ATP Tour: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 18.02-24.02.2019

Kanadyjczyk pokonal ziemniaka Garina i wszechstronnego Munara. Cuevas dal sobie rade z odpoczywajacym Londero oraz ze sredniakiem Ramosem. Taka prosta analiza a jakiez proste pieniadze.

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
No to mamy juz 1 finaliste w Rio Bedene się wycofal z powodu kontuzji a Djere dalej bez straty seta swiezutki czeka w finale ale jaja by były jakby wygral

penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Tsitsipas @1.30 vs Kukuszkin
Finał finałów... Grę wczoraj trzymał swoje podanie bardzo dobrze aż do czasu 5-5 gdzie oddał swój serwis i juz myślałem ze jest po secie a ten wariat wrzucił nie 2, nie 3 bieg a turbo i grał taki kapitalny tenis ze klaskac się chciało! Goffin pozamiatany.
Kukuszka wirtuoza nie jest, raczej pierze przed siebie piłka a nawierzchnia taka szybka nie jest, daje pograć zawodnikom.
Dla mnie 2-0 jesli zacznie Grek z wysokiego &quot;C&quot;

Dlaczego jaja? Lepiej tu gra niż Francuz i ma więcej sił.... choć dla mnie nołbet to szanse są tu równe.

adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kukuszkin +1,5 seta @1,97 1xbet⛔ 5:7 6:7
Szkoda bo miał 5:3 W drugim. Mecz bardzo dobry

Konsekwentnie próbuje w stronę Kazacha. Zdecydowanie najlepsi w Marsylii i finał zapowiada się bardzo ciekawie. Obaj nie stracili jeszcze seta w tym turnieju. O kukuszkinie pisałem już kilka razy i nie ma sensu się powtarzać. Grek wysoka i równa forma. Bardzo pewnie na serwisie. Jednak kazach to bardzo niewygodny rywal, grający regularnie mało psujacy. I tu liczę że Tsitsipas będzie tracił cierpliwość i zacznie grać na raz a to przeważnie kończy się błędami. W zeszłym roku grali dwa razy i oba mecze skończyły się wybranymi Stefanosa 2:1.

inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Albot - Evans ✅
Tu zdecydowanie na Albota. pokonal niezlego Mc Donalda 60 60 w 2 i 3 secie. Evans rozwalil Isnera, ale znamy Isnera. Gra jak mu sie podoba. Lubi sie czasem obrazic. Evans nie jest zagrozeniem dla swietnego teraz Albota i stoi wyzej w rankingu, a rankingi nie powstaly przez przypadek.

U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Albot - Evans
Evans grał kwalifikacje ale Albot grał debla, więc wygra ten kto będzie lepiej wytrzyma to fizycznie. Dla mnie Evans , ale poczekam do meczu i zagram live, jeśli kurs wzrośnie

Użytkownik
myslisz ze autentycznie Albot tak zagrał dobrze ze Mcdonald sie starał ale przez 2 i 3 set nie ugrał gema?? czy raczej Mcdonal obnizył znacznie poziom tenisa albo miał kontuzje? dla mnie to jest bardzo dziwne i nie wierze w to 6:0 6:0 skoro Mcdonal ograł Delpo w poprzedniej rundzie to by znaczyłop ze Albot sfuzjował sie z Djokovicem i Federerem w najlepszych formach

kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Też idę w strone Radu w każdym mecz wygrywał jako underdog jak ktoś jest jego meega fanem i stawiał na wygraną Albota to może być zarobiony ???? a tak poważnie to znowu mamy fajny kurs i szkoda by było nie skorzystać.

F 263

fidelio

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Cuevasa z tym gówniarzem z Kanady, poziom naprawdę kosmos momentami. Według mnie Djere bez szans, ktoś uważa inaczej?

pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
tymczasem Djere go zjadł 2:0 było widac że mudzinek oddycha rekawami w koncówce meczu

P 0

pokwa

Użytkownik
Ale mecz w Delray Beach. Wydawało się, że Albot gładko ogarnie 3 seta bo Evans słaniał się już na korcie, tymczasem z nieba niczym manna dla Brytyjczyka spadł deszcz. Po wznowieniu Evans grał lepiej, przełamał Albota, który miał fatalny 1. serwis. W TB Evans prowadził już 4:1 i 6:4, ale Albot obronił 3 piłki mistrzowskie i wykorzystał swoją pierwszą, a raczej pomógł mu w tym Evans, który popełnił na koniec podwójny błąd. Gratuluję wszystkim, którzy go grali ????