>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.03.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - FBU Superliga Ukraina
Godzina: 15.00
Spotkanie: Mykolaiv - Cherkaski Mavpy
Typ: Cherkaski Mavpy (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ukraińska Superliga FBU - ekipa gospodarzy szósta pozycja i bilans 10-12, drużyna gości ostatnie, ósme miejsce w tabeli z bilansem 6-15. Cherkaski Mavpy już opisywałem, tutaj czy w dziale tematycznym, to aktualny jeszcze mistrz kraju, uczestnik bieżącej edycji FIBA Europe Cup, ten sezon krajowych rozgrywek jak na razie dużo poniżej swoich możliwości. Wpływ na to na pewno miały zmiany w kadrze i urazy zawodników, które nie oszczędzają tej drużyny - odeszli m.in Kobets, Artamonov czy Arnett, do tego dołączyli, bądź nie mogli we wszystkich spotkaniach zagrać przez urazy np. Tavarion, Otverchenko, Koniev, Boyarkin, Lypovtsev, już nie wliczając tych którzy opuścili mniej spotkań, brak szerokiej kadry, nie pozwolił na lepsze wyniki przy takiej sytuacji.Do tego musieli łączyć jeszcze grę w europejskich pucharach, co też pewnie sporo wysiłku kosztowało. Teraz ta sytuacja wygląda już znacznie lepiej, poza Konievem, prawdopodobnie nie ma już większych absencji, od dłuższego czasu nie grają w Europie, więc chyba najwyższa pora zacząć lepiej punktować w lidze - mają jeszcze jak najbardziej realną szansę wydostać się z dołu tabeli i poprawić miejsce przed play offami (w ich przypadku jeszcze siedem kolejek do końca rundy zasadniczej). Kadra nie wygląda źle - m.in. byli czy obecni reprezentanci kraju Tkachenko, Boyarkin, Chumakov czy Kolchenko, do tego amerykańscy zawodnicy Young, Cokley czy Tavarion, Skapintsev z młodszych reprezentacji, czy też nawet reprezentant kraju w koszykówce 3x3 Lypovtsev. Przynajmniej na papierze, według mnie, to jedno z solidniejszych zestawień w lidze - oczywiście mogę się mylić co do tych możliwości, ale na tyle, ile obejrzałem i poczytałem o tych rozgrywkach, wydaje mi się, że grając od początku w pełnym zestawieniu i bez &quot;bagażu&quot; gry w Europie, to miejsce w lidze mogłoby być zdecydowanie wyższe. Z kolei ekipa Mykolaiv bez większych problemów kadrowych od początku sezonu, a tych wyników też nie mają jakichś wybitnych, więc chyba jak najbardziej można tutaj powalczyć o korzystny wynik. W jednym, jak na razie, rozegranym spotkaniu między tymi zespołami Cherkaski Mavpy pokonały rywali 101-94, grając jak zwykle w niepełnym składzie, m.in. bez Lypovtseva, Skapintseva czy Otverchenki. Może po raz kolejny za bardzo wierzę w potencjał kadrowy, co nie zawsze odzwierciedla parkiet, ale dla mnie drużyna Cherkaski Mavpy ma tutaj odpowiednie argumenty sportowe by powalczyć z ekipa gospodarzy o pełna pulę.
⛔ 100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart vs Hannover
Typ: Stuttgart win
Kurs:
1.68
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Walka o utrzymanie w Bundeslidze. Chociaz bezposredni bilans spotkan pomiedzy tymi druzynami jest na niekorzysc gospodarzy, to jednak uwazam, ze Stuttgart powinien w tym meczu wygrac. Kursy poszly w dol i chyba gospodarze tutaj powalcza o zwyciestwo. Od pewnego czasu nie udaje sie im zaczepic za punkty, a dzasiaj jest ku temu niezla okazja. Lawka pauzujacych w Hannoverze mnie dodatkowo przekonuje do zagrania tego typu.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina. e-Sport CS:GO
Godzina. 19:00
Spotkanie ENCE - Astralis
Typ Astralis wygra 2:0
Kurs 1.66
Bukmacher efortuna
Analiza
Kurs mizerny, ale szansa na wejście bardzo duża. ENCE to bardzo młoda drużyna, która dziś zostanie zniszczona przez presję finału. Nawet ich kapitan Allu wczoraj nie wytrzymał ciśnienia i tak naprawdę ENCE troszkę szczęśliwie się dostało do finału. Astralis ma wszystko by skończyć to w dwóch mapach i myślę, że to będzie istny pogrom. Z jeden strony trzymam kciuki za ENCE, bo piszą piękną historię, ale... Astralis nie bierze jeńców. Oni dziś pójdą po swoje i spodziewam się szybkich dwóch map, gdzie ENCE może nie zdobyć nawet 16 punktów, które teoretycznie dają zwycięstwo na jednej mapie. Wiadomo, że Dawid pokonał Goliata, ale jak dla mnie to dziś Goliat nie ma nawet kamienia, by bronić się przed niszczycielską siłą huraganu prosto z Danii. Astralis można już teraz nazywać najlepszą drużyną w historii, a jeden z ekspertów powiedział dziś bardzo fajne słowa na temat tej drużyny: &quot;oni grają cs z 2022 roku i wątpię, by do tego czasu ktoś ich powstrzymał&quot;. Dla Astralis to kolejny wielki finał, a dla fińskiej drużyny ENCE jest to pierwszy tak poważny finał. Tysiące osób w Katowickim Spodku oraz Miliony przed ekranami swoich komputerów... dziś nie wytrzymają tej presji, po mimo że potrafią naprawdę świetnie strzelać. Duński Dynami wybuchnie dziś po raz ostatni w Katowicach zgarniając Puchar IEM Katowice 2019. Tak jak wczoraj pisałem, Astralis nie lubi tylko 1 mapy, którą jest Cache... a reszta jest przygotowana kapitalnie.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta - Fiorentina
Typ: Remis oraz powyżej 1,5 gola w meczu ( X / +1,5)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega z bodaj piątego posta w tym temacie uprzedził mnie z moim typem, ale nawet dobrze się składa, bo dzięki temu postawiłem odważniej. W meczu spodziewam się remisu, a ponieważ obie drużyny potrafią strzelać- zatem remisu bramkowego. Moje obserwacje podziela także inny użytownik, który postawił tutaj sporą liczbę bramek w tym meczu. Atalanta gra fajną piłkę, eksperci zachwycają się tą drużyną. To prawda, choć ostatnie dwie ligowe porażki nieco ostudziły entuzjazm. Fiorentina natomiast trzyma niezmiennie wysoki poziom, pozostając niepokonaną od 10 spotkań. Na wyjazdach często remisują. Ostatnie 6 meczów między tymi ekipami to a jakże - 5 remisów. Oby dzisiaj było podobnie.
⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Superliga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Levadiakos _ Lamia
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,8
Bukmacher: LVBet

Levadiakos na własnym stadionie gra bardzo średnio nie notując ostatnio jakichś dłuższych serii meczów bez porażki, chociaż teraz ma na koncie takie trzy. Lamia ma na koncie 2 zwycięstwa na stadionach przeciwników z rzędu. Gospodarze, żeby uniknąć spadku muszą zbierać punkty, gdyż obecny sezon bardzo szybko już zbliża się ku końcowi. Ostatnio wygrali 2 spotkania z rzędu, więc powinno być moim zdaniem ciekawie. Levadiakos dodatkowo stracił ponad dwa razy tyle bramek, ile jego zawodnicy w tym sezonie zdobyli, błędy obronne, które były dość liczne przyczyniły sie do tej utraty, a ja liczę dziś na minimum trzy gole.
⛔ 100
 
W 72

walus07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta - Fiorentina
Typ: Bts + o2.5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Iforbet
Analiza:

Ostatni mecz bezposredni miedzy tymi druzynami odbył sie w srode i skonczyl sie wynikiem 3:3 . Juz w pierwszej połowie było 2:2 dzisiaj typuje tak samo jak w tamtym tygodniu Obie strzela z racji gdyz graja dwie ofensywne druzyny
W ostatnich 10 meczach Atalanty tylko raz nie udało im się strzelić bramki
26 bramek strzelonych ~ 2.6 na mecz
13 bramek straconych ~ 1.3 na mecz
Fiorentina w ostatnich 10 meczach:
27 bramek strzelonych ~ 2.6 na mecz
15 bramek straconych ~ 1,5 na mecz
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - WNCAA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Notre Dame - Kobiety - Virginia - Kobiety
Typ: Notre Dame - Kobiety(-32.5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zblizamy sie do konca sezonu zasadniczego w ACC i ja zdaje sobie sprawe z tego, ze Virginia ze swoim 5-10 wciąż walczy z VTech oraz Duke o #10 w zaczynajacych sie za pare dni mistrzostwach konferencji, ale badzmy powazni, przyjezdne nie maja najmniejszych szans w tej konfrontacji.
Virginia w tym sezonie nic wielkiego nie pokazuje, zreszta i ogolny bilans i bilans w konferencji mowi na ten temat wszystko.. Do tego away dziewczyny wyglądaja delikatnie mowiąc fatalnie, a dzis chyba najcięższy z mozliwych terenow w AAC..
Sklad wyraznie odstający od tego Irlandek i tutaj naprawde ciężko znalezc argumenty przemawiające za gra w strone Cavs...
ND to jest inna polka, to jeden z faworytow do wygrania tytulu... Owszem, Irlandki na koncie maja juz trzy porazki, ale akurat przed starciem z VIR w zaden sposob to nie odstrasza..
Ta ostatnią porazke ND ponioslo na początku lutego z Miami i od tego czasu Irlandki sa nie do zatrzymania.. I tutaj nie chodzi o to, ze one wygrywają, chodzi o to, ze one zmiatają z parkietu kolejne druzyny, a na rozkladzie nie bylo samych przyslowiowych ogorkow.. +27 z Florida State, +23 z North Carolina State, +30 z Cuse to są znakomite wyniki, a mozna dodac do tego jeszcze +28 z Duke, czy +50 z BC. Widac, ze forma jest i naprawde nie ma sie co ludzic, ze tutaj Irlandki jakos odpuszczą.
Dzis Senior Day, ostatni mecz sezonu zasadniczego w domu, uhonorowanie Butler, Mabrey, Ogunbowale, Sheperd oraz Turner, do tego dla ND to tez wazny mecz, bo Irlandki wciąz walcza przeciez o #1 w ACC po RS z LOU.
Lącząc to z tą swietną ostatnio dyspozycja i rywalem nie wychodzi tu nic innego jak blowout.
Mysle, ze jak najbardziej warto sprobowac, tu i +40 zdziwic nikogo nie powinno.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20.45
Spotkanie: Valencia Bilbao
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
1, 65
Bukmacher: forbet
Analiza:

Obydwa zespoły w środku tabeli, mają tyle samo punktów. Valencia w tym sezonie przegrała u siebie tylko z Gironą i Juventusem w LM ale ma za sobą czwartkowy rewanż w Pucharze z Betisem. Bilbao po zmianie trenera pod koniec 2018 roku w lepszej formie ale w h2h od 2000 roku Baskowie tylko 2 razy wygrali jako gość w Valencii. Valencia niepokonana od 10 spotkań, 5 zwycięstw i 5 remisow. Biorąc pod uwagę niezłą formę Bilbao liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Napoli Juventus
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Z całym szacunkiem do Napoli, ale w takim składzie jak Milik i Zieliński to raczej są bez szans. Nie tak dawno Stara Damo pokonała Napoli 3:1. Tak mi się zdaje, że dzisiaj scenariusz może być bliźniaczy. Buki faworyzują lekko Napoli, ale według mnie jest to podpucha, żeby gracze utopili kasiorke. Przypominam państwu w drużynie przyjezdnych zagra gracz zwany Ronaldo! A to robi różnicę i taki skład jak wyjdzie w Napoli raczej może złotebuty czyścić. Ja wchodzę w czysty win Juventusu i mam nadzieję, że tego nie pożałuję ???? Pozdrawiam!
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - Athletic Bilbao
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: etoto
Analiza:

Dzisiaj parę ciekawych spotkań uciekło ale spróbujemy jeszcze coś ugrać. Obie ekipy obecnie w środkowej strefie tabeli z szansami na załapanie się do pucharów, nawet do LM. Strata do 4 miejsca, które gwarantuje udział w tych elitarnych rozgrywkach to zaledwie 9pkt i dzisiaj któraś z drużyn może go zmniejszyć do 6pkt. Gospodarze notują serię 4 remisów z rzędu, ogólnie obie ekipy mają najwięcej remisów w lidze, Valencia - 15, Bilbao - 12 także mecz powinien być wyrównany. Typ na faule głównie na dokonania gości, którzy w lidze są na 2 miejscu jeżeli chodzi o popełnione faule, na koncie 382 natomiast Valencia daleko w tabeli, 324 faule.
H2H też sprzyja temu typowi, ostatnie 5 spotkań gdy Valencia była gospodarzem 4 razy linia została pokryta: 30, 30, 22, 28, 34.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Kostarykańska
Godzina: 22:55
Spotkanie: Zeledon - Cartagines
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 3:65
ukmacher: forBet
Analiza:

Dziś chyba zamykam temat : )
Dzień bez analizy to dzień stracony, dlatego spróbuję coś ryzykownego na noc, choć liga, którą wybrałem nie jest mi bliska.
https://www.flashscore.pl/tabela/QVonQp6S/veuf0UIP/#table;overall
Gospodarze w przypadku zwycięstwa mogą wskoczyć na fotel lidera, a na drodze stanie im szósta w tabeli drużyna Cartagines.
Bilans Zeledon w meczach u siebie (3-2-1)
Bilans Cartagines w meczach wyjazdowych (3-1-2)
W lepszej dyspozycji są aktualnie piłkarze Zeledon, którzy w 5 ostatnich meczach zdobyli 13 pkt. z bilansem bramek (11-4).
Dla porównania Cartagines przez 5 ostatnich kolejek zdołało zdobyć 5 pkt. przy bilansie bramek (7-7)
Na koniec pięć ostatnich spotkań &quot;h2h&quot;, w których gospodarzem był Zeledon :
2018r. Zeledon - Cartagines 1:1
2018r. Zeledon - Cartagines 3:2
2017r. Zeledon - Cartagines 3:3
2017r. Zeledon - Cartagines 1:1
2016r. Zeledon - Cartagines 2:0
Liga egzotyczna, typ bardzo ryzykowny, ale wysoki kurs zachęcił mnie do próby. Czy pisanie analizy w takiej lidze się opłaci ? Chwilę po północy się dowiemy : )
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom