>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 145: Błachowicz vs. Santos

Status
Zamknięty.
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
tak jest mega bolkiem którego będą obijac i gwałcić a Villante pokazał że jest jeszcze wiekszym bolkiem
Villante już na ważeniu wyglądał jakby był szcześliwy z tym co już ma i przyjechał tylko po wypłatę jednak postanowiłem na niego pograć, bo często mówi się, że ważenie to nie walka jednak tym razem postawiłbym piwo koledze Jackare87 za chłodny i treściwy komentarz. Villante to nie tyle bolek co po prostu śmieć. Taka postawa od początku do końca jest godna nazwania człowieka śmieciem. Kasę odrobię w pracy i jeśli kurs na przeciwnika Michała w następnej walce będzie powyżej 2 to walę ponownie na grubo. Pozdrawiam
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie dlatego pisałem że w wielu tego typu walkach ściany pomagają gospodarzom. Tutaj zaskoczony jestem, nie tyle że nie dali Pudilovej wygranej ale że Carmouche wygrała jednogłośnie, decyzja oczywiście się broni-zadecydowały małe detaile jak dosłownie 1 obalenie.
Bez przesady, w ogóle się nie zgadzam, dla mnie wszystkie rundy dla Amerykanki i pewna wygrana. Pudilova tak jak zawsze dużo machała rękami i nogami, ale nic nie dochodziło, mobilna jak zawsze, balans itd ale nic z tego nie przekładało się na skuteczną walkę. W pewnym momencie, chyba w 3 rundzie pojawiła się statystyka skuteczności uderzeń, Pudilova 13% Carmouche 49%, więc Czeszka mogła sobie nawet wykonać 200 ciosów, ale jak wchodziło z tego 25 to tak jakby tego w ogóle nie było. Przecież ona więcej trafiła ją wysokimi kopnięciami niż ciosami! Para szła w gwizdek i tak jest z nią w każdej walce, średnio dochodzi do celu 30% jej ciosów, co jest dziwne bo ma świetne warunki, jest szybka i ma cardio, ale nie potrafi ustawić sobie dystansu więc tak naprawdę nie wykorzystuje swoich możliwości nawet w połowie. Może mieć pretensje tylko do siebie. Tak naprawdę jedyną jej szansą było te kilka prób duszenia, które miała po obaleniach Amerykanki, ale była za słaba w rękach bo może straciła siły na machanie rękami i nogami? Kto wie. Amerykanka mniej efektowna, na wstecznym, ale konkretniejsza, celniejsza i nie dawała się trafiać. Więc czemu sędziowie by mieli punktować za Czeszką?
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
psotnick Oczywiście to walka kobiet gdzie można widzieć/ oceniać wiele rzeczy, w dodatku bardzo słaba (tak jak mówisz Czeszka nie pokazała nic szczególnego a siła ciosu i parter Carmouche tez bez rewelacji) ale ze statykami sie mylisz - czeszka owszem ledwo 43% celnych ale przy wyprowadzonych 3x wiekszej ilości ciosów ale w statystyce &#39;znaczące ciosy&#39; 33 do 14. Nie jest to nic oszałamiającego(chociaz często sędziowie dają się &#39;nabrać&#39; jak jeden zawodnik jest aktywniejszy), ale moim zdaniem wygrała druga runde zdecydowanie- najpierw dała sie obalić, potem zrobiła przetoczenie i na końcu zaakcentowała mocnymi ciosami z góry. Ogólnie bardzo często jak oglądam walki czy to boksu czy MMA to ślędzę na live u bukmacherów żeby zobaczyć czy czytam je podobnie jak analitycy i tak właśnie było tutaj: po drugiej rundzie Pudilova była faworytem (1,55) więc analitycy widzieli to tak jak ja że jest 1:1. Trzecia runda niestety (dla mnie) zasłużona dla Cormouche- zdecydowało jedno obalenie.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom