>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 24.02.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 24. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premiership
Godzina : 15:05
Spotkanie: MU - Liverpool
Typ: MU
Kurs: 3.30
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:
Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Nie wiem czemu kursy na gości lecą w dół wskazując Liverpool na faworyta w tym meczu , faktem jest natomiast że MU nie licząc domowej wpadki w LM przeciw PSG (0:2) rozgrywa pod wodzą norweskiego trenera rewelacyjną serię meczy bez porażki i na własnym terenie to on będzie dla mnie kandydatem do zwycięstwa. Patrząc na tegoroczną grę Liverpoolu zwłaszcza na wyjazdach nie widać jakiegoś hura optymizmu. O ile przegrana z Man. City (2:1) nie jest zaskoczeniem o tyle porażka w tym samym rozmiarze przeciwko Wolves , czy remis w Londynie przeciw West - Ham (1:1) trzeba nazwać wpadkami.
Dlaczego więc MU nie może pokonać gości w domu? Fakt nie zagrają Lingard i Martial którzy złapali kontuzje w spotkaniu przeciw PSG , ale nadal Solskyaer dysponuje siłą w ataku w postaci trio Mata , Lukaku , Rasford wspieraną z głębi pola przez nieobliczalnego Pogbę. Jak widać bez kontuzjowanej dwójki graczy MU zdołał przekonująco ograć w ub. Poniedziałek na Stanford Bridge ekipę Chelsea ( 2:0) w FA Cup. Do składu na dodatek mają szansę powrócić po kontuzjach Antonio Valencia i Matteo Darmian a w bramce pojawi się De Gea z chęcią zanotowania trzeciego ligowego występu bez straty gola.
Oczekuję bardzo ciekawego meczu z dużą ilością sytuacji bramkowych z obu stron i liczę na wygraną MU.

https://www.manutd.com/en/news/detail/early-team-news-ahead-of-manchester-united-premier-league-game-against-liverpool
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 15:05
Spotkanie: Man Utd-Liverpool
Typ: x
Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowany hit Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Manchesteru United na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Liverpoolu. Ciężko w tym meczu wytypować
zwyciezcę bowiem obie ekipy są nieprzewidywalne. Manchester po bardzo dobrym początku jak tylko trenerem został Solskjaer w końcu w najważniejszym meczu sezonu zostało skasowane przez PSG , Liverpool natomiast w lidze gra dobrze, ale w lidze mistrzów zawodzi i tak te porażki które notował w fazie grupowej przeniósł na słabą pozycję w fazie pucharowej w starciu z Bayernem gdzie był moim zdaniem faworytem i teraz niestety ich sytuacja mocno się skomplikowała przez spotkaniem rewanżowym. W tym meczu moim zdaniem wynikiem najbardziej prawdopodobnym jest remis oraz podział punktów, goście już musza myśleć o rewanżu z Bayernem a gospodarze za kilka dni grają mecz w Paryżu, chyba nie mają większych szans ale muszą spróbować tam atakować od pierwszych minut. W Manchesterze możliwe że nie zagra Rojo, Valencia oraz Darmianm wiec straty nie są duże, w ekipie z Anfield nie zobaczymy Gomeza oraz Oxlade Chamberlaina a pod znakiem zapytania stoi występ Lovrena. Stawiam na wynik 1:1 po 90 minutach rywalizacji.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, 1.Liga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Sparta Praga – Ostrava
Typ: over 3.5
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ostatnim spotkaniem Sparta dała mi nowy obraz gry o którym wspomniałem przy okazji derbowego starcia z Dukla Praga. Zmienili swój styl gry i podejście, gdzieś w tej ich grze jest więcej ryzyka, więcej ofensywniejszej gry ale nie ma w tym też nic dziwnego potencjał jest ogromny, a pozycja w lidze beznadziejna – bo cel był jeden mistrzostwo i trzeba w każdym meczu gonić i wygrywać a do tego potrzebują bramek i odważnej gry. Taką Sparta zobaczyliśmy w derbach, gdzie potwierdzili świetną dyspozycję w ataku w grach towarzyskich i znowu trzy bramki strzelone. W tym wszystkim jest słabsza dyspozycja w defensywie bo Dukla ostatni zespół w lidze strzela dwie bramki.
Wydaje mi się że te problemy dziś mogą być większe bo grają u siebie czyli częściej trzeba będzie prowadzić grę i narażać się na jeszcze więcej kontr niż w ostatnim spotkani a rywal gatunkowo też mocniejszy – Ostrava na ten moment czwarta ekipa i na wyjazdach jedna z lepszych ekipa. Też jednak mecz u siebie to jeszcze większa motywacja i ta intensywność ich w ataku będzie większa. Zaufam jeszcze raz w zmianę w Sparcie i stawiam znowu na bramki, ostatnie trzy mecze miedzy tymi ekipami w Pradze kończyły się z tą linią bramkową w tle.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina : 15:00
Spotkanie: Bologna - Juventus
Typ: Juventus i poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher : lvbet
Analiza:
Bologna na własnym stadionie podejmie cyniczny Juventus. W ostatnią środę byliśmy świadkami, że granie na 0 z tyłu nie sprawdza się w Lidze Mistrzów. To do czego przyzwyczaił nas Max, czyli stawianie na defensywę nie ma racji bytu. Defensywa i milion wrzutek w pole karne sprawdza się tylko w Serie A. Tam Juventus może przez cały mecz truchtać, a i tak coś wpadnie.
Liczę, że Bologna postawi ciężki warunki... Mihajlović sprawił, że ich gra zdecydowanie się poprawiła.
Na ostatnie 5 spotkań Stara Dama cztery razy strzelała po 3 bramki.
Wątpię aby gospodarze coś strzelili. Tylko 19 bramke, na własnym stadionie 8. Będą murować, Juve będzie walić głową w mur, aż coś strzeli, ale na grad bramek nie liczę. Nie po tym co zobaczyłem w Madrycie.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Sacramento Kings
Typ: Oklahoma City Thunder(-4,5) handicap łącznie z dogrywką
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Co mieli zrobić wczoraj, zrobią dziś ???? Przynajmniej taką mam nadzieję ;-) Wczoraj typowałem wygraną Oklahomy minimum 5 pkt i co prawda gospodarze wygrali ale tylko 1 pkt z Utah Jazz. Dzisiaj do Chesapeake Energy Arena zawitają koszykarze z Sacramento, którzy znacznie słabiej spisują się na wyjazdach niż Utah. Dla przypomnienia Oklahoma u siebie ma współczynnik zwycięstw na poziomie 0.750 (21 zwycięstw/28 meczy), natomiast Sacramento wygrało zaledwie 11/28 spotkań wyjazdowych (0.393*). Przegrali oni 4 z 5 pięciu ostatnich spotkań w delegacji, natomiast wygrać udało im się tylko z Memphis, zajmującym przedostatnią pozycję w konferencji. Oklahoma notuje natomiast na własnym parkiecie serię 7 zwycięstw z rzędu i to z takimi zespołami jak: Portland (DWA RAZY!), Milwaukee czy Utah. Dodatkowo na korzyść gospodarzy dzisiejszego spotkania dodam, że wygrali oni 17/20 ostatnich spotkań u siebie z Sacramento.
* - współczynnik zwycięstw
⛔100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: fortuna
Ja pójdę w drugą stronę, a to z paru powodów:
B2B OKC którzy będą mieć ok 20h przerwy przed spotkaniem z Kingsami gdyż potrzebowali aż 2 OT aby wygrać w ostatnim rzucie Georga, który rozegrał 50min, Westbrook 43min, Adams 47min i chyba odczują to dzisiaj.
Sacramento wypoczęte, a ich dwa ostatnie spotkania przeciwko GSW i Denver, a więc dwoma najlepszymi drużynami konferencji zakończyły się dwu punktowymi porażkami tak więc niewiele im brakowało do sprawienia niespodzianki i coś czuję, że do trzech razy sztuka ;)
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
isztwan 246,8K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Australia
Godzina : 9:00
Spotkanie: Western Sydney - Perth Glory
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher : ForBet
Analiza:
Na szybko bo zaraz mecz, trzeci pod rząd under w lidze australijskiej to jakieś czary mary można by powiedzieć. Za moment zaczyna się następne spotkanie i czy tutaj progresywnie zobaczymy over, pewnie tak ale jednak typ na przekór. Ostatnie trzy spotkania z udziałem Perth kończyły się overem, tak jak i 4/5 spotkań Westernów również i to niektóre wysokimi. Perth w tabeli 7 punktów przewagi nad drugim Sydney i wcale dzisiaj nie muszą przeć na przód i wygrać koniecznie co nie znaczy też, że nie będą chcieli ale mogą sobie trochę odpocząć i nie starać się za bardzo nastrzelać choć skład wystawili mocny na ten mecz. Ciężko się im strzela gole z racji iż mają najlepszą defensywę w lidze to może i Westereny nic nie wsadzą, może nie, zaraz się przekonamy. Tak czy siak ryzykuję 4 pod rząd under w Australii.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 15:05
Spotkanie: Manchester United - Liverpool
Typ: Manchester wygra i obie strzelą
Kurs: 4,90
Bukmacher:
Analiza:
Dziś w Premier League zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Manchester United podejmie na własnym stadionie Liverpool. Zespoły te w tabeli dzieli tylko jedno miejsce. Mimo, że to w teorii Liverpool jest górą to Manchester jest w zdecydowanie lepszej formie. Po zmianie trenera United dosłownie kwitnie i wygrywa mecz za meczem. Od odejścia Mourinho przegrali tylko jeden mecz ale nie było to spotkanie w lidze angielskiej tylko mecz z PSG, mecze ligowe nadal notują bez porażki. Myślę, że i dziś zgarną trzy punkty bo Liverpool na meczach wyjazdowych traci sporo goli. Jednak mimo iż stawiam na zwycięstwo gospodarzy to nie uważam, że Liverpool odda mecz totalnie bez walki i myślę, że też dzisiaj postrzelają. Co by nie mówić to jednak są to dwie drużyny wysokiej klasy ze świetnymi piłkarzami w składzie. Według mnie kurs zachęca do gry a typ jest bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Marsylia Debel
Godz: 11:45
Spotkanie: McLachlan/Middelkoop-Chardy/Martin
Typ: 2
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 1.80
Analiza:
Finał gry podwójnej w Marsyli. Moim zdaniem para Chardy/Martin jest tutaj zdecydowanym faworytem. Grają ze sobą zdecydowanie dłużej i to może mieć wpływ na wynik spotkania . Biorąc pod uwagę turniej w Marsylii para francuska nie straciła jeszcze seta i myśle ze w finale będzie zwycięstwo w 2 setach.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna wlochy serie a
Godzina: 20:30
Spotkanie: fiorentina-inter
Typ: fiorentina lub remis
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dzien dobry,dzisiaj stawiam hit ligi wloskiej w ktorym fiorentina podejmnie inter mediolan.dla mnie faworytem meczu sa gospodarze,ktorzy od pewnego czasu graja dobra i skuteczna pilke.od osmiu spotkan sa niepokonani wliczajac w to puchar wloch,w ktorym pokonali dobre zespoly(torino,roma).moze zajmuja w tabeli dopiero 9 lokate ale gdy dzisiaj wygraja moga wskoczyc na 6 pozycje co daje mozliwosc udzialu w lidze europy.swietna organizacja gry,zawodnicy wiedza co maja robic na boisku z liderem chiesa pozwolila im przegrac tylko 5 spotkan na 26 wliczajac dwa puchary.graja dzis z interem,ktory mial mocny kryzys i posada trenera spallettiego wisiala na wlosku-uratowal go terminarz spotkan bo przeciwnicy nie byli z najwyzszej polki.wygrali z parma ledwie 1-0 na wyjezdzie i sampdoria 2-1,ktora slabo gra na wyjazdach oraz dwa spotkania w lidze europy z rapidem wieden(1-0,4-0)ale rapid w tym sezonie gra slabo i ich liga dopiero zaczela.zespol gospodarzy jest w formie,ich cel czyli europejskie puchary jest blisko wiec o motywacje nie trudno,zawodnicy sa wypoczeci w przeciwienstwie do ekipy interu ktora grala w pucharach,ostatnio z interem u siebie nie przegrywaja oraz gra przed wlasna publicznoscia sprawi ze meczu nie przegraja.pozdrawiam
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, turniej Shoot-out 2019, runda 3.
Godzina: ok. 15:20
Spotkanie: Lexman Rawat - Sam Baird
Typ:
wygra Baird
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Wydaje mi się, że to zdarzenie zostało źle oszacowane przez oddsmakerów, widzę w wystawionych kursach wartość po stronie Anglika Bairda. O tym jednak przekonamy się dopiero po południu, kiedy to na pewno &quot;światło zostanie oddzielone od ciemności&quot;. Ale ad rem:
Lexman Rawat to 27-letni Hindus, zaawansowany amator snookera, który przed obecnym sezonem próbował zostać profesjonalistą poprzez rozgrywki tzw. Q-School. Rozegrał w życiu 17 oficjalnych meczy, w tym 2 w trwającym turnieju Shoot-out. Wygrał 9 spotkań. W tych meczach skonstruował 8 brejków, w tym raz setkę.
