>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skoki Narciarskie 2018/2019 - Mistrzostwa Świata Seefeld (19.02. - 02.03.2019)

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
4 polaków w top 30 @1.45 sts
Można do ako dołożyć. Myślę że jeżeli nie będzie jakieś wietrznej katastrofy to top 20 skończy cała nasza czwórka. Biorąc pod uwage treningi i kwale to skoki w okolicach 95 metrów zamykały najlepszą trzydziestkę. Kubacki i Stoch skaczą grubo ponad 100 metrów powtarzalnie. Hula i Żyła kręcą się w okolicach granicy 100 metra.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Cudowny konkurs. Ubaw po pachy. Nie zapomnę tego nigdy. Fakt, warunki nie rozpieszczały, ale kto był w formie to nawet na takie gówniane warunki swoje skoczył, więc nie ma co wszystkiego zwalać na pogodę.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Ale CYRK!!!!:drunk:
Ważne że z HAPPYENDEM:champagne:
Komedia normalnie zagrałem 5 par wszystkie po 1 serii do kosza a w drugiej win..plus Stefan w 15 ostro poszło. Najważniejsze że jesteśmy zwycięzcy i pokazali chłopaki walkę do końca
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Austria-Japonia 1 @1.47

Typ troche spekulacyjny, bo na skokach w damskim wydaniu sie nie znam i kojarze co najwyzej 3-4 liczace sie nazwiska, ale sprobowolabym tak.
Po pierwsze czynnik motywacyjny, Austriacy sa gospodarzem, takze tutaj nie powinno byc miejsca na zadne rozluznienie, mimo ze te najwazniejsze konkursy mistrzowskie, ktore wzbudzaly emocje juz za nami.
Sklad typu: Kraft, Aschenwald i dwie zawodniczki, ktore w konkursie indywidualnym na skoczni duzej byly w pierwszej piatce wydaje sie mi bardziej wiarygodny niz Kobayashi, Sato, Takanashi i jeszcze jedna zawodiczka japonska, ktorej nazwisko mi umknelo.
Kraft powinieen byc podbudowany zdobyciem medalu, Aschenwald raczej tez dobrym wynikiem. Dwie zawodniczki austriackie, ktore byly w pierwszej piatce na duzej skoczni to raczej gwarancja dobrego poziomu.
Kobayashi jest mocny, ale on moze miec po wczorajszym komicznym konkursie &quot;moralniaka&quot;. Sato wydaje mi sie tu slabszym punktem, Takanashi jest w czolowce, ale juz nie rzadzi damskimi skokami, a druga zawodniczka japonska nie daje gwarancji dobrego skoku.
Reasumujac, a wlasciwie najzwyczajniej kalkulujac, wydaje mi sie, ze Austriacy beda lepsi i tak sprobuje bez zadnej filozofii.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Na dzisiaj Panowie nieco skromniejszy wariacik bo i oferta kiepska ale walczymy dalej
Wszystkie zaklady na 1 serie
1. Stjernen vs Prevc 1 1,60
2. Klimov vs Koudelka 1 1,40
3. Kubacki vs Eisenbichler 1 1,62
4. Johanson vs Aschenwald 2 1,94
AKO 7,03
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Klimov E. - Koudelka R. - typ 1, kurs 1,45✅
Nie licząc wczorajszego szalonego i niesprawiedliwego konkurs to Klimov prezentował się zdecydowanie lepiej, będąc w czołowej 10 kwalifikacji czy poszczególnych treningów. Koudelka nie zachwycał, prezentował się słabo lub co najwyżej przeciętnie w treningach. Jeśli loterii nie będzie to nie widzę szans Czecha aby mógł zagrozic dobrze dysponowanemu przeciwnikowi
Stoch K. - Geiger K. - typ 1, kurs 1,5⛔
W każdym z treningów czy kwalifikacje wygrywał Kamil z Niemcem. Stoch wydaje się również bardziej regularny, co przy lepszej dyspozycji stawia Kamila jako zdecydowanego faworyta a do tego po wczorajszym udanym dniu na pewno będzie mu się &quot;lżej&quot; skakało
EDIT:
Typy na 1 serie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Klimov E. - Koudelka R. - typ 1, kurs 1,45
Nie licząc wczorajszego szalonego i niesprawiedliwego konkurs to Klimov prezentował się zdecydowanie lepiej, będąc w czołowej 10 kwalifikacji czy poszczególnych treningów. Koudelka nie zachwycał, prezentował się słabo lub co najwyżej przeciętnie w treningach. Jeśli loterii nie będzie to nie widzę szans Czecha aby mógł zagrozic dobrze dysponowanemu przeciwnikowi
Stoch K. - Geiger K. - typ 1, kurs 1,5
W każdym z treningów czy kwalifikacje wygrywał Kamil z Niemcem. Stoch wydaje się również bardziej regularny, co przy lepszej dyspozycji stawia Kamila jako zdecydowanego faworyta a do tego po wczorajszym udanym dniu na pewno będzie mu się &quot;lżej&quot; skakało
Moze tak warto dopisac ze to sa typy na 1serie tylko
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Moze tak warto dopisac ze to sa typy na 1serie tylko
A może tak mniej szukania zaczepek ? wchodząc w typ jest napisane, że na pierwszą serię. Trochę zorientowani w temacie też się domyślą, że drużynowe, mieszane są tylko na 1 serie pary konkretnych zawodników
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom