>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Zaczynamy powoli nowy sezon który rozpocznie się już 15 lutego a druga liga 22 lutego:
Premier Division
15.02. 20:45 Bohemians-Finn Harps
15.02. 20:45 Derry City-UC Dublin
15.02. 20:45 Dundalk-Sligo Rovers
15.02. 20:45 St. Patricks-Cork City
15.02. 20:45 Waterford-Shamrock Rovers
Dywizja 1
22.02. 20:45 Athlone-Wexford
22.02. 20:45 Cabinteely-Bray
22.02. 20:45 Drogheda-Cobh Ramblers
22.02. 20:45 Galway-Shelbourne
22.02. 20:45 Limerick-Longford
Jak widzimy do 2 ligi spadł Bray i Limerick a awansował U.C. Dublin i Finn Harps.
Obserwuję bacznie wszystkie kontrolne spotkania. Jak do tej pory urzekł mnie St.Patrick których swoich sparingpartnerów roznosi w pył. W ogóle to dzisiaj są dwa spotkania towarzyskie i jak ktoś chce się pobawić to może spróbować:
St. Patricks (Irl)-Athlone (Irl) TYP -3,5 handicap St.Patrick kurs 2,06 3/10 g.20.30
Dundalk (Irl)-Longford (Irl) TYP -2,5 handicap Dundalk kurs 1,79 4/10 g.20.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam serdecznie w nowym sezonie.
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Finn Harps
20:45 Derry City - UC Dublin
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 St. Patricks - Cork City
20:45 Waterford - Shamrock Rovers
Zaczynamy kolejne rozgrywki. Sporo się działo. Nastąpiło wiele transferów o czym będę informował przy okazji analiz meczów. Moje typowania przedsezonowe nie zostawiają wiele wątpliwości. Patrząc na kadrę poszczególnych ekip Dundalk chociaż stracił trenera Stephena Kelly (na rzecz reprezentacji U-21) dalej jest głównym pretendentem do tytułu. A potem 3 zespoły. Shamrock, Cork i St. Patricks. I to w tej kolejności bowiem Cork się trochę osłabił a The Hoops i Patsi mocno wzmocnili. Kto spadnie tego nie wie nikt..Finn Harps, U.C.D. a może Sligo ? Chyba jeden z tych 3 klubów. Jak będzie to się dopiero okaże.
Druga liga startuje za tydzień więc nią się na razie nie zajmę ale napiszę już otwarcie że dla mnie jedynym kandydatem do awansu jest Shelbourne.
Dundalk-Sligo Rovers TYP 1
Waterford-Shamrock Rovers TYP X2 (ewentualnie Shamrock strzeli gola)

AKO 1,65 5/10 g.20.45 BOX
PS: To jest początek sezonu więc nie należy szaleć ze stawkami a grać bardzo ostrożnie. Dundalk ograł niedawno Cork w Superpucharze. Przed sezonem grając z irlandzkimi klubami ograł u siebie Droghedę 5:1 i zremisował z Longford 2:2. do gospodarzy doszło 4 nowych graczy w tym 23-letni Jordan Michael Flores z Wigan ale nie wiadomo czy dzisiaj zagra.
O Sligo nic nie napisze zanim nie zobaczę jak grają. Sprowadzili 8 nowych zawodników. W sparingach grali dobrze i pokonali kolejno Longford, Galway i Athlone.
Obie ekipy zmieniły swoich managerów. Osobiście na jakimś kuponie gram handicap Dundalk i naprawdę długo myślałem czy podać ten bet jako publiczny. W końcu zrezygnowałem ale niewykluczone że Drwale stukną Sligo paroma golami.
W drugim spotkaniu tego dubla patrząc na papierowe składy Shams nie mają prawa przegrać tego spotkania. Wzmocnili się, kupili między innymi Jacka Byrne z Kilmarnock i Orhana Vojica z Wolfsburg II. Waterford po dobrym sezonie jak na beniaminka raczej się osłabił i wróżę mu miejsce w środku stawki. W tym spotkaniu są dla mnie trzy możliwości. Zwycięstwo gości , X2 lub Shams strzeli gola.
St. Patricks-Cork City TYP BTS kurs 1,85 3/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Ciekawy mecz na początku sezonu. Jak pisałem wcześniej Cork dla mnie się osłabił. Sprzedali 9 a kupili 10 nowych zawodników i nie ma sensu tu wymieniać nazwisk. Za to Patsi dokonali niezłych transferów (np: Chris Forrester z Aberdeen a wcześniej ponad 100 meczów w Peterborough) i zobaczymy jak to się ułoży. Zagrali 5 sparingów i w żadnym nie stracili gola. Korek powinien im już bachnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ruszyła w końcu Zielona Wyspa ????
20:45 Derry City - UC Dublin - pierwsze spotkania po przerwach ligowych, to zawsze spora dawka niewiadomych. Dziś Candystripes rozpoczynają meczem z beniaminkiem ze stolicy i są stawiani w roli faworytów z czym nie zamierzam dyskutować, ale z racji tego iż mecze inaguracyjne potrafią zaskakiwać, to zamiast &quot;bezpiecznej&quot; jedynki pójdę trochę pod prąd i po @ 3,65 ⛔symbolicznie remis sobię pobiorę. Jeśli chodzi o kadrę Derry, to na Brandywell zobaczymy (prawdopodobnie - trzeba jeszcze sprawdzić &quot;wyjściówki&quot;) McCruddena, ale czy wyrówna to stratę Curtisa, Pattersona i McEneffa? Czy Barry McNamee i David Parkhouse dadzą radę? Dla mnie same niewiadome póki co dlatego typ z gatunku nieoczywistych. Popularna Derka jest można powiedzieć po rewolucji kadrowej i to jest argument za &quot;niespodzianką&quot; w dzisiejszy wieczór. Kenny Shiels prosi kibiców o wsparcie, bo to pomoże gospodarzom nawet jeśli popełnią błędy, a takie chyba coach Candystripes zakłada ????
U Studentów za to mobilizacja jak na beniaminka przystało, ale fala entuzjazmu może gościom pomóc na pierwszym dla nich od lat meczu w Premier Division. Collie O&#39;Neill nie może skorzystać z Evana Osama (dłuższy uraz - achilles) i Paula Doyle&#39;a. Wie, że na Brandywell to dospodarze są faworytem, lecz postara się sprawić niespodziankę. W Pucharze FAI potrafili się stawiać takim zespołom jak Waterford, a nawet Dundalk, to może i dziś zdobędą chociaż punkt w tak ważnym i historycznym dla nich meczu? Mi remis pasuje, a jak będzie? ... ????
edit
Live Derry
Collins samobój na 2-0, więc raczej nici z x, Stokes na 3-0 więc niespodzianki nie będzie, Studenci się nie położyli (pomimo wyniku), ale dalej walczą dzielnie...
edit ft 3-0 no cóż bez sensacji, lecz klęski nie ma, spróbowałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
#1
15 Feb 2019 8:45 pm St. Patrick&#39;s Athletic -v- Cork City Richmond Park

Both Teams To Score
@ 2,04 ⛔
Over 2 Goals
@ 1,79 ⛔
Over 12.5 RR
@ 3,65 ⛔

Nie wiem dlaczego ale jestem przekonany, że będziemy oglądać tutaj bramki a kursy poszły znacznie w górę. Psycho napisał już kilka zdań o tym spotkaniu więc nie ma sensu powtarzać. Kusi mnie zagrać tutaj jeszcze:
St. Patricks powyżej 0.5 gola- 1 połowa @ 2,33 ✅


#2
15 Feb 2019 8:45 pm Dundalk -v- Sligo Rovers Oriel Park

Over 9.5 RR
@ 1,95 ✅

Powinno być zdecydowane zwycięstwo gospodarzy jednak kurs mało atrakcyjny do gry. Dlatego poszukam tutaj RR. Poprzedni sezon oba te zespoły dały sporo zarobić na korkach, zobaczymy jak będzie dziś.


#3

15 Feb 2019 8:45 pm Bohemians Dublin -v- Finn Harps Dalymount Park

Bohemians Dublin
@ 1,64 ✅
Bohemians Powyżej 0.5- 1.połowa
@ 1,88 ✅

Co prawda kilku ważnych graczy odeszło i kompletnie nie wiem czego spodziewać się po gospodarzach ale stawiam jednak zdecydowanie na swoich. Finn Harps bez wątpienia będzie walczyło w tym sezonie o utrzymanie, a jeśli już komuś maja zagrozić to na swoim terenie. The Boys powinni po prostu w takich spotkaniach punktować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Waterford
20:45 Sligo Rovers - St. Patricks
20:45 UC Dublin - Bohemians
21:00 Finn Harps - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Cabinteely - Bray
20:45 Drogheda - Cobh Ramblers
20:45 Galway - Shelbourne
20:45 Limerick - Longford
Galway-Shelbourne TYP 2 kurs 2,35 5/10 g.20.45 2:3 WIN
PS: Zagrałem ten bet już we wtorek. Jak widzimy rusza 2 liga i..dla mnie jak parę lat temu Limerick tak w tym sezonie jedynym kandydatem do awansu są Muszelki. Zakupy jakie dokonał nowy 31-letni manager Ian Morris wzbudzają ogólny respekt. Najlepszym transferem jest nabycie Ciarana Kilduffa. Ten napastnik w latach 2015-17 był podstawowym graczem..Dundalk ! W 2009 roku był ojcem awansu z U.C.Dublin do 1 ligi a w 2011 z Shamrock i w 2015 z Dundalk zdobywał mistrza kraju. Oprócz tego Shelbourne zakupił między innymi Dana Byrne, Colina McCabe i Oscara Brennana z Bohemians Dublin, Luke Byrne z Shamrock czy Alexa O&#39;Hanlona z Glentoran.
W przedsezonowych sparingach szału nie było ale zaręczam że taki Kilduff dla Shelbourne jest jak Piątek dla Milanu.
W Galway najlepszym piłkarzem jest..Connon Barry. Ma 23-lata i w tamtym sezonie rozegrał 27 meczów strzelając 6 goli. Galway kupiło w tym sezonie np: Jeffa McGowana z Limerick i rezerwowego Kevina Horgana z Shamrock. Pozostali to nic nie znaczący piłkarze z takich klubów jak: Claremorris, St. Mary&#39;s czy Rowan. Sorry to mnie nie przekonuje.
Gram zatem na The Reds. Goście powinni z impetem zacząć nowy sezon i nie kompromitując mnie tym betem jak tydzień temu Dundalk.
Reasumując jednym minusem to początek sezonu, zgranie etc...ale ja ryzykuję za mocne jak na 1 kolejkę 5/10. &quot;Zbuki&quot; chyba nie wiedzą jeszcze o tym jaka pakę mają Muszelki bo kurs naprawdę spory.
Jutro c.d.n............................................
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie wiem gdzie miałeś taki kurs bo z niego obecnie to pozostały zgliszcza... 1.7 -1.8
No ale nie ma co, trzeba brać a Ty zaczynasz sezon z &quot;wysokiego ceeee&quot; ???? )
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
moze i kurs zawyzony, ale jak podawal bylo do zlapania spokojnie 2, wypadaloby sprawdzic wahania kursowe przed pisaniem, ze kursy spadly do 1,7.
Powodzenia psych !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
C.d.n............................................
Przepraszam..mój błąd że wczoraj rano nie sprawdziłem kursów na Shelbourne ale nawet nie przypuszczałem że tak spadł.
Cabinteely-Bray TYP 2 kurs 1,90 3/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Widzę tu tu sens zagrania tego spotkania ponieważ ścierają się totalni amatorzy i studenci ze spadkowiczem z 1 ligi. Gospodarze jak zwykle zakończyli tamten sezon w ogonie tabeli. Odeszło od nich dwóch podstawowych zawodników, Kevin Knight do Longford i Joe Doyle do...Bray. Doszedł sam szrot ale fakt że z lepszych klubów niż Cabinteely bo Alex Aspil z Shamrock, Robert Manley z Droghedy czy James Woods z Shelbourne. Ale powtarzam to nic nie znaczący zawodnicy.
Bray po tragicznym sezonie sprzedali tylko trzech zawodników a nakupowali paru młodych kogutów z Waterford którzy nie mieścili się w składzie oraz paru innych, nazwisk już nie będę wymieniał.
Reasumując ja tu widzę wygraną Mew. Mają dwa razy mocniejszy skład i 5 razy większy budżet. Napiszę jeszcze że awansuje bezpośrednio tylko 1 zespół więc patrząc na mocny Shelbourne, goście muszą od początku brać wszystko co mogą.
W 1 lidze jest parę spotkań o których muszę napisać chociaż po 1 zdaniu.
Finn Harps-Dundalk. Po blamażu ze Sligo ja tu widzę tylko dwa scenariusze. Albo Dundalk znowu zawiedzie albo rozjedzie Harfy kilkoma bramkami. Skłaniam się do tego drugiego scenariusza. Więc hendi ? Kurs ok. 1,95 !
Shamrock Rovers-Derry City. Pisałem już wcześniej że Shams według opinii irlandzkich ekspertów to jedyny klub w tym sezonie którzy może powalczyć z Dundalk. Na czyste zwycięstwo kurs ok. 1,5.
W innych meczach Patsi powinni bachnąć gola Sligo a Cork..no cóż...dokonali tylu transferów przed sezonem, posprzedawali z kolei tylu graczy że sam nie wiem co myśleć o tym spotkaniu. Zagrałem gdzieś w taśmie że wygrają ale mam małe obawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
1#
22 Feb 2019 8:45pm Sligo Rovers -v- St. Patrick&#39;s Athletic Showgrounds

Over 10.5 RR
@ 2,12 ⛔
Over 12.5 RR
@ 3,95 ⛔
Szkoda, że Patsi przespali pierwszą połowę, bo druga wyglądała juz całkiem fajnie...
Gdyby był to poprzedni sezon raczej bez wahania postawiłbym zwycięstwo St. Pat&#39;s dlatego, że Bit O&#39;Red grało na swoim boisku kompletne dno, na 18 rozegranych spotkań strzelili tylko 14 bramek, wygrali 4 spotkania notując przy tym 10 porażek. Zdecydowanie lepiej prezentowali się na wyjeździe, a w tym sezonie już w pierwszej kolejce pokazali, że może być podobnie.
St. Patrick&#39;s przemyślane i ciekawe transfery, dobre przygotowanie do sezonu, wymarzone otwarcie sezonu i wygrana 1:0 z Rebelsami. Nic tylko grać zwycięstwo przyjezdnych ????
Ja chyba jednak postoje z boku jeśli chodzi o 1X2 i poszukam tutaj RR.
Oba zespoły lubią nabijać sporą ilość kornerów, dobre otwarcie ligi z jednej jak i z drugiej strony, podejrzewam w miarę otwartą grę ze sporą ilością sytuacji pod obiema bramkami.​
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
#2
22 Feb 2019 8:45pm Galway United -v- Shelbourne Dublin Terryland Park

Over 2.5 Goals
@ 1,93 ✅ 2:3


#3
22 Feb 2019 8:45pm Cabinteely -v- Bray Wanderers Stradbrook

Over 2.5 Goals
@ 1.91 ✅ 0:3


#4
22 Feb 2019 8:45pm Drogheda United -v- Cobh Ramblers United Park

Both Teams To Score &amp; Over 2.5 Goals
@ 2,35 ⛔ 4:0


First Division bez kombinowania, bo jeśli już gram to szukam przede wszystkim bramek. Dwa pierwsze spotkania mają zdecydowanych faworytów i jeśli będą chcieli to sami mogą wykręcić ten over.
Cobh Ramblers ;) od kilku sezonów gram takie zakłady z udziałem tego giganta ???? generalnie, jeśli nie w tym meczu to w następnym i w końcu oddadzą to co zabrali.
Pierwsza kolejka wiec spokojnie.
EDIT:
#5
22 Feb 2019 8:45pm Cork City -v- Waterford Turners Cross

Both Teams To Score
@ 2,15 ⛔ 0:2
 
R 961

rabatko

Użytkownik
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Waterford
20:45 Sligo Rovers - St. Patricks
20:45 UC Dublin - Bohemians
21:00 Finn Harps - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Cabinteely - Bray
20:45 Drogheda - Cobh Ramblers
20:45 Galway - Shelbourne
20:45 Limerick - Longford
Galway-Shelbourne TYP 2 kurs 2,35 5/10 g.20.45
PS: Zagrałem ten bet już we wtorek. Jak widzimy rusza 2 liga i..dla mnie jak parę lat temu Limerick tak w tym sezonie jedynym kandydatem do awansu są Muszelki. Zakupy jakie dokonał nowy 31-letni manager Ian Morris wzbudzają ogólny respekt. Najlepszym transferem jest nabycie Ciarana Kilduffa. Ten napastnik w latach 2015-17 był podstawowym graczem..Dundalk ! W 2009 roku był ojcem awansu z U.C.Dublin do 1 ligi a w 2011 z Shamrock i w 2015 z Dundalk zdobywał mistrza kraju. Oprócz tego Shelbourne zakupił między innymi Dana Byrne, Colina McCabe i Oscara Brennana z Bohemians Dublin, Luke Byrne z Shamrock czy Alexa O&#39;Hanlona z Glentoran.
W przedsezonowych sparingach szału nie było ale zaręczam że taki Kilduff dla Shelbourne jest jak Piątek dla Milanu.
W Galway najlepszym piłkarzem jest..Connon Barry. Ma 23-lata i w tamtym sezonie rozegrał 27 meczów strzelając 6 goli. Galway kupiło w tym sezonie np: Jeffa McGowana z Limerick i rezerwowego Kevina Horgana z Shamrock. Pozostali to nic nie znaczący piłkarze z takich klubów jak: Claremorris, St. Mary&#39;s czy Rowan. Sorry to mnie nie przekonuje.
Gram zatem na The Reds. Goście powinni z impetem zacząć nowy sezon i nie kompromitując mnie tym betem jak tydzień temu Dundalk.
Reasumując jednym minusem to początek sezonu, zgranie etc...ale ja ryzykuję za mocne jak na 1 kolejkę 5/10. &quot;Zbuki&quot; chyba nie wiedzą jeszcze o tym jaka pakę mają Muszelki bo kurs naprawdę spory.
Jutro c.d.n............................................
Straszny początek
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Będą gonić wynik, więc powinno wejść z palcem w...a i gospodarze pewnie jeszcze ze 3 drzucą...
POLECAM !!!
Live 48&#39;- 4:6 RR
Finn Harps 1:0 Dundalk
Over 15.5 RR
@ 2,20
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Będzie się działo.. z 2:0 na 2:2..
Galway 2:2 Shelbourne

Over 4.5
@ 2,50 ✅

edit:

szybko poszło.. w takim razie:
Over 5.5
@ 3,00 ⛔


Sligo Rovers 0:0 St. Pat&#39;s
Over 7.5 RR
@ 2,23 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Waterford
20:45 Sligo Rovers - St. Patricks
20:45 UC Dublin - Bohemians
21:00 Finn Harps - Dundalk
21:00 Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Cabinteely - Bray
20:45 Drogheda - Cobh Ramblers
20:45 Galway - Shelbourne
20:45 Limerick - Longford
Galway-Shelbourne TYP 2 kurs 2,35 5/10 g.20.45 2:3 WIN
PS: Zagrałem ten bet już we wtorek. Jak widzimy rusza 2 liga i..dla mnie jak parę lat temu Limerick tak w tym sezonie jedynym kandydatem do awansu są Muszelki. Zakupy jakie dokonał nowy 31-letni manager Ian Morris wzbudzają ogólny respekt. Najlepszym transferem jest nabycie Ciarana Kilduffa. Ten napastnik w latach 2015-17 był podstawowym graczem..Dundalk ! W 2009 roku był ojcem awansu z U.C.Dublin do 1 ligi a w 2011 z Shamrock i w 2015 z Dundalk zdobywał mistrza kraju. Oprócz tego Shelbourne zakupił między innymi Dana Byrne, Colina McCabe i Oscara Brennana z Bohemians Dublin, Luke Byrne z Shamrock czy Alexa O&#39;Hanlona z Glentoran.
W przedsezonowych sparingach szału nie było ale zaręczam że taki Kilduff dla Shelbourne jest jak Piątek dla Milanu.
W Galway najlepszym piłkarzem jest..Connon Barry. Ma 23-lata i w tamtym sezonie rozegrał 27 meczów strzelając 6 goli. Galway kupiło w tym sezonie np: Jeffa McGowana z Limerick i rezerwowego Kevina Horgana z Shamrock. Pozostali to nic nie znaczący piłkarze z takich klubów jak: Claremorris, St. Mary&#39;s czy Rowan. Sorry to mnie nie przekonuje.
Gram zatem na The Reds. Goście powinni z impetem zacząć nowy sezon i nie kompromitując mnie tym betem jak tydzień temu Dundalk.
Reasumując jednym minusem to początek sezonu, zgranie etc...ale ja ryzykuję za mocne jak na 1 kolejkę 5/10. &quot;Zbuki&quot; chyba nie wiedzą jeszcze o tym jaka pakę mają Muszelki bo kurs naprawdę spory.
Jutro c.d.n............................................
Wahałem sie ale złapałem przy kursie 35 na live sugerując się tym że byłeś tak tego pewny. Wielkie dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Shamrock Rovers
20:45 Derry City - Waterford
20:45 Dundalk - UC Dublin
20:45 Sligo Rovers - Cork City
20:45 St. Patricks - Finn Harps
Dzisiaj podam propozycje bez stawek. Nie mam za bardzo czasu więc będzie krótko.
Bohemians-Shamrock Rovers TYP BTS lub X2 Cyganie uciułali sobie 6 oczek z cieniasami ale dzisiaj już chyba nie wygrają. Patrząc jednak że to w ostatnich 5 spotkaniach The Hoops nie mogą pokonać Bohemians i że te kluby się bardzo nie lubią ze względu na St.Patricks to gospodarze mogą bachnąć gola. Ciężki mecz do typowania ale jakby mnie ktoś przycisnął to ze wskazaniem na gości.
Derry City-Waterford TYP BTS Byłem blisko podać ten typ 4 a może 5/10. Odpuściłem ale polecam. Dwie ofensywne ekipy i na pewno w jakiejś taśmie to zagram.
Dundalk-UC Dublin Nie wiem, nie wiem, nie wiem...nie rozumiem,nie pojmuję i nie chcę wiedzieć. Kurs na gospodarzy bez sensu, na hendi już lepszy i można spróbować. Studenci grają słabo, 0:3 z Derry na wyjeździe i u siebie z Bohemiansem 0:2. Ale co gra Dundalk ? Podobnie jak trafiłem z typem Finn Harps-Dundalk tak typuje dziś podobnie. Albo będzie kolejna kompromitacja albo minimum 3:0.
Sligo Rovers-Cork City Korek nie powinien przegrać tego meczu ale omijam to spotkanie szerokim łukiem.
St. Patricks-Finn Harps Typuje że Patsi to wygrają ale kurs 1,40 nikogo nie zadowoli. Można spróbować hendi za 2,20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry City-Waterford TYP BTS Byłem blisko podać ten typ 4 a może 5/10. Odpuściłem ale polecam. Dwie ofensywne ekipy i na pewno w jakiejś taśmie to zagram.
Derry vs Waterford
To może ten remisik, co ostatnio myślałem, że Derce w końcu się przytrafi? 1-1 by mi pasowało ???? &quot;Paczę&quot; sobie, że Derka 35 spotkań bez podziału punktów zaliczyła, goście z najstarszego miasta w Irlandii bez x od meczy 20. Ba, h2h ???? &quot;pokazuje&quot;, że na 16 spotkań od zamierzchłych czasów (1999 prehistoria ???? ) padły w Derry tylko 2 remisy. I to po 1-1. To może dziś 3? Za drobniaki spróbuję po @ 3,25 ⛔. Jak nie wypali to zrobię kupon &quot;na emeryta&quot;, bo kolejny mecz na wyjeździe w Cork. A propos Derry to zabraknie Jamiego McDonagh&#39;a i (prawdopodobnie) Darrena Cole&#39;a. W Waterford brak: Ismahila Akinade, Sama Drine&#39;a oraz (prawdopodobnie) JJ Lunney&#39;a.
PS Tradycyjnie uprzedzam, żeby potem od ch... i takich tam nie być &quot;pozdrawianym&quot; (na szczęście mnie to jeszcze tutaj nie spotkało za typy, bo w innych sytuacjach już tak ???? , ale społeczeństwo niestety idiocieje w tak zastraszającym tempie więc się &quot;zabezpieczam&quot;), że miejscowi &quot;wieszczą&quot; zwycięstwo Waterford, które pojechało Cork (i to na wyjeździe) 0-2 (zrobiło to na mnie wrażenie mimo dużych zmian w Korku ???? ), no i to co pokazała Derka w Dublinie (czyli nic!) powoduje takie właśnie kierunki. GL &amp; KTF!
edit
Walą oficjalne strony w ch... ze składami. Lunney i Cole hasa po boisku, Akinade na ławce.
Edit2
Do 75 można było ew. zamykać, przy drobnych nie robię takich ruchów.
I z 1-1 zrobiło się 3-1. True live...
Edit3
Ft 3-2 (2 samobóje gości ???? )
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja na razie odpuszczam sobie tą ligę,jakoś coś mi nie wchodzi i nie mam czuja do niej,ale obserwuje co Wy polecacie i jak rozkręci się ta liga to coś z wami pogram.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom