>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus forbet

K 0

kislaq

Użytkownik
Witam
Jak to wyglada na forbecie w przypadku wygrania kasy z bonusu? Wszystko zostało spelnione bonus obrocony x razy z kasy z bonusu postanowilem puscic kupon dlugoterminowy za grosze.. i teraz już Nie można kasy wyplacic jest jakas szansa na odzyskanie ? Do końca bonusu został tydzień ... i mam rozumieć że kasa pójdzie sie je*** To fajny ten forbet taki nie za dobry
 
maarcin14 653,7K

maarcin14

Użytkownik
Możesz dokładniej ? Postawiłeś zakład długoterminowy za całość czy część uwolnionej z bonusu kwoty ? I czy masz zweryfikowane konto bankowe ? Ja bez problemu wypłącałem z forbet środki z bonusu po obrocie ..
 
K 0

kislaq

Użytkownik
Możesz dokładniej ? Postawiłeś zakład długoterminowy za całość czy część uwolnionej z bonusu kwoty ? I czy masz zweryfikowane konto bankowe ? Ja bez problemu wypłącałem z forbet środki z bonusu po obrocie ..
ze srodkow bonusowych puscilem sobie kupon, wygralem x kasy , z czego postawilem kolejne kupony tak aby bonus byl obrocony x razy( bonus spelnoiony w 170%) w tym 1 kupon dlugoterminowy i zostala mi jeszcze kasa.
po rozliczeniu kuponow stan bonusu wynosi x ale nie mozna go przelac na saldo bo rzekomo wisi jeden zaklad dlugoterminowy,
bonus straci waznosc i kasy nie bd zreszta mam rozmowe
wiec odradzam

Bartosz F. Tue, 02/26/19 02:22:18 pm Europe/Warsaw

Witam serdecznie. W czym mogę pomóc?




Damianek 02:23:16 pm

Witam mój bonus zostal spelniony w 170 % dlaczego Jeszcze pieniądze nie przeszły na moje saldo




Bartosz F. 02:24:20 pm

pewnie dlatego ma nadal Pan nim gra i ma nierozliczone kupony




Damianek 02:25:29 pm

Fakt gram ale powinno być to po spelnieniu wymagan dostępne do wyplaty




Bartosz F. 02:25:58 pm

a proszę mi powiedzieć jak system ma rozliczyć ten bonus
przed zakończeniam Pana kuponów ?
i je skasować ?




Damianek 02:26:57 pm

Mam kupon na rok 2021 i mam czekac 2 lata? za kwote 5 zl?
troche nie stosowne




Bartosz F. 02:27:21 pm

to niestety bonus zostanie skasowany ,ponieważ przekroczy termin ważności




Damianek 02:27:54 pm

Jestescie wielcy i gratuluje ..
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Trochę niestosowne jest puszczanie za bonus zakładu na 2 lata ! Twój błąd i tyle zakład za raptem 5 zł nie mogłeś go puścić za swoją kasę ! tylko koniecznie za bonus ? Twój błąd i tyle
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie jestem pewny ale w regulaminie chyba nawet pisze że zakłady muszą być rozliczone w terminie ważności bonusu.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Niestety Twój błąd. Wiem, że boli ale popełniłeś banalny błąd. Trzeba czytać dokładnie te zafajdane regulaminy a jak się czegoś nie rozumie to pytać. Ja osobiście z 90 % promocji i bonusów nie korzystam bo później trzeba grać tak jak chce bukmacher a nie po swojemu. Przemyśl to ! Nie daj się podpuścić.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Z jednej strony tak jak piszecie, głupie było zagranie za bonus zakładu długoterminowego, gdzie obrót trzeba zrobić w danym terminie. Z drugiej strony, jak sam pisze, że wykonał 170% obrotu bonusem, więc ten zakład nie wpływa de facto na niewykonanie obrotu, bo i bez niego obrót jest zrobiony, więc trochę dobrej woli ForBetu albo lepszy system który nie pozwala za bonus grać zakładów, które wiadomo, że nie zostaną rozstrzygnięte przed końcem ważności bonusu i nie byłoby problemu.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Twój błąd, każdy bonus na forBecie ma swoją ważność
Od razu mówię, że nie gram tam, tylko śmieszą mnie zapisy odnośnie ważności bonusu.
Dobrze, a co jeśli w ostatnim dniu &quot;ważności bonusu&quot; zagrasz mecz tenisa i zostanie przerwany bo zaczął padać deszcz, i przeniesiony jest na następny dzień? Rozstrzygnięcie będzie po wygaśnięciu ważności bonusu. Tracisz wszystko tak?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zagadaj na chacie o anulowanie kuponu jeśli jego zdarzenie się nie rozpoczęło. Mnie kilka razy anulowali
 
Do góry Bottom