>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dziś póki co wygląda to na under, zobaczymy jak będzie w drugiej połowie. Real spokojnie mógł prowadzić, ale skuteczność Viniciusa fatalna.
Co do jutra i meczu Valencia vs Betis - tutaj spróbuję punkty kartkowe oferowane przez forBET (Powyżej 55 punktów kartkowych - 1.75). Wydaje mi się, że jutrzejszy mecz będzie ostrzejszy niż ten dzisiejszy (póki co). W pierwszym meczu tylko 4 kartki, ale patrząc na poprzednie rundy to rewanże Valencii i Betisu obfitowały w kartoniki. Moim zdaniem jutro przewinień i upomnień w postaci kartek nie zabraknie.
Jeden z najwiekszych underowcow bedzie sedziowal to spotkanie. Linia wysoka wiec ja wole poczekac z tego typu betami live ale to tylko moje zdanie :]
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jeden z najwiekszych underowcow bedzie sedziowal to spotkanie. Linia wysoka wiec ja wole poczekac z tego typami live ale to tylko moje zdanie :]
Ten sędzia to ma jak narazie najmniej kartek ???? (edit: to chyba poprzedni sezon hihi)

Ale jeśli patrzeć na ich ostatnie 5 spotkań (w każdych rozgrywkach) to kartki wyglądają tak :movember:

Post typowo informacyjny :drunk:

edit ranczo0123: staty sa z tego sezonu i faktycznie ma on najmniej kartek ze wszystkich sedziow ;)
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Valencia - Betis
Drugie spotkanie w Pucharze Króla w Hiszpanii odbędzie się na Estadio Mestalla. Nie mam jako takich poważnych analitycznie argumentów przemawiających za moim typem, którego podam poniżej. Zarówno Valencia jak i Betis dawno nie miały szansy grać w finale pucharu. Bardzo motywująco wpływa fakt iż finał odbędzie się na stadionie Betisu i tylko dlatego obstawiam to spotkanie. Sądzę, że Betis nie podda się i będzie walczył do końca żeby zagrać u siebie i powalczyć o mistrzostwo.
Proponuję typ Betis over 1,5 goli po kursie @3,40 z fortuny. Oby pojedynek był emocjonujący i trzymał w napięciu do samego końca.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia vs Real Betis
Typ: Betis
Kurs: 4.85

Bukmacher: Etoto
Analiza: W pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie Betisu padł remis po 2 pomimo tego że Betis prowadził 2:0 to dał sobie odebrać zwycięstwo w ostatnich sekundach spotkania i mocno skomplikował sobie sytuację przed spotkaniem rewanżowym które zostanie rozegrane już dzisiaj w Valencii. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu bowiem wystarczy im remis na swoim stadionie , ale według mnie Betis nie stoi tutaj na straconej pozycji bowiem musi zaatakować od pierwszych minut i szybko zdobyć bramkę, ostatnie spotkania betisu na wyjazdach nie wyglądają za dobrze bo wygrali tylko 2 spotkania z 10 poprzednich wyjazdów, Valencia natomiast nie poniosła porażki w 13 dotychczasowych spotkaniach rozegranych na swoim stadionie , ale przeciez każda passa kiedyś się kończy a gospodarze mogą sie przejechać na niewygodnym rywalu z Sevilli bowiem może nie jest to klasowa drużyna , ale jak wspomniałem wcześniej potrafi być bardzo niewygodnym rywalem, który niejednokrotnie znacznie mocniejszym ekipa potrafił napsuć sporo krwi, Betis odpadł już z piłkarskiej ligi europy i zostaje mu już tylko liga oraz puachar a goście sa przeciez o krok od finałowego spotkania z Barceloną. Dlatego moj typ na to spotkanie to wygrana zespołu Biało-Zielonych oraz postawiłbym na dokładny wynik 1:2 po 90 minutach spotkania.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Valencia - Betis 1:0 (3-4 RR)
Betis powyżej 4,5 RR @2,12 Unibet ⛔
Betis powyżej 5,5 RR @3,25 Unibet ⛔
Betis więcej RR @3,55 Unibet ✅

Rewanżowe spotkanie o wejście do finału, popieram wcześniejsze posty odnośnie grania w stronę Betisu, według buków to gospodarze są faworytem po wywalczeniu dobrego rezultatu w pierwszym meczu, gdzie ze stanu 2:0 dla Betisu wyciągnęli na 2:2 i mają dobrą zaliczkę przed dzisiejszym rewanżem, w tamtym spotkaniu padło aż 15 cornerów z czego 10 dla Valencii, dzisiaj liczę na odwrotny rezultat, bowiem to Betis musi &quot;gonić&quot; wynik, a gdyby to gospodarze strzelili pierwsi gola to tym bardziej goście będą musieli zaatakować ze zdwojoną siłą co powinno się przełożyć na ich rzuty rożne.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi





Kursy od: Fortuna



La Liga dzisiaj zostanie zakończona przez spotkanie Eibar - Barcelona, ale zespół Blaugrany czeka jeszcze finał Pucharu Króla z Nietoperzami. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Barcelona - Valencia
73. obie strzelą gola i powyżej 2.5 gola @ 1.90 x 10j
Ew. wygrana: 16.72
Fortuna


W Hiszpanii ostatni mecz w tym sezonie, czyli finał Pucharu Króla. Barcelona po porażce z Liverpoolem ma okazje zdobyć kolejne trofeum, a tym samym szanse na zamazanie tamtego blamażu. To samo tyczy się Valencii, która dzisiaj pokusi się o niespodziankę i sprawienia klubowi prezentu na stulecie klubu. Barcelona przystąpi dość mocno osłabiona bowiem nie zagrają  Suarez, Dembele. Urazy leczyli ostatnio Arthur i Coutinho. Środek jak i atak nie wygląda za ciekawie. Valencia jest mocno zdeterminowana aby ukarać Barcelonę i siegnąć po to trofeum. Marcelino jeszcze nigdy nie wygrał z Barcelona i dziś ma do tego dobrą okazję. Ja spróbuje pograć gole. Valencia ostatnio mocno skuteczna w ataku, a to za sprawą goli Rodrigo czy Gameiro. W Barcelonie pewnie wszyscy liczą na Messiego,  ale chciałbym żeby to Coutinho był główną postacią i dał z siebie jak najwięcej. Myślę, że Typ ma szanse wejść bowiem jest to finał i niema mowy tutaj o odpuszczaniu. 

Typ poboczny to rzuty rożne w tym spotkaniu. 
21:00 Barcelona - Valencia
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.20 x 10j

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom