>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy [20-21 lutego 2019 - REWANŻE]

Status
Zamknięty.
R 5K

rosati

Użytkownik
Chelsea- Malmo handicap(1.5) 1 1.87, Leverkusen - Krasnodar under3.5 1.59,
Genk - Slavia Genk gol 1.2 ako: 3.57 1xbet
Sarri musi wygrać, wyniki rozczarowujące, przeciwnik łatwy do ogrania, coś w deseń Huddlesfieldu miesiąc temu, niski wynik nie zadowoli kibiców, skład pewnie wyjdzie polrezerwowy , ale maja się okazje pokazać trenerowi, ze zasługują na miejsce w składzie . Malmo poza sezonem, czarno widzę ich występ dziś.
Leverkusen bez Bellarabiego, kluczowego gracza w kwestii ofensywnej, Bosz odkąd zaczął trenować zaskoczył mnie bo myślałem ze będzie to zespół stricte ofensywny, jednak mecze w Bundeslidze tego nie pokazują. Ruscy będą bronić wyniku, raczej nie rzuca się do ataku, w lidze na wyjazdach wysokich wyników nie maja, pierwszy mecz 00.
Genk lepszy zespół, mocna ofensywa
Z niesamowitym Samata, grają w lepszej lidze gdzie przewodzą w tabeli, Slavia tanio skory nie sprzeda, bo to solidny zespół, ale nie wierze ze zagrają na 0 z tylu na wyjeździe .
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Galatasaray nie przegra-kurs 2.75 +++
Rennes nie przegra-kurs 2.45 +++
Rapid Vienna nie przegra-kurs 3.45 ---
Ako-23.2
Witam,postanowiłem zagrać sobie takie coś,a co mi tam,można zaszaleć za 10.
Gospodarze tych spotkań to zdecydowani faworyci,Inter i Benfica wygrali na wyjazdach więc w domu pewnie rozwalą przeciwników,Betis wysoki remis także u siebie jakieś 1-1 wystarczy im.
Szukałem gdzies niespodzianek i wybrałem te meczyki,argumentów za swoimi typami nie ma bo nic nie przemawia za tym że to może wejść,ale ja lubię zabawę i lepiej mi się będzie oglądac na żywo te spotkania.
Nie polecam bo szanse są małe,tak tu sobie to napisałem,bo lubię się dzielić z wygraną.
Powodzenia wszystkim typerom,niech moc będzie z Wami.
Było blisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
taidio 882

taidio

Użytkownik
Galatasaray nie przegra-kurs 2.75
Rennes nie przegra-kurs 2.45
Rapid Vienna nie przegra-kurs 3.45
Ako-23.2
Witam,postanowiłem zagrać sobie takie coś,a co mi tam,można zaszaleć za 10.
Gospodarze tych spotkań to zdecydowani faworyci,Inter i Benfica wygrali na wyjazdach więc w domu pewnie rozwalą przeciwników,Betis wysoki remis także u siebie jakieś 1-1 wystarczy im.
Szukałem gdzies niespodzianek i wybrałem te meczyki,argumentów za swoimi typami nie ma bo nic nie przemawia za tym że to może wejść,ale ja lubię zabawę i lepiej mi się będzie oglądac na żywo te spotkania.
Nie polecam bo szanse są małe,tak tu sobie to napisałem,bo lubię się dzielić z wygraną.
Powodzenia wszystkim typerom,niech moc będzie z Wami.
przekonałeś mnie by nie zagrać tego kupona, dzięki za typy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom