>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.03.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda - Półfinał
Godzina: 16:00
Spotkanie: Coric - Federer
Typ: Coric 2:0
Kurs: 5.5
Bukmacher: forbet
W ramach spotkania półfinałowego turnieju ATP w Dubaju spotkają się nr7 Szwajcar Roger Federer oraz nr13 Chorwat Borna Coric. Obaj Panowie trochę męczyli się po drodze do półfinału gdzie Chorwat w każdym meczu tracił seta, a Roger tylko wczoraj wygrał do zera. H2h 2:2 ale mecz z 2015 kiedy Borna miał 19 lat i przegrał szybko 6:2 6:1 raczej niczego nie odzwierciedla co będzie się dzisiaj działo, natomiast reszta spotkań przemawia za Coric&#39;em zwłaszcza ich ostatni pojedynek z Szanghaju sprzed niespełna 5 miesięcy i totalna dominacja Chorwat, który nie dał nawet okazji do przełamania Szwajcarowi zaserwował 9 asów i wygrywał 84% z pierwszego oraz 73% drugiego podania. Jak wiemy Roger w tym roku kończy 38 lat i jego organizm będzie znosił co raz gorzej trudy każdego spotkania, a już wczoraj było widać ze Węgier Fucsovics napsuł mu trochę krwi gdzie nawet miał więcej piłek wygranych z drugiego podania i gdyby nie przerwy w meczu spowodowane opadami deszczu, które wybijały Węgra z rytmy to kto wie jak ten pojedynek by się zakończył. Już 4 marca rusza prestiżowe IW, w którym Roger ma do obrony sporo punktów za finał sprzed roku, a jego organizm w tym wieku potrzebuję troszkę więcej czasu na odpoczynek i aklimatyzacje więc jeśli Corić od początku będzie stawiał opór to czuje, że rozsądny Roger odpuści i nie będzie chciał marnować sił przed tak ważnym turniejem.
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka Nozna
Godzina;20.00
Spotkanie;Auxerre-Troyes
Typ;X2
Kurs.1.92
Bukmacher;Betclic
Analiza;Kursy na mecz to 1.93-3.33-4.70.Widac na kogo stawiaja Bukmacherzy.
Kursy troche raczej przesacowane na gospodarzy ktorzy sa na 12miejscu podczas gdy goscie na 6tym i wciaz licza sie w walce o awans.Jednak do postawienia na Troyes naklaniaja statystyki ich meczow wyjazdowych i h2h.
Otoz dzisiejsi goscie w 13meczach wyjazdowych przegrali tylko 3.
Dodatkowo Troyes wygralo 4 ostatnie mecze z Auxerre .
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka kobiet Bulgaria 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kazanlak - Levski
Typ: Levski -13,5 pkt handi
Kurs: 1,75
Bukmacher: forBet
Dziś w Bułgarii kolejna kolejka rozgrywek kobiecej ligi siatkówki. Biorąc pod uwagę ostatnią formę Levski wydaje się być tutaj ogromnym faworytem.....ale po kolei.
Kazanlak to drużyna która w ubiegłym sezonie zajęła 7 miejsca, przed tymi rozgrywkami opóściły ją najlepsze zawodniczki...środkowa Barakova poszła do rumuńskiego Galati, Marinova do Beroe. W drużynie postawiono na młodzież dlatego też zespół składa się z zawodniczek z roczników 1998-2002. Przełożyło się to na tegoroczne wyniki....zajmują przedostatnie miejsce, wygrały 3 z 12 meczów. W tym tygodniu odpadły z Pucharu Bułgarii ulegając 0:3 rezerwom Beroe. Działacze Kazanlaka dziękują pewnie Bogu że są jeszcze takie drużyny jak Perun, dzięki czemu nie zajmą ostatniego miejsca.
Po drugiej stronie siatki obecne vicemistrzynie Bułgarii - Levski Sofia. W tym roku drużyna imponuje formą. Po początkowej, chyba wliczonej porażce z Martistą, potem kolejne zwycięstwa, w tym cenne winy z Beroe i Rakovskim. W efekcie daje to trzecie miejsce w tabeli.
W tym sezonie grały w grudniu....Levski wygrał 3:0 w setach do 22, 19, 19.......tyle wystarczy i dziś;-)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Magnitogorsk
Typ: Magnitogorsk ( łącznie z ew. dogrywką/karnymi)
Kurs: 1,99
Bukmacher: fortuna
Jako, że ostatnimi czasy spodobał mi się hokej to i analizę spróbuję napisać na tę dyscyplinę.
Od razu zaznaczam, że nie jestem żadnym ekspertem, ale na niektóre meczyki warto zwrócić uwagę. Dziś w KHL spotykają się Salavat Ufa i Metalurg Magnitogorsk. Jest to już trzecie spotkanie pomiędzy tymi ekipami w 1/8 fazy play-off. Co skłania mnie do tego typu to to, że od jakiegoś czasu między tymi ekipami wytwprzyła się pewna zależność - a mianowicie, że zwycięstwo odnosi drużyna przyjezdna. W pierwszym spotkaniu tej fazy Magnitogorsk przerwał tę passę, jednak ograł Ufę dopiero po dogrywce, po naprawdę wyrównanym spotkaniu, w którym wydawało się, że to Ufa jest bliżej zwycięstwa. Kolejne spotkanie to już powrót do korzeni. Magnitogorsk jako faworyt przegrywa 1-4. Dziś mam nadzieję, że przyjezdni rozzłoszczeni sromotną porażką wygrają z rywalami. Magnitogorsk dobrze czuje się w roli przyjezdnych, gdzie w tym sezonie KHL sporo punktów udało wywieźć się z &quot;obcego lodu&quot;.
Już nauczyłem się, że warto w hokeju obniżyć kurs a grać na zwycięzcę, dlatego pobieram i tak kuszący kurs.
Ten typ to nic pewnego, jednak w KHL często wchodzą ciekawe zdarzenia. Mimo wszystko, ze stawką ostrożnie.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie sztafeta
Godzina: 13;15
Spotkanie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
Typ: Larkov-Harvey 1 zmiana(win Larkov)
Kurs: 1.4
Bukmacher: forbet
Analiza:

Moim zdaniem Larkov wygra w tej parze,dlatego ze rosjanie chcac walczyc o zloty medal musza pilnowac Norwegow...to co pokazal Larkov w biegu indywidualnym gdzie zajal 4 miejsce predysponuje go do wygrania z Harveyem.Alex jest na 1 zmianie zeby Kanada byla w miare wysoko choc oczywiscie nie maja szans na wysokie miejsca.Harvey na 1 zmianie biegnie klasykiem mimo ze woli ze styl dowolny ale kanada po prostu nie ma kogo wstawic na ten styl.
Dodatkowo wyniki wskazuja zdecydowanie na Larkova,ostatnie biegi na 15 km klasykiem zajal w pierwszej 10....poza tym Harvey ma w nogach dodatkowe 15km na tych MS.
Kurs moze nie powala na kolana,ale innej zmianie.
✅40
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Indian Open 2019, runda 3.
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chris Wakelin - Shaun Murphy
Typ:
wygra Wakelin (+1,5)
Kurs: 1,86
Bukmacher:
Etoto

Analiza:
Wakelin to 26-letni Anglik, który od 6 lat jest profesjonalistą. Od początku kariery systematycznie buduje, z niewielkimi wahnięciami, swój ranking, obecnie zajmuje poz. 48. W tym sezonie miał udany początek, zaliczył ćwierćfinał i 1/8 finału, ale od lata nie potrafił wygrać drugiego meczu w żadnym turnieju. W grudniu i lutym w 3 turniejach: Szkocja, Walia, Shootout odpadł w 1 rundzie. Tutaj, w Koczinie, przekroczył ten trudny dla siebie próg i pokonał bardzo solidnego oponenta Carringtona, którego typowałem jako zwycięzcę ich rywalizacji. Obecne statystyki sezonu Crisa są następujące: 30 meczy (17:13), brejki 50+ - 58 (12) i są to najlepsze liczby sezonu w jego karierze .
Murphy to 36-letni Anglik, gra od 21 sezonów jako profesjonalista, ma 11. ranking. Ten były mistrz świata od sezonu 2014/2015 zdaje się być w powoli przyspieszającym trendzie spadkowym, czego najbardziej jaskrawym symtomem są coraz częstsze przegrane w 1. rundach turniejów. 2 lata temu i rk temu kompensował to osiąganiem szczebli finałowych w innych turniejach. W tym sezonie zaliczył tylko 1 finał i 1 półfinał. W tym sezonie ma liczby: 38 meczy (21:17), brejki 86 (21). To są najgorsze dane tego gracza od kilku lat.
H2H: 2 mecze w latach 2014 i 2018, 2:5, 6:0.
Forma: Wakelin po przerwie zimowej przegrał, raczej niespodziewanie, z Miahem 3:4, potem wygrał eliminacje do China Open z P. Linesem 6:4, odpadł z Shootoutu z O. Linesem, wreszcie w poprzedniej rundzie pokonał Carringtona 4:3. Linesowie i Carrington to średniacy, ale wymagający rywale. Murphy po przerwie zimowej przegrał z Ebdonem 3:5, z Selby&#39;m 1:4, pokonał Stefanowa 4:1, ale też 9 dni później przegrał z Polakiem 4:6, przegrał z mającym status amatora Cahillem 2:4, w Shootoucie (rozgrywana jest 1 partia w meczu) ograł Kinga, by w następnej rundzie przegrać z Binghamem. W trwającym turnieju indyjskim ograł amatora, zawodnika gospodarzy 4:1 i pokonał Lee Walkera 4:2.
Podsumowanie: pomimo, że statystyki sezonu, nie wspominając o statystykach z karier obu tych zawodników, wskazują na przewagę Murphy&#39;ego, to jestem odmiennego zdania niż liczby i bukmacherzy. Wakelin to zawodnik długoterminowo rosnący, który na koniec sezonu jakby wracał do dyspozycji z jego początku. Nie spodziewałem się jego zwycięstwa Carringtonem i zapłaciłem za tę niespodziankę pieniądze. Wiem na kogo stawiałem. Z kolei Murphy nie dość, że ma bardzo słabe wyniki w ostatnich tygodniach, które wpisują się w malejący, kilkuletni trend trend, to jeszcze niemiłosiernie męczy się swą grą. Widziałem mecz z Walkerem i wiem, że tylko małym możliwościom i umiejętnościom Walkera zawdzięcza, że wyszedł z tego meczu zwycięzcą. Widać było jego świadomość swej bezradności i frustrację, zwłaszcza w trakcie 3. partii, że nie czuje gry, bil, kija, stoła, czy ja to tam nazwać. W takiej sytuacji Wakelin jawi mi się jako prawdopodobny zwycięzca tego meczu. Gram ostrożnie, z dodatnim handikapem na teoretycznego doga, stawka 7/10. Uważam tutaj jednak za w pełni uprawnione granie na czyste zwycięstwo Wakelina. A nawet, za mniejszą stawkę na zwycięstwo Crisa z handikapem (-1,5) frejma.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Argentyna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Almagro - Agropecuario
Typ: Agropecuario
Kurs. 3.76
Bukmacher: 1xbet
Bardzo dobre kursy na gosci z ktorych zamierzam skorzystac. Druzyna gospodarzy jest faworytem ale wydaje sie ze nie podoła zadaniu i tego meczu nie wygra. W ostatnich 13 meczach maja tylko 2 wygrane, a ostatnio w 4 meczach juz 3 porazki, wiec widac ze forma nie dosc ze nie jest najwyzsza to ze słabej uległa do jeszcze gorszej. Goscie natomiast radza sobie bardzo przyzwoicie. Dla porownania w ost 13 meczach maja 4 wygrane i co najzwazniejsze mniej przegranych niz rywale. W ostatnich 3 meczach notuja serie bez porazki wiec sadze ze to sie przedluzy a i widze duza szanse na wygraną.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - LOL - LEC
Godzina: 22:00
Spotkanie: Misfits - Team Vitality
Typ: Misfits
Kurs: 1.88
Bukmacher: efortuna
Opis:
Kurs dla mnie jest po prostu dzisiaj za duży na Misfits. Osoby, które spojrzą w tabelę powiedzą, że &quot;goście&quot; wygrają, bo przecież są na 2 miejscu wygrali 8 spotkań i tylko 4 razy ponieśli porażkę, a &quot;gospodarze&quot; mają bilans 6-6 i mają 5 miejsce. To przykład jak bardzo tabela może być mylna. Przed rozpoczęciem ligi każdy stawiał Misfits jako głównego faworyta do zajęcia 2 miejsca - sorry ale G2 to jednak inny poziom - i oni szybko pokazali że tak będzie. Wygrali bardzo pewnie 3 pierwsze spotkania, po czym pojawił się dzisiejszy rywal i ... porażka. Oglądałem ten mecz i nie wierzyłem, że ta drużyna zagrała tak słabo, bo wcześniej wręcz niszczyli rywali. Od tego czasu przyszła seria porażek, nawet z drużynami z końca tabeli. Jednak Mifits powróciło na zwycięski szlak. W składzie mają Legendę tej gry Fabivena, jednego z najlepszych ADC w Europie - Hans Samę oraz jednego z najlepszych supportów świata Gorillę. Skład uzupełnia Maxlore, który obok Jankosa jest dla mnie najlepszym junglerem, a reszta ma do nich daleko oraz Soaz czyli były gracz Fnatic. Skład Vitality dla mnie jest słabszy na 3 pozycjach i tylko middlaner trzyma tam naprawdę wysoki poziom, gdyż na Jiizuke zawsze można liczyć. Dziś dodatkowo mam informacje że właśnie Włoch nie zagra w tym spotkaniu. Jego miejsce ma zająć gracz z akademii - Saken. Czy drużyna która straciła swoją największą gwiazdę stawi opór chyba najbardziej przegranej drużynie jak do tej pory tego sezonu? Czy Vitality zaskoczy po raz kolejny? Jedno jest pewne, będzie im o wiele ciężej, a kurs 1.88 biorę w ciemno, bo jak dla mnie powinno być MAX 1,5. Powodzenia ;P
⛔100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
godzina 16.15 moze ulec zmianie
spotkanie : R.Federer - B.Coric
Typ Federer handicap - 3,5 gema
kurs 2,2
unibet
analiza:
No coż koledzy wyzej typują zwycięstwo Corica głównie argumentując obronę punktów w nadchodzącym w przyszłym tygodniu turnieju.Ja się wyłamię .W h2h 2:2 i pierwszy raz Borna Coric zagrał z Rogerem w połfinale własnie tutaj w Dubaju 27 lutego 2015 wygrał Roger dosyć gładko 62: 6:1 a pozniej pokonał Nowaka w fonale w dwóch setach.Połfinał między Tsitsipasem a Monflisem jeszcze trwa i jest świetny i na pewno będzie obu półfinalistów wiele kosztował.Na pewno Roger ma ochotę na rewanż z Grekiem za Australian Open albo na mecz z Gaelem którego od dawna ma rozpracowanego.Nie ma Novaka , Rafy ani nawet Zvereva.Dzisiaj Roger gładko powinien odpalić Corica i moim zdaniem droga do kolejnego triumfu w Dubaju prosta i gładka.
Coric wtedy w 2015 rokku w ćwierćfinale pokonał Murraja , grał wtedy świetnie i był objawieniem , dziś wszyscy juz znają grę i mozliwości Borny.Bardzo lubię i cenię Bornę ale uważam że nie gra tutaj nic specjalnego.
Wczoraj Gruzin przegrał na własne życzenie , a dzisiaj Roger jesli zagra swój dobry tenis spokojnie może ten mecz ogarnąć w dwóch setach.Za triumf w Dubaju tez sporo punktów , tłusty czek i moze jakies fajne datki na Rogera fundacje od petro Szejków .Moim zdaniem Roger się dziś postara i to bardzo.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: Bramkowy remis
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna

Piast w ataku gra naprawdę dobrze, zawsze strzelał pierwszy. W obronie jest przeciętnie, ciężko zachować mu czyste konto. Śląsk ma duży potencjał ofensywny, ale jak na razie nie jest w stanie go wykorzystać w stopniu w jakim jak mógłby. W obronie kwestia czy straci bramkę czy nie nawet bardziej zależy od rywali niż od niego samego, przykładem ostatni mecz z Miedziowymi. Wygląda na to, że dziś bramki padną z obu stron. Zastanawiał się także nad tym czy Piast ponownie będzie w stanie sięgnąć po komplet punktów i jednak bardziej skłaniam się do tego, że goście mogą dziś ten jeden urwać.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo V. - Girona
Typ: powyżej 28 fauli (28 zwrot)
Kurs: 1.86
Bukmacher: etoto
Analiza:

Mecz ważny w kontekście walki o utrzymanie. Gospodarze obecnie na miejscy spadkowym, goście dzięki sensacyjnej wygranej w Madrycie z Realem 2 kolejki wstecz trochę od tej strefy uciekli. Obecnie 5pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem. Obie ekipy popełniają sporo fauli i znajdują się wysoko w tabeli jeżeli chodzi o przewinienia, Rayo 4 miejsce i na koncie 372 faule, Girona 5 miejsce i 356 faule. Mecz bez wyraźnego faworyta a więc raczej wynik na styku stąd powinno być sporo walki i nieczystych zagrań.
✅86
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Raków Częstochowa- Chrobry Głogów
Typ: handicap 0:1 (Raków wygra)
Kurs: 2,37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś coś z pierwszej ligii polskiej: spotkanie pomiędzy liderem tabeli, Rakowem i drużyną z dołu tabeli, Chrobrym Głogów. Kursy na wygraną gospodarzy nie bez przyczyny są tak niskie, Raków w tym sezonie to drużyna prawie że niepokonany, w ciągu 21 kolejek przegrali tylko raz. Zespół z Częstochowy zdecydowanie szykuje się do awansu do Ekstraklasy. Za to ekipa gości, Chrobry w tym sezonie to bardzo słaba drużyna, zajmują miejsce na piątym od końca miejscu i tylko kilka punktów dzięki ich od spadku. Chrobry większość meczów przegrywa, a spotkania wyjazdowe w ich wykonaniu wyglądają fatalnie- ostatnich 5 meczów w delegacji to aż 4 porażki. Myślę, że dziś Bukmacher się nie pomylił i też stawiam na wygraną Rakowa i do tego z handicapem 2 bramkowym.
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Puchar Włoch
Godzina: 18:30
Spotkanie: Broni - San Giovanni
Typ: San Giovanni(+7.5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Broni w lidze notuje na ten czas 12-6 (nie licze meczu z Napoli, ktore sie wycofalo z ligi), rywalki 7-10 (rowniez nie licze meczu z Napoli) także na pierwszy rzut oka faworyt jest tutaj raczej oczywisty..
Ja jednak mysle, ze San Giovanni jest tutaj w stanie mocno sie postawic..
Broni w ostatnim czasie notowalo niezle wyniki, ale trzeba pamiętac o tym, ze dziewczyny wygrywaly z Empoli, Torino i Battipaglia, czyli trzema najslabszymi ekipami w lidze. Kiedy przyszlo do powazniejszego rywala jak San Martino juz tak kolorowo nie bylo, Broni poleglo by 18. Kolejna sprawa, pisalem, ze z tymi slabszymi wygrywac sie udawalo, z Torino i Empoli nawet wysoko, ale last match z Battipaglia skonczylo sie tylko na +8 i to wygląda naprawde kiepsko biorąc pod uwage to, ze rywalki zagraly bardzo mocno oslabione.. Owszem, Broni tez nie gralo pelnym skladem, ale co by nie mowic braki po drugiej stronie byly jednak powazniejsze.
Co do tych brakow po stronie Broni... Last match nie grala Bonasia i choc to nie wszystko, ten brak wydaje sie najpowazniejszy. Ona i dzis nie jest pewna wystepu.
Jesli o rywalki chodzi.. Bilans jest jaki jest, ale w ostatnim meczu dziewczyny rozbily Torino, wczesniej co wazniejsze wygraly z Lucca. Do tego z San Martino mimo -10 wypadly nieco lepiej niz Broni, wczesniej odprawily jeszcze Empoli.
Sklad pelny, co tez w przeciagu calego sezonu nie bylo norma i ten sklad na pewno jest tutaj w stanie powalczyc, co zreszta bylo juz widac w dwoch meczach sezonu zasadniczego.
Oba zespoly wykorzystaly atut wlasnego parkietu, Broni wygralo by 7, San Giovanni by 4. Teraz teren neutralny, ale przy tych ostatnich meczach San Giovanni zwlaszcza, kiedy udalo sie ograc Lucce, biorąc pod uwage pelny sklad i problemy z Bonasia po drugiej stronie, uwazam, ze handi jak najbardziej jest tutaj do gry.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska , Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Miedź Legnica
Typ: Legia Warszawa wygra do 0
Kurs: @2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Piątek , 1 marca , a więc czas na inauguracyjne mecze 24 kolejki polskiej Ekstraklasy . O godzinie 20:30 aktualny Mistrz Polski , Legia Warszawa , podejmie tegorocznego beniaminka , Miedź Legnica . Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze , w pełni się z tym zgadzam , i dlatego typuję ich wygraną . Legia nie może sobie już pozwolić na jakąkolwiek wpadkę . Apetyty w stolicy są na mistrzostwo i w tym roku , ale będzie bardzo ciężko żeby to osiągnąć . Przede wszystkim trzeba wygrać wszystkie najbliższe spotkania . Legia aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli i do prowadzącej Lechii traci aż 7 oczek . W 23 meczach Legia zdobyła 42 punkty , na co składa się 12 wygranych , 6 remisów i 5 porażek . Bilans bramkowy 35:24 . Legia w meczach u siebie prezentuje się przeciętnie , na 11 takich spotkań wygrała 5 , a po 3 razy mecze kończyły się podziałem punktów albo porażką Legii . Pora poprawić tą statystykę . Miedź jest 13 w tabeli , i pewnie do końca będzie walczyła o utrzymanie . Obie ekipy mają o co walczyć , ale takie mecze Legia musi wygrywać .Typuję wygraną gospodarzy do 0. Powodzenia !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Go Ahead Eagles vs Maastricht
Typ: Zwycięstwo Maastrich
Bukmacher: Etoto
Kurs: 4,15
Analiza:
Bardzo chimeryczny i często sprawiający niemiłe niespodzianki zespół Go Ahead Eagles podejmuje u siebie będące ostatnio w niezłej formie Maastricht.
Gospodarze grali nieźle w pierwszej połowie sezonu, teraz idzie im dużo gorzej i wszystko wskazuje na to że nie będą się liczyć w walce o awans do Eredivisie. Ostatnio dostali srogie lanie 6:1 ze Spartą, a w poprzednim meczu 4 bramki stracone u siebie z Nijmegen. Czyli 10 straconych bramek w dwóch meczach. Goście strzelili 16 bramek w 6 meczach. Są drużyną bramkostrzelną a przy tym nieźle bronią. Co prawda goście zmagają się z grypą na którą zachorowało kilku zawodników: Shermaine Martina, Koen Kostons i Marnick Vermijl, ale już trenują i może wystąpią. U gospodarzy nie zagrają kontuzjowani Jeroen Veldmate i Jeff Stans, za to wraca Thomas Verheydt. Ogólnie więc stan kadrowy przemawia bardziej za gospodarzami którzy będą chcieli się zrehabilitować, ale druga drużyna ligi licząc tabelę tylko wiosny (zaraz za Twente) tanio skóry nie odda i liczę tu na niespodziankę.
Warto też postawić tutaj na wysoki over bo gospodarze tracą mnóstwo bramek, goście sporo strzelają a remis nikogo nie zadowoli.
⛔100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eerste Divisie
Spotkanie: Jong Utrecht - Telstar
Godzina: 20:00
Typ: Jong Utrecht -0,5 AH
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz zespołu zamykającego tabelę zaplecza holenderskiej ekstraklasy z zajmującą 16. pozycję drużyną Telstar. Mój typ jest typem na przełamanie, opartym na statystykach i własnej intuicji. Gospodarze potrzebują punktów jak kania dżdżu, gdyż jak dotychczas zdobyli ich zaledwie 14 w 26 meczach, a ostatnie ligowe zwycięstwo zanotowali 14.12.2018 r., kiedy to pokonali u siebie Dordrecht 4:1. Od tamtej pory zanotowali koszmarną passę 8 ligowych porażek z rzędu, a każda passa musi się kiedyś skończyć. Myślę, że dzisiaj będzie ku temu dobra okazja, gdyż rywal nie należy do potęg, na wyjazdach spisuje się kiepsko (4 zwycięstwa, 1 remis i aż 8 porażek, bilans bramkowy 13:20), a ponadto ostatnio również dołuje, bo zanotował cztery porażki z rzędu, w dodatku bez zdobyczy bramkowej. Gospodarze od wspomnianego zwycięstwa z Dordrecht nie ukłuli tylko w wyjazdowych meczach z Helmond Sports i z liderującym spadkowiczem Twente Enschede, a ich gra pomimo serii porażek wcale nie wyglądała tak tragicznie, ponieważ niejednokrotnie mieli przewagę w posiadaniu piłki i stwarzali swoje sytuacje podbramkowe, kulała natomiast ich gra obronna. Liczę na to, że dziś jednak będzie inaczej i zdołają zwyciężyć. Kurs wart ryzyka.
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 20.30
Spotkanie: Augsburg- Dortmund
Typ: Obie strzelą i +2,5 gola
Kurs: 1,96
Bukmaacher: Fortuna
Analiza: Lider tabeli przyjeżdża na stadion Augsburga. Mimo, że Borussia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i traci raczej mało bramek to stawiam, że dziś Augsburg trafi do ich siatki. Argumentem za na pewno jest to, że zespół gości ma za kilka dni bardzo ważny mecz z Tottenhamem w Lidze Mistrzów do którego muszą podejść w pełni sił i maksymalnie zmobilizowani. Stawiam na to, że wizja trudnego meczu może sprawić, że ten dzisiejszy trochę sobie odpuszczą co będzie skutkować straconym golem. Augsburg na własnym boisku gra nienajgorzej i myślę, że jest w stanie strzelić nawet takiej drużynie jak Borussia. Na własnym boisku strzelają od 8 spotkań a ich ostatni mecz domowy to mecz z Bayernem, w którym zdobyli nawet 2 gole. Dlatego dziś stawiam nie tylko na typ obie strzelą ale i na over bramkowy.
✅96
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg-Dortmund
Typ: Przedział bramek4-5
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rozpoczynamy 24 serię spotkań w niemieckiej bundeslidze piłkarskiej, na stadion zespołu Augsburga który na chwilę obecną zajmuje 15 pozycję w ligowej klasyfikacji zawita lider z Dortmundu który w tym sezonie z Monachijskim Bayernem bił się będzie o tytuł mistrza kraju. Goście przed rozpoczęciem tego spotkania są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze bowiem nie przez przypadek zajmują jedno z ostatnich pozycji w lidze i w spotkaniach z ich udziałem pada mnóstwo bramek oni sami mają bilans 1.4 strzelonej bramki na spotkanie oraz 1.95 to suma ich straconych bramek, dlatego ja postanowiłem pójśc tutaj w over bramkowy bowiem patrząc na poprzednie kilka spotkań pomiędzy tymi ekipami to w każdym ze spotkań obie ekipy minimum jeden raz pokonywali bramkarzy swoich rywali wiec na to liczę również w tym meczu. Obie ekipy mają o co walczyć bowiem Dortmund już ma niewielką przewagę nad Bayernem a gospodarze muszą uciekać ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową wynosi już tylko 2 punkty. W drużynie Augsburgu nie zobaczymy Framberga oraz Oxforda, natomiast nie wiadomo czy zagrają Finnbogasson,Jeffrey Gouweleeuw,Hahn, Jakob, Luthe , Moravek, Richter, Schieber oraz Schwarzholz. Natomiast w ekipie gości nie wiadomo czy zobaczymy: Piszczka, Pulisicia, Reusa oraz Schmelzera. Mój typ to wynik 1:3 na koniec spotkania.
⛔100
 
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, I liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik
Typ: Śląsk Wrocław -13.5 pkt

Kurs: 1.86
Bukmacher: eToto
Analiza: Jak dla mnie linia handi zbyt nisko ustawiona na to spotkanie.

Śląsk Wrocław na własnym parkiecie gromi każdego w tym sezonie.
Bilans meczów domowych to 11-0. W koszach +220, czyli średnia różnica wygranych na mecz to 20.0 pkt i myślę, że na takim poziomie powinna być ustawiona linia handi na to spotkanie.
Forma strzelecka WKSu jest bardzo dobra, każde z ostatnich 5 meczów Śląska na własnym parkiecie pokrywa dzisiejszą linie handi (+16,+35,+42,+14,+19).
Zespół z Prudnika na wyjazdach jest najgorszym zespołem w lidze notując bilans 1-11.
Pogoń walczy o wejście do play-off, jednak w tym meczu nie widzę szans na równą rywalizację.
Śląsk Wrocław na każdej pozycji ma lepszych zawodników i myślę, że linia -13,5 pkt będzie dzisiaj spokojnie pokryta. Coś czuję, że PLK wraca na jesień do Wrocławia a pierwszym krokiem będzie wygranie rundy zasadniczej.
✅86
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Druga Liga
Spotkanie: Cambuur - Top Oss
Godzina: 20:00
Typ: over 3,5
Kurs:
2,65
Bukmacher:Milenium
Analiza:
Typując ten mecz opieram się wyłącznie na jednej ciekawej statystyce , otóż na ostatnie 11 meczy miedzy tymi drużynami tylko raz padło mniej niż 4 bramki .....a tak to pełen wachlarz overów od 4-5 po 8-1 dlatego zaryzykuje że dzisiaj również padnie kilka bramek.....
⛔100
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom