>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brzmi szokująco, ale jakby dziś WS Wanderers wygrało to ma szansę na play off. Będą tracić 9 pkt a do zdobycia będzie jeszcze 21 pkt. Brzmi szokująco, ale małą szansę mają ????
Jak Wędrowcy się dostaną do PO ???? to ja oficjalnie zrzekam się &quot;tytułu&quot; &quot;Znawca&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam .
0-1 w tym momencie ja dla fanu jade w fikoła
WSW - Perth 2/1@13⛔
Remis , coś słabo z overami dziś , może w następnej kolejce będzie lepiej .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włączyłem od około 30 minuty, kopanina straszna, chyba kolejny under i Perth kolejne zwycięstwo po najniższej linii oporu, w pierwszego nie widziałem, ale myślałem Jets będzie bardziej zależało na PO, tymczasem staty ze wskazaniem na Adelaide. Dobrze, że chociaż rogi siadły.
p.s. macie jakiś dobry stream, bo wszystkie jakie odpalam to z &quot;reklamą&quot; na pół strony, której nie idzie wyłączyć.
p.s.2 pograłem w 32 minucie over 2,5 RR do HT (Był jeden) po @2,4 ✅ myślałem, że kolejne złotówki w plecy, ale WSW się przebudziło i nabiło w doliczonym, więc siadło.
edit:
spróbuję jeszcze (65 min 7 RR)
over 10,5 RR @2,15 ✅
over 11,5 RR @3,50 ⛔
FT: 1:1 (3-8 RR)
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Patrząc na overowy dramat w tej kolejce, pobieram over 3,5 po @ 2,10 w Sydney. Na przełamanie. Miedziak do ew. podwojenia bo składy są ok do takiego scenariusza. A jak będzie? ????
Przełamanie? Tu załamanie było raczej ???? Miedziak na ⛔ underów ciąg dalszy, wstyd Kangury, ale to jest tak jak &quot;wypisywałem&quot; drzewiej, Glory mało co już &quot;musi&quot; ...
24.02. 09:00 WS Wanderers vs Perth Glory - bts/over do rozważenia, ostatni mecz kolejki, Glory będzie wiedziało co musi/może zrobić po zapoznaniu się z wynikami konkurentów. Zobaczymy...
No właśnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Panowie piekny Piatek i czarny Weekend ????
Stan A-League +5.324j (przed sobotnimi meczami)
Stan A-League -1.796j (po sobotnich meczach)

Powodzenia za tydzien Panowie!
Nie pozostaje nic innego jak tylko zarzucic tune pod konczaca kolejke.


:hp:

Analizujac to mysle tak: Dlugo-krotko-terminowka.

- Pobieram Minor Premiership Sydney FC @8 - 1/10
- Pobieram Minor Premiership Melbourne Victory @11 - 0.7/10
Dlaczego. Bo IMO Perth ma najciezsze mecze do zakonczenia sezonu.

- Top Goalscorer Adam La Fondre @2.37 - 10/10
Dlaczego. Wszystkie karne Adam (zapewne bedzie ich jeszcze moze z 2-3 dla Sydney) No i kto ma tam strzelac.
Wszystko Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Podliczenie kolejki:
Stan konta przed kolejką: -1,61j

CCM - Roar
1/2 - @23 - 0,3j ⛔
2/1 - @23 - 0,3j ⛔
bts - @1,44 - 0,5j ✅
-0,82j
Nixi - SFC
bts - @1,61 - 2j ⛔
ov0,5 HT - @1,3 - 2j ⛔
gol Krishna - @3,4 - 0,2j ⛔
gol La Fondre - @1,66 - 0,5j ✅
50&#39; bts - @3,5 - 0,5j ⛔
78&#39; - ov1,5 - @2,3 - 1j ⛔

-5,37j

Victory - City
1 - @2,05 - 2j ⛔
Kosta gol - @3,5 - 1j ✅
ov2,5 - @1,8 - 1j ⛔
rogi ov10,5 - @2 - 1j ⛔
ov7 - @1,61 - 0,5j ⛔
ov8 - @2,2 - 0,3j ⛔
ov9 - @3,4 - 0,2j ⛔

-1,5j

WSW - Perth
un2,5 - @2,5 ✅
1/2 - @2,9 - 0,3j ⛔
2/1 - @19 - 0,3j ⛔
-0,6j
Jets - Adelaide
kreator: 1⛔+gole ov2⛔+rogi ov9✅ - @6 - 0,5j ⛔
1 - @2,8 - 2j⛔
ov2,5 - @1,72 - 1j⛔
rogi ov11 - @2,4 - 1j✅
rogi ov12 - @3,2 - 5j✅
rogi 1 HA-1 - @2,37 - 0,7j⛔
rogi 1 HA-0,5 - @1,925 - 1,3j⛔
Live 12&#39; 0:0 - nobts - @2,1 - 0,5j⛔
+6,4j


stan konta: -3,5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Analizujac to mysle tak: Dlugo-krotko-terminowka.
- Pobieram Minor Premiership Sydney FC @8 - 1/10
- Pobieram Minor Premiership Melbourne Victory @11 - 0.7/10
Dlaczego. Bo IMO Perth ma najciezsze mecze do zakonczenia sezonu.
- Top Goalscorer Adam La Fondre @2.37 - 10/10
Dlaczego. Wszystkie karne Adam (zapewne bedzie ich jeszcze moze z 2-3 dla Sydney) No i kto ma tam strzelac.
Wszystko Bet365
Zalecam ostrożność w obu typach. Popa (kołcz Glory) po stracie kuriozalnej bramki w 95 minucie z WSW zamknie tyły na cztery spusty, co może lekko odbić się rykoszetem z przodu. Zobacz kolejki 14 i 15 w wykonaniu Perth. Dwie z rzędu na 0:0, choć wcześniej ładowali minimum 3 gole. Z tercetem Ikonomidis - Keogh - Castro, a jeszcze Davidson i solidny Liam Reddy nie wydaje się, by Glory wywróciło się na finiszu. Nikt z grupy pościowej nie przekonuje.
Co do Adama Le Fondre, to ten sezon jest najgorszym pod względem karnych od lat. Bramkarze wyjęli już 13 jedenastek. Patrząc na sam terminarz, to król idzie do Roya Krishny. ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zalecam ostrożność w obu typach. Popa (kołcz Glory) po stracie kuriozalnej bramki w 95 minucie z WSW zamknie tyły na cztery spusty, co może lekko odbić się rykoszetem z przodu. Zobacz kolejki 14 i 15 w wykonaniu Perth. Dwie z rzędu na 0:0, choć wcześniej ładowali minimum 3 gole. Z tercetem Ikonomidis - Keogh - Castro, a jeszcze Davidson i solidny Liam Reddy nie wydaje się, by Glory wywróciło się na finiszu. Nikt z grupy pościowej nie przekonuje.
Co do Adama Le Fondre, to ten sezon jest najgorszym pod względem karnych od lat. Bramkarze wyjęli już 13 jedenastek. Patrząc na sam terminarz, to król idzie do Roya Krishny. ;)
W dużej mierze zgadzam się z Ciekavym, Glory nie odda moim zdaniem tytułu Premiers. Terminarz nie jest tragiczny, a przeciwnicy będą mieli jeszcze AFC. To często odbijać się będzie w A-league czkawka. Kolejna sprawa to degrengolada grupy poscigowej. W tym sezonie zespoły z Sydney i Melbourne na kolana nie powalają. I gotowe ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Zalecam ostrożność w obu typach. Popa (kołcz Glory) po stracie kuriozalnej bramki w 95 minucie z WSW zamknie tyły na cztery spusty, co może lekko odbić się rykoszetem z przodu. Zobacz kolejki 14 i 15 w wykonaniu Perth. Dwie z rzędu na 0:0, choć wcześniej ładowali minimum 3 gole. Z tercetem Ikonomidis - Keogh - Castro, a jeszcze Davidson i solidny Liam Reddy nie wydaje się, by Glory wywróciło się na finiszu. Nikt z grupy pościowej nie przekonuje.
Co do Adama Le Fondre, to ten sezon jest najgorszym pod względem karnych od lat. Bramkarze wyjęli już 13 jedenastek. Patrząc na sam terminarz, to król idzie do Roya Krishny. ;)
No wiadomo ze kazdy moze sie po drodze wywalic. Ale grac Perth po @1.12 no to ja podziekuje. Wole zainwestowac 2j i miec zdrowe emocje bezstresowe. Niz inwestowac 18j by wygrac 2j i miec stresa co weekend.
Co do Adma to raczej jestem spokojny juz 2 kolejki temu chcialem pisac, Sydney w Australii to troche jak Juventus we Wloszech w tym sezonie jak nic i nikt nie moze to karny pomoze. Nie wydaje mi sie by Krishny zapakowal az tyle goli w 7 meczach.
Lekkie statystyki na ktore uwzglednilem i nie tylko je podczas tego wyboru.
- Srednia Adama 0.7 gola na mecz daje +4.9 do konca sezonu zasadniczego.
- Srednia Roya 0.6 gola na mecz daje +4.2 do konca sezonu zasadniczego.
- Srednia Adama 2.7 strzal na mecz daje 18.9 do konca sezonu zasadniczego.
- Srednia Roya 2.05 strzal na mecz daje 14.35 do konca sezonu zasadniczego.
Kazdy z nich ma przestoje ale Adam punktuje regularniej dla mnie. W ostatnich 6 meczach 3 gole.
Roy wystrzelil w meczach z Wanderers, Mariners i Victory gdzie strzelil po 2 gole i dzieki temu doskoczyl do walki o GB. Gdzie w ostatnich 6 meczach zdobyl 1 gola...? Zeby nie bylo niczego mu nie ujmuje. Dla mnie to on ma przeblyski na chwile obecna. I po prostu nie widze kolesia z Fiji na chwile obecna z Golden Boot nawet w A-League. A moze powinienem napisac tym bardziej w A-League.
Powodzenia!
Glory nie odda moim zdaniem tytułu Premiers. Terminarz nie jest tragiczny
Tez mysle, ze nie odda. Ale co jesli sily wyzsze zabiora... (uknuta teoria spiskowa ???? )
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 21- rozbita&quot;na raty&quot;, 7 kolejek do końca rundy zasadniczej. Uwaga na Victory, mają już 5 marca mecz (u siebie) w AFC, Sydney 6.03 (też u siebie) za to jutro Ams z gwizdkiem. Stadion z tych ch....ch jakby co ????
01.03. 09:50 Sydney FC - Adelaide United
02.03. 09:50 Melbourne Victory - Newcastle Jets
03.03. 07:00 Melbourne City - Perth Glory
08.03. 09:50 Brisbane Roar - WS Wanderers
09.03. 09:50 Central Coast Mariners - Wellington Phoenix
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney FC - Adelaide United 2:0

Le Fondre strzeli @1,97 Unibet ⛔
Le Fondre strzeli pierwszy @4,25 Unibet ⛔
Le Fondre strzeli ostatni @4,25 Unibet ⛔


Nowy miesiąc nowe nadzieje chciałoby się napisać, Sydney w tym sezonie nie zachwyca, niby jakoś te punkty zbierają, teoretycznie mają jeszcze matematyczne szanse na wygranie sezonu zasadniczego, ale już chyba nikt w to nie wierzy, żeby Perth roztrwoniło taką przewagę, więc zostaje im walka o Top 2, osobiście jutro nie spodziewam się fajerwerków, bardziej nudny underowy mecz, nie zdziwiłoby mnie wymęczone zwycięstwo gospodarzy po karnym 1:0 i tu przechodzimy do sedna co wymyśliłem na ten mecz, na początku myślałem zagrać win Sydney, ale post qowalsky6 odepchnął mnie od tego i postanowiłem pójść w bramkę Le Fondre, który prowadzi w klasyfikacji strzelców i walczy o koronę króla strzelców, wykonuje wszystkie jedenastki, jeżeli Sydney już strzela to przeważnie jest właśnie on, a że mecze Blue Sky wyglądają ostatnio jak wyglądają, dlatego za odpowiednio niższą stawkę spróbuję jeszcze dwa inne bety, że jego bramka będzie pierwsza i ostatnia w meczu, jakiś czas temu zagrałem podobną kombinację na bramkę Krzyśka Piątka w Milanie, wtedy siadły 2/3 strzelił pierwszy, tu jeżeli sprawdziłby się jeden z moich scenariuszy, że Sydney wygrywa 1:0 po karnym Le Fondre to mamy 3 pieczenie na jednym ogniu. Oczywiście ryzyko jest, bo to Australia i może Adelaide wygrać 0:3, ja jednak liczę na skromny win gospodarzy i bramkę lidera klasyfikacji strzelców.
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Dzisiaj niestety brak czasu na poważne analizy wszystkich spotkań ale skupiłem się na jednym becie w jutrzejszym spotkaniu:
Sydney FC - Adelaide United
TYP: Reza Ghoochannejhad strzeli gola @2,23 Unibet

Powtarzam bet z przed tygodnia, który niestety nie wszedł, duży niefart gdyż Reza oddał trzy strzały w kierunku bramki, jeden z nich skończył na słupku bramki strzeżonej przez Kurto. Irańczyk ponownie zagrał około 65min przez co szansa na zdobycie bramki była mniejsza. W dniu jutrzejszym za kartki pauzuje Alex Brosque, który w trzech kolejnych meczach wchodził właśnie za Rezę, liczę, że jutro zagra dłużej i w końcu znajdzie drogę do bramki w A-League !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Do góry Bottom