>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Po 16 rundzie miał w sumie 16 fragów, 10 z pistoli, więc w sumie pozostałe 14 rund to całkiem słabo ????
Chyba się ze mną zgodzisz, że 2 ace&#39;y w pistoletówkach na takim poziomie i turnieju to jest jednak coś. Ale zgodzę się, poza tymi akcjami słaba gra w jego wykonaniu
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Chyba się ze mną zgodzisz, że 2 ace&#39;y w pistoletówkach na takim poziomie i turnieju to jest jednak coś. Ale zgodzę się, poza tymi akcjami słaba gra w jego wykonaniu
Zgodzę się, nawet w lidze online to spory wyczyn. Tak czy owak s1mple nie dotarł na serwer, NaVi 9-12 czyli bez pistoli ugrali 4 rundy. Faze 12, tez bez pistoli
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chyba się ze mną zgodzisz, że 2 ace&#39;y w pistoletówkach na takim poziomie i turnieju to jest jednak coś. Ale zgodzę się, poza tymi akcjami słaba gra w jego wykonaniu
Czy to czasami nie on popełnił ten błąd gdzie na full auto nie ustrzelił CT który wracał na bombsite B przy wyniku 10:9? Już mógł być remis ale przez ten fatalny błąd Edward został sam na dwóch zawodników Faze. I zrobiło się 11:9. To mogło im przegrać mapę ale uwaga - Zeus się obudził
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Czy to czasami nie on popełnił ten błąd gdzie na full auto nie ustrzelił CT który wracał na bombsite B przy wyniku 10:9? Już mógł być remis ale przez ten fatalny błąd Edward został sam na dwóch zawodników Faze. I zrobiło się 11:9. To mogło im przegrać mapę ale uwaga - Zeus się obudził
Nie wiem, ale wiem dlaczego dziwił mnie pick inferno ????
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
To co, teraz szybka mapa dla Liquid i potem emocje na Overpassie? ????
Raczej tak. Faworyt gra swoją mapę i powinien odrobić. Ale z tego co pamiętam to na ostatnim majorze ćwiercfinaly/półfinały kończyły się 2;0. Tak jak w meczu np navi z faze. Jestem ciekaw inferno ze strony ence bo na tej mapie to jeszcze ich nigdy nie oglądałem.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Mój typ po bardzo wysokim kursie na 2:1 wciąż w grze. Kto wie, może przy odrobinie szczęścia wpadnie ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dłużył się ten tydzień od niedzielnego wieczora. Ale w końcu czwartek.
Typ dnia to Liquid 2:0 @1.95 bsf
Dust2-Mirage-Overpass takie mapy powinny być grane, Liquid jest zespołem mocniejszym, ENCE zdarzało się znikać w tym turnieju, mappool po stronie graczy z NA, mapą Finów będzie mirage, na którym zaliczają wzloty i upadki, dwie wygrane w fazie 16 drużyn, ale dwie porażki w fazie wstępnej Majora. Liquid zdecydowanie nie jest bez szans na tej mapie, tym bardziej że wygrali z Navi 16-14 w poprzedniej fazie Majora. Dla bojaźliwych do jakiejś taśmy Liquid win @1.25
Faze win @2.40 bsf
Nie ma szans na to, że w tym meczu jest aż taka dysproporcja jak wskazują kursy. Tak, Faze grało z coL i wymęczyło, ale już dzień później w miarę lekko przejechali się po C9 (tak, był choke na cache&#39;u, dlatego nie łatwo, tylko w miarę łatwo). Mimo jednej przegranej więcej FaZe w Szwajcarze rating obu druzyn niemal bliźniaczy 1.11 i 1.08, mapy: na pewno nie zobaczymy cache i jednej z map overpass/train, FaZe zwyczajnie nie może niezbanować obu tych map. Faze na pewno wybierze D2, Navi raczej jedną z dwóch w/w, ewentualnie mirage, chociaz mam wrażenie, że mogą chcieć mirage zostawić na trzecią z map. Jeżeli Faze doprowadzi do nuke albo inferno to mają spore szanse na wygraną, jeżeli trzecią mapą będzie mirage/train/overpass, to może być ciężko.
Gdybym miał nie czekac na mapy, to Faze win, bo kurs zachęca do takiej próby, ewentualnie mocniej Faze+1,5 @1.51
Podsumowując:
Liquid 2:0 @1.95
Liquid win @1.25
Faze win @2.40
Faze+1,5 @1.51
Faze 2:1 @4.10

bsf
Dubelek morderca to Faze+1,5 i Liquid -1,5 @2.94 tutaj leci na pewno grubas
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 66

calaquendi

Użytkownik
Odnośnie liquid, które bardzo lubiłem ale zamiana taco na stewa2k spowodowała, że dziś byłem po stronie finów. Czy liquid chciało wymienić &quot;najsłabszego&quot; gracza by w końcu pokonać astraliss ? Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale tego nigdy nie zrozumie. Liquid miało drużynę, taco ładnie się wpasował. A tak znowu poszedł do mibr, które w moim przekonaniu będzie w półfinale. Gdzie taco tam lepiej idzie ???? ? przypadek?
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Gratulacje za typ w stronę ENCE, ja ich wygranej nie widziałem kompletnie. Dla mnie to było pewne zwycięstwo Liquid, dobrze, że kurs był taki słaby. Gdyby oscylował w granicach 1,7 na pewno bym mocniej pograł w stronę Amerykanów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A skąd przekonanie że Liquid chciało tej wymiany? To raczej MiBR szukało opcji na powrót do brazylijskiego składu. Zresztą do dziś wydawało się, że ze Stewiem też wyglądają nieźle, nawet wygrali na nich jakiś turniej (mało znaczący ale jednak). Zobaczymy co jutro zrobią Renegades i NiP - bo znowu zdecydowanym faworytem buków jest Astralis.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
MIBR - renegades:
Jks lepsze kd ratio niż taco @1.7
Renegades 1 mapa @2.15
1 mapa ponad 26.5 @1.9
Jks najwiecej fragow w meczu @4
Renegades +1.5 + Astralis -1.5 = @2.32
Unibet
WSZYSTKO :MINUS: :MINUS: :MINUS:, gdyby nie live mibr na train to to by tragedia była

Na dziś znalazłem w ofercie uni konkretny bet i gram go grrrrrubo. Mianowicie kd młodego australijczyka. Do tej pory kd obu zawodników prezentuje sie następująco: 1.24 jks i 0.94 taco.
Linia fragow na 1 mapę wystawiona 17.5 taco i 19.5 jks, a więc nawet tutaj widać że buk wie że jks jest lepszym szczelcem. Kurs 1.7 na widniejące wydarzenie jest moim zdaniem za wysoki. A tak ścislej rzecz biorąc to kompletnie źle dobrane są te osoby ze sobą. Taco pełni zupełnie inna funkcje w zespole niż jks. Rzadko wychyla pierwszy, gra jakąś agresje. On jest w tym zespole supportem, zwłaszcza odkąd doszedł znów Felps. Wierze że nastukana wiecej tych fragow od Brazylijczyka i osiągnie lepsze kd, do tej pory na turnieju jak mówiłem 1.24, to sporo wiecej niż 0.94 a kurs zachęca bardzo. Zwłaszcza ze MIBR taktycznie wyglada bardzo kiepsko. Dużo zawdzięczają coldzerze który strzela tak jak do tego przyzwyczaił.
W związku z tym co pisałem wczoraj odnośnie veto, śmiało można założyć że pierwsza mapa to bedzie pick renegades, najprawdopodniej Mirage lub inferno. Gdzie pokazali przekozacką strone ct. W ogóle renegades na turnieju po ct moim zdaniem wyglada najlepiej, tt trochę gorzej. A że MIBR gra proste taktyki, do tego zjeżdża z czasem do samego końca to liczę że Australia to wykorzysta i przygotuje sie konkretnie pod ten meczyk. Jestem dość mocno przekonany że zgarną swój mappick, ale że tt średnie, a w MIBR strzelać potrafią, choć czasem zapominają jak sie to robi, to widze tutaj zacięty pojedynek, ale główny na tej mapie to jednak wygrana renegades. Gram też lekutko jksa jako najbardziej fragującego zawodnika.
A w akosie leci mapa renegades z brakiem mapy nipu. Duńczycy powinni zgarnąć ten mecz łatwo i przyjemnie. Nie widzę żadnej mapy na którym NIP miałby im zagrozić. Może Mirage bo tam Duńczycy często maja problemy po tt. Ale taktycznie i aimowo Duńczycy poziom wyżej. Kurs 2.32na takie ako wyglada soczyście i jak na tym turnieju było już tyle niespodzianek i minusów, tak tutaj widzę naprawde bardzo bardzo duże szanse powodzenia.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Na dziś znalazłem w ofercie uni konkretny bet i gram go grrrrrubo. Mianowicie kd młodego australijczyka. Do tej pory kd obu zawodników prezentuje sie następująco: 1.24 jks i 0.94 taco.
Linia fragow na 1 mapę wystawiona 17.5 taco i 19.5 jks, a więc nawet tutaj widać że buk wie że jks jest lepszym szczelcem. Kurs 1.7 na widniejące wydarzenie jest moim zdaniem za wysoki. A tak ścislej rzecz biorąc to kompletnie źle dobrane są te osoby ze sobą. Taco pełni zupełnie inna funkcje w zespole niż jks. Rzadko wychyla pierwszy, gra jakąś agresje. On jest w tym zespole supportem, zwłaszcza odkąd doszedł znów Felps. Wierze że nastukana wiecej tych fragow od Brazylijczyka i osiągnie lepsze kd, do tej pory na turnieju jak mówiłem 1.24, to sporo wiecej niż 0.94 a kurs zachęca bardzo. Zwłaszcza ze MIBR taktycznie wyglada bardzo kiepsko. Dużo zawdzięczają coldzerze który strzela tak jak do tego przyzwyczaił.
Z typem się zgadzam, ale analizę przeprowadziłeś źle. KDR to ilość zabójstw na jedną śmierć, nijak ma się to do ilości fragów na mapę. Można mieć 26-28 i mieć KDR 0.9~ i można mieć 21-7 i mieć KDR 3.0 a bet mimo trzykrotnie większego KDR nie wejdzie. Zamiast tego powinieneś się przyjrzeć wskaźnikowi KPR czyli kills per round. Tutaj jks ma ratio 0.75, TACO 0.58, ewentualnie ręcznie policzyć fragi/mapa gdzie jks ma 20 fragów per mapa, a TACO 14,4.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Z typem się zgadzam, ale analizę przeprowadziłeś źle. KDR to ilość zabójstw na jedną śmierć, nijak ma się to do ilości fragów na mapę. Można mieć 26-28 i mieć KDR 0.9~ i można mieć 21-7 i mieć KDR 3.0 a bet mimo trzykrotnie większego KDR nie wejdzie. Zamiast tego powinieneś się przyjrzeć wskaźnikowi KPR czyli kills per round. Tutaj jks ma ratio 0.75, TACO 0.58, ewentualnie ręcznie policzyć fragi/mapa gdzie jks ma 20 fragów per mapa, a TACO 14,4.
Wiem co to KD, i wiem ze jak stukasz dużo fragow ale tez dużo deadów to masz je słabe. Napisałem jakie do tej pory w turnieju ma kd ratio i jeden i drugi. Może jedynie co moge sobie zarzucić w tej analizie to to że rzeczywiście nie wspomniałem o śmierciach a skupiłem się na fragach. Niemniej nie powiedziałbym że źle to zanalizowałem. Współczynnik śmierci dla taco to 0.62 na rundę a jks to 0.6. Czyli nie dość że Australijczyk wiecej zabija to minimalnie mniej pada
Edit: dopiero teraz zrozumiałem o co ci chodzi. Wlasnie dobrze napisałeś a potem sobie zaprzeczyłeś. Posłużę sie twoimi liczbami - załóżmy że taco ma 26/28 staty a jks 21-7. I bet wtedy wlasnie wchodzi, bo nie chodzi o KPR a o K/D rating. Czyli najlepszy stosunek fragow do deadów. Nie chodzi też o rating 2.0 bo uni miał juz tego typu zakłady i używają tej terminologii z hltv.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wiem co to KD, i wiem ze jak stukasz dużo fragow ale tez dużo deadów to masz je słabe. Napisałem jakie do tej pory w turnieju ma kd ratio i jeden i drugi. Może jedynie co moge sobie zarzucić w tej analizie to to że rzeczywiście nie wspomniałem o śmierciach a skupiłem się na fragach. Niemniej nie powiedziałbym że źle to zanalizowałem. Współczynnik śmierci dla taco to 0.62 na rundę a jks to 0.6. Czyli nie dość że Australijczyk wiecej zabija to minimalnie mniej pada
Edit: dopiero teraz zrozumiałem o co ci chodzi. Wlasnie dobrze napisałeś a potem sobie zaprzeczyłeś. Posłużę sie twoimi liczbami - załóżmy że taco ma 26/28 staty a jks 21-7. I bet wtedy wlasnie wchodzi, bo nie chodzi o KPR a o K/D rating. Czyli najlepszy stosunek fragow do deadów. Nie chodzi też o rating 2.0 bo uni miał juz tego typu zakłady i używają tej terminologii z hltv.
Dobra, dziwnym trafem myślałem że typ to &quot;więcej fragów&quot;. Zatem mój błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom