>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dzieńdoberek, mam śmieszne zapytanie do &quot;doświadczonych&quot; typerów, CZY 3-LETNIE DZIECKO NADAJE SIE NA 90MIN NA STADIONIE? Wiem, że każde dziecko jest inne... Kto ma doświadczenie w tej kwestii, proszę o odzew na priv, szkoda byłoby umoczyć siano, a jeszcze bardziej szkoda opuszczać Griffin Park po 20 min walki z WBA :bandit:
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dobre kursy dziś na Modene , Trentino , Verone , Zakse, Cassalmagiore . Co wy na to ? :&gt; nawet -1.5 seta zaryzykować można ????
5 meczy -1.5 seta @24.15 ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzieńdoberek, mam śmieszne zapytanie do &quot;doświadczonych&quot; typerów, CZY 3-LETNIE DZIECKO NADAJE SIE NA 90MIN NA STADIONIE? Wiem, że każde dziecko jest inne... Kto ma doświadczenie w tej kwestii, proszę o odzew na priv, szkoda byłoby umoczyć siano, a jeszcze bardziej szkoda opuszczać Griffin Park po 20 min walki z WBA :bandit:
Wytrzyma jak zaśnie ???? Pzdr
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dzieńdoberek, mam śmieszne zapytanie do &quot;doświadczonych&quot; typerów, CZY 3-LETNIE DZIECKO NADAJE SIE NA 90MIN NA STADIONIE? Wiem, że każde dziecko jest inne... Kto ma doświadczenie w tej kwestii, proszę o odzew na priv, szkoda byłoby umoczyć siano, a jeszcze bardziej szkoda opuszczać Griffin Park po 20 min walki z WBA :bandit:
Ale o co ci konkretnie chodzi, czy z dzieckiem można iść na mecz???
Zależy od dzieciaka, ja byłem z córką też coś w tym wieku na Real chyba z Vallecano na bernabeu i nie było problemu, ale wiadomo, żona byłaaaa. Idziesz sam czy z kumplami to się domyślasz. Zorganizuj jakieś zabawki itp i da radę ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Eibar - dominacja przez całą 1 połowę, Celta zrobiła przez 45 minut może 3 składne akcje. Jedyny + na gości to strzał w poprzeczkę xD.
Eibar - 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Ostatecznie po analizie wybralem : Trentino win , Casalmagiore -1.5 seta , ZAKSA -1.5 seta , Modena -1.5 seta @9.09 ????
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
ov 4.5 Kazan - Omsk pewniak na dzis panowie @1.72
Basel vs Thun o2,5
St Gallen vs Xamax o2,5
AZ vs Sittard o3,5
Feyenoord vs Emmen o3,5
@6.96
myslalme o basel.. ALE patrzac na h2 ich mecze wygladaja ov, under i tak na przemian.. dzis wyhcoszi under
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Takie propozycje ode mnie na dziś:
Ludogorets-Botev o2,5
Basel-Thun o2,5
ako: @2,49
Winterthur-Lausanne o2,5 @1,76
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Torino X @ 2,45
gospodarze nawet celnego strzału nie oddali w I połowie, 0 klarownych sytuacji. Spodziewam się nudnego, najpewniej bezbramkowego remisu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom