>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

mark 2,3K

mark

Forum VIP
U mnie juz strona Ecopayz normalnie zaczela dzialac. Po zalogowaniu juz nie ma białej strony. Tylko,ze wpłaty do firm cos jeszcze nie działaja u mnie
 
7 0

777xxx

Użytkownik
Umnie nie działa już od 4 rano biały ekran po zalogowaniu próbował ktoś się z nimi kontaktować mam na koncie Ecopayz ponad 5k a tu taka lipa
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
przeciez kasy nie zawina, jakies problemy techniczne maja, na maile nie odpowiadaja poki co
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 0

sebas3

Użytkownik
jako ze minelo juz 24h, to tez cos dodam od siebie
wyglada na to, ze ta wesola stronka to jest gigantyczna zenada,
napisalem im maila wczoraj o 19, ze mam problemy z logowaniem i platnosciami i do teraz nie doczekalem sie nawet odpowiedzi, LC nie dziala, telefonow nie odbieraja
na twitterze, facebooku i na stronie zero jakiejkolwiek informacji przez 24h!
to wszystko wskazuje na to, ze za dzial IT odpowiada tam jakis gimnazjalista, ktory wczoraj zachlal morde i od 24h jest taka dezorientacja, ze nawet nie ma nikogo, kto potrafilby wlaczyc na stronie komunikat
&quot;mamy chwilowe problemy, pracujemy nad ich rozwiazaniem i przepraszamy za problem&quot;
jedyne co tym ananasom lepiej wychodzi, to pobieranie zlodziejskich prowizji (60-80 pln od kazdego wyplaconego tysiaca w bankomacie)
i wymyslanie jakis smiesznych dodatkowych weryfikacji w momencie gdy na koncie znajduja sie jakies wieksze srodki jak np domaganie sie zdjecia z dowodem przy twarzy i kartka &quot;dla ecopayz + data&quot;
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wow wczoraj wieczorem zlecona wyplata na konto bankowe a dzisiaj po poludniu hajs juz dotarl. Mega szybko. Jeszcze niedawno taka wyplata trwala okolo 3-4 dni.
Możesz powiedzieć jaki bank?
Takie mnie przemyślenia naszły. Dodając nowe konto bankowe i próbując pierwszy raz na nie wypłacić (wczoraj z samego rańca) po południu dostałem maila, że wypłata nie może być zrealizowana, bo nie rozpoznają mojego konta do przelewu zagranicznego. Nie dałem po prostu przed numerem konta PL, ale cała reszta tych SWIFTów i IBANów była, no ale byli gotowi i chętni zrobić przelew po swojej stronie po 7-8h od mojej dyspozycji wypłaty.
Zaraz po zobaczeniu maila dodaje ponownie konto już z PL i wszystko OK tym razem, bo sam ich forumularz zaczytał sobie dane o moim banku, mija doba i nic się nie dzieje.
Czyżby nas dyskryminowali i Polacy mogą sobie czekać?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Możesz powiedzieć jaki bank?
Takie mnie przemyślenia naszły. Dodając nowe konto bankowe i próbując pierwszy raz na nie wypłacić (wczoraj z samego rańca) po południu dostałem maila, że wypłata nie może być zrealizowana, bo nie rozpoznają mojego konta do przelewu zagranicznego. Nie dałem po prostu przed numerem konta PL, ale cała reszta tych SWIFTów i IBANów była, no ale byli gotowi i chętni zrobić przelew po swojej stronie po 7-8h od mojej dyspozycji wypłaty.
Zaraz po zobaczeniu maila dodaje ponownie konto już z PL i wszystko OK tym razem, bo sam ich forumularz zaczytał sobie dane o moim banku, mija doba i nic się nie dzieje.
Czyżby nas dyskryminowali i Polacy mogą sobie czekać?
mBank ale moze akurat wtedy mieli dobry dzien dlatego tak szybko poszlo. Zwykle trwalo to jakos 3-4 dni.
 
C 186

casuals

Użytkownik
najgorsze jest to, że nie ma kompletnie żadnej alternatywy. Mają kompletny monopol. Przez Skrilla w PL już pewnie nigdy nie będzie się dalo wpłacać/wypłacać
 
Do góry Bottom