>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

carlos2 460

carlos2

Użytkownik
Nie robiłem jeszcze przelewu na Revoluta. Wydaje mi się, że w zakładce wypłata środków nalezy podać nr IBAN do konta Revoluta i powinno pójść.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wow wczoraj wieczorem zlecona wyplata na konto bankowe a dzisiaj po poludniu hajs juz dotarl. Mega szybko. Jeszcze niedawno taka wyplata trwala okolo 3-4 dni.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Miał ktoś tak ze po zalogowaniu widać tylko biały ekran?
wyczyściłem wszystko cookie,chache i dalej to samo..
 
R 0

rafek910

Użytkownik
od wczoraj mniej wiecej godziny 17 tym asom nie dziala strona,
po zalogowaniu jest biale tlo, a przy probie wplaty u bukmacherow sie nawet nie wczytuje
przy wyplatach zdzieraja 6%, ale usunac awarie to juz od 14h tych geniuszow sytuacja przerasta,
pewnie informatykom w kodach do bet-at-home placa to i efekty takie sa,
normalna firma by wylaczyla strone i napisala o tym, ze trwaja prace nad usunieciem awarii,
a w Ecopayz sie wchodzi setki razy i po zalogowaniu jedyne co widzi to biale tlo bez jakiejkolwiek informacji od nich
jedyne ich dzialania przez tak dlugi okres czasu, to wlaczenie weryfikacji captcha po wejsciu na strone, co jak widac nie przynioslo zadnego efektu i na tym sie ich &quot;pomysly&quot; skonczyly a hajs ludzi ciagle zamrozony
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Trochę dziwne bo zadnej informacji na socjal mediach, żadnego e-maila, nic.
Coś się dzieje, już po zalogowaniu działa normalnie
 
S 0

sk1922

Użytkownik
A ta smieszna firma ma jakis support czy cokolwiek podobnego?
Od wczoraj nie da sie zalogowac, ani wplacic gdziekolwiek pieniedzy,
jest weekend, pieniadze zamrozone a oni nawet nie racza wydac jakiegokolwiek komunikatu,
na maile od wczoraj nie doczekalem sie odpowiedzi
 
Do góry Bottom