>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[CS:GO] IEM Katowice 2019

Status
Zamknięty.
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Witam z rana. co Panowie sądzicie o dzisiejszych meczach ?
Czy wg Was to ma racje bytu? Win Navi, mapa Nipu i mapa vitality?
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Witam z rana. co Panowie sądzicie o dzisiejszych meczach ?
Czy wg Was to ma racje bytu? Win Navi, mapa Nipu i mapa vitality?
1.Renegades - Vitality. Rene nie gra Dusta, Nuke i Overpassa. Wyrzuca na 99% Overpassa. Więc Francuzi powinni mapkę zgarnąć.
2. Jeśli MIBR wyrzuci Nuke a Coldzera będzie grał jak wczoraj (sam ugrywal nawet 4vs1) to NIP nie ma podjazdu wg mnie.
3. Navi? Po 1.5? Nie dziękuję.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Niby nie powinno się grać na swoją ulubioną drużynę, a kibicuję im od 5 lat, od czasów Vox Eminor z Havociem i Spunjem, ale za Renegades przemawia trochę więcej niż za Francuzami. . Obawiam się jedynie o mappol, bo tak jak kolega wyżej napisał, poleci ban na overpassa i nuke bądź dusta. Vitality nie gra w sumie tylko traina. Wczorajszy mecz na Astralis tylko utwierdził mnie w tym, że Australijczycy są w bardzo wysokiej formie, powrót z 14:5 i wygranie mapy na najlepszą drużynę świata mówi samo za siebie. W Vitality bardzo brakuje NBK, który w kwalifikacjach grał znakomicie, a na głównym turnieju 3/3 razy zamykał tabelę.
Renegades @1,88
Renegades wygra 2:1 @3,60 lekko

Przejechałem się na graniu przeciwko Avangar i tym razem chyba odpuszczę. Nadal uważam, że nie jest to drużyna na poziomie majora i Navi weźmie ten mecz 2:0.
Mibr z Nipem bardzo podobny mappool, jak dla mnie do gry wszystkie możliwe overy:
1 mapa over 26,5 1,87
2 mapa over 26,5 1,87

i dogrywki w meczu po kursie 8 zabrakła 1 runda, ale ogólnie to dzień udany
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Renegades - Vitality
Rene ban overpass, Vitality ban train. Prawdopodobnie zobaczymy mirage i nuke.
Stawiam na zespół z Australii bo od początku Majora prezentują się zdecydowanie lepiej od swoich dzisiejszych przeciwników. Na 6 meczów (w tym dwa BO3) przegrali tylko na najlepszy zespół na świecie. Ewidentnie są w gazie i przy obecnej formie mogą zamknąć mecz na dwóch mapach. Ale nie będę przesadzał z handicapem, tylko program na czyste zwycięstwo Rene i spokojny awans do play-offów. Kurs mi bardzo odpowiada, szczerze mówiąc spodziewałem się nawet mniejszego.
Typ: Renegades wygra @1.85 LVBet
✅
Natus Vincere - Avangar

Wielki szacunek dla Avangar za bilans 2:1 w tej fazie, lecz niestety wyraźnym faworytem jest dzisiaj Navi. Wiem, że wielu może mieć trochę sceptyczne podejscie do formy ukrainskiej formacji ale w tym wypadku mają ogromną przewagę doświadczenia. Ich osiągnięcia z końcówki poprzedniego roku (1 miejsce Blast) lub chociażby ostatni major w Londynie pokazują, że mimo gorszej dyspozycji Zeusa potrafią wygrywać.
Podobnie jak wyżej napisałem, dokładnego wyniku 2:0 nie zaryzykuję.
Typ: Natus Vincere wygra @1.48 LVBet
✅
MIBR - NIP

Jak dla mnie mecz zagadka. Z jednej strony coldzera i fallen a z drugiej REZ i f0rest. Od tych zawodników będą zależeć losy meczu. Jeżeli już miałbym stawiać, to jednak na Brazylijczyków ale to tak bardziej na czuja. Lepiej odpusić albo zagra za niską stawkę
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Typy z totalbeta na zawodników (oferta jest tylko na 1 mapę):
Apex więcej killi od NBK kurs 1,75 9:6 - bardzo dobry kurs. Jak pisałem wyżej - NBK się wypalił po kwalifikacjach. Apex natomiast świetny aimowo.
Ostatnie 3 spotkania: NBK 17,21 i 11 APEX 24,37 i 30
dodatkowo NBK under 18,5 1,85 6
Gratisfaction więcej killi od liazza 1,80 17:8 - Zdecydowanie przesadzony kurs, Można to wywnioskować patrząc nawet na linie zawodników. Na 1xbet na Gratisfactiona jest 18,5, liazza 14,5. Snajper Renegades z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wczoraj zremisował w bezpośrednim pojedynku z najlepszym snajperem świata (!), obaj gracze wygrali po 6 wymian.
Jame więcej killi od fitcha 1,60 - Rosjanin regularnie zajmuję miejsca w czubie tabeli. Fitch o wiele lepiej prezentuje się online. Popełnia dużo błędów w stresowych sytuacjach. Na majorze Jame 23,23,17, a fitch 15,18,11
f0rest więcej killi od lekr0 1,65 - Kolejny świetny kurs, f0rest w cięższych meczach często prowadzi razem z Rezem drużynę do zwycięstwa. Ostatnie spotkania to 13,26,31. Lekr0 10,18,19. Poza jednym łatwiutkim meczem, (gdzie po prostu kto pierwszy zobaczył przeciwnika, ten fragował) to wszędzie f0rest spokojnie wyprzedzał kolegę o kilka zabójstw.
coldzera więcej killi od fera 1,65 - Póki co fenomenalny turniej coldzery. Praktycznie sam ugrał spotkanie na G2 znacznie wyprzedzając wszystkich kolegów w tabeli. Trzeci najlepszy zawodnik świata trafił z formą i myślę, że po raz kolejny znajdzie się w czubie tabeli. Fer bardzo przeciętnie. Na tym majorze coldzera wszystkie spotkania pierwszy w tabeli: 35,20,12, fer 16,4,9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
fajne typy, ale np. taki NBK spokojnie moze sie obudzic i powiedzmy otwierac tabele ???? , ale wg statystyk ok. ;))
kto pierwszy pickuje mape w meczu Rene - Vitality
z gory dzieki
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
walecznyroman Pewnie, że może, ale to samo można powiedzieć o każdym innym typie ;p Na tym IEMIe głównie się skupiam na zawodnikach i póki co korzystnie to wychodzi. Biorę też oczywiście pod uwagę ich role i zachowania, kto kryje A, kto B, kto jest lurkerem, a kto Iglem czy supportem, mecz zaraz to nie było co się rozpisywać. Wiadomo, że nic pewnego, ale prawdopodobieństwo zdecydowanie wyższe niż na to wskazują kursy.
edit: pierwszy dust vitality
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Natus Vincere - AVANGAR
Dokładny wynik:
2:1 @3.30 STS
Zawodnik, liczba zabójstw (Mapa 1): Flamie (18.5+) @1.75 STS
Do AKO ewentualnie można dorzucić
Pierwszy zespół wygra min. jedną mapę: Tak @1.15 STS
Szczerze mówiąc bardzo zastanawiałem się nad tykaniem tego meczu w ogóle, ale było to silniejsze ode mnie i muszę spróbować w końcu coś zagrać na IEM&#39;ie, bo na kartce mecze wchodziły jak nóż w masło. Ale do rzeczy... Jeśli mam być szczery i ufać swojej intuicji, to nie wyobrażam sobie playoffów bez NaVi. Kawał dobrej historii i zawodników którzy są znakomici aimowo, kontra AVANGAR które osobiście mega mnie zaskoczyło na turnieju w starciu z Liquid. Prawdą jest, że Natus Vincere na turnieju nie rozgrywa idealnego bilansu i wyników 16-0, ale też nie skreślałbym ich tutaj, zwłaszcza przy takim przeciwniku.
Co do map poolu to wydaje mi się że wybór jest prosty. NaVi ban Cache, AVANGAR ban Nuke. Prawdopodobnie Mirage będzie pickowany ze strony NaVi, a AVANGAR postawi na Dusta2, ze względu na to że mają oni dość duży win rate w porównaniu do ich rywali (AVANGAR 75%, NaVi 33%). NaVi ban Inferno, AVANGAR ban Train. Deciderem będzie pewnie Overpass, który jest mega wyrównany (Przykładem tego jest np. H2H 2 tygodnie temu, gdzie doszło do dogrywki i koniec końców zwycięski okazał się zespół z Kazachstanu. AVANGAR gra na tym turnieju jak i poza nim dość dużo meczy. Na IEM&#39;ie zagrali Overpassa dwukrotnie: Z Liquid oraz z NRG.) Patrząc na map pool wydaje mi się że AVANGAR ma przewagę, i mecz powinien zakończyć się 2:1 dla AVANGAR, to myślę że pewne Liquid było w stanie wygrać ze starymi wyjadaczami, a AVANGAR to będzie rywal który przerwie dobrą passę na turnieju. Handicapów nie polecam ze względu na map pool, suma map jest równie niepewna, raczej skłaniałbym się po kursie na dokładny wynik, ewentualnie w zabójstwa flamiego który na turnieju prezentuje jeden z lepszych wyników w NaVi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Trzeci najlepszy zawodnik świata
Kto Twoim zdaniem jest na pierwszym i drugim miejscu?
I takie pytanko mam. Skąd wiadomo która drużyna wybiera/banuje pierwszą mapę? To jest losowo, czy jest na to jakiś system o którym nie wiem?
 
D 0

dzejwi

Użytkownik
Kto Twoim zdaniem jest na pierwszym i drugim miejscu?
I takie pytanko mam. Skąd wiadomo która drużyna wybiera/banuje pierwszą mapę? To jest losowo, czy jest na to jakiś system o którym nie wiem?
Drużyna wyżej rozstawiona w rankingu wybiera czy najpierw wybór należy do nich czy przeciwników.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Taco - Felps taco więcej zabójstw na mapie nr 1 kurs 2.40. Kursy wystawiane jakby felps był liderem zespołu. Na 3 rozegrane mapy 2x więcej miał taco raz felps. 14;13----
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Ten Mecz Mibr-Nip to śmiechawa . Chłopaki chyba grają sobie PCW. Jedni jak i drudzy masa błedów. Astralis ich zje ????
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
no ale dziś jednak można już coś było sensownego ugrać na tym bo3. Na jutro planuje win Ence + mapa HR ???? co sądzicie o takim dublu ?
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
To Hellraisers to dla mnie wieczny nobet. Mega dziwna niezrównoważona drużyna. ISSA raz keruje na anstoeny mecz zamyka. Ogólnie ciężko ich wycuzc przynajmniej u mnie. Ja chyba pogram wygrana Faze + Wygrana Cloud9
Dzisiaj ugrane 3.70 na wygraną NAVI 2:0 po przegranej pistoletowce na duscie. Kursik złoto.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - G2
Suma map: (2.5+) @1.98 STS
Niestety. G2 przed szansą na Dust2 nie dało rady pokonać dobrze grających zawodników z ENCE, i pomimo dogrywki G2 nie dało rady pokonać ENCE na wybranej przez siebie mapie. Szkoda!
Do AKO ewentualnie można dorzucić:
Pierwszy zespół wygra min. jedną mapę: Tak @1.22 STS​
No to mamy eliminacje. Obie drużyny są nieprzewidywalne w tym turnieju i ciężko wskazać faworyta. Nie mniej jednak moim zdaniem jest to G2. Drużyna Allu trafiła na słabszych przeciwników niż G2, a pomimo tego nie pokazali oni nic specjalnego. ENCE ledwo wygrało z BIG, które na turnieju było jednym z najsłabszych ogniw i pożegnali się dość szybko z turniejem, poprzednio HellRaisers które obecnie jest przeciętnym zespołem i Renegades. Mocną stroną ENCE jest z pewnością ich map pool, ponieważ posiadają spory win-rate na mapach, w których rywalom idzie gorzej. Mowa tutaj o Trainie (12 map - 92% wr), Overpassie (7 map - 86% wr) i Mirage&#39;u (9 map - 78% wr). Statystyki podawane są do trzech miesięcy, aczkolwiek i tak nie sugerowałbym się starszymi wynikami, bo z czasem coś może pójść inaczej. 8 dni temu w kwalifikacjach drużyny miały okazję zmierzyć się ze sobą na mapie Overpass, gdzie Finlandzka formacja pokonała G2 16-6. Moim zdaniem w tym spotkaniu większą rolę odegrają mapy, bo jednoznacznie nie da się stwierdzić która drużyna jest silniejsza. Wydaje mi się, że zobaczymy 3 mapy w tym spotkaniu, bo draft przewiduję następująco:
ENCE ban Cache
G2 ban Train
ENCE pick Overpass
G2 pick Dust2
G2 ban Mirage
ENCE ban Inferno
Deciderem będzie Nuke, gdzie drużyny trzymają podobny poziom. (ENCE 60% wr, G2 67% wr)
Założę się, że drużyny dają z siebie 100% z powodu eliminacji którejś z drużyn, ale nie wróżę im przyszłości bo wyżej siedzą już drużyny o wiele bardziej przygotowane niż Finlandzcy i Francuscy gracze.
FaZe - compLexity
Handicap: FaZe (-1.5)
@1.72 STS
Brak słów na temat gry FaZe...
Do AKO ewentualnie można dorzucić:
Zwycięstwo: FaZe @1.22 STS
Ledwo, ale typ wszedł!
Huh. Gdyby ktoś powiedział mi przed turniejem że FaZe przegra z takim zespołem jak AVANGAR czy Renegades, to pewnie wyśmiałbym go w twarz i powiedział że powinien zmienić kategorię obstawiania, ale do rzeczy. Moim zdaniem faworytem jest FaZe. Nie doszukuję się niespodzianek, bo FaZe przebija doświadczeniem compLexity kilkakrotnie, i niepodważalnie w trybie BO3 nie ma co się oszukiwać. Możliwe, że FaZe nie poradziło sobie w trybach BO1, ale teraz gdy w grę wchodzi BO3, warto skleić coś w ich stronę. Martwi mnie fakt, że nie posiadają obszernego map poolu, natomiast nie powinien to być problem, bo chłopaki pewnie wyklikają drużynę stanislawa. W styczniu mieliśmy okazję zobaczyć starcie drużyn H2H, gdzie FaZe wygrało bez większych problemów 2:0. Map pool compLexity nie wygląda lepiej, także nie powinno być niespodzianek na żadnej z map. Wydaje mi się że nie ma sensu tutaj się rozpisywać i przewidywać draftu, bo wg. mnie zobaczymy jutro gwałt zamiast counter-strike&#39;a
Cloud9 - HellRaisers
Zwycięstwo: Cloud9
@1.60 STS
Do AKO ewentualnie można dorzucić:
Pierwszy zespół wygra min. jedną mapę: Tak @1.18 STS​
Kursy świetne, ale jak kolega wyżej dobrze napisał, najlepiej pominąć. Dziwi mnie forma Cloud9 na turnieju, bo szczerze mówiąc że to właśnie oni przejdą z wynikiem 3:0, ewentualnie 2:1. Na szczęście mecze BO1 się skończyły, i zaczęły tryby BO3, gdzie faworytem spotkania wydaje mi się Cloud9. Pomimo porażki przeciwko Astralis, gdzie chmurki zostały po prostu zjedzone do zera, chłopaki wezmą się w garść. Nie wierzę w to, że Cloud9 tak po prostu odpuści sobie turniej i nie urwie nawet jednej mapy. Jeśli chmurki zagrają Cache&#39;a to zobaczymy pewnie 3 mapy, o ile HR da radę ugrać swoją. Doświadczeniem C9 &gt; HR niepodważalnie.
Osobiście kleję kupon w następujący sposób:
Handicap: FaZe (-1.5) @1.72 STS
Zwycięstwo: Cloud9 @1.60 STS
Suma map: (2.5+) @1.98 STS
AKO: @5.45 STS ⛔
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie lubię pisać analiz, kolega wyżej nieźle się napracował i w zasadzie zgadzam się ze wszystkim co napisał poza typem na mapę dla Ence.
Wg mnie znacznie lepszą opcją na takie &quot;bieda over 2,5&quot; jest typ G2+1,5, bo i kurs wyższy i szansa na wygranie dust2 przez Francuzów w mojej ocenie większa niż na wygranie overpassa przez Ence.
Dust2, overpass, trzecia mapa mnie w tym meczu totalnie nie interesuje, bo lata mi kalafiorem kto tutaj zachowa szanse na awans do Playoff. I tak odpadnie w R5
Faze - coL
Jedna z trzech drużyn, która może odrobić słabe CT po T to FaZe, kolejne dwie (i pół) to Astralis, Liquid (i pół-MiBR po tym jak grali wczoraj). Jeżeli przegrają tu mapę to tracę wiarę w CS:GO. coL jest happy to be here, powinni być już poza turniejem. Koniec analizy.
C9 - HR
flusha, kio i autimatic grają niezły turniej, Zellsis o dziwo też. HR najsłabszy rating po 3 meczach na całym(!) turnieju - 0.89, w sumie nie wiem dlaczego Ence zdecydowało się grać na nich dusta2, skoro wiadomo że woxic tam dzieli i rządzi. Dust2 to permaban C9, z pozostałych map HR najlepiej sobie radzi na inferno, tym samym inferno gdzie C9 wygrało z MiBR 16-3, tak, to był pierwszy mecz Brazylijczyków na Majorze, ale wciąż, to dobry prognostyk. Wg mnie C9, kto wie czy nie 2:0 jeżeli im coś nie odwali i nie postanowią zostawić Dusta2 w puli map.
G2+1,5 @1.45 i over 2,5 @1.96
FaZe 2:0 @1.60 ???? ???? ???? ???? ???? serio?

C9 @1.63

wszystko bsf
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
w sumie ja dzisiaj gram 2:0 dla Faze, tak jak kolega wyżej napisał z tym, że inaczej widzę pozostałe mecze.
ENCE - G2
konsekwentnie gram przeciwko francuskim drużynom na tym Majorze. Indywidualnie ENCE jest lepsze i do tego dochodzi mappol. Boję się tylko tego dusta ale reszta map powinna być na korzyść dla ekipy z Finlandii. Dlatego dla odważniejszych polecam DW 2:1 dla ENCE
C9 - HR
C9 faworytem? Raczej bym polemizował. Dla mnie mecz może pójść nawet w 2:0 dla jednej lub drugiej ekipy, zależy jaki będą mieli dzień kluczowi zawodnicy. Podobnie jak wczoraj NIP z MIBR odpuszczam przedmeczowe granie. Próbowałem łapać drugą mapę dla NIPu na live ale niestety dali sobie odebrać zwycięstwo na inferno bo Brazylijczycy zrobili comeback z 12:14 na 16;14 :mad::mad:
zatem mój skromny dubel na dziś wygląda tak:
ENCE + Faze 2:0
@2.75 w Totalbecie
⛔

pograłem to już godzinkę temu w moim temacie tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miri0 936

miri0

Użytkownik
Dzisiejszy dzień został już fajnie opisany wyżej, jednak mimo wszystko bardziej skłaniałbym się na G2 w pojedynku z ENCE. Finlandzkiej drużyny nie powinny być już na tym turnieju, zostali tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości BIG, które to przy wyniku 14;10 na trainie postanowiło oddać kilka rund z przewagami między innymi 5 na 3 i 4 na 2. G2 gra bardzo nieregularnie, jednak zazwyczaj kończą szczęśliwie, wystarczy spojrzeć na ich spotkania w kwalifikacjach.
Mecz z Tyloo
1 mapa porażka 12;16, żeby potem zgwałcić przeciwnika 16;2 i 16;7.
Mecz z Fnatic
1 mapa porażka 8;16, żeby potem znów zdemolować 16;8 i 16;5
Nie do końca uważam też żeby mappol był jakąś bardzo słabą stroną Francuzów. Są drużyną bardzo uniwersalną i potrafią się odnaleźć na każdej mapie. Po zbanowaniu traina mają już fajne pole do popisu. Jeśli chodzi o indywidualności to może być ta minimalna przewaga ENCE, jednak według mnie G2 ma przewagę w każdym innym aspekcie, szczególnie że shox wraca do coraz lepszej dyspozycji.
G2 wygra @2,40 1xbet
Shox więcej niż Lucky @1,75 (totalbet)
husarz22 Co do grania live polecam Stsa i totalbeta, którzy jako jedyni oferują csa 3drogowo wystawiając bardzo fajne kursy, tutaj przykład właśnie wczorajszego meczu Brazylijczyków
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Jeśli mielibyście wskazać drużynę która jest w stanie wygrać IEM Katowice 2019, to która Waszym zdaniem by to była?
Moim zdaniem spore szanse ma Astralis i Liquid. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć te drużyny w finale bo pokazują bardzo dobry poziom i walka pomiędzy tymi drużynami byłaby z pewnością ciekawa!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom