wiele się nie zdziała. Trzeba trochę poodbijac w wymianach a tego Karlovic nie lubi. Im dłuższe będą wymiany tym mniejsza szansa na wygranie dla Ivo. Ebden to wybiegany zawodnik i dość uniwersalny. Karlovic to natomiast pewne schematy o którym wszyscy wiedzą. Często biega da siatki by skracać wymiany i gdy nie ma pomysłu na grę. Nigdy na tych kortach mu się dobrze nie gralo i dziś też przewiduje szybkie odpadniecie. Ebden będzie do skutku grał do backhandu Ivo a jak dostanie krótszą odpowiedź to skończy wymianę. Z serwisem Chorwata też ostatnio nie jest najlepiej. W meczu z Albotem gemy były bardzo wyrównane i kilkukrotnie musiał bronić bp.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ebden @1,82 1xbet
Korty na Indian Wells jak to już było wspominane są bardzo wolne. Potężnym serwisem za wiele się nie zdziała. Trzeba trochę poodbijac w wymianach a tego Karlovic nie lubi. Im dłuższe będą wymiany tym mniejsza szansa na wygranie dla Ivo. Ebden to wybiegany zawodnik i dość uniwersalny. Karlovic to natomiast pewne schematy o którym wszyscy wiedzą. Często biega da siatki by skracać wymiany i gdy nie ma pomysłu na grę. Nigdy na tych kortach mu się dobrze nie gralo i dziś też przewiduje szybkie odpadniecie. Ebden będzie do skutku grał do backhandu Ivo a jak dostanie krótszą odpowiedź to skończy wymianę. Z serwisem Chorwata też ostatnio nie jest najlepiej. W meczu z Albotem gemy były bardzo wyrównane i kilkukrotnie musiał bronić bp.
To jest dobry trop i zgadzam się z nim.
Dodatkowo myślę, że ebdenowi będzie zależało z czysto sportowej złości. Miał w tym roku samych wymagających rywali, z którymi nie jest wstyd co prawda przegrać, ale też zraniona duma sportowca na pewno jest, bo każdy chce wygrywać.
A z fala resztą się zgadzam. Kort wolny, wyniki serwisowe Karlovica coraz słabsze, dodajmy ostatnie mecze słabe nawet na szybkim hardzie.
Karlovic coś tam grał na IW ale kiedy? W 2011 roku czyli dawno dawno temu. Potem 1/2 runda.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dla mnie promocja oprócz Ebden
Dzumhur po 1.75 w lvbet ⛔

Bośniaka lubi wolny beton i myślę, że nie można traktować Vinolasa realnie jako zagrożenie dla Damira w tym spotkaniu. Co prawda trochę lepiej kstatnio grał, ale to było na mące, a i tak nic tak naprawdę tam nie ugral. Dzumhur po Rotterdamie odpoczął, bo miał problemy z odciskami, ale tak to wszystko z nim w porządku. Hiszpan ani nie ma poteznego serwisu, ani nie był nigdy wielkim katem w wymianach. Bośniak na spokojnie może go nawet wyslajsować.
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Sandgren - Mannarino
Typ: Sandgren @2,11 fortuna ⛔
Amerykanin gra u siebie, dysponuje mocnym serwisem i dobrze gra z głębi kortu. Po 4 przegranych meczach będzie zmotywowany, żeby przerwać złą passę przy swojej publiczności. Po drugiej stronie Francuz, który po prostu jest słaby. W każdym aspekcie gorszy od Tennysa.
Copil - Albot
Typ: Copil @2,69 fortuna ⛔
Copil +1,5 seta @1,63 fortuna ⛔
Dobry, mocny serwis wysokiego rumuna będzie sprawiał duże problemu niewysokiemu Albotowi, który po takiej serii wygranych meczy na pewno odczuwa zmęczenie. Z kolei wolniejsze serwisy Radu będą okazją do przełamania dla Rumuna.
Gulbis - Bolt
Typ: Gulbis @1,66 fortuna ⛔
W stronę Łotysza, który nie dość, że jest o wiele bardziej doświadczony w tego typu imprezach od rywala i po prostu lepszy w każdej kwestii tenisowej,to na pewno po nie najlepszym początku tego roku chce się wykazać. Bolt niby przeszedł przez kwalifikacje, ale nie wierzę, by zawodnik jego pokroju mógł zajść dalej w tym turnieju.
Do tego:
Kukuszkin - Krajinovic Typ: Krajinovic @1,73 fortuna ✅
Munar - Popyrin Typ: Popyrin @1,75 fortuna ✅
Herbert/Mahut - Isner/Querrey Typ: Herbert/Mahut @1,45 fortuna ✅
Ram/Salisbury - McLachlan/Struff Typ: Ram/Salisbury ⛔
Ale fatalnie tym razem.
Dzięki za rozliczenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 0

rough

Użytkownik
adidas40
Oprócz Popyrina, praktycznie w każdej Twojej propozycji grałbym odwrotnie. A w Albota i Kukuszkina to gram zdecydowanie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom