>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Premier League (02.03 - 03.03.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Fulham - Chelsea
Chelsea azjan -1 @2.02 za podwójną stawke ZWROT
Na pięknie położony Craven Cottage przyjadą Smerfy z Londynu, które po ostatnich 3 tragicznych wyjazdach (0pkt, bramki 0-12; przed tą czarną serią: 7-1-2 i gole 19-8) rozprawią się z Wieśniakami i zabiją ich marzenia o pozostaniu w Premier League. Fulham nie zdołali ukłuć defensywy Southampton, więc wnioskuje, że tym bardziej nie uczynią tego z Chelsea, pomimo własnego boiska. The Blues nareszcie zagrali dobrze w defensywie przeciw Tottenhamowi, nie pozwalając im na oddanie &quot;prawdziwego&quot;, celnego strzału w całym meczu. Tottenham wyglądał słabo na tle defensywy Chelsea, nawet rzutów rożnych nie nabili. Walka o 4 miejsce jest bardzo zacięta i &quot;odblokowana&quot; Chelsea powinna skasować w niedzielę 3 pkt. Typuje 2-0 dla przyjezdnych, po golach Higuaina i Hazarda. Można jeszcze coś pomyśleć o kartkach, choć arbiter underowy...
Mam jeszcze 1 typ, w który planuje wejść za podwójną stawke, czekam na kursy w uni.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Tottenham - Arsenal typ Tottenham kurs 2.10 forBET
Dwie ostatnie porażki Tottenhamu nie wróży zbyt dobrze dla tego klubu. Czas poszukać przełamania i znakomitym rywalem będzie Arsenal, który tak jak i Tottenham walczy o grę w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Ostatnie mecze Tottenhamu to dwie porażki z Chelsea oraz z Burnley. Bardzo dobrze rozegrany mecz w Lidze Mistrzów z Borussia Dortmund. Wygrana z Leicester, Newcastle,Watford. Patrząc na Arsenal to ostatnie trzy mecze godne podziwu wysoka wygrana z Bournemouth, wygrana z Southampton i BATE. Zdarzały się też małe wpadki Arsenalu m.in w Lidze Europy porażki na boiskach w Białorusii z BATE Borysow mimo iż BATE prezentuje się bardzo dobrze to pomiędzy tymi klubami jest pewna półka. Czuję, że Tottenham ma pewien spokój ponieważ wygrał w pierwszym meczu trzema bramkami i myślę, że na Arsenal powinien wyjść w swoim optymalnym ustawieniu i próbować zbliżyć się do Manchesteru City. Będzie to na pewno ciężki mecz, ale ja tutaj widzę przełamanie Tottenhamu. Pozdrawiam trzymajcie się.
Everton - Liverpool typ Liverpool kurs 1.60 forBET
Liverpool mimo iż występ wątpliwy przed wystąpieniem Roberto Firmino i Lovrena oraz na pewno nie zagrają Gomez oraz Oxlade-Chamberlain to ja tutaj widzę nadal jako faworyta zespół z Liverpoolu. W Evertonie prawdopodobnie nie zagra Baines. Liverpool wiadomo teraz najważniejsza Liga Mistrzów, ale na pewno w dużym stopniu skupiają się również na Lidze Angielskiej, gdzie są aktualnie liderem tych rozgrywek, ale różnica pomiędzy nimi a Manchesterem City wynosi zaledwie jeden punkt więc jak widać nie wielka. Everton ma już pewne utrzymanie w lidze do Pucharów chodzby Europejskich jest kolosalna róznica więc jedyne co im pozostaję to zagrać dobry mecz z tak utytułowanym zespołem jakim jest Liverpool. Goście nie przegrali od ośmiu meczy. Liverpool ostatnim meczu rozgromił Watford aż pięcioma bramkami. Patrząc na grę Evertonu to ostatnia dość wysoka wygrana z Cardiff - trzema bramkami. Dalsze mecze to trzy porażki pod rząd z Watfordem, Manchersterem City, Wolves. Mecz w Lidze Mistrzów dopiero 13 marca więc tutaj czekam na pewne zwycięstwo Liverpoolu. Widać to po przedstawionych przeze mnie wynikach. Tutaj Liverpool przewyższa o przynajmniej klasę zespół z Evertonu i jak widać Liverpool ma o co walczyć. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: x
Kurs: 3.70
Godz: 13:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chyba najciekawiej zapowiadające się jutro spotkanie z Premier League, Tottenham na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Arsenalu. Gospodarze są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, ale ja bym w tym spotkaniu nie lekceważył zespołu kanonierów bowiem jest to ekipa bardzo niewygodna z kilkoma na prawdę klasowymi zawodnikami i bardzo zabójczym oraz szybkim atakiem. Tottenham w tym momencie ma 4 punkty przewagi nad zespołem Arsenalu i właśnie dlatego goście muszą tutaj atakować od pierwszych minut żeby nie dać zepchnąć się do defensywy. Ostatnio Kanonierom na wyjazdach za bardzo się nie szczęsciło i ugrali tam w tym sezonie tylko 18 punktów ale gospodarze u siebie zanotowali już 4 porażki w tym sezonie i może być tak że i Arsenal będzie w stanie ugrać coś dla siebie na tym ciezkim do gry stadionie. W drużynie Tottenhamu nie zobaczymy Diera, a nie wiadomo czy wróci na to spotkanie Ali oraz Verthongen natomiast w ekipie gości na pewno nie zagra Bellerin, Holding,Welbeck a nie wiadomo czy na boisku pojawią się Maitland-Niles, Lichsteiner oraz Koscielny. Tak więc spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie, ale obawiam się kalkulacji po obu stronach barykady i niestety myślę że będzie to zamknięte spotkanie w którym wielu bramek nie uświadczymy. Mój typ na ten mecz to wynik po 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Moją uwagę przykuł mecz Brighton kurs na win spoko ale czy przyjezdni po zdobyciu w ostatniej kolejce 3 punktów jeszcze uwierzyli w to że się utrzymają to jest sport wszystko może się zdarzyć dlatego myślę o over 1 .5 gola dla Brighton z 2 powodów słabe wyjazdy i defensywa gości i szansa dla gospodarzy aby myśleć bardziej spokojnie o tym że sami się utrzymają w lidze no i takie małe coś jak przełamanie i jak ktoś coś doda ?? Pozdrawiam
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Moją uwagę przykuł mecz Brighton kurs na win spoko ale czy przyjezdni po zdobyciu w ostatniej kolejce 3 punktów jeszcze uwierzyli w to że się utrzymają to jest sport wszystko może się zdarzyć dlatego myślę o over 1 .5 gola dla Brighton z 2 powodów słabe wyjazdy i defensywa gości i szansa dla gospodarzy aby myśleć bardziej spokojnie o tym że sami się utrzymają w lidze no i takie małe coś jak przełamanie i jak ktoś coś doda ?? Pozdrawiam
Od 2 dni myślę nad tym Brighton czysty win... coś z tyłu głowy mnie powstrzymuje przed tym betem, sam nie wiem co ????
gliwiczanin
Popieram typy, tylko pozwolę sobie na malutką korektę - dla Liverpoolu najważniejsza jest Premier League, a nie Champions League ;) Wszyscy w klubie mają cisnienie na rodzimą ligę, od kibiców, poprzez zawodników, po zarząd ;)
Do dubelka proponuje dzisiaj taki zakład:
Man Utd - Southampton
Southampton over 1.5 kartek ⛔
E: nie mam zwyczaju się tłumaczyć, ale tutaj muszę skomentować, ten sędzia to jednak niezły gagatek, Soton zasłużył na over 1.5 kartki i to bardzo mocno zasłużył, ale dla tego pana widocznie atak od tyłu w nogi rywala, nie dotykając piłki to nie jest żółta kartka... Cyrkowiec!
Soton w ostatnich 3 meczach ligowych zanotował średnio 15 fauli na mecz, ale w ostatnich 2 bez konsekwencji, bez kartki. Dzisiaj przyjeżdżają do rozpedzonego Manchesteru i myślę, że ich głównym celem jest obrona remisu 0-0. Z h2h wynika, że może tutaj paść remis, ale forma Utd jest bardzo dobra. Gospodarze będą atakować, a goście bronić. Diabły muszą zagrać o 3 pkt, bo w następnej kolejce grają z Arsenalem, a więc ich rywalem w walce o top 4. Southampton przeciw drużynom z top 6 słabo wypada, jak już wspomniałem, zaryzykuję stwierdzenie, że Święci przyjeżdżają dzisiaj walczyć o 1 pkt i w tych okolicznościach powinni wyłapać nareszcie kartki, prawdopodobnie już w 1 połowie ktoś wyłapie. W 3 ostatnich spotkaniach między tymi drużynami pokazano aż 19 kartoników, dzisiaj jedynym mankamentem jest arbiter ze średnią 3 kartek na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Tottenham - Arsenal
Arsenal @ 3,75
Arsenal ha -1.0 @ 8.00 Oba Unibet
Derby Północnego Londynu rozpoczną nam tę kolejkę Premier League. Dla mnie to Kanonierzy są dziś faworytem do zwycięstwa. Tottenhamowi wychodzi wąska kadra i pasywność na rynku transferowym. Przytrafiło się kilka kontuzji i już Koguty nie wyglądają tak dobrze jak jeszcze parę kolejek temu. Wrócił Harry Kane i to jest jedyna dobra wiadomość dla kibiców Tottenhamu. Nadal po za grą Harry Winks, Delle Alli, Jan Verthonghen i Eric Dier. Dodatkowo powoli natężenie spotkań wychodzi Sonowi. Grał od deski do deski od początku roku, poleciał na Puchar Azji , tam grał praktycznie wszystko, wrócił i z miejsca stał się liderem Spurs po kontuzjach Kane i Allego. Dodatkowo w poniedziałek Tottenham leci do Dortmundu, aby zagrać rewanżowe spotkanie 1/8 Champions League i nawet mimo wygranej 3:0 na Wembley nie skreślałbym Borussi, Tottenham tam również musi zagrać w pełni skoncentrowany, przede wszystkim w defensywie. Arsenal natomiast znów chyba łapie dobrą formę, którą prezentowali na w listopadzie i grudniu. Wygrana z BATE w rewanżu w LE 3:0, później pewne zwycięstwo 2:0 z Southampton no i w ostatniej kolejce demolka na Emirates z Bournemouth 5:1. Warte odnotowania , że Mesut Ozil wrócił do gry i to w dobrej formie (gol i asysta oraz 11 kluczowych zagrań w meczu z Bournemouth). Arsenal z Ozilem będzie jeszcze mocniejszy. Może wtedy grać tak jak najbardziej Emery lubi - bez skrzydłowych, z dwoma napastnikami (Lacazette i Aubameyang) i Ozil za ich plecami. To taki typ napastników, którzy żyją z podań prostopadłych a Ozil jest stworzony do takiej gry. Za plecami Niemca wtedy Emery musi postawić na trójkę Xhaka, Torreira i Guendouzi. Dzisiaj zdecydowanie stawiam na Arsenal i to w dodatku po tak wysokim kursie. aż żal nie spróbować.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Trochę dziwnie, napisałeś post dwie minuty temu, kiedy było już wiadomo, że Ozil nie gra w podstawowym składzie, brakuje również Torreiry o którym wspominasz. Aaa i gra tylko jeden napastnik.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dziwne, że takie grajki jak Auba, Ozil i Torreira siedzą dzisiaj na ławie :confused: chciałbym zobaczyć dzisiaj w akcji taką formacje ofensywną: Laca&amp;Auba z przodu, za nimi Ozil, a w drugiej linii Torreira&amp;Xhaka&amp;Ramsey, no ale muszę obejść się smakiem. Emery lubi kombinować. 40 min do meczu, 3-2 dla Spurs :holidayspirit:
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Co do Chelsea to nie byłbym taki pewien co do nich w dniu dzisiejszym. W czwartek kolejne spotkanie w LE w lidze macierzystej grają na przemian a ekipa z Fulham Road w ostatnim spotkaniu i 2 wcześniejszych pokazują, że gra zaczyna im się kleić.
Osobiście kibicując Chelsea dziś stawiam na ich porażkę.
Typ Fulham wygra @6,29 na BAH
Aleksandar Mitrovic (Fulham) strzeli przynajmniej 1 bramki @ 3,00
Ryan Guno Babel (Fulham) wykona przynajmniej 1 podań ( asysta) @ 6,00
Czerwona kartka 5.17 ????
Typy szaleńca ale liczę na przełamanie Fulham po ich ostatnich męczarniach dzisiejsze zwycięstwo może dać im kilka kropel słodyczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom