>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Dubaj, Acapulco, Sao Paulo - 25.02-03.03.2019

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nie śledzę jakoś bardzo mocno tenisa ale czasem sprawdzam co się dzieje i oglądam powtórki i według mnie Gruzin Basilashvili to jest mega value. Coric ostatnio że tak powiem nie przekonuje totalnie, spotkanie z Veselym który już mógł go wyrzucić tak samo jak Berdych chociaż jakoś się obronił, dostał lanie w Marsylii od Humberta. Ostatnie stałem się fanem Gruzina forma wybuchła gładka wygrana z Kaczką ograny Agut 2:1.
Żałuje tylko że nie pograłem rano bo kursy już spadły Nikoloz ⛔
Do tego myślę żeby pograć Fucsovics over8,5gema ✅
Wygraną przynajmniej 1 seta ⛔
Ferdek pod formą a Węgier na fali. Roger traci seta z Kolbą czy z Verdasco to czemu nie tutaj?
Czekam na opinię.
 
R 0

rough

Użytkownik
Nie śledzę jakoś bardzo mocno tenisa ale czasem sprawdzam co się dzieje i oglądam powtórki i według mnie Gruzin Basilashvili to jest mega value. Coric ostatnio że tak powiem nie przekonuje totalnie, spotkanie z Veselym który już mógł go wyrzucić tak samo jak Berdych chociaż jakoś się obronił, dostał lanie w Marsylii od Humberta. Ostatnie stałem się fanem Gruzina forma wybuchła gładka wygrana z Kaczką ograny Agut 2:1.
Żałuje tylko że nie pograłem rano bo kursy już spadły @1.95 Nikoloz
Do tego myślę żeby pograć Fucsovics over8,5gema
Wygraną przynajmniej 1 seta @2.44
Ferdek pod formą a Węgier na fali. Roger traci seta z Kolbą czy z Verdasco to czemu nie tutaj?
Czekam na opinię.
Zdecydowanie się zgadzam. Też idę w stronę Nikoloza. Po słabym początku sezonu, widać że odzyskał świeżość i ma dobrą motorykę (w meczu z Brandsem w Sofii nie można było na niego patrzeć).
Nie widziałem ostatnich meczów Corica, ale nie jestem jego fanem. Wręcz przeciwnie. Po ich przebiegu widać, że męczył się strasznie, praktycznie co mecz.
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Ja gram Coricia. Kachanow chciał przegrać ten mecz tak samo jak Nishikori z Hubertem. Nie ujmuję oczywiście Hubertowi, który bił naprawdę ładne piłki po rogach i zagrał całkiem ładnie na returnie. Corić widać, że może nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale z meczu na mecz się rozkręca.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Monfils @1,81 1xbet⛔????
Gael wczoraj się nie popisał w końcówce drugiego seta którego miał na tacy. Jednak było widać że czuł się mocny i że miał mecz pod kontrolą. Gdy tylko przyspieszal Berankis nie wiedział co się dzieje. Podobnie wyglądał mecz Francuza z Cilicem. Dziś jednak rywal również w wysokiej formie i dlatego kazdy moment dekoncentracji i słabszej gry może okazać się zgubny. Dlatego liczę że zobaczymy Monfilsa grającego jak w Rotterdamie gdzie nie dawał rywala dojść do głosu i to on ustalal warunki gry. U Greka widać już lekkie zmęczenie ostatnimi meczami a za chwilę dwa Mastersy w Stanach na których pewnie będzie chciał dobrze wypaść. Jego gra nie jest tak pewna i bezbłędna jak w Marsylii co może mieć właśnie związek z duża ilością spotkań które Tsitsipas rozegrał. Patrząc na mecze w Dubaju to Francuz dla mnie prezentuje się lepiej i to on powinien zameldować się w finale.
Leo Mayer @1,93 1xbet⛔????
Argentyńczyk dla mnie jest bardzie kompletnym i wszechstronnym tenisista. Potrafi dobrze serwować, grać z głębi kortu i odnajduje się też w grze przy siatce. Garin to gracz który ma jeszcze rezerwy i uczy się tenisa. Grę opiera na serwisie a jak ten nie pomaga to zaczynają się schody. Awans do tego meczu zawdzięcza Munarowi który trochę na własne życzenie oddał ten mecz.
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
Monfils @1,81 1xbet
Gael wczoraj się nie popisał w końcówce drugiego seta którego miał na tacy. Jednak było widać że czuł się mocny i że miał mecz pod kontrolą. Gdy tylko przyspieszal Berankis nie wiedział co się dzieje. Podobnie wyglądał mecz Francuza z Cilicem. Dziś jednak rywal również w wysokiej formie i dlatego kazdy moment dekoncentracji i słabszej gry może okazać się zgubny. Dlatego liczę że zobaczymy Monfilsa grającego jak w Rotterdamie gdzie nie dawał rywala dojść do głosu i to on ustalal warunki gry. U Greka widać już lekkie zmęczenie ostatnimi meczami a za chwilę dwa Mastersy w Stanach na których pewnie będzie chciał dobrze wypaść. Jego gra nie jest tak pewna i bezbłędna jak w Marsylii co może mieć właśnie związek z duża ilością spotkań które Tsitsipas rozegrał. Patrząc na mecze w Dubaju to Francuz dla mnie prezentuje się lepiej i to on powinien zameldować się w finale.
Zgadzam się w pełni z typem na Francuza ,miłość mu służy ;) hah a tak poważnie to widzę jeszcze dwa inne rozwiązania , uważam że obaj będą skoncentrowani od początku, obaj mocni na serwisie co może zaowocować overkiem, powyżej 10.5 2.25 betsafe widzę dość spora szanse , będzie ciasno , wczoraj widać było po stronie greka że chce, wątpiłem w jego motywację ale każda piłka dobra cieszył się , ale jednak uważam że w przypadku gdy mecz będzie się ciągnął to jednak Gael weźmie mecz, najbezpieczniej będzie na livie grać i w przypadku porażki w 1 secie ładować w franka o ile nie będzie tragedii :p no dobra to tyle pozdro
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Coric - Fedex 2:0 5,5 Uni ⛔
Coś tu dużo pisać Król Fedex co raz starszy i co raz słabszy. Traci sety z innymi dziadkami typu Koli czy Verdi. Fucsovic wczorajszy mecz na miękko mógł wygrać przy takiej dyspozycji Fedexa który co chwila wyrzucal piłki.
Borna w zeszłym roku dwa razy pokonał Fedexa w tym raz na ulubionej dla Rogera trawie. Oboje w miarę dobrze trzymają serwis więc pewnie TB możliwy. Co u Borny martwi to że mimo serwisu daje wiele szans rywalom na lamanko a to Fedex potrafi wykorzystać.
Ja dziś idę pewnie w Borne 2-0 a mocno sam win. POLECAM
 
drif 14K

drif

Użytkownik
Panowie IMO nie ma co grac przeciwko Rogerowi. Jesli wygra bedzie to jego 100 singlowy tytul.
Mysle, ze on zdaje sobie sprawe iz wiekowo bedzie mu bardzo trudno ugrac cokolwiek. Duze szanse ze bedzie zalezalo mu jednak na tym trofeum.
Powdzenia!
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Moje typy na kilka najbliższych meczy.
Kyrgios N. - Isner J.
Typ: Isner J. @2.15 fortuna ⛔
Isner +1,5 seta @1,41 fortuna ✅
Amerykanin zdecydowanie mocniejszy psychicznie, podmęczony Kyrgios zacznie popełniać błędy i się denerwować. Jeśli ktoś tu straci podanie to będzie to właśnie Nick, a jedno przełamanie wystarczy.Serwis dobrze siedzi u Johna, a będzie to kluczowe w tym spotkaniu.
Tsitsipas S. - Federer R.
Typ: Federer R. @1,36 fortuna ✅
Federer R. DW 2:0 @ 1,88 fortuna ✅
Federer w mega formie, zmiótł Chorwata. Z kolei Grek gra zdecydowanie gorzej niż podczas AO, do tego bardzo zmęczony bo meczu z Monfilsem. Będzie popełniał błędy, które Roger bez cienia wątpliwości wykorzysta. Pewne zwycięstwo Rogera, który idzie po 100-tny tytuł.
Ram R./Salisbury J. - McLachlan B./Struff J.L
Typ: Ram R./Salisbury J. @1,63 fortuna ✅
Idę w stronie o wiele równiejszej, bardziej powtarzalnej parze. I Ram i Salisbury są dość kompletnymi deblistami. Z kolei ich rywale bazują na formie dnia, Struff będzie walił forenhandem. Raz wejdzie, raz nie. Na serwisie McLachlana pewnie będą przełamania. Zwycięstwo lepszej obecnie pary.
Bambridge L./O Mara J. - Bellucci T./Dutra Silva R
Typ: Bambridge L./O Mara J. @1,95 fortuna ✅
Granollers M./Mektic N. - Krajicek A./Sitak A
Typ: Granollers M./Mektic N. @1,58 fortuna ⛔
Edit: nie wiem jak usunąć hiperłączy do fortuny, mam nadzieję, że nie łamię żadnego regulaminu forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: fortuna
W finale Dubaju zmierzą się ze sobą nr7 Szwajcar Roger Federer oraz nr11 Grek Stefanos Tsitsipas. H2h to 1:1 oba spotkania z tego roku i najpierw Roger wygrywa 7:6 7:6 w pucharze Hopmana, aby 17 dni później przegrać w 1/8 AO 6:7 7:6 7:5 7:6. Tak więc ich pojedynki to maratony najczęściej kończące się tie-breakami i własnie tym sugerują się buki wystawiając kursy dzisiaj. Tsitsipas w ciągu 10 dni rozegrał 8 spotkań na 2 kontynentach i wszystkie wygrał. W Marsylii większość meczy wygrywał szybko, bo każde z trzech pierwszych zajęło mu troszkę ponad godzinę i dopiero w finale trochę się męczył z Kukuszkinem 2 godziny. W Dubaju kolejno 1:45 z Ebdenem, 0:58 z Gierasimowem, 2:21 z Hurkaczem i 3:00 z Monfilsem wczoraj i taki cytat po wczorajszym meczu:
&quot;I entered the semifinal, I was so tired. I could feel my body. I don’t know, I was not expecting much from me, to be honest. I was just playing. My main focus was not to go too much. If you would play good shots, usually I would run for them, give 100 percent. But I felt like my body will crack if I do that again.”
Co mniej więcej oznacza, że już przed meczem czuł zmęczenie i sam nie wie jak wygrał to spotkanie ponieważ nie grał na 100% gdyż czuł, że jego cialo mu na to nie pozwala. Tak więc co dopiero będzie dzisiaj w finale przeciwko Federerowi? Jeśli dogra do końca to będzie dobrze więc odradzam jakiekolwiek granie na Greka. W dodatku Roger dzisiaj ma szanse na zdobycie swojego 100 tytułu rangi ATP i po wczorajszym sparingu z Coric&#39;em, bo meczem ze względu na postawę Chorwata bym tego nie nazwał, jest na pewno zmobilizowany, wypoczęty i głodny rewanżu za wyeliminowanie go z AO gdzie stracił sporo punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Według mnie nie można sugerować się takimi wywiadami. Grek na pewno czuje te spotkania i jest zmęczony ale to jednak finał z mistrzem... Może będzie chciał przypieczętować kto w tej chwili tak naprawdę rozdaje karty w tenisowym świecie. Skąd wiemy, że ta gadka w wywiadzie to nie branie pod uja ? Na pewno jest zmęczony, ale czy na tyle żeby nie powalczyć o kolejny finał? Ja myślę, że specjalnie trochę podkolorował, to dopiero będzie osiągnięcie, rozwalić mistrza, będąc po takim maratonie i &quot;nie grając na 100 %&quot;. Jak dla mnie no-bet ale jak miałbym grać to coś w stronę greka.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dzieki Wielki Graczu za rozliczenie typu.
Roger mnie przekonał że jest przygotowany aby sięgnąć po 100 ATP. Dziś śmigam na Rogera śmiało i bez obaw bo grek zbyt dużo ostatnio grał i nie wierzę że bez świeżości z AO da radę ugrać coś więcej niż może set z Rogerem. Nie wydaje mi się że będzie lamal Rogera więc szansy greka upatruje w TB.
Roger zadny rewanżu za AO a dodatkowo ten jubileuszowy tytuł który znowu dopełnia jego legendę. Nie wiadomo czy uda się jeszcze wygrywać finały w szlemach także każdy tytuł nawet w niższej rani 500atp to patryczek od Rogera dla mlokosow i wiecznych krytyków.
Nie zagram dziś na 2-0 Rogera ale jego wygrana to myślę że formalność. Nawet nie chodzi o wczorajszy mecz bo to Coric wyszedł jakby na przeciwko stała Radwańska a i z nią pewnie miałby kłopoty.
Roger win 1.35 Pinn ✅
Tb w meczu 1.4 Forbet zagrany z dwoma innymi zdarzeniami bez podatku. ⛔
Zapraszam do gry!
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
co myslicie o dzisiejszym meczy Kyrgiosa ze Zverevem ? NIck cos zaczał grac ale miał prawei same 3 setówki w tym turnieju Sasza napewno swiezszy cieko powiedziec z kolei w jakiej formie Zverev bo Ferrer i Poyrin których ograł po 2:0 to zaden wyznacznik wczoraj grał z Norriem ktory juz moze postraszyc na hardzie i gładko go ograł . ja mysle ze jednak Zverev powinien wziac finał ma dobrą statystyke w finałach motywacji nie zabraknie plus NIck zmeczony napewno plus jeszcze cos ma z kolanem cały czas australijczyk . wiec raczej Zverev . ktos ma jakies przeymyslenia?
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Kyrgios N. - Zverev A.
Typ: Kyrgios N. @2,62 fortuna ✅✅✅
Kyrgios N. +1,5 seta @1,57 fortuna ✅✅✅
Tym razem w kierunku Kyrgiosa. Zverev żadnego rywala z wyższej półki, Kyrgios za to pokonał samego Nadala, Wawrinkę i Isnera, który też jest w bardzo dobrej formie. To świadczy o obecnej dyspozycji Australijczyka. Mam tylko nadzieję, że da radę kondycyjnie. Po tylu zaciętych meczach może w końcu dać o sobie znać zmęczenie. Jednak jeśli wyjdzie w pełnej dyspozycji, powinien spokojnie ogarnąc Niemca.
Delbonis F./Gonzalez M. - Bambridge L./O&#39;Mara J.
Typ: Delbonis F./Gonzalez M. @1,60 fortuna ✅✅✅
Lepsza para na ziemi, do tego wygrali tu rok temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
C 6

chmielo007

Użytkownik
Garin Ch. - Pella G. 2 1,54 bettson ✅✅✅

Turniej w Sao Paolo, korty ziemne, finał. Chiliczyk Garin kontra Argentyńczyk Pella. Polecam osobiście grać na doświadczonego Pelle. Oglądałem go na tym turnieju, forma jest, kondycja jest, pierwsze podanie siedzi znakomicie. Wczoraj mniał wymagającego przeciwnika Djere, który znakomicie czuje się na ziemnej nawierzchni kortu. Pokonał go bez większych problemów. Finał dla Argentyńczyka. Sam wjeżdżam w niego grubo.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom