>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
N 0

nanana

Użytkownik
Co do grania live polecam Stsa i totalbeta, którzy jako jedyni oferują csa 3drogowo wystawiając bardzo fajne kursy, tutaj przykład właśnie wczorajszego meczu Brazylijczyków
Co z tego jak nie akceptuja kuponow, chcialem wczoraj puscic na to zdarzenie po jeszcze wyzszym kursie ( 28), uwaga 10 razy i za kazdym razem odmowa.
Rzadko przyjmuja takie kursy zwlaszcza po wyzszych stawkach. Gdyby bylo 14:8 a nie 14:12 to by przyjeli. Wiadomo wtedy prawdopodobienstwo wygrania jest duzo nizsze.
Mirio a za ile zagrales jesli mozna wiedziec?
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
druga mapa dla complexity po 3.70 w totalbet na live imo warto spróbować
kto ogląda ten widzi co się dzieje, complexity gra totalnie bez kompleksów, zajebisty CS
faze od początku turnieju gra bardzo słabo, wszyscy czekają aż się w końcu obudzą ale nie widzę przesłanek żeby to się miało wydarzyć, są totalnie zesrani, nic im się nie klei w tym meczu, kolejna mapa ich pick, mirage, ale w ciągu ostatnich 3 miesięcy grali na niej 4 razy i wszystko w plecy, może odpalą, ale kurs kusi żeby postawić przeciwko nim
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
druga mapa dla complexity po 3.70 w totalbet na live imo warto spróbować
kto ogląda ten widzi co się dzieje, complexity gra totalnie bez kompleksów, zajebisty CS
faze od początku turnieju gra bardzo słabo, wszyscy czekają aż się w końcu obudzą ale nie widzę przesłanek żeby to się miało wydarzyć, są totalnie zesrani, nic im się nie klei w tym meczu, kolejna mapa ich pick, mirage, ale w ciągu ostatnich 3 miesięcy grali na niej 4 razy i wszystko w plecy, może odpalą, ale kurs kusi żeby postawić przeciwko nim
Kurs tak, mimo wszystko nie wyobrażam sobie Faze poza playoffami
Dodatkowo coL wygrało tylko 2z5 meczów, z drużynami z 4-5 półki
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Kurs tak, mimo wszystko nie wyobrażam sobie Faze poza playoffami
Dodatkowo coL wygrało tylko 2z5 meczów, z drużynami z 4-5 półki
Patrząc na składy tak, oczywiste się wydaje Faze, z tymże tak samo nikt sobie nie wyobrażał porazki Faze na Avangar, Renegedes czy innego wyniku niż 2:0 dziś. Są totalnie bez formy a presja na nich ogromna, nie wydają sobie radzić z nią. NiKo tragedia, rain tragedia, a col pokazuje, że nie położy się i nie odda tego meczu ze względu na nicki graczy z Faze. Moim zdaniem w tej mapie może się wydarzyć dosłownie wszystko, więc kurs 3.70 biorę w ciemno.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Według mnie FaZe powinno ugrać mapę którą wybrali sobie sami. Co prawda nie odnosili oni dobrych rezultatów ostatnimi czasy, aczkolwiek wiedzieli o tym bardzo dobrze i wierzę że mają oni przygotowane niespodzianki na tą mapę. Kurs fajny, owszem ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Zakład LIVE
Cloud9 - HellRaisers
Zwycięzca drugiej mapy - Cloud9
@1.75 STS​
Wybór jest prosty. Cache został wybrany przez Cloud9 na którym mają oni 100% wr w trzech mapach, natomiast HellRaisers na 3 mapy ma tylko 33%.
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
Zakład LIVE
Cloud9 - HellRaisers
Zwycięzca drugiej mapy - Cloud9
@1.75 STS​
Wybór jest prosty. Cache został wybrany przez Cloud9 na którym mają oni 100% wr w trzech mapach, natomiast HellRaisers na 3 mapy ma tylko 33%.
Dwudrogowo jest 1.45, 3-drogowo 1.65 ????
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Co z tego jak nie akceptuja kuponow, chcialem wczoraj puscic na to zdarzenie po jeszcze wyzszym kursie ( 28), uwaga 10 razy i za kazdym razem odmowa.
Rzadko przyjmuja takie kursy zwlaszcza po wyzszych stawkach. Gdyby bylo 14:8 a nie 14:12 to by przyjeli. Wiadomo wtedy prawdopodobienstwo wygrania jest duzo nizsze.
Mirio a za ile zagrales jesli mozna wiedziec?
Stawka nie ma znaczenia, wystarczy włączyć akceptowanie zmian kursów. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby nie przyjęli, a gram głównie live od pół roku już ;p
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - AVANGAR
Wygrana ENCE
@1.57 STS
Zawodnik liczba zabójstw (m1) - Aleksib (18.5+) @1.72 STS
Dwa fragi, oj Aleksib...
Do AKO ewentualnie można dorzucić
Pierwszy zespół wygra min. jedną mapę: Tak @1.22 STS​
Świetna gra ENCE w dzisiejszym meczu z G2. Przemawia to za mną żeby bet skierować ku Fińskim zawodnikom bo na turnieju prezentują się o niebo lepiej niż rywale. AVANGAR w meczu z Natus Vincere pomimo wyboru dusta nie zdołało wygrać nawet dziesięciu rund, wręcz oddając mecz rywalowi. Postaram się rano zedytować post w celu beta na zabójstwa Jame&#39;iego, bo gość wręcz niesie zespół na barkach. Po stronie ENCE dziś bardzo wyróżnił się dwukrotnie Aleksib który mocno odstawał od rywali przewagą dziesięciu zabójstw. Ci Panowie robią kawał dobrej roboty!
Wg. mnie w drafcie zobaczymy:
-ENCE ban Cache
-AVANGAR ban Nuke
-ENCE pick Train
-AVANGAR pick Dust2/Overpass
-AVANGAR ban Mirage
-ENCE ban Inferno
-Decider Overpass
Jeśli tak będzie wyglądał draft, to myślę że nawet nie zobaczymy trzeciej mapy, bo ENCE powinno sobie poradzić w dwóch mapach. Niemniej jednak we wczorajszym meczu FaZe zrozumiałem, że nie warto lekceważyć rywala bo compLexity utarło mi nosa z typem na ujemnego handicapa dla przeciwników. Bet w stronę Finów powinien być raczej skuteczny, ale piszę analizę świeżo po dodaniu tego meczu przez STS, więc więcej opcji niestety nie mam.

Ninjas In Pyjamas - Vitality
Wygrana Vitality
@1.80 STS
Do AKO ewentualnie można dorzucić
Drugi zespół wygra min. jedną mapę: Tak @1.27 STS​
Szczerze mówiąc nie tykałbym tego meczu w ogóle, ale chcę wytypować mecze aż do końca. Vitality ślizga się po turnieju i to widać. NiP nie jest wcale lepszy, bo ich map pool zamyka się w Trainie i Mirage&#39;u, gdzie Vitality z pewnością wyrzuci Traina, a na Mirage&#39;u Francuzi radzą sobie nawet lepiej, i w ostatnim czasie zagrali oni więcej spotkań na tej mapie. Chcąc pozostać jednak subiektywnym próbowałem doszukiwać się plusów u Szwedów, i jedyne co udało mi się stwierdzić to fakt, iż stażem i doświadczeniem przerastają Vitality. Jednak czy doświadczenie pozwoli w obecnej formie pokonać Francuzów? Wydaje mi się, że nie oddadzą łatwo tego meczu, ale nie będą ogromnym problemem dla zawziętego Vitality. Przewidywał draftu nie będę, bo kompletnie nie mam pojęcia co jest mocną stroną Szwedów poza Trainem który zostanie zbanowany, natomiast trochę ciężko uwierzyć w to, że Vitality zdoła przedrzeć się przez Ninjas In Pyjamas awansując tym samym do ćwierćfinałów. Nie postawię czystego typu na zwycięstwo, bo mecz wydaje się być niepewny. Poczekam aż STS doda jakieś inne opcje.
FaZe - Cloud9
Wygrana Cloud9
@2.15 STS
Dokładny wynik - 1:2 @3.95 STS
Zawodnik liczba zabójstw (m1) - RUSH (17.5+) @1.62 STS​
Cloud9 wygląda solidniej niż FaZe. Od takich słów chciałbym założyć z góry typ zanim przejdę do analizy. Możecie negować z powodu 0-16, porażki przeciwko Vitality, ale uważam że Cloud9 już nieraz wracało z takich drabinek wysoko i pokazywało się z dobrej strony. FaZe w tym turnieju strasznie się ślizga, dopuszcza do siebie straty map, bardzo niepewnych wyników i porażek (14-16, 13-16, 16-14, 16-11) przez co ciężko mi teraz zaufać &quot;wyjadaczom&quot; counter strike&#39;a. To ostatnie chwile na wzięcie się w garść, bo jak wiadomo przegrany odpada z turnieju. Mecz oceniłbym raczej na 40%-60%, aczkolwiek obie drużyny grają w kratkę. Draftu również nie rozpiszę, bo Nuke i Dust2 to wspólne mapy które drużyny chętnie omijają, natomiast mimo wszystko odrobinę lepiej wygląda to po stronie chmurek. Pod koniec stycznia drużyny dwukrotnie zagrały przeciwko sobie na turnieju &quot;ELEAGUE CS:GO Invitational 2019&quot;, gdzie widzieliśmy naprawdę zaciętą rywalizację w finale, którą ostatecznie wygrał FaZe Clan. Chętnie poszedłbym w stronę map, aczkolwiek od stycznia minął miesiąc i drużyny diametralnie zmieniły swój styl gry i formę, która obecnie sprzyja zawodnikom Cloud9.
Osobiście gram takie AKO
Wygrana ENCE @1.60 STS
Wygrana Vitality @1.75 STS
▶ Cashout
Powodzenia Panowie!
 
N 0

nanana

Użytkownik
ence 1.57
c9 2.35 STS
Wyniki Avangaru sa imponujace, ale tylko z pozoru. Wygrali na starcie z Faze, NRG, prowadzili 12:9 z Liquid po to zeby przegrac 12:16. Jednak jak juz wiemy NRG bylo cieniem druzyny, ktora juz zreszta odpadla. Faze tez nie wyglada dobrze. Za to mecz z Navi to byla totalna tragedia. To wygladalo jakby graly silvery. A Ence, chyba presja spadla i z meczu na mecz coraz lepiej. Pieknie dzisiaj grali z g2. Paradoksalnie ciezko do konca ocenic, czy to byla ich zasluga, czy przeciwnika i jego marnej gry. Dlatego uwazam ze 2:1, badz 2:0 ence. W sumie pewnie ten mecz rozegra sie w glowach obu druzyn i mysle, ze tutaj w gorszej sytuacji jest Avangar.
Vitality- NIP tu kompletnie nie mam pojecia kogo grac. 50/50. Chociaz wydaje mi sie, ze jezeli NIP sie odpali, a nie raz to robili to wygraja to niezaleznie od map. Forest w meczu z mibrem nie najlepiej, ale za to Rez skubaniec trzyma caly czas bardzo wysoki poziom. Problem tez jest Denis, ktory jest aktualnie najslabszym ogniwem. W meczu z mibrem gral tragicznie. Oczywiscie byc moze to juz przeszlosc. Wystarczy ze zagra przecietnie to bedzie dobrze. W sumie z mibrem wszystkie te rundy w ct przegrywali na styk, a potem zwyczajnie brakowalo kasy. Inferno mogli wygrac. Nip ma 2 gwiazdy: foresta i reza, a Vitality jedna zywoo. Byc moze najlepszym typem byloby tutaj zagranie wiecej niz 2.5 map.
Bardziej ryzykownie zagram jeszcze, chociaz nie ma jeszcze takich zakladow.
ence 2:0
c9 2:0
Faze nie wiem, ale wyglada ze maja problemy. Nerwy, stres, moze IGL. Dzisiaj byli naprawde blisko odpadniecia z col. Uratowal ich wlasciwie Niko 14:14 3v3. Kazda druzyna po przegranej rundzie ma klopoty z kasa. Niko rozwala 2 typow i po meczu. W dodatku oba teamy graly miesiac temu, pierwszy mecz wygralo c9 2:0, w drugim to Faze bylo lepsze. Pierwsza mapa to demolka Faze na Mirage, ale potem sie obudzili i wygrali inferno i traina. Ale duza w tym zasluga bardzo dobrej indywidualnej gry. Guardian na trainie ace i kolo 40 fragow. W sumie jutro moze byc tak samo. Faze jak i c9 to druzyna turniejowa, z meczu na mecz graja coraz lepiej. Jednak majac na uwadze mecze ktore ogladalem miesiac temu, jak i majorowe uwazam ze c9 prezentuje sie lepiej. Dlatego uwazam ze bedzie 2:0 badz 2:1 dla c9.
 
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Wczytaj się nie udało, dzisiaj znów próbuje grać przeciw Faze, nawet waham się nad dw 2:0. C9 to nie coL i taką gra już nie przejdzie, ile można się prześlizgiwać cudem.
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
Wczytaj się nie udało, dzisiaj znów próbuje grać przeciw Faze, nawet waham się nad dw 2:0. C9 to nie coL i taką gra już nie przejdzie, ile można się prześlizgiwać cudem.
Poczekaj na mapy, bo możesz się przejechać ????
 
pasek 5,9K

pasek

Użytkownik
Vitality 2:0 @3.00
Vitality win @1.76

bsf
Vitality banuje traina, więc NiP będzie ograniczone to wybrania mirage lub inferno, liczę że Francuzi swoją mapę wygrają, zatem kurs 3.00 na wygraną jednej z tych trzech map jest zacny. Jeżeli jednak się nie uda patrzac na szczupły mappool NiP Francuzi powinni zbanować drugą z w/w map i nie dopuścić jej jako mapę nr3, więc tym samym wygrać cały mecz.
Demolka na cache, demolka w drugą stronę na overpassie, i powtórka z cache na mirage&#39;u. Ech ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Uznałem, że trzeba obstawiać te mecze wg. doświadczenia, bo drużyny grają nieprzewidywalnie, a mapy które wybierają często są przez nich samych przegrywane. Cloud9 na papierze prezentowało się o wiele lepiej, natomiast w grze zachowywali się jak randomy z mixu. FaZe natomiast w meczu z AVANGAR miał ogromne problemy, tak teraz grają świetnie. Nie rozumiem tego turnieju, nie wiem czy Wy też...
 
N 0

nanana

Użytkownik
To najgorszy major dla mnie do obstawiania. Multum kuponow w ktorych zawsze znajdzie sie 1 zdarzenie, ktore nie wejdzie. Jednego dnia jedna druzyna gra tragiczne, zeby drugiego grac jak Bogowie. Ciezko przy takiej niestabilnosci cokolwiek przewidziec.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Astralis - Ninjas in Pyjamas
Zwycięstwo Astralis
@1.22 STS​
Tak, wiem. Kurs 1.22 nie nadaje się do gry, aczkolwiek kieruję go ku graczom kuponów AKO, ze względu na bardzo duże szanse Astralis. Co prawda kurs na 2:0 jest o wiele większy, ale już nieraz przejechałem się na dokładnych wynikach... Miałem nie faworyzować i nie lekceważyć drużyn, aczkolwiek widzę naprawdę marne szanse na wygranie nawet jednej mapy przez NiP. Duńscy zawodnicy są dobrze przygotowani na turniej, o czym świadczy chociażby wynik 3-0 i zakwalifikowanie się automatycznie do ćwierćfinałów. Mogę przyznać że Szwedzi grają z mapy na mapę coraz lepiej, ale czy to wystarczy by pokonać drużynę, która już kawał czasu zajmuje pierwsze, zasłużone miejsce wg. chociażby HLTV? Wiem, że to ćwierćfinały, ale nie potrafię wyobrazić sobie półfinałów bez Duńczyków, nie potrafię wyobrazić sobie Ninjas In Pyjamas w półfinale, a tym bardziej odpadnięcia tak zgranego zespołu jakim jest Astralis. NiP nie ma asów w rękawie jeśli chodzi o map pool, Astralis swoją lukę zbanuje. Jeśli STS doda oferty na zabójstwa to również w nie wlecę, bo wyczuwam killstreak Device&#39;a i Xyp9x&#39;a.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Zwycięzca majora - Renegades
@50
STS

Jak dla mnie bardzo ciekawy bet i fajny kurs żeby zagrać za drobne. Renegades świetnie prezentowało się w kwalifikacjach do IEM, gładkie 3-0, w fazie nowych legend przegrali TYLKO z Astralis ale warto zaznaczyć że potrafili urwać im mapę. Renegades wygląda bardzo solidnie, świeżo, mają pomysł na grę i ze względu na to, że nikt nie brał ich pod uwagę, nawet jeśli chodzi o awans do playoffów - są bardzo nieprzewidywalni. Jks świetna forma, Gratisfaction również, kiedy trzeba to sami potrafią pociągnąć drużynę, zdobyć te 3-4 fragi i uratować rundę. Co więcej, bardzo podobała mi się gra Liazza - gość taki typowy support ale przy obronie bsów zawsze strzeli to co ma strzelić.
Jeśli chodzi o drużyny, które według mnie mogłyby wygrać ten turniej są to Astralis i Liquid. Zapewne w dolnej drabince tak właśnie będzie, że o finał będzie się biła ekipa Simpla/Niko i właśnie Team Liquid. W górnej drabince, wiadomo - Astralis faworytem ALE reszta drużyn (NIP, MIBR) ani trochę nie przekonały mnie swoją grą dlatego szansę upatruję także w Renegades.
Renegades vs Mibr - nie będzie niespodzianką jeżeli Australijczycy wygrają to spotkanie, jednakże liczę na odrobinę szczęścia w kolejnym ich meczu, o ile przejdą (z Astralis) i jeżeli uda im się ogarnąć ten mecz, to i na finał będzie jeszcze większa motywacja.
CS:GO pokazywało już, że w finałach majorów mogą być takie drużyny jak Immortals czy Gambit i też na pewno nikt wtedy tego się nie spodziewał. Ja tym razem celuję w Renegades.
Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom