>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga mistrzów 2018/19

Status
Zamknięty.
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Witam wszystkich.
Ale wczoraj byly emocje , zwlaszcza w 3 secie przy stanie 24:24, gdzie mialem juz pograne zwyciestwo Berlina po kursach 5,25 i 4,40. Tachykardia utrzymywala sie przez wiekszosc wczorajszego wieczoru, ale warto bylo zaufac przeczuciu... Nie zasmiecajac. Idac za przeczuciem stawiam dzisiaj na wygrana Skry Belchatow. Ten sezon w ich wykonaniu prezentuje sie na przestrzeni ostatni lat katastrofalnie.Przetrzebieni kontuzjami po ostatniej wpadce z belgijskim Maaseilk skompliowali sobie droge awansu. Co innego Trefl , ktoremu wystarczy w ostatnich dwoch spotkaniach zdobyc jeden punkt. I w zwiazku z tym czemu nie mieliby &quot;pomoc&quot; Belchatowionam?
Kursy z bet365 :
Over 189,5 - 2,28
Skra win - 2,62
D.W. 2:3 - 6,0
znowu teoria spiskowa po co maja pomagać swoim wrogom ? To nie fundacja charytatywna. Albo skra zagra na poziomie i wygra albo dostanie lanie.
 
P 7K

pewniak1978

Użytkownik
Mar
Mariusz nic nie pogra bo leczy sie w Italii.
Faworytem slusznie Trefl. Ten mecz jednak moze byc bardzo długi. Zagra Milad ale bie wiadomo jak sie zaprezentuje po nieobecnosci. Wlazły leczy bark we Włoszech i nie ma go w ogóle. Licze jednak, ze solidarnosc Polska tutaj zadziała w przeciwienstwie do wczoraj gdzie jednak Lube nie miało litosci. Tam jednak sa inne realia i zdecydowana wiekszosc to gracze z innych krajów. Mysle, ze.nawet przy 2-0 Trefl tutaj moze troche popuścic chociaz nie mozna wykluczyc ostrej walki i 1_1 po dwoch setach. Smierdzi mi tutaj taj brekiem, ktory urządza obie ekipy i tego sie trzymajmy! Skoro wczoraj przy tych samych kursach był taj w Masseik, a przy nizszych w Chamount to dlaczego nie u Nas?
Over 184,5@1,86 fortuna
5 setów@2,75 fortuna
Ljubljana-VFB set z najmniejsza licczba pkt o40,5@1,7 lvbet
To moze byc dobry bet. VFB musi ciułać te pkt w kontekscie wyjscia z trzeciego miejsca jednak Słowenska ekipa to nie są jakies totalne ogórki. Dwa razy w tym sezonie nie pokryli tej linii jednak to było na wyjazdach. U siebie przeciiez grali z Zenitem i sety konczyly sie o wiele wyzej. Tutaj raczej tak breka nie powinno byc ale i nie spodziewam sie pogromu i jakiegos seta do 15.
Mar
Mariusz nic nie pogra bo leczy sie w Italii.
Faworytem slusznie Trefl. Ten mecz jednak moze byc bardzo długi. Zagra Milad ale bie wiadomo jak sie zaprezentuje po nieobecnosci. Wlazły leczy bark we Włoszech i nie ma go w ogóle. Licze jednak, ze solidarnosc Polska tutaj zadziała w przeciwienstwie do wczoraj gdzie jednak Lube nie miało litosci. Tam jednak sa inne realia i zdecydowana wiekszosc to gracze z innych krajów. Mysle, ze.nawet przy 2-0 Trefl tutaj moze troche popuścic chociaz nie mozna wykluczyc ostrej walki i 1_1 po dwoch setach. Smierdzi mi tutaj taj brekiem, ktory urządza obie ekipy i tego sie trzymajmy! Skoro wczoraj przy tych samych kursach był taj w Masseik, a przy nizszych w Chamount to dlaczego nie u Nas?
Over 184,5@1,86 fortuna
5 setów@2,75 fortuna
Ljubljana-VFB set z najmniejsza licczba pkt o40,5@1,7 lvbet
To moze byc dobry bet. VFB musi ciułać te pkt w kontekscie wyjscia z trzeciego miejsca jednak Słowenska ekipa to nie są jakies totalne ogórki. Dwa razy w tym sezonie nie pokryli tej linii jednak to było na wyjazdach. U siebie przeciiez grali z Zenitem i sety konczyly sie o wiele wyzej. Tutaj raczej tak breka nie powinno byc ale i nie spodziewam sie pogromu i jakiegos seta do 15.
Mar
Mariusz nic nie pogra bo leczy sie w Italii.
Faworytem slusznie Trefl. Ten mecz jednak moze byc bardzo długi. Zagra Milad ale bie wiadomo jak sie zaprezentuje po nieobecnosci. Wlazły leczy bark we Włoszech i nie ma go w ogóle. Licze jednak, ze solidarnosc Polska tutaj zadziała w przeciwienstwie do wczoraj gdzie jednak Lube nie miało litosci. Tam jednak sa inne realia i zdecydowana wiekszosc to gracze z innych krajów. Mysle, ze.nawet przy 2-0 Trefl tutaj moze troche popuścic chociaz nie mozna wykluczyc ostrej walki i 1_1 po dwoch setach. Smierdzi mi tutaj taj brekiem, ktory urządza obie ekipy i tego sie trzymajmy! Skoro wczoraj przy tych samych kursach był taj w Masseik, a przy nizszych w Chamount to dlaczego nie u Nas?
Over 184,5@1,86 fortuna
5 setów@2,75 fortuna
Ljubljana-VFB set z najmniejsza licczba pkt o40,5@1,7 lvbet
To moze byc dobry bet. VFB musi ciułać te pkt w kontekscie wyjscia z trzeciego miejsca jednak Słowenska ekipa to nie są jakies totalne ogórki. Dwa razy w tym sezonie nie pokryli tej linii jednak to było na wyjazdach. U siebie przeciiez grali z Zenitem i sety konczyly sie o wiele wyzej. Tutaj raczej tak breka nie powinno byc ale i nie spodziewam sie pogromu i jakiegos seta do 15.
To moze byc dobry bet. VFB musi ciułać te pkt w kontekscie wyjscia z trzeciego miejsca jednak Słowenska ekipa to nie są jakies totalne ogórki
Nie wprowadzajmy w błąd czytelników-do dalszej fazy nie awansują nawet dwa zespoły z drugich miejsc z najsłabszym bilansem a co dopiero trzeci zespół
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hameelnina - Dynamo Kazań 0:3
poniżej 133,5 1,81
Najgorsza drużyna w tegorocznej lidze mistrzyń podejmuje we własnej hali zespół z Rosji. Do tej pory gospodynie nie wygrały ani jednego seta ba tylko w 2óch setach zbliżyły się do 20stki... Drużyna z Kazania walczy o 2 miejsce w grupie i takie zwycięstwo szybkie 3:0 na pewno im nie zaszkodzi a nawet będzie na rękę. Przypominam, że tylko 3 drużyny z 2giego miejsca wychodzą dalej a póki co są na 5 miejscu w tej &quot;tabeli&quot;.
Myślę, że ten mecz będzie szybko zakończony przez gości i wydaje mi się, że w 1 może w 2 setach odskoczą z wynikiem i do 134 punktów nawet się nie zbliżą.​
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam ???? na jutro ZAKSA +2.5 seta plus masseik wydają mi się być dobrymi typami. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle musi powalczyć z włoskim lube aby mieć szansę awansować do kolejnej rundy lm. Poza aspektami sportowymi to zerocilbym uwagę na aspekty pozasportowe takie jak to kto jest trenerem lube czyli ferdinando de Giorgi który wiele zawdzięcza zaksie a poza tym ściąga Bienka do siebie więc wydaje mi się że w kuluarach mogli rozmawiać o tym spotkaniu zwłaszcza że lube ma zapewnione pierwsze miejsce.
A jeśli chodzi o maaseik to uważam ta drużynę za równa treflowi, który ma już pewne pierwsze miejsce i nie powinien zbytnio interesować się tym spotkaniem. Bo w tyle głowy mogą mieć już mecz sobotni z onico.
Powodzenia.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jutro modena zapewne wygra 3-0 a jesli zaksa ugra tylko seta i przegra 1-3 to będziemy liczyc male punkciki?
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Tak, najpierw punkty , bilans setów i male punkty. Tylko że z 9 pkt i tak ciężko będzie awansowac do kolejnej rundy.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ruch kursów wskazuje, że Modena może stracić seta z Karlovarskiem, choć ja osobiście poszedłbym w 3-0 dla Włochów. Jeśli w ogóle chcą marzyć o awansie, to 3-0 dziś jest obowiązkiem, a i tak może nie wystarczyć.
W żadne układy nie wierzę i Lube dziś powinno gładko wygrać, 3-0 to ~2,50, a bezpieczniejszy handicap -1,5 setów ~1,50. Różnica klas między tymi zespołami, co zresztą widać było już w pierwszym meczu. No chyba nie zrobią psikusa swoim kibicom i nie położą się na boisku ????
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Gdańsk jeśli zenit Petersburg wygra to o nic nie walczy, a składu nie mają o wiele lepszego od Belgów plus waska lawke więc ja tutaj widzę Belgów jako faworytów spotkania.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Skra dzisiaj bez Kochanowskiego na środku. Jeden z przyjmujących, prawdopodobnie Milad zagra na środku. Duże osłabienie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gdańsk jeśli zenit Petersburg wygra to o nic nie walczy, a składu nie mają o wiele lepszego od Belgów plus waska lawke więc ja tutaj widzę Belgów jako faworytów spotkania.
A co ma mecz Petersburga do Gdanska?
Przeciez Gdańsk ma juz pewne 1miejsce
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Ogólnie jeśli ktoś obstawia zakłady bukmacherskie to proponuję trochę w tym posiedzieć i poczytać. Jest 5 grup w lm gdzie do cwiercfinalow przdchodza zwyciezcy grup plus trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc. 4 najlepsze drużyny z pierwszych miejsc zagrają z tymi z drugich miejsc plus 5 drużyna która wygrała grupe. Stąd jeśli zenit wygra za dwa/ trzy punkty to lotos będzie najgorszym zwycięzca grupy co oznacza że zagra w ćwierćfinale z innym wygranym grupy.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Pewnie że tak, zwłaszcza że Skra słabiutko sobie radzi. Wydaje mi się że handicap + 25 setasna Berlin kurs ok . 1.55 to wejdzie jak złoto ale czy więcej to zależy od Berlina bo wydaje mi się jakby zagrali na maxa to śmiało za średnia stawke zagrałbym na ich win, a tak to do dubla 1.55.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Takie szalone AKO ode mnie za minimalną stawkę ???? zobaczymy co z tego wyjdzie.
Skra - BRV (+2,5 seta BRV @1.64)⛔ Kto oglądał mecz ten wie, że Berlin seta powinien wygrać.
Skra trapiona kontuzjami ostatnio gra w kratkę, info o braku Kochanowskiego jeszcze bardziej komplikuje sprawe, myślę że Berlin tego jednego seta urwie.
Knack Roeselare - United Volleys Frankfurt (over 3,5 seta @1.52)✅
Oba zespoły już o nic nie grają i wg mnie prezentują podobny poziom, poprzednie ich spotkanie skończyło się po 5 setach. Tym razem wg mnie na 3:0 w żadną ze stron się nie skończy.
VK ČEZ Karlovarsko - Azimut Modena ( -2,5 seta Modena @1.81)✅
Modena walczy w korespondencyjnym pojedynku z Zaksą o drugie miejsce w grupie i przejście do następnej fazy. Karlovarsko do tej pory nie ugrało żadnego seta i raczej tak zostanie. Modena będzie to chciała wygrać jak najszybciej.
ACH Volley Ljubljana - Chaumont (+2,5 seta Ljubljana @1.50)✅
Chaumont praktycznie z pewnym awansem z drugiego miejsca, dwa mecze wyjazdowe w grupie skończone po 5 setach(wygrana i przegrana). Ljubljana w poprzednich dwóch meczach u siebie przegrywała dopiero po tie breaku, łatwo tego meczu nie oddadzą i powalczą o seta a może i dwa.
Cucine Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (-1,5 seta Lube @1,53)⛔
Przewiduje nawet 3:0 dla faworytów ale idę bezpieczniej. Lube to jeden z głównych faworytów do końcowego tryumfu w LM, układów i odpuszczania nie przewiduje.
Sir Safety Conad Perugia - Arkas Spor Izmir (-2,5 seta Perugia @1.43)⛔
Kolejny z faworytów LM kontra najsłabszy zespół grupy E, goście ledwie 3 ugrane sety w 5 meczach, Perugia ledwie 3 stracone sety w 5 meczach i bilans 6:0 w setach w meczach u siebie.
AKO: 14.81 UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom