>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A jednak obrona Czestochowy.Zly pomysl jednak na te rozne.Nie wygrzebia sie.
Mecz na razie z sytuacjami dla obu drużyn. Niby Victory przeważa, ale gole powinny już paść z obu stron. Z rogami na razie słabo. Ja pobieram over ht po @ 1,90 ✅ za drobne. GL!
edit
34 i 0-1 szybko, ale tak ten mecz wygląda, akcja za akcję ????
edit2
Otwarte spotkanie, nikt nie broni na 100% ???? , Jetsom zależy, Victory napiera, optyczna przewaga gospodarzy, ale to nic nie znaczy, mogło być 2-1, 1-2 spokojnie. Coś jeszcze wpadnie raczej na pewno. Przyczaję się... jak zdążę to podam ????
edit3
Jak znam życie to Muscat zrobi &quot;suszarkę&quot; w szatni więc za drobne dam gol w przedziale 45-60 po @ 2,16 ⛔ za drobne. Równie dobrze Merrick może swoim powiedzieć &quot;dobijmy ich po przerwie&quot; ????
edit Athiu żeby się przyłożył, ale niestety kiszka mimo okazji. No nic, gole tu jeszcze padną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Victory- Newcastle powyżej 2,5 kartki kurs 1,55
Mecz o sporą stawkę, gospodarze walczą o TOP 2 a goście o play off. Powinno być gorąco po przerwie, sędziuje Evans, który potrafi sypać kartkami. Bardzo się dziwię jak over 2,5 kartek nie wejdzie w takim meczu.
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Victory- Newcastle powyżej 2,5 kartki kurs 1,55
Mecz o sporą stawkę, gospodarze walczą o TOP 2 a goście o play off. Powinno być gorąco po przerwie, sędziuje Evans, który potrafi sypać kartkami. Bardzo się dziwię jak over 2,5 kartek nie wejdzie w takim meczu.
Fuks z kartkami, dwie żółte i czerwona, liczona jako 3 pkt kartkowe, totalny fuks, bo mecz dramatyczny jeśli chodzi agresję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś V niesamowicie odwaliło.... widać Jets poczuło &#39;krew&#39; playoffów. Dzisiejszą wygraną mocno zbliżyli się do Nixów i City. Dlatego na jutrzejszy mecz ja pobieram:

City - Glory

1 - @3 - 0,5j ⛔
rogi ov 11 - @2,75 - 1j ⛔
rogi ov 12 - @3,75 0,4j ⛔ ⛔
więcej rzutów - City - @1,61 - 2j
rogi City HA-1 - @2,05 - 1j ⛔
i kreator: rogi ov 10 + wynik 1X + X HT - @6,5 - 0,5j ⛔
i łamaki:
1/2 - @26 - 0,3j ⛔
2/1 - @29 - 0,3j ⛔
City musi coś zagrać - a to raczej pewniak, że nabiją trochę rogów. Glory już bardziej chce, więc będzie grało na luzie... a jak zagrają na luzie to też swoje cornery powinni zrobić. Jako, że w City na pewno jest większa motywacja, myślę sobie - nie przegrają... a może nawet i zgarną 3 punkty i w końcu przełamią passę Glory. Glory, które w ostatnim spotkaniu straciło punkty z przecież nie najmocniejszym WSW. A ostatnio City odniosło pewien sukces nie przegrywając z wyżej notowanym Victory w derbach Melbourne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś V niesamowicie odwaliło.... widać Jets poczuło &#39;krew&#39; playoffów. Dzisiejszą wygraną mocno zbliżyli się do Nixów i City. Dlatego na jutrzejszy mecz ja pobieram:

City - Glory

1 - @3 - 0,5j
rogi ov 11 - @2,75 - 1j
rogi ov 12 - @3,75 0,4j
więcej rzutów - City - @1,61 - 2j
rogi City HA-1 - @2,05 - 1j
i kreator: rogi ov 10 + wynik 1X + X HT - @6,5 - 0,5j
i łamaki:
1/2 - @26 - 0,3j
2/1 - @29 - 0,3j
City musi coś zagrać - a to raczej pewniak, że nabiją trochę rogów. Glory już bardziej chce, więc będzie grało na luzie... a jak zagrają na luzie to też swoje cornery powinni zrobić. Jako, że w City na pewno jest większa motywacja, myślę sobie - nie przegrają... a może nawet i zgarną 3 punkty i w końcu przełamią passę Glory. Glory, które w ostatnim spotkaniu straciło punkty z przecież nie najmocniejszym WSW. A ostatnio City odniosło pewien sukces nie przegrywając z wyżej notowanym Victory w derbach Melbourne.
A kto ich tam Panie wie co im odbije? Wcale mnie under dla odmiany ???? nie zdziwi. Cyrkowy czas więc live zostaje. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 559

dobryx

Użytkownik
Dziś V niesamowicie odwaliło.... widać Jets poczuło &#39;krew&#39; playoffów. Dzisiejszą wygraną mocno zbliżyli się do Nixów i City. Dlatego na jutrzejszy mecz ja pobieram:

City - Glory

1 - @3 - 0,5j
rogi ov 11 - @2,75 - 1j
rogi ov 12 - @3,75 0,4j
więcej rzutów - City - @1,61 - 2j
rogi City HA-1 - @2,05 - 1j
i kreator: rogi ov 10 + wynik 1X + X HT - @6,5 - 0,5j
i łamaki:
1/2 - @26 - 0,3j
2/1 - @29 - 0,3j
City musi coś zagrać - a to raczej pewniak, że nabiją trochę rogów. Glory już bardziej chce, więc będzie grało na luzie... a jak zagrają na luzie to też swoje cornery powinni zrobić. Jako, że w City na pewno jest większa motywacja, myślę sobie - nie przegrają... a może nawet i zgarną 3 punkty i w końcu przełamią passę Glory. Glory, które w ostatnim spotkaniu straciło punkty z przecież nie najmocniejszym WSW. A ostatnio City odniosło pewien sukces nie przegrywając z wyżej notowanym Victory w derbach Melbourne.
Ufam Tobie !
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Oprócz mega upału w Melbourne &quot;nic się nie dzieje&quot; a na tablicy 2-0 ???? Normalka ????
Przewrotnie za drobne under 3,5 po ⛔ @ 1.9 pobrałem...
Edit
W końcówce ht było zamieszanie pod bramką City, ale zostało te 2-0...
edit
W drugiej Glory cisnęło i wyciągnęli w 91 na 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Sędzia straszny kołek, czarny z City wali celowo z łokcia w pysk a oni nawet na VAR nie sprawdzają ???? ????
Karny dla Glory też mógł być, bramkarz kasuje Castro po strzale jak dzik.
Ten VAR to chyba tylko na papierze.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sędzia straszny kołek, czarny z City wali celowo z łokcia w pysk a oni nawet na VAR nie sprawdzają ???? ????
Karny dla Glory też mógł być, bramkarz kasuje Castro po strzale jak dzik.
Ten VAR to chyba tylko na papierze.
Wychodzi na to, że City ma wygrać ???? Szejkowie płacą ???? to wymagają. Pan Li powiedział, że się zdziwie meczem w Melbourne. Na razie to wygląda, że majekxowi tym razem dał dokładny cynk ten żółty, cwany lis... ????
Edit live
52 min. i już się zdziwiłem, jak Glory nie strzelili? No nic dla mnie dobrze...
edit
I się zdziwiłem w 91 Castro na 2-2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Sędzia straszny kołek, czarny z City wali celowo z łokcia w pysk a oni nawet na VAR nie sprawdzają ???? ????
Karny dla Glory też mógł być, bramkarz kasuje Castro po strzale jak dzik.
Czerwona mogła być.. ale karny? Castro już dawno strzelił, a bramkarz raczej jechał już na trawce.. na dwoje babka wróżyła, ale raczej nie na karny.
Ogólnie mecz w pierwszej połowie bez historii, biegają w okolicach środka boiska i tyle
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
ok,
Czerwona mogła być.. ale karny? Castro już dawno strzelił, a bramkarz raczej jechał już na trawce.. na dwoje babka wróżyła, ale raczej nie na karny.
Ogólnie mecz w pierwszej połowie bez historii, biegają w okolicach środka boiska i tyle
ok, karny 50 na 50 ale czerwona dla czarnego to ewidentna.
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dla obu zespołów mecz powinien kończyć się po jakichś 30 min.... a moje typowanie rogów? - padaka. City gra z kontry z jednym, może dwoma wychodzącymi zawodnikami. Perth - jak już coś gra do boku, bo potem praktycznie piłka wraca na środek boiska... po ilości rożnych dla Perth można wywnioskować ile było dośrodkować - bo co dośrodkowanie do róg. Przepraszam za te rogi - totalnie chybiony typ i ogólnie kierunek.
ok, karny 50 na 50 ale czerwona dla czarnego to ewidentna.
no i nie wiem czy dla Griffithsa nie powinna być - za niesportowe zachowanie - bez piłki, za plecami sędziego chwyt rodem z podwórka i powalenie przeciwnika.
Heh 2:2.. i dobrze tak City... a Pan Li to wyjątkowy dowcipniś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
mam powyżej 5,5 rożnych, jest 5 po 79 minutach i w 16 minut nie robią żadnego:/
A daj spokój, to niemożliwe wręcz, najlepsze, że kołek z Glory w około 75 minucie zagarnia piłkę z linii, która leci na rożny, nie wiem po co , bo i tak nic nie zrobił a zabrał rożnego drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
D 559

dobryx

Użytkownik
Dla obu zespołów mecz powinien kończyć się po jakichś 30 min.... a moje typowanie rogów? - padaka. City gra z kontry z jednym, może dwoma wychodzącymi zawodnikami. Perth - jak już coś gra do boku, bo potem praktycznie piłka wraca na środek boiska... po ilości rożnych dla Perth można wywnioskować ile było dośrodkować - bo co dośrodkowanie do róg. Przepraszam za te rogi - totalnie chybiony typ i ogólnie kierunek.
no i nie wiem czy dla Griffithsa nie powinna być - za niesportowe zachowanie - bez piłki, za plecami sędziego chwyt rodem z podwórka i powalenie przeciwnika.
Heh 2:2.. i dobrze tak City... a Pan Li to wyjątkowy dowcipniś.
Mam nadzieje ze nastepna kolejka to same overy rożnych ????
 
Do góry Bottom