W tym turnieju najpierw wyeliminował jedną z dwóch kobiet tu występujących - Emmę Parker 61:17, w drugim meczu wyeliminował Walijczyka Kishana Hiraniego, profesjonalistę od 2018 r., w stosunku 101:1 i zbudował brejka 62. Z tych 2 spotkań zostało mi wrażenie, że podejmuje złe decyzje i łatwo okazuje emocje. W meczu z Hiranim wydarzenia łatwo mogły potoczyć się w innym kierunku, po błędach popełnionych przez obu graczy. Rawatowi trzeba oddać, że zakończył mecz solidnym podejściem za 62 pkt. Nigdy wcześniej nie grał oczywiście w tym turnieju.
Baird to 30-letni Anglik, profesjonalista od 9 sezonów. Obecnie ma 87 ranking. Dotąd rozegrał 365 meczy, z których wygrał 191. Był 2 razy półfinalistą i 3 razy ćwierćfinalistą turniejów zawodowych. Obecny sezon ma dość przeciętny, wygrał 22 z 34 rozegranych meczy. W trwającym turnieju najpierw pokonał zawodowca z Chin z 2-letnim stażem - Chen Zifana 110-16 i skonstruował brejka 64 pkt. W 2 rundzie wygrał z amatorem z Irlandii - Batemanem 41:13 wykorzystując błędy i niedoświadczenie oponenta. W tym turnieju występuje po raz 5, w 2015 roku dotarł do 1/8 finału, 3 kolejne edycje były dla niego nieudane - odpadał po 1. meczu przegrywając z zawodowcami: Lisowskim, Barrettem, Swailem
Powyższe, najprostsze porównanie kompetencji tych dwóch zawodników wskazuje na wyraźną przewagę Anglika. Stąd wysoki kurs na niego ucieszył mnie, zdziwił i zaniepokoił zarazem. Przypomniałem sobie wczorajszy mecz Toma Forda, dla mnie bardzo wątpliwy etycznie. Jednak status Forda wśród profesjonalistów jest bezpieczny, bo zajmuje 27. pozycję. Natomiast Baird musi w najbliższych dniach i tygodniach wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by poprawić 87. ranking, bo do końca sezonu zostało już niewiele czasu. I choć nie mam gorącego połącznie z Watford Colloseum, jestem przekonany, że tej nocy Sam Baird nie odważył się iść na panienki, ani na wielkie chlanie itp, mimo, że w normalnych okolicznościach jego twarz nie daje mi tej rękojmi. Widziałem jego zaangażowanie w dwóch pierwszych meczach i sądzę, że ono wraz z umiejętnościami, świadomością stanu rzeczy i dobrym nocnym wypoczynkiem, wystarczą wszystkie razem na mobilizację i pokonanie ambitnego Hindusa, który miał bardzo łatwą drabinkę turniejową Stawiam stawkę średnią - 5-6/10 jednostek.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 14:45
Spotkanie: Japonia - Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 4,18
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś podczas przeglądania oferty na soki narciarskie postanowiłem zmienić dyscyplinę. W moim odczuciu kurs znacznie zawyżony, spodziewałem się raczej czegoś w granicach 3. Idę w stronę Słowenii, ta ekipa przekonuje mnie bardziej. Wczoraj najsłabiej Lanisek, traktuje to jako wypadek przy pracy odwołując się chociażby do TCS na skoczni w Innsbrucku kiedy to ten zawodnik zajął 12 pozycje. Wierzę w ich dzisiejszą mobilizację i pokonanie drużyny Japonii. Słowenia jako drużyna ostatnio poczyniła znaczne postępy, myślę że ich 3 miejsce w ostatniej drużynówce na skoczni w Willingen, mogło wpłynąć bardzo pozytywnie na zawodników a dzisiaj zobaczymy tego efekty. Powodzenia
⛔100
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 14:45
Spotkanie: Forfang - J.Kobayashi
Typ: 2
Kurs: 2,73
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Moim zdaniem ogromne value. Junshiro dobrze tu skacze. Wczoraj w 1 serii miał wpadkę, ale w drugiej pokazał swój potencjał. Miał w drugiej serii o 3,2pkt większą notę od Norwega, przy dobrym skoku Forfanga. A Forfang już pokazywał, że słabsze próby zdarzają mu się całkiem często, więc po wczorajszym zawaleniu Graneruda w pierwszej serii i Stjernena w drugiej, może tym razem kolej na Forfanga? Widzę duże szanse wejścia typu a kurs jest o sporo za duży, więc korzystam.
✅173
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shoot Out 2019
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Snooker Shoot Out. 2019. Results
Typ: Graeme Dott In Top 2 - Yes
Kurs: 8.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dzisiaj ostatni finałowy dzień Shoot Outu, dlatego warto pokusić o próbę oszacowania kto może zdobyć tytuł, albo przynajmniej dotrzeć do finału. Moim zdaniem Bingham chyba wyglądał najsolidniej, a rywali teoretycznie nie miał najłatwiejszych (Stevens, Murphy), obu ograł na luzie. Teraz jest największym faworytem buków, ale w 3 rundzie czeka na niego inny faworyt turnieju Wilson i chociaż on akurat nie zachwycał w poprzednich rundach, chyba mu niezbyt pasuje taki format, to jednak można wyobrazić sobie dużo łatwiejszego rywala na początek ostatniego dnia. W każdym razie obaj wyceniani są tak samo do zdobycia tytułu, więc po ich meczu jeden faworyt odpadnie i kursy na pozostałych też nieco spadną. Dlatego ciekawszą opcją wydaje mi się Graeme Dott, który też wyglądał bardzo solidnie, nie miał problemów z wygranymi. A do tego Szkot ma największe doświadczenie w Shoot Oucie, zwłaszcza jeśli chodzi o najważniejsze fazy turnieju i jak gospodarować siłami w ostatnim dniu. Tak się składa bowiem, że Dott już 2 razy docierał do finału tego turnieju, w tym w ubiegłorocznej edycji, a do tego w pierwszym dzisiejszym meczu ma dość wygodnego rywala (Lawler), którego wolny styl gry nie bardzo pasuje do takiego błyskawicznego formatu snookera.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina : 18:00
Spotkanie: Parma - Napoli
Typ: Gol Inglese
Kurs: 5.00
Bukmacher : unibet
Analiza: Parma to drużyna z kategorii nieobliczalnych - przegrywają mecze, które często są dla beniaminków &quot;o życie&quot;, a remisują 3-3 z Juventusem z którym przed meczem każdy bałby się obstawić choćby 1 gola po ich stronie. Głównymi atutami w ofensywie są Gervinho i Inglese - właśnie między nimi zastanawiałem się nad ewentualnym strzelcem gola i padło na tego, który gra w każdym meczu po 90 minut i będzie najbliżej bramki gości. Napoli ma problemy w meczach wyjazdowych, nie lepiej radzą sobie na boisku Parmy, gdzie we wszystkich dotychczasowych rywalizacjach (9 gier począwszy od 2001 do 2015) zawsze tracili z nimi bramkę.
Bezpieczniej jest zagrać po prostu gola Parmy, bo i tak bardzo ładnym kursie.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-2 / 1-2 dla Napoli
⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 14:45 (Można obstawiać do 13:45)
Spotkanie: Innsbruck - Konkurs Drużynowy
Typ: Austria wygra
Kurs: 5.00

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj konkurs drużynowy w Innsbrucku i stwierdziłem że spróbuję tym razem po prostu wytypować zwycięzcę. Patrząc na to jakie skoczkowie oddają tam skoki przez tych kilka ostatnich dni widać że w drużynę Niemiec wróciła siła. Świetne skoki oddaje Markus Eisenbichler, dodatkowo przebudził się Richard Freitag. Mają ponadto będącego w wysokiej Karla Geigera. Cała ta trójka zazwyczaj plasowała się w czołówce jeśli weźmiemy pod uwagę oddane próby na tej skoczni. Nic dziwnego więc że są faworytami wg. bukmacherów. Ja jednak będę dzisiaj liczył na potknięcie któregoś z niemieckich zawodników co może otworzyć bramkę do zwycięstwa dla drugich w kolejności Austriaków. Myślę że mają oni większe szanse na zwycięstwo niż sugeruje kurs. Po pierwsze skaczą oni u siebie - na skoczni na której zapewne każdy z nich skakał wiele razy, jeśli nie najczęściej w życiu. Po drugie poza Kraftem, który skakał ostatnio poniżej oczekiwań cała drużyna osiągała dość solidne wyniki. Wczoraj np. cała czwórka była w TOP 14. W kwalifikacjach trzech było w pierwszej 10. Tylko Daniel Huber był na 23 miejscu. Skoki to trochę loteria, szczególnie drużynówka w której jeden zawodnik może zaprzepaścić wysiłek całej drużyny. Jednak jak dopisze trochę szczęścia z wiatrem to Austria na pewno ma tu szansę na zwycięstwo.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Budapeszt
godzina 17.00
spotkanie: A.Van Uytvanck - M.Vondrusova
Typ VanUytvanck -3,5 gema
kurs 3,8
unibet
Analiza :
Tutaj zaryzykuję ale ten kurs 3,8 na handi -3,5 gema w stronę Belgijki mnie skusił.
Wczesniej miałem ochotę zagrać w tym meczu 3 sety ale myślę żę ten wczorajszy powrót Van Uytvanck w końcówce decydującego seta powinien jej dodać skrzydeł.W h2h 1:0 dla Vondrusovej ale to mecz sprzed dwóch lat w którym Belgijka mogła zlekceważyć wtedy utalentowaną 17 latkę.
Vondrusova jest świetna , duży talent i 2 triumfy w wielkim szlemie juniorskim.Czeska zawodniczka przypomina mi trochę francuzkę Dodin , jak idzie to idzie jak nie idzie to masakra.
Po Van Uytvanck wiadomo czego się spodziewać , raczej nie należy spodziewać się fajerwerków ale równej dobrej gry na średnim poziomie.ALison jest za słaba by walczyć z czołówką światową ale już drugą trzydziestką WTA walczy z powodzeniem.Do tego belgijka jest 5 lat starsza i ma większe dośwoadczenie 3 wygrane turnieje WTA i 11 ITF ,czeszka 1 WTA 7 ITF.
Ten wczorajszy półfinał powinien rozluźnic Van Uytvanck i dodać jej skrzydeł jeśli dobrze wejdzie w mecz i zaatakuje to może ogarnąć zwycięstwo w dwóch setach.
Typ ryzykowny zwłaszcza że buki faworyzują Vondrusovą.Czy słusznie ? zobaczymy.
Spokjna stawka.
⛔100
 
stanley-63 777,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina : 14:30
Spotkanie : PSV Eindhoven : Feyenoord
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.20
Bukmacher : Unibet
Co tu dużo pisać , bardzo ważny mecz dla PSV , ich przewaga w tabeli zmalała do zaledwie 1 pkt gdyż na tą chwilę ajax wygrywa 5:1 , tak więc PSV koniecznie musi wygrać , sprawa niby prosta ale dziś rywalem Feyenoord tak więc możemy spodziewać się walki , sędzią jest pan Dennis Higler , ten pan pokazuje sporo bezpośrednich czerwonych kartek , w tym sezonie pokazał 3 czerwone i to bezpośrednie ogólnie w swojej karierze w Eredivisie pokazał 23 czerwone w tym 17 bezpośrednich , dzisiejszy mecz jak wspomniałem ważny i zapewne walka będzie na całej długości i szerokości boiska i a nóz widelec któryś z fauli będzie się nadawał na bezpośrednią czerwień i pan Denis ją pokaże !
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy , Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo Verona - CFC Genua
Typ: wygrana gości / mniej niż 3,5 bramki na mecz
Kurs: 2.81
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Genua po wygranej nad Lazio u siebie dwa do jednego znowu stanie w ligowe szranki o punkty , które może patrząc z perspektywy czysto matematycznej nie przybliżą jej ani do strefy okolic miejsc , ani do strefy spadkowej jednak wygrana nad drużyną , która nie potrafi uzbierać chociażby dwucyfrowej zdobyczy punktowej , i jako jedyna w całej lidze ma tylko jednocyfrowy wynik punktowy , więc wydaje mi się , że wygrana nad Chievo jest dla drużyny gości wręcz koniecznością oraz jak najbardziej obowiązkiem . Pod względem bramkowym nie należy spodziewać się tutaj cudów , bowiem przeglądając historię spotkań Genui z gospodarzami na wyjazdach , można wynieść jeden wniosek : wygrane gości mają raczej jednobramkowy bilans , więc postawienie swojego typu kierowałbym raczej w niską wygrana gości oraz na mniej niż 3,5 bramki na całe spotkanie .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom